|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 15:59:27   
Anonimen
Ok, super, torej ni dodatnega letanja...hvala za info.Vodil naju je dr. Reljič...Najbrz je seveda odvisno od doktorja, ampak midva tudi nisva pred tem imela nobenih drugih preiskav, mogoce so pri tebi videli ze kaj bi bil lahko vzrok tezav, pa jim ni bilo potrebno se progesterona preverjati...

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 21:09:44   
Malecka8
Tudi naju vodi on.. In nisem imela nobenih preiskav pred tem..

Kaj za spermiogram so vama že kaj rekli? Že delajo to? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 22:05:18   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Malecka8

Tudi naju vodi on.. In nisem imela nobenih preiskav pred tem..

Kaj za spermiogram so vama že kaj rekli? Že delajo to? 



Cudno, mogoce sem pa jaz rekla kaj takega, da je smiselno pregledat se progesteron...Na prvem posvetu smo se dogovorili za termin spermiograma. Kako pa pri vama? Pomoje delajo, ker ima termkn konec junija.

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 8:04:20   
Malecka8
Aaaah.. Super za vaju.

No, nama so takrat rekli, da ga bodo poklicali, ker se to še ni opravljajo.. Zdaj pa je le vprašanje, kdaj mu bodo dali termin.. Čudno. Pri vsakem drugače..Sama sem namreč že opravila krvne preiskave in prvi UZ.. 
Aja, je slučajno katera imela na 14.dan na UZ v vsakem jajčniku nešteto majhnih foliklov? To je vse kar sem si uspela zapomniti, izvid dobim po pošti. 
Pozdravčke vsem. :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 8:33:56   
Anonimen
Malecka,kaj pa ce bi vidva kar poklicala. Glede na to da imajo tako guzvo, bi bilo morda smiselno, da vaju ne bodo pozabili...Sploh pa, ce imas ze ti vse izvide. Partner mora pa dat itak spermiogram dvakrat, v razmiku 2-3mesecev... kdaj si bila na UZ? Nama so za spermiogram dali termin maja za junij. Sicer pa bj jaz na vajinem mestu, ce se ne bo nic premaknilo, sla samoplacnisko na spermiogram...

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 8:49:15   
Malecka8
Bom poklicala pa še mail napisala.. Se mi zdi, da jih je preko telefona težje dobit.. Če ne bo nič, bo pač šel samoplačniško, ni druge.. 😊

UZ sem imela prejšnji teden. Zdaj čakam izvid, v naslednjem ciklu pa se mi zdi, da že začnem s Clomidom.. Morem preverit, če so mi ga že naložili na kartico.. 😁
Vsaj premikamo se, pooočasi.. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 10:41:29   
Anonimen
Uh, super! Saj potem ko si enkrat na vrsti, se premakne. Kako pa je potem, ko opravis vse preiskave. Ti takoj ze tam dolocijo termin za branje izvidov in nadaljno obravnavo? Ali se moras za to se posebej zopet narocit?

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 11:44:46   
Malecka8
Hm.. Tega pa ne vem, upam, da bo povedala katera, ki je že bila.. :)

Meni je rekel, da se bova slišala preko telefona in predebatirala.. Čakam 😁Upam pač, da bo pred naslednjim ciklom. Rada bi vedela že preden začnem s clomidom, da malo vidim kje smo.. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 17:14:58   
Anonimen
Nama je tudi rekel, da se slisimo, bom ga pa na UZ vprasala kaj to pomeni tocno. Lahko sem zelo potrpezljiva, samo cakanja v prazno in nevednosti, pa res nimam rada. 😀
Zakaj pa si dobila clomid, imas neredne menstruacije, oz. po cem se to sklepa?
Sicer pa, mogoce tvojemu niti mojemu ne bo potrebno na spermiogram, nikoli ne ves, kdaj nas preseneti...

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 17:19:46   
Malecka8
Jaz sem na UZ imela drugo zdravnico.. In je nisem nič vprašala :/ 😊

Ja, tudi jaz upam, da bo prej uspelo. Sem dobila datum, spermiogram ima v začetku julija.. 😁 Še vedno lahko upamo na presenečenja. 😊Imam PCO, mogoče mi je zato predlagal Clomid, da "zbudimo" jajčnike.. Ampak sem Clomid jemala že lani, mi ga je predpisala moja G, on pa je povečal odmerek zdaj.. 🤞

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.6.2020 17:33:07   
Anonimen
Aja, jaz tocno, saj ni nujno da je isti, nisem pomislila na to... Bom jaz vprasala, samo se bom prej se malo nacakala do zacetka ciklusa. Porocam...
O, super super! Ja, drzimo pesti. Mogoce pa poletje naredi svoje. Jaz bom ta cas poskusila s kaksno alt_ernativo, moram pa se izbrat kaj in se opogumit.

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.6.2020 9:35:42   
fracek
Anonimna, midva sva v Mb dobila takoj po prvem posvetu termin za drugega, kjer nama je razlozila izvide. Ce se prav spomnim, je bil drugi posvet cez slabe tri mesece. Sva pa pri dr. Kores Testen, ultrazvok in preiskavo prehodnosti pa mi je delala druga doktorica. 


Danes dobila M. Ah ja, saj nimam vec kaj za rect 😔

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.6.2020 22:08:16   
Anonimen
Fracek, hvala za info...Sem mislia da gre vseeno hitrejs 😣 dobro, bo ze... ojoj, zal mi je, te razumem..Ampak bomo poizkusali, dokler ne bo teh dveh crtic.

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.6.2020 13:39:16   
Mariposa08
No punce pa je tudi moja M prišla včeraj in to celo točna (31 dni). Sej a je splph kej še za rečt 🤔 sem vesela vsaj, da mi te tbl pomagajo, da imam uravnan menstrualni cikel..Fracek žal mi je za M, sva v istem položaju, drži se 🤗🤗


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.6.2020 13:40:03   
Mariposa08
Sem mislila rečt v isti situaciji sva in ne položaju 😂😂 si bo še kdo kaj mislil 😂😂🙈🤦‍♀️


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.6.2020 14:12:27   
Anonimen
😒 mariposa in fracek, tudi jaz ze vidim da se pripravlja M, samo se vprasanje dneva kdaj se vama pridruzim v situaciji ;)
Sem se pa vsaj nasmejala nerodni izjavi 😅

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.6.2020 14:13:21   
Anonimen
Vidim ne, cutim pa. 🤦

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.6.2020 14:57:23   
Anonimen
Ojla punce... Po dolgem čakanju med to karanteno, sva bila danes končno spet na vrsti za IUI (2-ič).

Imela sm pa 2 lepa fonikla, in sicer tudi na levi strani (21) kar me je presenetilo, ker leva stran ni želela prej delati kot je treba 😁 se je ocitno med karanteno malo zbudila ali pa je koncno prisla k sebi po laparoskopiji in histeroskopiji 😊 sva pa v Ljubljani. Me pa zanima, tiste ki ste že bile na IUI, so vam pred inseminacijo delali UZ ali ne? Danes je prišel Drobnič, spricnil notr in šel 😂 mal se smešno slisi ampak ok... Sm potem na parkingu v avtu lezala 20min z nogami gor, mogoče pa pomaga 😁Uglavnem mam se en datum za IUI  (3-ji) ce zdej ne uspe, potem pa naju bojo na IVF usmerili kokr sm razumela... Me pa že od stop injekcije trebuh napihuje,.. Jutr bova pa z možem za vsak slucaj potrdila še doma 😂 ce je bilo slučajno v leoniscu premalo.. Se pa trudiva ze 4 leta, ampak ker sva relativno mlada (js 26, moz 33) so naju bolj domov v posteljo posiljali kokr kam drugam. Imava pa ze vse izvide in teste in preglede in js sm ze opravila vse posege.. Upam da ta mesec ne bo 😈... 1 dan po NEpricakovani M imava ravno 6 obletnico pa bi bilo res lepo darilo ❤️

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.6.2020 21:11:41   
Anonimen
Anonimna, nimam odgovora na nobeno izmed tvojih vprasanj..Vseeno pa ti bi rada zazelela, da se vama zgodi to presenecenje na obletnico ❤️ pa pogumno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.6.2020 17:00:53   
Malecka8
Pozdravljene,


Morda katera ve, kaj pomeni AFC - več kot 19?
Nič se ne spoznam iz izvida, pa preden mi ga bo kdo razložil bo tudi 1 mesec okrog.. 😁 
Pozdravček vsem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.6.2020 20:12:11   
*rjavolaska*
@fracek, katero preiskavo prehodnosti si imela v MB? Jaz sedaj čakam na HyCosy pa me kar malo stiska.... Ne vem kaj pričakovati, izkušnje so zelo različne...

@anonimen, mi lahko opišeš kako poteka tvoj IUI v LJ(katere preiskave, kdaj, koliko)? Men tudi čaka v juniju... (v tujini)

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.6.2020 21:04:22   
Anonimen
Pozdravljene,mene pa zanima ali moram na pregled scitnicnih hormonov in ostalega...(kar je pac potrebno za ugotavljanje neplodnosti), biti tesca?

(odgovor članu *rjavolaska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.6.2020 12:47:43   
fracek
Hehaha Mariposa, saj vsi vemo, da sva obe v istem polozaju iz meseca v mesec - veliko na hrbtu 😂🤪 


Rjavolaska, tudi jaz sem imela HyFoSy, pa ni bilo cisto nic groznega. Ko je brizgnila tekocino skozi jajcevode me je samo enkrat "zvilo", kot pri menstruaciji krc, in to je bilo to. Nic omembe vrednega. Sem pa brala, da so imele mocne bolecine tiste punce z neprehodnimi jajcevodi.
Na odvzem krvi za testiranje hormonov meni ni nihce narocil, da bi morala biti na tesce. Sem pa sla zmeraj zgodaj dopoldne, ko mi se tako ne pase jest, kavo sem pa normalno spila zjutraj. Mislim, da hrana ne vpliva na krvno sliko v tem primeru, ce se motim, pa me prosim popravite 😅

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.6.2020 12:56:39   
fracek
Skoraj pozabila vprasat eno zadevo. Sem bila zadnjic v dm in kupila maco, tako da zraven folne in koencima q10 zdaj pijem se to vsak dan. Katera je ze pisala, da jo je jemala? Kaksne izkusnje se druge morda?


Zanimivo je to (zraven tega, da cesa bolj ogabnega se nisem pila), da me je peti dan ciklusa zacel zbadat desni jajcnik in sem ga obcasno zacutila dva dni zapored. Na UZ-jih sem imela na desnem jajcniku vedno samo en folikel oz. je bila v primerjavi z levim kar slaba slika. Morda pa se je malo zbudil iz zimskega spanja 🙂 Kaj pravite?
Klica iz Mb pa se vedno ni bilo ... tudi nisem pisala, so na spletni strani azurirali objavo in spet poudarili, da bo klic iz njihove strani. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.6.2020 18:39:12   
Anonimen
rjavolaska, v Lj IUI zgleda približno tako (vsaj pri meni 😁)

Najprej pijem Femaro od 3-7 dneva po 2tab na dan, potem mwe narocijo 12 dan ciklusa na UZ ob cca 7.30 zjutraj. Na UZ ti pogledajo kok mas velike fonikle, ce imas okoli 19 mislim da so ok? Lahko da se motim? Zdaj sm imela 19+ in 21, to so kar veliki zato so me poslali takoj v sobo 105 v Leonisce. V Leoniscu mi ponavadi dajo se isti dan stop injekcijo (predhodno dam se urin). Naslednji dan pa prideš na inseminacijo. Partner pa 1 uro pred tvojo naroceno uro pripelje seme od doma v lončku (mora biti na cimbolj toplem mestu 😁) pol pa cakas 17 dni in delaš test oz. mislim da ti pripada da gres na krvnega v Leonisce? Ampak do tam se žal nisva prilezla z mojim :) Upam da sem ti bila kej v pomoc😊😉

(odgovor članu *rjavolaska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?