|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 10:15:04   
beba92
Cestitkeeeeee 😁😁😁😁 to je pa res ena vesela novica 😄 bravo


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 10:40:45   
*snowflake*
Cali90 👏👏💪💪 zelo vesela zate!! Čestitke! In želim ti zdravo in čim bolj za zdržat nosečnost! 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 11:08:12   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Punceee, danes mi ni dalo miru in sem iz smeti potegnila včerajšnji test.. in kaaaaj vidim.. pozitiven.. ker itak vem, da ni več veljaven grem takoj iz sebe iztisnit par kapljic razredčenega urina in ga naredim še 1x in.. spet pozitiven, čisto rahla črtica ampak se vidi s prostim očesom... OOOOOMGGGGGGG NE MOREM VRJET, čisto sm v šoku..


Čestitkeuser posted image

Letos pa je kar nekaj pluskov. Katera bo naslednja? user posted image

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 11:23:30   
Malecka8
Cali90 čestiiiitke!!! ♥️♥️♥️ Zelo sem vesela zate.

Imaš še kakšne druge znake? :) veš da me zdaj vse zanima. 😜😁
Pozdravček. 😘

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 11:45:46   
Cali90
Prejšnji teden sem bila vsak dan po službi utrujena do konca, sem pripisovala to premiku ure in pa neverjetno mi je pasala čokolada, ki jo ponavadi niti ne jem, sem bolj za slano. Pa v petek me je začelo po trebuhu bolet tko, kot da bo prišla M in me je bolelo 3 dni M pa od nikjer. Zdaj imam bolj boleče prsi, no bolj polne se mi zdijo. Pismo, 2 leti se trudiva in ravno zdaj je uspelo ko je ta korona, da ne vem kako bo s temi pregledi pa me je strah, ker sem že 1x imela izvenmaternično.. ne vem če moj ginekolog sploh dela.. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 12:44:17   
*snowflake*
Cali90, tudi pri meni so bile take misli... Dobro leto nič, in potem zanosila tik preden se je začela korona. Je kar slab občutek, ker preglede delajo šele po 11.tednu nosečnosti, torej v 12.tednu te naročijo, vsaj mene so. Me je pa tudi strah IMN, ker so me nekaj strašili, da lahko pride do tega, če imaš en jajcevod neprehoden.. poleg strahu mi pa še ta grozna slabost nagaja... Je kar mučno. Sem imela pa iste znake kot ti Cali90, samo brez čokolade :) mi pa sedaj vse, kar imam zelo rada, grozno smrdi (kava, meso, sladkarije..). Sem bi kar šlo, če ne bi bila tako enormna slabost... Pa še kakšno čudno špikanje pride in sploh ne vem ali se samo maternica širi ali je res kakšna IMN. Ti se čimprej naroči na pregled, povej da si že imela IMN pa te bodo po mojem mnenju prej naročili... To jaz sedaj poskušam narediti, pa mi nihče ne odgovori... 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 15:13:29   
fracek
Cali, pa to je nooorooo, cestitke ❤💪💪💪🍀 Joj punce, cim manj znakov nastevat, ker bom drugac jaz v prihodnjih dneh se vse ostale dobila, ki jih se do sedaj nisem 😂 Hecam se, pridno porocajte, se veselim z vami. 


Zdaj pa v tem ritmu naprej 💪💪💪 Imam se en test doma od pamtiveka, pa bi ga tudi rada cim prej porabila, da mu rok prej ne potece 😉

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 15:25:20   
beba92
In kdaj ga bos porabila? 😁😁 

 Sama sem kar dolocla datum, ko nardim test, ce mi bo slucajno zamujala in to je (sele) 25. Apr hihi 😁😁 Punce s temi pozitivnimi testi kar luste nardijo 😄😄 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 16:02:59   
Srečka138
Cali cestitkee :**  nic na svetu ni lepsega kot pozitiven test nosecnosti in malo bitjece v trebuscku. <3 tudi ce ti bo slabo, tudi ce bos imela veliko slabih dnevov zaradi razpolozenja, tudi ce te bo na koncu ze vse bolelo, mislim da to sploh ni vazno, vazno je da vama je koncno uspelo!!!...zelim ti zdravo nosecnost in pa veliko lepih dni.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 16:04:56   
fracek
Hahaha beba, ko mi bo zamujala 😁 zal do sedaj skoraj ni bilo te srece, pride kvecjemu se kaki dan prej. Enkrat mi je en dan kasneje, to je to. Zdaj bi naj tam 13. aprila prisla ... Ste drugace veliko testov ze naredile? Jaz v skoraj dveh letih poskusanja samo tri, prvih dvakrat zaradi vseh moznih pms znakov (psiha) na zacetku poskusanja, pa enkrat ko je tisti dan ni bilo. In po tistem sem se odlocila, da no more, dokler ne bo vsaj dva dni zamude.

Ovulacijskih nisem nikoli delala, ker ce v vsem tem casu, ko seksava ko zajca, nisva nikol trofla, potem pa tudi ta test ne bo nic resil 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 19:14:10   
Cali90
Jaz sem jih na začetku kar nekaj naredila, sem mislila, da bo hitro uspelo ker je prvič v prvem mesecu. No, če mi je zamujala sem jo s testom vedno spodbudila da pride 🙂 in potem sem si rekla, nič več testov, najprej počakam, da par dni zamudi potem šele test.. tako, da zdaj ga že kar lep čas nisem delala.

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 21:10:14   
Anonimen
Toooo cali90 !!!! 😊 Tako se dela. Če narava nas/vas heca in preprečuje postopke/preglede, jo bomo pa me nazaj. Katera je naslednja na vrsti??? Ampka jd res hecno ne, toliko časa nič, potem pa kar naenkrat končno uspe 💪😃 Sta ta mesec probavala kaj novega, počela kaj drugače?


(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 21:21:55   
Cali90
Ta mesec sem jemala maco in sem res imela močno O pa jemala sem še D3, folno in B12. Mogoče maca in D3. Mogoče je pa usoda tko hotela. Ravno 2 leti nazaj, skoraj na isti dan kot letos nisem dobila M in sem bila noseča, DPD mi po mojih izračunih pride skoraj na isti dan kot takrat, prav neverjetno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 21:24:58   
beba92
Mislim da je fracek naslednja 😁 drzimo pesti za njo 

Smesno je, kadar koncno uspe, gledamo nazaj, kaj smo tokrat nardili drugace, da se je prijelo 😁 Ampak glavno da se je 👍🏻👍🏻
Sem se odlocila da cezdaj ne uspe, do avgusta prekinem tole delanje na otrocku 😊 sam za sebe vseen drzim pesti da bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2020 23:04:14   
Malecka8
Cali90 - usoda. ♥️

Želim ti čim lepšo nosečnost in upam, da se tudi ostale kmalu pohvalimo s pluski. In se razveselimo česa v tej nori karanteni. 😁 Jaz imam še 5dni do konca cikla... 
Lahko noč. 🤗

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 9:59:21   
Anonimen
Sprašujem zato, ker meni je po pol leta tudi uspelo ko sem 1 mesec jemala Vitanoval. In mislim da tale Maca in vitaminčki niso od muh, če res ni kakšnih hudih razlogov za oviro. In tudi jaz sem takrat prvič imela noro + ovul. test in posledica - dvojčka 😍😍


(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 10:08:03   
Malecka8
Uuuu.. Jaz še imam doma Maco.. Če zdaj ne bo nič, potem začnem z 1.dnem M kar z Maco.. Ne vem pa, če lahko zraven Mace pijem tudi krvomočnico.. Vitaminčkov pa nimam nič doma, škoda. :/


Poglejte, kaj me je danes pričakalo na koledarju. Da ja, ne moreš nič odmislit. Prilagam sliko. 😁 
Pozdravček. ♥️user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 16:35:01   
Uporabnica123
Cali cestitke! 😊 ❤️Sej nemorem vrjet da se tak lepo nadaljuje z pluski :)
Torej jst sm imela pred 14dnevi rjave izcedke 3 dni in en dan umes se temno kri.. (To je blo dva dni po potrditvenem uz na kliniki.) .. Vse skupaj 3 dni izcedka ni bilo za en vlozek ampak vseeno si panicen. Sem klicala takrat ce pridem lahko na pregled spet nazaj ampak zaradi virusa (sklepam) so rekli da je to vse normalno in da ce je bil plod lepo v maternici viden ni panike.. ce se nebo razvilo v obilno kri z hudimi krci naj lepo uzivam doma.. Potem sem imela kak teden kasneje zopet po par kaplic rjavega izcedka, kri se ni ponovila, krci so pa isti kot pri menstruaciji.. Slabost da ne omenjam sploh.. Uglavnem danes sm pa dozivela sok kr sm imela datum pri svoji G.. Dobila materinsko knjizico 9tednov in 3 dni.. In samo pogovor. Faking niso mi nrdil ultrazvoka kljub temu da sm ji 3x rekla da sm mela krvavitve ce je to okej. In je rekla da ja.. da ce ni hudih krcev je vse to normalno in morem jemat dabroston se naprej do nuhalne.. Uglavnem pogovarjale smo se o tezavah o tem kaj naj jem.. O tem kake bolezni imamo v druzini blabla.. Kup napotnic za kri sm dobila in naslednji datum sele cez 6 tednov. Rekla je da zdaj nesmejo narocat pogosto zaradi virusa ampak ce bi imela kake probleme naj pridem prej. Cela tecna sm sla vn z istim znanjem kaj je z plodom kot predno sm stopla not. Torej nevem na cem sm se zmeraj ne.. Sem se pa narocila na nuhalno v 11tednu torej cez 14dni..14dni morm zdrzat se da bom zvedla al se srcek bije al ne in pa ce je vse okej. Js upam da zdrzite glede ultrazvokov ker men se mesa ko nemorem videt ploda.. Ce bi imela denar bi sla samoplacnisko na uz jutri.. Priporocam ce si lahko privoscite pojte raje da bote pomirjene.. Drgac pa drzite se vse nosecke sploh pa tiste kere bote to se postale. Drzim pesti za vse❤️




(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 17:15:39   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Cali cestitke! 😊 ❤️Sej nemorem vrjet da se tak lepo nadaljuje z pluski :)
Torej jst sm imela pred 14dnevi rjave izcedke 3 dni in en dan umes se temno kri.. (To je blo dva dni po potrditvenem uz na kliniki.) .. Vse skupaj 3 dni izcedka ni bilo za en vlozek ampak vseeno si panicen. Sem klicala takrat ce pridem lahko na pregled spet nazaj ampak zaradi virusa (sklepam) so rekli da je to vse normalno in da ce je bil plod lepo v maternici viden ni panike.. ce se nebo razvilo v obilno kri z hudimi krci naj lepo uzivam doma.. Potem sem imela kak teden kasneje zopet po par kaplic rjavega izcedka, kri se ni ponovila, krci so pa isti kot pri menstruaciji.. Slabost da ne omenjam sploh.. Uglavnem danes sm pa dozivela sok kr sm imela datum pri svoji G.. Dobila materinsko knjizico 9tednov in 3 dni.. In samo pogovor. Faking niso mi nrdil ultrazvoka kljub temu da sm ji 3x rekla da sm mela krvavitve ce je to okej. In je rekla da ja.. da ce ni hudih krcev je vse to normalno in morem jemat dabroston se naprej do nuhalne.. Uglavnem pogovarjale smo se o tezavah o tem kaj naj jem.. O tem kake bolezni imamo v druzini blabla.. Kup napotnic za kri sm dobila in naslednji datum sele cez 6 tednov. Rekla je da zdaj nesmejo narocat pogosto zaradi virusa ampak ce bi imela kake probleme naj pridem prej. Cela tecna sm sla vn z istim znanjem kaj je z plodom kot predno sm stopla not. Torej nevem na cem sm se zmeraj ne.. Sem se pa narocila na nuhalno v 11tednu torej cez 14dni..14dni morm zdrzat se da bom zvedla al se srcek bije al ne in pa ce je vse okej. Js upam da zdrzite glede ultrazvokov ker men se mesa ko nemorem videt ploda.. Ce bi imela denar bi sla samoplacnisko na uz jutri.. Priporocam ce si lahko privoscite pojte raje da bote pomirjene.. Drgac pa drzite se vse nosecke sploh pa tiste kere bote to se postale. Drzim pesti za vse❤️






Dokler se rjav izcedek ne preobrazi v svezo kri res ni panike. Zato bodi mirna in probaj uzivat in odmislit vse slabo. Za krce pa ti svetujem da jemljes/pijes magnezij, po tem ti bo veliko bolje. Sicer pa nebi te rada strasila ampak ti bom povedala mojo zalostno zgodbo. Izcedke sem imela od kar sem izvedela da sem noseca, torej nekje 5t. Vsak teden se je stopnjevalo od rumenega do zadnje 3 tedne rahle krvave izcedke (sicer so bili bolj crni kot rdeci), 3x sem bila na pregledu na urgenci in mi vsakic zagotovili da ni nic da je vse ok in da ne vejo zakaj krvavitev, prav tako so mi predpisali dabroston za ustavitev krvavitve in pa magnezijeve sumece tablete proti krcom. No okrog 9t so se krvavitve cisto ustavile, v 10t pa spet krvavitev sem sla se 1x na urgenco vse ok, naslednji dan mi je to potrdila tudi moja G, nato pa pridem domov in dozivela sok, vrocina, neznosni krci, krvava voda+sluz. In ja sledil je splav, kar doma sredi kopalnice...Zelim ti da se cim manj obremenjujes dokler so izcedki le rjavi, mogoce pa res ni nic, dokler se v kaj ne razvije se ne splaca sekirat ker vse to vpliva na plod.

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 21:02:33   
*Ajda*
Cali čestitke 💕🍀. Lepo in srečno nosečnost ti želim😊 pri meni nič novega.. Čakam M, da pride🙂😕 Ta mesec vas je res veliko nosečk.. Tudi dve moji prijateljici sta na novo nosečke😊😍 res je lepo slišati take novice a po drugi strani ti je pa hudo, ker tebi ne uspe😕 jaz bi morala zdaj aprila poklicati za nov postopek.. Samo vem, da nebo nič iz tega, ker je še vedno corona v igri😕


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2020 23:23:31   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Cali cestitke! 😊 ❤️Sej nemorem vrjet da se tak lepo nadaljuje z pluski :)
Torej jst sm imela pred 14dnevi rjave izcedke 3 dni in en dan umes se temno kri.. (To je blo dva dni po potrditvenem uz na kliniki.) .. Vse skupaj 3 dni izcedka ni bilo za en vlozek ampak vseeno si panicen. Sem klicala takrat ce pridem lahko na pregled spet nazaj ampak zaradi virusa (sklepam) so rekli da je to vse normalno in da ce je bil plod lepo v maternici viden ni panike.. ce se nebo razvilo v obilno kri z hudimi krci naj lepo uzivam doma.. Potem sem imela kak teden kasneje zopet po par kaplic rjavega izcedka, kri se ni ponovila, krci so pa isti kot pri menstruaciji.. Slabost da ne omenjam sploh.. Uglavnem danes sm pa dozivela sok kr sm imela datum pri svoji G.. Dobila materinsko knjizico 9tednov in 3 dni.. In samo pogovor. Faking niso mi nrdil ultrazvoka kljub temu da sm ji 3x rekla da sm mela krvavitve ce je to okej. In je rekla da ja.. da ce ni hudih krcev je vse to normalno in morem jemat dabroston se naprej do nuhalne.. Uglavnem pogovarjale smo se o tezavah o tem kaj naj jem.. O tem kake bolezni imamo v druzini blabla.. Kup napotnic za kri sm dobila in naslednji datum sele cez 6 tednov. Rekla je da zdaj nesmejo narocat pogosto zaradi virusa ampak ce bi imela kake probleme naj pridem prej. Cela tecna sm sla vn z istim znanjem kaj je z plodom kot predno sm stopla not. Torej nevem na cem sm se zmeraj ne.. Sem se pa narocila na nuhalno v 11tednu torej cez 14dni..14dni morm zdrzat se da bom zvedla al se srcek bije al ne in pa ce je vse okej. Js upam da zdrzite glede ultrazvokov ker men se mesa ko nemorem videt ploda.. Ce bi imela denar bi sla samoplacnisko na uz jutri.. Priporocam ce si lahko privoscite pojte raje da bote pomirjene.. Drgac pa drzite se vse nosecke sploh pa tiste kere bote to se postale. Drzim pesti za vse❤️







To je pa zelo grdo od ginekologinje... Fak ej. Kaj te briga kaj moraš jest itd, naredila bi ti uz v 2 min in bi bilo. Ah eni so res preveč striktni... Moja meni vedno naredi uz in tudi če pridem izredno (tudi v času korone) me vzame oz rece nej pridem. Ce je krvavitev lahko sicer gres tudi na urgenco in te morajo pogledat. Tudi ce ni veliko. Jaz sem sla, ker me je razjedalo. Ampak sem imela samo 14 dni izcedek na wc papirju, do vložka ni nič prišlo. Zdaj pa veselo korakamo v 3. trimester. Tako da glavo pokonci... Je pa res da zaradi izcedka cela nosečnost poteka nesproščeno, zdaj me skrbi vsak krč itd. Sicer pa ja, v primeru krčev tudi po 300 mg + magnezija, lahko tudi 600 mg. Višek se itak takoj izloči z urinom oz povzroči diarejo. In pa gin lahko napise buscopan ali spasmex v primeru krcev. In seveda progesteron...
Držim pesti za vse! 🍀🍀🍀
Maca pa ziher ne škodi, jaz sem pila vitanoval in krvomočnico skupaj. Probat ni greh, edino par € gre... 

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2020 11:17:11   
Sankka
Cali čestetikeeee, bravo in srečno user posted image user posted image Same dobre novice, srečno do konca :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2020 12:33:05   
beba92
A ni tk da pri prvem pregledu vedbo naredijo UZ? 🤨 pa saj jim ne vzame eno uro tisti UZ bi ga lahk opravla... 


Jaz pa mislim da sem ta mesec zamudila vlak 🙄 nama se zvecer sploh ne ljubi kaj drugega kot pa samo zaspat... Zaradi dela sma prevec utrujena, pa zdaj ze tri dni tako ... Ali se katera tudi obremenjuje za te stvari kot jaz?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2020 12:38:43   
Malecka8
Ja beba92, tudi jaz se obremenjujem zaradi takih stvari. Moj je sicer tolaži in da naj neham gledat na vsak dan. On pač ne razume. Meni je pa težko. 😑

Včasih sem tečna sama na sebe, ker ne znam vsega odmislit in si povzročam še dodaten stres.. Ah.. Bomo že, ne? 
Pozdravček. ♥️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2020 12:45:17   
beba92
Jaz svojemu sploh ne povem da se obremenjujem... Pa tut skos mislim na to ali bo ta mesec ali ne... Joj ko si same povzrocamo stres in skrbi 😄😄 saj bo 🐞👍🏻


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?