|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
13.3.2011 11:32:43   
pipi1
Zdravo...

Tudi mi bi šli letos tja s šotorom...
Smo bili tam lansko leto  pri kolegih in se mi zdi vse OK, razen WC-jev...
Tu je bila res prava katastrofa...

Po zadnjih informacijah ki jih imam, naj bi bili WC-ji in tuši (sanitarni otok) renovirani.
Ima katera kakšne podatke, če to res drži?


Hvala lepa in lep pozdrav!


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
15.3.2011 17:44:44   
NEA_TEJA
Koliko sem jest seznanjena so lansko leto zamenjali samo pregrade in nekaj ploščic letos se pa še ni NIČ dogajalo .
Tako da nevem kaj naj bi bilo drugega novega.

(odgovor članu pipi1)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.7.2011 10:49:21   
TjashaG
Vidim, da imate bogate izkušnje z kempom Veli Jože. Jaz sem enkrat že bila tam a se ne spomnim če obstaja ramp(ic)a za spuščanje čolnov. Mogoče katera ve??

Po sliki sodeč boje se. Katera mogoče ve, če se jih da koristiti ali so to privatne boje?

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
16.2.2012 11:36:38   
pipamipa
Pozdravljene,
mene tudi zanima omenjeni kamp...lahko dobim malo več informacij..kakšne so cene, ali je trgovina, tuši na plaži....Hvalauser posted image

(odgovor članu TjashaG)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
21.4.2012 13:10:06   
motek
Pozdravljene,

mi smo letos kupili prikolico v tem kampu in moram reci da že komaj čakamo da gremo...upam da me WC- ji ne bodo tako motili kot tukaj pišejo nekatere, oba s partnerjem sva namreč bolj flegma kar se tiče tega......pač ni enako kot doma si le v naravi...bolj me skrbi plaža...imava 2 leti starega fantka in kolikor sem videla plažo (ko sva si šla ogledovat prikolico) ni najboljša zato me zanima ali se na plaži naredijo taki majhni zalivčki kjer lahko čofotajo malčki ne da bi skoz skrbel da ti bo padel po čereh?


(odgovor članu pipamipa)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.7.2014 13:06:44   
UBNM
Živjo

vidim da je bila tema nazadnje aktualna leta 2012.
Mi smo imeli v kampu Sirena (Novigrad) 19 let prikolico, zdej je pa zadeva postala resno draga in se premikamo.
Ideja je kamp Veli Jože.
Sanitarije v prejšnjem kampu so bile zeloooo lepe in tudi plaža z ostalio ponudbo je super.
Je v Jožetu s tem že kaj bolje?
Kaj veste ali je v kampu še prostih parcel za pavšale?

Hvala vsem za odgovor

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.8.2014 11:08:16   
UBNM
Živjo

Tudi mi se 1.5.2015 pridružujemo kampu Veli jože. V Zeleno cono.

V bistvu me najbolj zanima, kakšne so kaj pravice glede ureditve parcele. Naša bodoča je rahlo zanemarjena, pa bi nasuli pesek, ... a to pustijo?
Kaj pa ograjica za malo večjo diskretnost??

Videli smo namreč, da imate vsi kar lepo zrihtano, da ne govorim o parceli v zeleni coni ki ima "golf" travico =)

Se vidimo, damo za špricer=)

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
2.2.2015 13:28:50   
UBNM
Živjo

Ima kdo že kakšen info glede pavšala za leto 2015?
Ste že dobili pogodbe ?

Hvala za odgovor, LP
U

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 958
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?