|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2010 21:25:35   
Hribernicka
Seveda bomo videli kaj bo.Meni ni treba več otrok vleč iz blata ker so že veliki.Si pa želim lepega in toplega vremena in pa morja in pa da se imamo lepo.To mi je največji užitek.user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2010 14:05:27   
lumpa6
ma sej bo, ja jaz imam še 2 majhna, pa nč hudga me ne moti če so umazani vsaj vem da so zdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
20.2.2010 15:44:00   
Hribernicka
Pa ja saj so lušni taki mali sploh pa na morju ko so lahko nagi.

lp

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
22.2.2010 18:30:15   
jeli
Pozdravljene !
V soboto smo šli v Umag in smo se ustavili v kampu v Savudriji. Na prvi pogled nič posebnega.
Ogledovali smo si parcele v rumeni coni ob cesti.
Sedaj sta prazni(če smo prav videli),št.23 in 26.Obe sta nam všeč, če odmislimo cesto. Ne vem katera je v resnici prazna. Misli pa da tista, ki ima lukno proti cesti.
Katera pa je vaša, Nea Tea ? Tista, ki ima prerezano kuhinjo ali pred njo, gledano z obale ?

So že sporočili ceno pavšala ?

V soboto se mi je kar stožilo po kampiranju.

LP

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2010 18:08:08   
Nea_teja_
Una za njo k ima zeleno ograjo mislim pa da sta fraj parceli tretja od spodaj na njej je en štor in una z luknjo na kateri je še lani stala prikola.Cena pavšala je pa 100€ dražja kot lani 

(odgovor članu jeli)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2010 19:55:15   
jeli
Ja tisto, ki ima en štor, gledamo že dve leti. Pa bi pustili tisti štor podreti misliš ? To ne bi bil problem. Moj zalaufa motorko, pa je to to. Tudi tista z luknjo ni slaba. Bomo videli. Koliko pa je potem letos pavšal na rumeni ? Na internetni strani ne najdem podatka. Kolikšne pa so bile lani cene, vem samo za modro, ki pa je dražja.
LP

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
23.2.2010 20:57:56   
svaba
okrog 1580 za letos!! user posted image  -5%??

(odgovor članu jeli)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
24.2.2010 8:28:32   
NEA_TEJA
Ja  švaba zgleda da mamo kr iste cifre.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
28.2.2010 14:39:42   
NEA_TEJA
A je že kdo dubu pogobo 

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
28.2.2010 16:32:38   
ticika
Živjo punce,
ravno je mami prišla gor in pokazala pogodbo in je razjarjena kot user posted image .
Podražili so nam za 200 € in če plačaš do konca marca je 3% popust (lani 5%)!!!

Je rekla, da gre sestavit en dopis, kaj bi lahko popravili in uredili, če že ceno povečajo! Na palži ob plavi coni je polno enih lukenj, ki se poleti zabašejo s travo, ki je nihče ne počisti in to potem samo smdi, lahko bi vsaj malo peska in komenčkov nasuli, nikjer ni nobenih "štang" za v vodo (starejšim je res nerodno v vodo hodit, če drsi), za kakšen tobogan in gugalnico bi tudi lahko poskrbeli...

Se je že kdo kdaj pritožil nad stanjem v kampu in je kaj pomagalo?

Zdej sem pa tud jaz penasta...

< Sporočilo je popravil ticika -- 28.2.2010 16:33:28 >


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
28.2.2010 17:26:03   
NEA_TEJA
O šit a res banda pokvarjena .Kok pa imate sedaj paušal.Kar se tiče kampa nisem še nikoli nikamor klicala ali poslala kak dopis ker tko nič nebi nucalo.A samo 3 % banda

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
1.3.2010 19:09:08   
Luna_1
Lep pozdrav vsem!

Letošnje leto bomo z družino prvič kampirali v Velem Jožetu. Zanima me, kolikšen je letošnji pavšal na rumeni coni!? Kdaj se lahko najprej postavi prikolico v kamp?
Zelo vesela bi bila kakršnih koli informacij. Hvala.

Luna

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
2.3.2010 9:27:29   
NEA_TEJA
Paušal naj bi bil 1700€če plačaš pa do konca marca maš pa -3% popusta.No ta cena je bila men rečena cca 10 dni nazaj sam sedaj bomo pa vidl glede na cifre k jih drugi govorijo.
Kamp se odpira z 17 aprilom tko da jo lahko že takrat postavite lahko pa se dogovorite tudi na recepciji že za prej ker so v marcu verjetno vsak dan dop dol.
Kje v rumeni pa jo bote postavli mi in švaba smo tud v rumeni.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
11.3.2010 15:47:43   
Hribernicka
Pozdrav

Danes so mi poslali cenik za Veli Jože. Prosim če mi lahko odpišeš koliko je od plaže in WC ja odmaknjena zelena cona in katera se tebi bolj dopade jaz nimam pojma nism bla še nikoli tam.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
11.3.2010 17:10:41   
Hribernicka
Pozdravljene


Mene pa zanima katere parcele imajo zraven prikolic tudi vodo v kateri zoni je to. Kakšni so WC ji v tem kampu. Ali so v vsako zoni ali je treba hodit daleč do njih. Verjetno bova šle z hčerko proti koncu marca na ogled v kamp. Če ima kdo kakšne slike lepo prosim če mi jih lahko pošlje pa tudi plaža me zanima.

LP

(odgovor članu jeli)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.3.2010 8:51:25   
Nea_teja_
Vodo imajo večinoma vse parcele razen mogoče nekaj sam tudi tiste na katerih ni uradno vode so povezane po tleh z cevmi tako da je voda res praktično povsod.Zelena parcela ima možnost dveh wc-jev ker je praktično vmes zdej pa ker ti je bližje. Wc niso glih nevem kaj  no ampak važno da se lahko stuširaš in opraviš potrebo.Kar se pa tiče plaže je pa zopet odvisno kaka ti bolj leži kamenčki al skalnata.Slike si lahko ogledaš bolj na prvih straneh oz na fb .Naslov je nekje zgoraj.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.3.2010 14:28:30   
Hribernicka
oj vidim da si prijavljena. Tudi vi imate prikolico v veli jože. Zanima me kakšne so razlike med rumena zelena in ne vem kakšna cona še.Na kateri jo imate vi.
Pozdrav

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.3.2010 19:02:36   
NEA_TEJA
No mi jo mamo na rumeni tik ob glavni cesti.Ja cone se razlikujejo po tem kera je bližje morju najbližje je modra (ima dve vrsti)za njo so pa na eni strani rdeča vmes je zelena katere je del pod borovci in rumena.Lahko si jih pogledaš na njihovi spletni strani nazor@nazor.hr.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.3.2010 14:56:18   
Hribernicka
Midve s hčerko greva v petek v kamp pada vidimo kaj se dogovorimo.Rada bi parcelo kjer bi bila voda in pa malo sence.

Pozdrav

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
8.4.2010 19:50:23   
Luna_1
Pozdravljeni,

Zanima me, s čim se na parceli priklopiš na vodo. Ali potrebuješ kakšen posebni priklop?
Hvala,lp

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.4.2010 9:09:28   
lumpa6
na vodo se priklopiš tako da uporabiš nastavke ki jih dobiš recimo v bauhausu.rabiš cev in nastavke kot so za vrt ali za pranje auta priklopiš in imaš vodo.razen če si pa v zeleni coni tam namreč ni vode in jo moraš potegniti iz rumene cone.mi smo morali zato kupiti 50m cevi da imamo vodo.rumena cona ima polek električnih priklopov tudi štiri pipe tako da tam ni problem.rdeča cona ima potegnjeno iz wc cev če se priklapljaš pač poveš da si nov in ti bodo verjetno najbližji sosedje ki so že dal časa v kempu pomagali.kar se tiče nastavkov jih lahko kupiš tudi v umagu v getroju kjer so 50% cenejši kot pri nas.upam da sem ti bila v pomoč.samo povej v keri coni bote imeli prikolico.

(odgovor članu Luna_1)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.4.2010 15:13:32   
Luna_1
Hvala za odgovor. Mi bomo v zeleni coni, in nas prav zato zanima glede vode, ker vem da je ni na parceli. Si bomo res morali dolgo cev nabavit:-)

lp

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.4.2010 15:15:01   
Hribernicka
Jaz sem bla v Veli Jože. Vendar sva z hčerko potem šle do Pomerja,pa tudi odločile sva se potem za Pomer.Res je nekoliko dalj vendar so vse parcele v  borovem gozdu.Isto je na parcelah voda in elektrika, druga vrsta ob morju urejeno in čisto cena pa enaka.V Veli Jože pa je iz rumene cone kar daleč do morja pa še plaža je bolj tak tak.Bomo videli kako bo.

Pozdrav

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
11.4.2010 11:55:35   
NEA_TEJA
LUNA _1 Kje v zeleni pa bote imeli prikolo?

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
11.4.2010 11:56:39   
NEA_TEJA
IZVIRNO SPOROČILO: jeli

Ja tisto, ki ima en štor, gledamo že dve leti. Pa bi pustili tisti štor podreti misliš ? To ne bi bil problem. Moj zalaufa motorko, pa je to to. Tudi tista z luknjo ni slaba. Bomo videli. Koliko pa je potem letos pavšal na rumeni ? Na internetni strani ne najdem podatka. Kolikšne pa so bile lani cene, vem samo za modro, ki pa je dražja.
LP



Ma tist štor mislim da sploh ni panike podret sej neboš podirala celga drevesa.Tako da res motorka in gasaaaaaaaaaaaaa.

(odgovor članu jeli)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?