|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.5.2020 19:58:10   
Sukanček
Fracek. Pa si imela svoje ovulacije ali ne?

Ma sej mislim da z dvema nič me bo narobe če jemljem kot je predpisano. Ni uz-ja ne, mal smotan ampak kaj naj. Bodo že vedeli, jaz jim ne bom pametovala. Hehe :) Res pa je da sem prebrala da klomid niti ni tako močan. Lahko prideš do več foliklov ja, ampak nikoli pa tako močno kot je ivf recimo. Vsaj kar berem o tem se mi tako zdi.  Verjetno zato tudi ne spremljajo. Tiste, ki imamo težave s tem, ne pridemo niti do enega, kaj šele do dveh. Hihi 🤭 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.5.2020 19:19:44   
*Ajda*
Punce kako ste? 😊 Je že katera v postopku? Jaz imam ponovno živčno vojno z M... Čakam, da pride, da začnem z injekcijami... Mene je vsega tega tolk strah.. Tolk sm si želala, da že začnem s tem a zdj me je strah ful😕sploh nevem kok nej se znebim straha😕


(odgovor članu Sukanček)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.5.2020 22:34:45   
Anonimen
Draga Ajda, nisem se na tvojem mestu, ampak se pa priblizujem temu dnevu. Najbrz je normalno da te je strah, vsega neznanega, moznosti da bos spet razocarana.. Tudi mene je tega strah, ampak najbrz imava vso pravico da se tako pocutiva..Ampak ves pa nekje globoko v sebi, da bo nekoc vse ok. Skratka nisi sama, drzim pesti. 

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.5.2020 15:28:14   
Anonimen
Anonimna294, si naredila test? Kaj je pokazal?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 7:56:18   
*Ajda*
Anonimna hvala ti za te besede❤️ drugače se še vedno borim z M.. Danes je 36 in je še ni.. Običajno jo imam 28-31 dne.. Max 32 dan.. Res mi je čudn kr me pa zjutri pa zvečer grabijo kr eni krči po trebuhu filing je glih tak k da bom dobila menstro a je ni... Da ne govorim, da me joške boli in občasno tud srbijo že 10 dni to se mi še ni zgodil.. Vse skup mi je res čudn.. A ne verjamem da bi nama uspel naravno... Glede na to, da mam jst pco on pa slabšo morfologijo... Kaj ve mislte? V Ljubljani me čakajo za umetno in se bojim, da me bodo spet kj kenslal... 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 8:00:54   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: *Ajda*

Anonimna hvala ti za te besede❤️ drugače se še vedno borim z M.. Danes je 36 in je še ni.. Običajno jo imam 28-31 dne.. Max 32 dan.. Res mi je čudn kr me pa zjutri pa zvečer grabijo kr eni krči po trebuhu filing je glih tak k da bom dobila menstro a je ni... Da ne govorim, da me joške boli in občasno tud srbijo že 10 dni to se mi še ni zgodil.. Vse skup mi je res čudn.. A ne verjamem da bi nama uspel naravno... Glede na to, da mam jst pco on pa slabšo morfologijo... Kaj ve mislte? V Ljubljani me čakajo za umetno in se bojim, da me bodo spet kj kenslal... 




Pa si ze naredila test?

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 8:15:03   
*Ajda*
Nisem.. Po pravici povem, da se ga ne upam😂 men so ti testi taka psihična vojna in me je kr groza ga delat... Če do četrtka res nebo nč pol pa ga bom verjetno nardila😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 8:17:04   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: *Ajda*

Nisem.. Po pravici povem, da se ga ne upam😂 men so ti testi taka psihična vojna in me je kr groza ga delat... Če do četrtka res nebo nč pol pa ga bom verjetno nardila😀


Drzim pesti da test pokaze 2 crtici 🤞❤

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 8:19:31   
*Ajda*
Upam tudi jaz... To bi biu res čudež😀😍💕


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 10:59:08   
Anonimen
Uh Ajda, razumem te, s temi testi je sama zalost..Jaz mislim, da lahko vseeno uspe po naravni poti, nekako verjamem v to, ceprav ful zaupam v medicino, se mi zdi, da je narava tista, ki dela cudeze. In nista edina ki imata take "diagnoze", pa poglej koliko je takih zgodb, ko je vseeno uspelo naravno.. Meni se sicer zdi, da bi lahko bila noseca, glede na znake ki jih opisujes. Ampak sledi sebi, pa delaj test, ko se bo tebi zdelo da si pripravljena na oboje (na plus in minus). ❤️ Do takrat pa se drzi.

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 11:11:15   
fracek
Sukancek, cikle imam redno na 24-26 dni, ne morem ti pa z gotovostjo potrdit, ce imam redne ovulacije, ker si jih sama nisem nikoli testirala, pri osebnem ginekologu sem bila na uz zmeraj v casu pred o, na uz na kliniki pa sem imela enkrat potrjeno, da je do nje prislo.


Ajda, drzim pesti, da je uspelo. Sama sicer tudi nisem privrzenka (prezgodnjih) testov, ampak v tvojem primeru bi ga naredila, ko imas ze nekaj dni odstopanja od povprecnega cikla. 
Je katera ze slucajno prejela kaksen klic iz Mb? Sem ze cisto potrta, ko se nikam ne premakne. Anonimna, tudi z moje strani hvala za spodbudne besede. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 11:20:53   
fracek
Aja, Anonimna, si potem dobila odgovor na mail iz Mb?


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 11:49:23   
Anonimen
Fracek, sem ti ravno zelela napisat, da so mi odgovorili, ampak je trajalo dober teden...Se mi pa tudi na telefon niso oglasali...Cudno, mogoce je bila velika gneca z razporejanjem..

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.5.2020 17:42:45   
Malecka8
.. Uspela sem priti so neplodnostne, imela sem oz. oba s partnerjem sva bila na prvem posvetu. Zdaj sem pa že 2x pisala, saj je bil prvi dan M, da me lahko naročijo na UZ med 10 in 14 dnem. Upam, da bodo še pravočasno videli, da ne bo ta del cikla že mimo do takrat.. :/

Zdaj me malo skrbi, ko pišete, da potrebujejo en teden.. *Ajda* držim pesti da je uspelo. 😊 Javi se. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.5.2020 7:57:12   
*Ajda*
Hvala punce za vzpodbudne besede❤️😘 ali je imela že kakšna podobno izkušnjo, da ko je jemala dabroston za sprožitev M pa, da je vseeno ni dobila? Ker sem nekaj brala stare forume pa pišejo, da je tud to možno in niso bile noseče.. So kao že dolgo jemale dabroston.. Jaz ga jemljem mogoče pou leta.. Več ne.. A je to že ful? Test bom verjetno naredila konec tedna če nebo še nič.. Moram, da sporočim v Ljubljano kaj se dogaja, ker me čakajo tam🙂

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.5.2020 17:31:28   
Anonimen
Fracek in Malecka, so rekli da imajo veliko guzvo z maili in telefonskimi klici, zato jih je tezje dobit. Meni so predlagali da vedno posljem e-mail. Skratka, delajo definitivno, samo malo moramo dlje pocakati na odgovor.

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.5.2020 20:39:45   
Malecka8
Upam, da mi odgovorijo še pravi čas. :)

*Ajda* jaz jemljem Dabroston že eno leto.. Cikle imam redne zdaj - 30dni. Se je pa vmes 2x ali 3x zgodilo, da sem imela cikel dolg 37 in 40 dni. 
:*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.5.2020 21:32:35   
Anonimen
Ja, to bi bilo res nerodno, da bi ti prepozno odgovorili, moras potem zopet cakat cel mesec na nov ciklus. Drzim pesti..Kako je pa z zdravniki? Ti oni sami dolocijo kateri zdravnik vodi tvoje postopke, ali se menjavajo?

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.5.2020 22:26:30   
Malecka8
Ves da nevem..Na prvem posvetu je bil dr. Reljic.. Zdaj pa bomo videli kdo bo na UZ.. :) bom napisala, ko bom to dala čez.
Lepo bodite, drzim pesti za vsako posebej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.5.2020 8:21:21   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna294, si naredila test? Kaj je pokazal?



Punce zdravo, se kar en cas zdaj nisem nic oglasila. Test je pokazal pozitivno, po 3 dneh zamude. Vesela oba bolj kot ne vem kaj. Zal pa ni dolgo trajalo... V ponedeljek sme zacela krvavet in malo bolj me je bolelo spodaj, pa sem sla kar na urgenco, ker je bilo ze pozno popoldne. Pa ni na uz nic nasel v maternici, tako da so me obdrzali v bolnici. Takoj naslednje jutro pa se je ze po krvi videlo da je slo za splav, mi je nivo hormona padel za vec kot 300, tako da se je potem tudi samo scistilo. Ko sem izvedela se mi je v tistem trenutku oddahnilo, da k sreci ne gre za izvenmaternicno. Potem pa je po nekaj minutah prislo za mano in so se mi samo ulile solze. Nikoli si nisem predstavljala, da bom kaj takega dozivela in mislim da je to tudi nekaj najhujsega kar se mi je zgodilo. Pocasi pocasi prihajam k sebi, veliko jocem in poskusam predelati vse skupaj. Upam, da se ne ponovi nikoli vec😔Vesela sem samo, da ni izvenmaternicno in, da se je scistilo samo, da ni bilo potrebno opravljati posega. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.5.2020 15:12:35   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna294, si naredila test? Kaj je pokazal?



Punce zdravo, se kar en cas zdaj nisem nic oglasila. Test je pokazal pozitivno, po 3 dneh zamude. Vesela oba bolj kot ne vem kaj. Zal pa ni dolgo trajalo... V ponedeljek sme zacela krvavet in malo bolj me je bolelo spodaj, pa sem sla kar na urgenco, ker je bilo ze pozno popoldne. Pa ni na uz nic nasel v maternici, tako da so me obdrzali v bolnici. Takoj naslednje jutro pa se je ze po krvi videlo da je slo za splav, mi je nivo hormona padel za vec kot 300, tako da se je potem tudi samo scistilo. Ko sem izvedela se mi je v tistem trenutku oddahnilo, da k sreci ne gre za izvenmaternicno. Potem pa je po nekaj minutah prislo za mano in so se mi samo ulile solze. Nikoli si nisem predstavljala, da bom kaj takega dozivela in mislim da je to tudi nekaj najhujsega kar se mi je zgodilo. Pocasi pocasi prihajam k sebi, veliko jocem in poskusam predelati vse skupaj. Upam, da se ne ponovi nikoli vec😔Vesela sem samo, da ni izvenmaternicno in, da se je scistilo samo, da ni bilo potrebno opravljati posega. 


Vesela sem da vama je uspelo zanosit, hkrati pa sem zelo zalostna ker se je to tudi hitro koncalo :((. Pusti si zalovati, le tako se s tem hitreje sprijaznis in zacnes znova poskusat. Seveda pa tega nikoli ne pozabis. Posiljam ti en veeelik objem. <3

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.5.2020 15:29:37   
Anonimna294
[/quote]

Vesela sem da vama je uspelo zanosit, hkrati pa sem zelo zalostna ker se je to tudi hitro koncalo :((. Pusti si zalovati, le tako se s tem hitreje sprijaznis in zacnes znova poskusat. Seveda pa tega nikoli ne pozabis. Posiljam ti en veeelik objem. <3
[/quote]


Hvala za tako tople besede🥰❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 11:52:13   
*Ajda*


user posted image

Punceee! Jst sm čist v šoku😮😮 a je možno, da je to res pozitivno? 😍😍😍

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 11:57:48   
fracek
Ajdaaaaaa, pa to je nooorroooo ❤❤😉 Cestitke iz srca 🤗🤗 Obvezno javljanje 😉


(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 12:02:41   
fracek
Anonimna 294, zal mi je za tvojo izkusnjo in socustvujem s teboj. Vse bo dobro. Vzemi si cas, kolikor ga potrebujes, potem pa naprej ... Objem 🤗


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?