|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:13:01   
mismis
Kajsica, kakšne bobike imaš ti to v mislih? A Bobi palčke

Abra, ja preden grem po zamrznjenčke, bom poskusila še s teto Pehto, greva kar oba z mojim tja, in pa še z bioenergetikom. Probat ni greh...sicer pri nama ni problem v količini ali kvaliteti celic, ampak v vgnezditvi. Probat ni greh.

Nokes, po moje se bom probala za novembra dogovoriti za zamrznjenčke, čeprav sem malo v dvomih zaradi pasje šole, vseeno je moj kužon velik in me lahko mimogrede potegne, potem bi si pa očitala. S šolo pa šele decembra zaključimo, mogoče bom lovila pa decembersko ovulacijo in dedka mrazauser posted image user posted image

Mlinčka, za količine smo se že skoraj dorekle, (2 Uniona, 2 Laška, 1 Heineken) pa Kajisa bi še neke Bobike ali pa morda čips. Jaz imam tudi doma nekaj Bavarie non alko, tako da tega ni potrebno kupovati, imam tudi coca-cola in jabolčni sok, če se bo kateri zahotelo tega. Tako, da je res potrebno samo PIR kupiti.

Želvica, seveda te pogrešamo, samo včasih se v tej gomili postov,  kaj spusti. Jaz se globoko opravičujem, meni se zdi, da sem točna jaz tista, ki nate in na Lano08 skoraj vedno pozabi user posted image


< Sporočilo je popravil mismis -- 30.9.2008 20:15:19 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:15:12   
kajsica
Nokes, razturam in kot je rekla žiži imam vsak dan mantro, ki se me je primla: Jaz sem carica, jaz sem carica
user posted image
user posted image  Še ena špika x2, jutri pa spet kontrola, me res zanima koliko so zrastli in ali so še vedno taki idealni pogoji!!!!  ampak še vedno mižim ko se pikam user posted image user posted image user posted image  Kako si mi kaj ti? se vidimo v petek? Pija ti tudi prideš v petek, a ne? Pikovitka, da ne bi ti slučajno slikic pozabla! Jaz sem radovedna!!!! Dejzi in Mlinčka, za kdaj se bomo v petek zmenile da vaju poberem??? Mlinčka...srečnica!!!! Mlinček, ta pravi si! lepo da damico razvajaš, sploh sedaj ko je đanki!!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kajsica -- 30.9.2008 20:19:29 >

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:16:47   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

dejzi, muuuuuuu user posted image a si ziher, da bo dost? 



Hja, če bosta dve paleti samo za naju z žižette, pol menda ja bo. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:19:23   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: nokes
al žena zraven stoji?


Kolikor jaz vem user posted image  

tadva NISTA poročena.

user posted image user posted image user posted image



pa saj vseen, poanta je: LEPO GLEDA! user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:20:35   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: nokes
al žena zraven stoji?


Kolikor jaz vem user posted image  

tadva NISTA poročena.

user posted image user posted image user posted image



pa saj vseen, poanta je: LEPO GLEDA! user posted image


Saj zato me pa preseneča, da se noče z njim poročit. Pa še po sladoled ji hodi sredi noči.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:21:50   
DaisyE
Miš, jaz pa nisem čisto ziher, da bova z žižetko dve paleti ruknili... Sem kar malo pod pritiskom zdaj...

Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 30.9.2008 20:23:13 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:23:30   
mismis
Kaj imamo pa jutri v igri za navijanje:

Kajsica - UZ
Sabsa - punkcija
bbpikica - ET

Gremo kar lepo po vrsti, kot so hiše v Trsti...

Kajsica, želim ti, da bi tvoji folikli lepo rastli in da imaš še vedno idealne pogojeuser posted image user posted image

Sabsa, tebi želim predvsem čimmanj bolečo punkcijo in veliko število celic user posted image user posted image

bbpikica, tebi pa želim, da dobiš svojo pikico nazaj in da ostane pri tebi še 9 mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


Tako, zdaj se gre pa mismis privošiti malo TV slinjena, bomo enega Colina danes pogledali, potem pa pade še House, za njim pa morda še k@vs, zdaj ko  končno spet lahko user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:23:57   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miš, jaz pa nisem čisto ziher, da bova z žižetko dve paleti ruknili... Sem kar malo pod pritiskom zdaj...

Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.


Vse za Mlakarja Dejzi !!!!
user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:25:12   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miš, jaz pa nisem čisto ziher, da bova z žižetko dve paleti ruknili... Sem kar malo pod pritiskom zdaj...

Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.


Če pijeta samo ti in Žiži Uniona, potem je ena paleta čisto dovolj, če bo zmanjkalo bomo dopolnili iz naše zaloge, za Laško sem enakega mnenja. Hajni je pa tko na eni paleti.

Kaj pa naša Tina pije? A kdo ve? TINAAAAAAAAAAA JAVI SE.


Za pizzo ne skrbi, bo naš naredil tudi eno ali dve, to ima on čas posla narejeno, sestavine imamo pa že vse doma


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:26:09   
DaisyE

Kajsica - UZ
Sabsa - punkcija
bbpikica - ET

Punce, lepo zrihtajte, kajši, ti pa pazi na folikle, da ne boš slučajno punkcije že v petek fasala. Brez tebe ni isto.
 
Zdaj pa grem. Tele palete mi ne dajo mira...


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:26:52   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miš, jaz pa nisem čisto ziher, da bova z žižetko dve paleti ruknili... Sem kar malo pod pritiskom zdaj...

Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.


Vse za Mlakarja Dejzi !!!!
user posted image



A sej res, tudi za to je poskrbljeno, 3 albumi Mlakarja na lagerju, ali bo to dovolj.

OK zdej se grem pa res Colin-at


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:27:16   
lara light
Me je pospravljanje pičlo, kaj to pomeniuser posted image

Abra, velja, mi ju3 poveš! Ledenka, se ju3 potem zmenimo...fajn bi vaju bilo videt!user posted image  Moj'ga bom pa v baby center poslala !user posted image

Daisy, se mi zdi da nisi videla, ker si opravičeno zaposlena z žuromuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Daisy, lara te lepo pozdravlja!user posted image

Hej, že pred časom sem te spraševala kakšno kolo vozi tvoj, mtb ali specialko, da ti bo moj vedu svetovat, če bosta hotla, za tisti poseben sedež.


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:28:23   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miš, jaz pa nisem čisto ziher, da bova z žižetko dve paleti ruknili... Sem kar malo pod pritiskom zdaj...

Kaj je pa s pizzo? A jo misli pikovitka res pečt? Pol je treba še to kupit.


Vse za Mlakarja Dejzi !!!!
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj ga pa ne bom pela. Bom samo momljala.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa taka umetniška duša kot sem...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:28:55   
lara light
Kajsica, Želvica, ja še malouser posted image ...odštevam ure...brojim sitnouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:30:25   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Daisy, lara te lepo pozdravlja!user posted image

Hej, že pred časom sem te spraševala kakšno kolo vozi tvoj, mtb ali specialko, da ti bo moj vedu svetovat, če bosta hotla, za tisti poseben sedež.


Lari, lubica, vedno te tako skrbno preberem, pol me pa vedno nekdo s pirom zamoti, pa vse pozabim. Za bicikel sem pa mislila, da abro sprašuješ, pa sem jaz tud čakala, da bo kaj povedala. user posted image user posted image  Vozi MTB.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:31:07   
Pija76
Ah tle full žur jaz pa peglam user posted image . Bom vam ju3 odgovorila na vsa pitanja, al pa mogoče kasneje.

Mismis kaj naj jaz prinesem?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:31:48   
DaisyE
Daj lari, odloži enkrat delo in prid na srečanje, da me boš podpirala pri mlakarju. Pa netka tud. Vidiš, kolk me kajši heca. Jaz pa vso svojo dušo not vržem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:32:35   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Ah tle full žur jaz pa peglam user posted image . Bom vam ju3 odgovorila na vsa pitanja, al pa mogoče kasneje.

Mismis kaj naj jaz prinesem?



Nč, ker nimaš pujsa. Čike zase. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:32:58   
lara light
Ne, srce, tebe, no tvojgauser posted image . Ok, razumem. Ju3 ga pošljem, zdaj dela, da pregleda vse svoje kataloge in najde varianto na MTB, ker on vozi cestno. Da bo tvoj dečko fit in zdrav!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:33:38   
netka34

Kajsica - UZ
Sabsa - punkcija
bbpikica - ET

user posted image GO, GO, GO, GO, BEJBE!!!user posted image

Sabsa, stisni zobke močno, kot trebuh! In naj bo jajčk za prodatuser posted image
Kajsica, naj se dobro vidi...user posted image
2bpikica, bodi sproščena, vesela, polna pričakovanja in ljubezni...take mame rabijo otročki...user posted image



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:34:13   
taraji
Dajamaja - ČESTITAM, RES LEPA NOVICA.BRAVO,
Naj bo tvoja nosečnost čimlepša.

user posted image

Naj se tudi naslednji mesec začne s takšnimi lepimi novicami, kot se je končal september.

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:34:47   
ledenka
Abra, velja, mi ju3 poveš! Ledenka, se ju3 potem zmenimo...fajn bi vaju bilo videt!


z Abro sva skoraj sosedi user posted image  sam srečat se nama še ni ratalo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:35:36   
Abra
Pišuka, me ta net zarkava. user posted image

Punce, a bo WP za v petek organizirala policijsko spremstvo za domov, al kako mislite to izpeljat user posted image user posted image

nokes, od kar sem noseča, sem taka kot vreme user posted image user posted image pa gimnastičarka tut user posted image upam, da me bo pol minilo in res ne bom kot nona user posted image glede tikerčka, taprava se oglaša user posted image no, v vednost, sem v 24. tednu - v petek bom polnih user posted image

Ledenka, če ne bo čas za spanje, kajne? user posted image

Mišmiš, je kar fajn še kej probat. Dr. vidijo do faze blatociste, kaj se pol dogaja, nihče ne ve. In če neki dovolj, je fajn še s čim kobinirat. Jaz sem začela že po prvem neuspešnem. Pa je blo ful celic in blastocist ... saj velikokrat rata, velikokrat pa tudi ne. In če ne gre, je treba neki spremenit. Probat ziher ni greh. Jaz mislim, da se splača, če to ne bi pomagalo, pa kaj drugega.

Kajši, bo mogoče že stopka padla? Navijam, da se ti dolgo ne bo več treba špikat user posted image

Sabsa in bbpikica, tudi vidve dobro opravita jutri

Daisy o biciklih in zicih pa nimam pojma user posted image jaz mam tazga z gelom, baje manj rit boli user posted image

Lara, dorečemo jutri, velja user posted image

zdaj upam, da mi bo ratalo to poslat, brez vsega reštartat

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:35:45   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Daj lari, odloži enkrat delo in prid na srečanje, da me boš podpirala pri mlakarju. Pa netka tud. Vidiš, kolk me kajši heca. Jaz pa vso svojo dušo not vržem. user posted image user posted image user posted image


Ne daj se Inesuser posted image ...medve z Netko smo s tabo!user posted image  Kajši je pa itak sam žur, tko da ji vse prou pride, nič jokcat, kajši pridna! daisy tudi!user posted image
Imam rd mojih nečakov res ne morem manjkat...to so skor moji otroci!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:36:14   
bbpikica
Tudi jaz navijam za
Kajsico da bi tvoji folikli lepo rastli in bili polni celic, user posted image user posted image user posted image user posted image
tebi Sabsa pa želim čim manj bolečo in čim hitrejšo punkcijo pa velikooooooooooooooo celic!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?