|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 16:56:58   
mama06
nova10ka - WB. Upam,da se čimprej porihtate in da še ostane kak dan za na izi

torta - evo, sedaj se še sama spravljam peč torto za nedeljsko praznovanje. In zakaj sedaj, če je praznovanje v nedeljo s kolegi, ane?user posted image Zato, ker sedaj lahko Jernej je vse, samo da je rastlinska smetana, pa od kolegov tamala ne sme, ker ima dieto brez KM, glutena in jajcuser posted image . Pa sem izvohala eno pecivo, ki je baje dobro, če par dni stoji in bom to pecivo uporabila kot biskvit. Poročam, kako bo izpadlo. Džite pesti, da ne bo za v smetiuser posted image . Prava torta pa Jerneja čaka v ponedeljek, ko bomo praznovali z družino. Upam, da vam nisem tečna sedaj s tem, ko ste vsi že upihnili prvo svečko in končali s temuser posted image

Midva sva pa cel dan že sama, ker se je ati odločil, da bo delal med prazniki malo, ko ima v službi mir. No, bo pa v ponedeljek za J rojstni dan doma.user posted image

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 16:57:45   
mama06
O Pandica, kako gre kaj? Jaz čakam, da pride dragi domov in da mi gre po pizzouser posted image user posted image user posted image

Eurokrem sem že celi zmazala, pa vsamo sladko že cel dan jem,.....pa bi še kaj konkretnega


< Sporočilo je popravil mama06 -- 31.10.2008 16:58:15 >

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 19:37:12   
majoli
Dober večer, drage mamice!

Maks je predčasno omagal in lahko za malo dalj časa pridem na rr. Najprej čestitke vsem novim malčkom in malčicam. Ful lepe torte in fotke in seveda vaši/naši sončki. Ganljive porodne zgodbe; bravo mamice!!!

Mi smo fajn. Te počitnice so itak švignile mimo. Ogromno smo šopingirali, ker se zdaj res bliža naša selitev. Zelo, zelo se veselim iti spet na svoje. In komaj čakam, da dobimo stanovanje in malo pobarvamo stene, postavimo pohištvo...Maks bo dobil svojo sobico user posted image . Jeeeee! Naše dete je super. Zelo rad je in okuša nove in nove stvari. Zdaj, ko smo praznovali njegov in rd njegove sestrične, se je najedel čokolade in cukra za naprej in nazaj. Danes je sprobal čisto malo kisa in kuhan beljak. Še sama sebi se smejim, ko se spomnim, kako sem komplicirala glede njegove prehrane... Zdaj, ko je malček, sem pa kar bolj 'pogumna'. Ampak seznam prepovedane hrane je še vedno kar dolg user posted image .

Ja, tudi midva ugotavljava, da je vedno težje priti skozi mesec. Pa sploh nimava slabih plač in mož večino popoldnevov dela. Sva pa bila pred Maksovim prihodom in v času tolarja pridna in veliko prišparala in zdaj črpava finance od tam. Ampak dinarčki kar letijo od nas, pa še kredit imava ogromen za naslednjih 20 let. Jaz sem sicer optimist in se spomnim, da so tudi Italijani in Nemci blazno jamrali, ko so prevzeli euro, ampak se je stanje izboljšalo. Tako, da upajmo na lažje čase. Lahko pa samo čestitam in sočustvujem z ljudmi, ki čarajo vsak mesec znova.

Grem še en test sestaviti. Fajn bodite, mamice in vaše družinice/ bebice. Jaz bi bila zelo vesela, če se bo v kratkem organiziralo kakšno srečanje.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 19:59:49   
Jančika_
Drage čveke, od jutri naprej spadate na forum Čvekamo o naših otrocih. Glede na to, da je tule že preko 170 strani, predlagam, da vas ne prestavljam, ampak da tam jutri  odprete novo temo. 

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Desetke007 part 5
31.10.2008 22:02:36   
Pandica
Kakšna žalost je danes tu pri nam desetkah user posted image  user posted image

Kje pa ste vse? user posted image

A so vas čarovnice odvlekle? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Desetke007 part 5
1.11.2008 0:36:32   
Ulaa
Najprej vse najboljse vsem slavljenckom:

user posted image


Jaz sem vas komaj malo za nazaj prebrala. Cez vikend in v ponedeljek sem se potepala po Toskani in sem komaj nadoknadila manjkajoce dni, tako na rr, predvsem pa doma user posted image

malo slikic z izleta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Zdaj pa spat, nas zjutraj caka naporen dan.




(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Desetke007 part 5
1.11.2008 12:10:44   
Pandica
Dober dan user posted image

Nikjer nobene user posted image   a ste vse na pokopališčih?


Ulaa   lepe slikice user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Desetke007 part 5
1.11.2008 12:16:41   
mehurčica
Pandica in vse ostale, sedaj smo tukaj:


http://www.ringaraja.net/forum/Desetke007/m_3323044/tm.htm

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?