|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oblačila next
2.11.2009 23:30:02   
tinadvojčica
Naj mi ena prosim razloži; kako naročiš, kako plačaš, kako in kdaj pride..... Pa čim hitreje ker mi je ful cunjc všeč!!!!

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oblačila next
3.11.2009 11:14:21   
hanita
Greš na stran nextdirectory.eu, se prijaviš z vsemi svojimi podatki in začneš nakupovat. Na koncu pa te vodi skozi 4 korake za plačilo, plačaš s kreditno kartico, jst mam še čitalec za secure code, preko mastercarda, ma po moje gre tudi brez tega. Potem dobiš potrdilo preko maila, da je naročilo oddano in v roku 10-14 dni dobiš robo v najlon vrečki.
Jaz sem bila z stvarmi zadovoljna, edino te majčke po 3, 4 pakirane k so ugodne se mi zdijo za zimo malo pretenke, tud za v vrtec, edino tle sem se malo zafrknila, bodo pa za spomladi. Drugo pa je je vse ok in sem zadovoljna.
upam, da sem ti pomagala.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oblačila next
5.11.2009 17:16:38   
tinadvojčica
Kakšne so pa številke? Mi imamo v hm 116 in 122, se pravi je cool če naročim za 6 in 7 let?

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oblačila next
5.11.2009 17:21:18   
Dudica1
Tud jaz zdej dost svari naročim...oz mi naročijo druge user posted image ...če vamkaj pomaga glede številk,moj bo star 3 leta pa sem mu naročila hlače od 3-4 let pa so mu malo prevelike jih zaviham tko da je ok...bodo bolj za dolgo.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oblačila next
5.11.2009 20:11:17   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Tud jaz zdej dost svari naročim...oz mi naročijo druge user posted image ...če vamkaj pomaga glede številk,moj bo star 3 leta pa sem mu naročila hlače od 3-4 let pa so mu malo prevelike jih zaviham tko da je ok...bodo bolj za dolgo.

Ja, naša dveletnica ima hlače 2-3 leta in jih tudi malo zaviham. Zgornji deli so pa ravno prav.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oblačila next
6.11.2009 14:32:31   
barni
Nasa je tudi stara 2 leti in ne vem koliko naj narocim velika oblacila?

Nasa je velika 90 cm, mi lahko poves, koliko je velika tvoja?

2-3 ali 3-4?

Ali te lahko prosim, ce izmeris hlacnico od razkoraka do dna hlacnice?

Hvala!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oblačila next
6.11.2009 14:43:38   
zmajaz
Naša je stara 22 mesecev in sem ji naročila 2-3 leti, pa so ji hlače ful predolge, čeprav ima sicer dolge noge. Izmerit pa zdajle ne morem hlačnice, ker mala spi in so hlače v sobi - bom pozneje, če ne bo že katera druga prej. user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oblačila next
6.11.2009 16:02:00   
zmajaz
Evo - hlače od trenirkice velikost 2-3 leti za punčko v razkoraku dolžina hlačnice 37 cm, pajkice 35 cm

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oblačila next
7.11.2009 8:18:08   
lenca1
A je katera kupovala bundico - naša je tud stara 2leti (velika 88cm) pa ne vem ali naj vzamem 1,5-2 ali 2-3? Sedaj ima bundico 92 in ji je ravno prav, februarja pa ji bo najbrž že premajhna.

Če ima katera doma bundico 1,5-2 ali 2-3 bi lepo prosila, če izmeri dolžino rokava na spodnji strani (od pazduhe do roba rokava). Bolj se nagibam k tej 2-3, sam je strah, da ji bo prevelka.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oblačila next
8.11.2009 8:12:00   
lenca1
Še nekaj me zanima - ali imajo Next jeans hlače (kavbojke) na notranji strani zategovalno elastiko z gumbkom, s katero lahko reguliraš širino v pasu?

Včeraj sem prvič izvajala ''namišljeni'' nakup (dodajala artikle v nakupovalno košarico) in vsa razočarana ugotovila, da imajo ravno tista oblačila, ki bi jih mi kupili, razprodana (Sold out!)user posted image , no ne vse - nekaj se da še vedno dobiti (sam npr. ne v barvi, ki ti je najbolj všeč).

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oblačila next
8.11.2009 18:14:25   
inja2
Ali mogoče katera ve kolilo je poštnina

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oblačila next
8.11.2009 18:16:31   
ledenaa
lenca kupi od 2-3 leta
in večina hlač ima to elastiko,saj ti tudi piše preberi kaj piše v opisu ;)
inja vse ti piše tule:

http://www.nextdirectory.eu/help/terms.asp?flg=1

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oblačila next
8.11.2009 18:17:48   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: inja2

Ali mogoče katera ve kolilo je poštnina


5€ ne glede na količino, ceno, državo....

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oblačila next
8.11.2009 22:17:02   
lenca1
No res super, da imajo hlače na notranji strani ta zategovalni trakec user posted image (med opisom kavbojk pa nisem nikjer videla, da bi pisalo kaj o tem ali pa nisem našla).

Bundico bom verjetno res vzela št. 2-3, samo upam, da nimajo preveč velkih številk (za hlače/trenerke ste napisale, da so malo večje št., zgornji deli-majčke pa nekje kot pri nas št. iz H&M), tko da upam, da so tud njihove bundice nekje po velikosti kot majčke).

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oblačila next
12.11.2009 11:20:37   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: hanita

...plačaš s kreditno kartico, jst mam še čitalec za secure code, preko mastercarda, ma po moje gre tudi brez tega.

Sem prebrala, da sprejemajo plačilo z Visa in Mastercard kartico - sedaj me pa zanima ali mora biti kartica obvezno kreditna ali lahko plačuješ tudi z debetno Visa Electron kartico - sej najbrž ni važno kakšno Viso imaš (klasično, Electron, debetno/kreditnouser posted image (to kartico namereč izda banka brez letne članarine in brez letne premije za zavarovanje - je brez stroškov, zato me bolj mika, da bi vzela to in ne kreditno)?

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oblačila next
16.12.2009 21:31:05   
malar200
Pozdravljeni!

Jaz pa sem oblačila Next našel v trgovini Bejbibum v Plavi laguni!!

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oblačila next
16.12.2009 21:40:00   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
sedaj me pa zanima ali mora biti kartica obvezno kreditna ali lahko plačuješ tudi z debetno Visa Electron kartico - sej najbrž ni važno kakšno Viso imaš (klasično, Electron, debetno/kreditnouser posted image (to kartico namereč izda banka brez letne članarine in brez letne premije za zavarovanje - je brez stroškov, zato me bolj mika, da bi vzela to in ne kreditno)?


Malo pozen odgovor, tako da si verjetno že ugotovila, ampak morda bo pa komu drugemu prišlo prav user posted image  - JA, plačati se da tudi z debetno Viso Electron - tudi jaz jo imam, ravno zaradi tega, ker z njo ni nobenih stroškov. user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: oblačila next
17.12.2009 14:05:44   
lenca1
zmajaz hvala za odgovor - sem tudi jaz vzela debetno Viso electron, ker raje vidim, da mi nakup takoj trgajo, in da ne plačujem še obresti (pa da ti en nakup ne trgajo 6 mesecev po npr. 20€/mesec). Naročilo je že oddanouser posted image , sedaj samo še čakam paket -upam, da bo še letos, glede na to, da se približujejo praznični dnevi!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oblačila next
19.1.2010 13:38:43   
pinko1
Živjo,

me zanima, če je že katera naročala izdelke preko posrednice in ali je res zanesljiva?
Glede na to da ji je potrebno plačati izdelke vnaprej.

Lp

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 13:54:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pinko1)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: oblačila next
19.1.2010 21:15:22   
sabina9
IZVIRNO SPOROČILO: pinko1

Živjo,

me zanima, če je že katera naročala izdelke preko posrednice in ali je res zanesljiva?
Glede na to da ji je potrebno plačati izdelke vnaprej.

Lp


Ojla!
O je zanesljiva kar brez skrbi...user posted image .Sem že velikokrat naročala pri njej pa je bilo še vedno vse O.K.
Kar pogumno...user posted image

LP,

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oblačila next
20.1.2010 8:57:44   
barni
Jaz sem se odlocila, da bom malo pocakala, nasa ima itak tolk cunj, da je joj.

Imamo pa pri nas eno lustno trgovinico z znamko NAME IT. REs super roba in kvalitetna in sploh ni draga. Pa se nimajo vsi istih majck, kot je to pri HM.

CE katero zanima, naj pogleda tukaj:
http://www.nameit.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?langId=110&storeId=12401&catalogId=10101

Imajo pa trgovine v podjetju MONSA http://www.monsa.si/

Meni je ta roba res carska, vcasih majo tolk lustne modelcke, pa se v tej trgovini so dostikrat popusti.

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oblačila next
20.1.2010 9:02:40   
ledenaa
zivepo saj si ti lahko sama urediš kreditno kartico

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 9:16:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oblačila next
20.1.2010 9:20:45   
mateyka
barni, to je Lumy na vodnkovi v lj. (pri vodnikovem hramu) - oni majo NAMEIT znamko. danska ali nizozemska roba. ful lepe stvari in kar ugodne, če majo popust. mi smo kupil ful lepo in kvalitetno bundo za 25€ ene par mesecev nazaj. res ok, moram pohvalit user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?