|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 21:18:44   
Anonimen
tista, ki bo vodila razpredelnico

lunica 24 - 85 kg začetek, naslednji petek pa upam da že manj. zdej mi je šlo sicr nekaj vode dol, samo to pride nazaj.


drugače pa sem potem za kosilo/večerjo pojedla še zeleno solato in puranjo rižoto. matr je blo dobro user posted image

(odgovor članu Kanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 21:21:29   
dzanika
no super za tiste ki greste tudi na ločevalno. Jaz sem sicer že 15 dni na tej dieti in imam jutri ravno spet prvi dan. Tko da bom jutri jedla za kosilo kotlet v čebulni omaki in solato. Pa zraven kos polnozrnatega kruha. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 21:23:18   
AKŠ
no, se vam še jaz pridružim.....

trenutno sem pristala na 74kg user posted image

želje so velike...bi bila zeloooo vesela če bi šlo 10 dol....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 21:24:08   
nky 23
kako pa si pripravite solato mislim s kakšnim oljem? jaz namreč obožujem solate samo to bučno olje... je bolje olivno za dieto kaj ne? kako pa je s sezamovim?


(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1. oktober zares? začnem
30.9.2008 22:16:37   
dzanika
jaz jo naredim včasih z olivnim oljem. Drugače pa v tej knjigi v kateri je cela ta dieta ločevalna nič ne piše kakšno olje je treba uporabiti. Samo ne smeš pretiravati z nobenim...

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 8:02:51   
aiwich
IZVIRNO SPOROČILO: čičuča

Če gre 15 dol, bom skakala do neba. Toliko manj sem jih imela, ko sem spoznala moža. On je kriv, da sem se tako zredila. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  kdo pa drug?!user posted image user posted image user posted image
no pa začnimo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 8:15:06   
nky 23
ja jaz sem se držala zadane obljube in naredila 100 trebušnjakov,( je moj trebuh kot v 5. mes. nosečnostiuser posted image ), no pa saj bo a ne?

danes še nisem nič kaj jedla, sem pa spila en kafe pa še enga si grem skuhat, malček golfam že prvi dan, saj dodam mleko, ampak 0.1.

za kosilo bodo testenine s tuno, je moj reku preden je šel spat, no kakega bom pojedla, ne pa pretiravala.

grem na to manj žri, razen če ima katera kako res dobro dieto???

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 8:22:57   
S*
Dobro jutro! Evo še mene zraven. Od ponedeljka sem na dieti zeleni slap in bomo videli kako bo šlo. Res pa je, da grem konec drugega tedna na dopust v Turčijo, tako da bom resnično začela 20.10. Do odhoda pa se bom pridno držala, ker vem da bo na počitnicah glede hrane živa katastrofa.
LP in uspešen začetek vam želim user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 9:05:31   
mojamura
dobro jutro - da vas malo pozdravim in vam vsem skupaj zaželim obilo izgubljenih kil user posted image user posted image

malo vas bom spremljala, da dam kateri (upam da ne bo treba), kakšno vzgojno brco v rit, če ga bo bixalauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 9:25:55   
dzanika
no za mano je še en uspešen sadni dan. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 9:53:41   
Anonimen
jutro

dzanika! user posted image user posted image user posted image carica si, zdej pa veselo po meseku user posted image


ostale pa smo tu. user posted image evo jaz sem se zdejle zbudila, pojem neki sliv za prebavo, potem pa jabolko ... potem bo pa tko že kosilo in bom mela tople tune (kr v pravem olju ) z grahom. pa potem še kakšen korenček in zvečer activio sadno.

pa fuuul vode. upam user posted image


(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 10:05:54   
dzanika
no če ma ktera čas glasovati za naj junior lahko za našega Jana glasuje na tem linku: http://www.zurnal24.si/php/voting/?s=show&n=25&id=3257#medias

Hvala.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
1.10.2008 10:15:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
1.10.2008 10:19:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 11:10:17   
Anonimen
oja auroraa vem user posted image

sam to pa je pri meni vedn tko. ko se spravim v dieto, ful mal jem prvi teden, da se želodec navadi, da ni pregreh, potem pa grem normalno naprej. tak da če to zdržim, pol nadaljujem. sej vem smešno user posted image

activio pa jem, ker mi je dragi prinesel, ga še nisem informirala o hujšanju in bi rada še kak teden zadržala to zase, če mi slučajn ne bi uspelo.

tko, da tale teden bo hud.

< Sporočilo je popravil lunica24 -- 1.10.2008 11:12:35 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 13:22:25   
hijenca
Halo

Nisem pozabla in sem štartala danes.

Neke diete še nisem naštudirala, ampak sem danes pojedla, malo žemljico s sirom, pa eno kavico spila. In to je to. Okrog 15 ure bom imela kosilo, kaj še ne vem, najraje bi jedla riž s solato. Imam raje kot vsako meso.

Na tehtnico pa še nisem upala stopit.

mojamura Motivacija, brca v rit, vedno dobrodošla.

Moram pa povedat, da imam doma 4 mesečnega fantka, ki je tako prehlajen, da me drži pokoncu in cel dan v gibanju.

Punce, danes pa gre zares!! user posted image  GO GO user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 13:27:08   
Anonimen
jaz sem si natočla 2 litrsko palstenko z vodo in si zadala, da vsak dan spijem dve! In zdej pridno tankam ven.

če ne bi mela natočene, se ne bi nil spravla pit vodo user posted image

sam jst pa rabim brco v rit za miganje, ne ljubi se mi telovadit user posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 13:53:08   
hijenca
user posted image    SEZNAM   user posted image


NICK

lunica24

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 14:09:10   
hijenca


user posted image    SEZNAM   user posted image


NICK                  ZAČETNA TEŽA

lunica24                    85 kg
hijenca                      89 kg
AKŠ                           74 kg
auroraa                     78 kg
Kanka                        76 kg
aalmaa
nky23                       64 kg
RAKICA1
čičuča
dzanika
 
 
user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 14:27:42   
hijenca

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK                  ZAČETNA TEŽA

lunica24                    85 kg
hijenca                      89 kg
AKŠ                           74 kg
auroraa                     78 kg
Kanka                        76 kg
aalmaa
nky23                       64 kg
RAKICA1
čičuča
dzanika
 
 
user posted image
[/quote]

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 15:20:16   
Anonimen
u supre hijenca, potem kar tebe "določimo" za pisanje seznama. bravo in pohvale.


jaz pa se nalivam z vodo, da mi je že slabo, še malo in bo 2litrska steklenica prazna, potem pa še eno do večera. user posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 16:10:11   
AKŠ
no da se še jaz malo javim..

za zajtrk sm pojedla eno jabolko in spila en čaj in eno kavico...

za kosilo sem pojedla zrezek na žaru, zelenjavna priloga (sem jo sfehtala namesto krompirja v gostilni, kamor hodmo jest med službo) in solatko

sedaj pa sploh ne vem, kaj naj pojem za večerjo....

bi mi pa pasala ena brca v rit, da me mal spametuje da je potrebno pit pit pit.....tukaj pa sem slaba - kr pozabim na to....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 17:07:00   
nky 23
jaz se tudi pridno nalivam z vodo, pa prejle skočim na hitro nekaj na pošto dvignit in preberem na eni tablici
NE PIJ VODE, KAJTI RIBE SEKSAJO V NJEJuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 19:02:10   
Anonimen
Jaz sem bila danes kar pridna, se mi zdi. user posted image Za zajtrk sem pojedla eno nekatrino, v službi sem se sicer rahlo pregrešila in pojedla kos polnozrnatega kruha s salamo. Pri tašči sem pojedla samo nekaj zelene solate, doma za kosilo smo imeli čevapčiče in jaz sem zraven jedla paradižnikovo solato. Zdaj za večerjo pa še razmišljam, če bi hrenovke, najverjetneje pa nič, ker je že toliko ura.

Zdaj se pa spravljam na orbitrek, še zbiram motivacijo.

Aja, še za seznam, moja začetna teža je 75.

Pa še to sem pozabila, glede ptija, imam jaz tudi krizo. Ne morem toliko spiti. No, v bistvu bi lahko, ampak mi gre na živce, ker potem ves čas na WC-ju tičim in si nikamor ne upam od doma, ker potem tuhtam, kje bom WC iskala.

< Sporočilo je popravil čičuča -- 1.10.2008 19:04:16 >

(odgovor članu nky 23)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 1. oktober zares? začnem
1.10.2008 19:09:59   
luka jan
Jaz bi se vam tudi pridružila. Moja začetna teža je 75,4, željena teža pa nekje med 68-70 kg.
Me sprejmete medse?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?