|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 9:34:15   
MakaMaka
Anonimna294, pozdravljena, jaz bi na tvojem mestu se malo pocakala, pa bos videla cez par dni kako je na stvari. Razumem tvojo stisko, nikakor pa ne rabis se obupat, pa naredi test, ko ti bo zamudila menstruacija.
Kako ste ostale, beba92 kako se drzis? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 10:00:34   
Mariposa08
Jaz pa nevem kako so te punce sploh prišle do kakšnih infirmacij v Dravljah, če se pa sploh noben ne javi na tel 🤔 sem že večkrat klicala pa nič.. 


(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 11:56:22   
beba92
Hojla punce 
Kako ste? Jaz se kar vredu drzim, v ta krog grem zelo sproscena, ce bo kaj bo ce ne pa ne. Vceraj sem imela zadnji dan M tak da veselo naprej 😁

(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 12:10:20   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Jaz pa nevem kako so te punce sploh prišle do kakšnih infirmacij v Dravljah, če se pa sploh noben ne javi na tel 🤔 sem že večkrat klicala pa nič.. 




Moraš večkrat poklicat. Jaz sem se sicer danes naročila na en drug pregled. Ampak sem morala večkrat poklicat, da se je kdo javil.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 14:14:23   
MakaMaka
Meni se je koncno oglasila ginekologinja, tako da grem kmalu na pregled in po napotnico za neplodnost... Res sem si zelela da se kam premakne, ampak zdaj me je pa strah, ker gre zares...Uh, beba92 super, tako se dela! 💪

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.5.2020 12:26:17   
Mariposa08
Sem jih dobila v Dravljah na tel, sem se z zdravnico potem menila, sestra je sicer rekla, da so počasi začelu s postopki, zdravnica pa je povedala, da čakajo še uradno potrditev, da lahko začnejo z postopki, upajo da bo možno z postopki začeti že od druge polovice maja. Bojo pa sporočili, ko bojo začeli delati postopke. Tako, informacija iz prve roke za tiste, ki ste v Dravljah. 


(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 11:31:11   
fracek
Hej punce.


Da malo pojamram po dolgem cajtu. Moj cikel je kot stara zlajnana plosca - roza izcedek sredi cikla, rjavo rdec po So zdaj pred M, danes za kapljico svetlo rjavo na vlozku, joske bolijo za ****. Tako da ja, jo pricakujem jutri ali pojutrisnjem. Katera spremlja temperaturo skozi cikel? Jaz si sicer ne merim bazalne, ampak si tako iz fore vcasih zmerim. Mi je zanimivo, da imam zdaj ze dva dni zvecer 37,2. Do sedaj sem imela ponavadi v casu ovulacije sredi dneva povisano, zvecer je vedno padla. Danes zjutraj sem imela pa 36,9. Vem sicer, da je lahko tudi pred M povisana, ampak sem do sedaj imela vedno visjo TT sredi dneva in ne zvecer. 
Danes sem poslala mail v Mb, naslovljen na ginekologinjo, ki naju obravnava. Upam, da dobim kaksnen pozitiven odgovor, da bi mogoce lahko startala z majem.
Kako ste ostale?


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 13:27:19   
fracek
Ze dobila odgovor sestre; postopki se v UKC Mb se ne izvajajo, bodo pa ob pricetku imele prednost tiste, ki jim je bil prekinjen zaradi epidemije. Pa gremo dalje cakat 😕


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 14:39:10   
Anonimen
Hej,ali mi lahko ena obrazlozi kako je s temi pregledi za neplodnost.Torej, po tem ko dobis od ginekologinje napotnico se narocis in cakas na prvi posvet. Moz mora za napotnico prosit pri svojem osebnem zdravniku... In potem cakas da prides na vrsto? Kako izgleda ta prvi posvet, mora partner prinest s sabo izvide spermiograma?Cisto sem zmedena...Torej v pol leta ko cakam na posvet nimam nobenega pregleda pri ginekologu, preverjanje ali imam ovulacije ali ne?
Hvala za pomoc.

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 14:58:29   
Mariposa08
Anonimna ko dobiš napotnico za neplodnost pokličeš in vaju z partnerjem naročiš na prvi posvet. Partner dobi napotnico pri osebnem zdravniku. Spermiogram je dobro, da ima že s sabo, ko bosta imela prvi posvet. Lahko gre samoplačniško ali pa tudi da osebni zdravnik na napotnico se mi zdi. Prvi posvet zgleda tako, da pregleda dokumentacijo ( spermiogram, tvoj izvid hsg ( prehodnost jajcevodov) - brez tega ti tako napotnice za neplodnost osebna G ne da). Napiše ti napotnico za odvzem krvi za hormone, pregleda te z ultrazvokom, pogleda jajčnike, maternico.. Skratka enako kot pregled pri osebni G. Odvisno od klinike do klinike in od samega zdravnika kako potem dalje. Če je pri komu od vaju problem se glede na to zdravnik odloča kako naprej. Ali bodo še kakšne dodatne preiskave ali kakšna zdravila, ali kar takoj postopek umetne oploditve, itd.  Če sta pa oba navidezno zdrava in je nepojasnena neplodnost pa mi se zdi, da vseeno ženski predpišejo zdravila za spodbujanje ovulacije in se to spremlja z UZ potem. Če s tem  ne uspe je potem postopek umetne oploditve. Je pa čakalna doba in obravnava odvisna od klinike do klinike. Upam, da sem ti znala malo razložiti kako to poteka. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 15:31:18   
Anonimen
Mariposa, hvala za informacije..Meni pa ginekologinja ni delala nobene preiskave, razen ultrazvoka...Zato mi je cudno, saj mi je dala napotnico samo. Torej ko prides enkrat na vrsto za prvi rpegled, se vse zacne hitreje odvijat?Ker v Mb je 5-6 mesecev cakalne, kar se mi zdi kar huda...Nic, jaz bom poklicala jutri, da naju narocim, pa naj oni povejo kaj prinesem sabo.Jaz bi sla vse samoplacnisko delat kar lahko, pa da ne stane celo premozenje...Spermiogram bi rada cimprej videla, pa moje hormone tudi - mislis da mi lahko dajo na kliniki navodila?

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.5.2020 21:01:01   
Mariposa08
Anonimna spermiogram tako zdravnik pogleda tam kjer ga partner opravi. Moj je šel v Dravlje, tam sva tudi v neplodnostni ambulanti. Da spermiogram in zdravnik na hitro to tudi pogleda, pove na prvi pogled ali izgleda ok ali ne potem pa gre še na podrobno "analizo" spermiogram. Izvid dobi v 1 tednu,cena je 45€. Za hsg zanimivo, da te ni dala že osebna G, ti bodo že tam v neplodnostni povedali kako naprej. Pa boš potem šla kar v MB? Najkrajša čakalna doba je v Dravljah, midva sva bila v 1 mesecu že na prvem posvetu. Tam gre vse bolj hitro kar pa ni vedno nujno, da je ravno najbolje. Drugače sva pa midva zaenkrat  zadovoljna z obravnavo. Hormoni samoplačniško stanejo 50-60€,jaz sem dala 50€ za hormone. Izvide hormonov ti pomojem lahko razloži tudi osebna ginekologinja, pogleda in vidi ali so ok ali ne.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.5.2020 9:01:03   
Anonimen
Mariposa, hvala za vse info... Nevem, morava se pogovorit, malo vprasat.. Rada bi bila cimprej na vrsti, ampak ker vem da so v Mb na vrhu zelo dobri in uspesni na tem podrocju se sprasujem ce raje pocakam...Ni pa nujno da drugje/ostali niso kvalitetni...

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.5.2020 20:46:07   
Anonimna294
Punce... Kaj mislite? Danes bi mogla dobit M, pa je nisem. Je vrjetno se vedno prekmalu a sem vseeno naredila zdajle test, tako da ni z jutranjim urinom. Mislite da bi lahko bilo tole res pozitivno? Jutri ali v soboto tako naredim se cb digitalnega, da bom za sigurno vedela oz. ne bom v dilemi zaradi teh crtic🤔😀user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.5.2020 22:34:19   
Anonimen
Meni se zdi pozitivno, čeprav raje naredi še zjutraj en test :) 

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.5.2020 22:36:57   
beba92
Jaz vidim dve 😁 naredi se enega z jutranjim urinom pa obvezno porocaj 🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.5.2020 23:01:57   
Anonimen
Jaz tudi vidim dve crtici! ❤️

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 6:57:16   
Anonimna294
Evo sem naredila CB in je bil en velik - ☹️☹️.  M pa tudi zaenkrat še ni. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 8:44:01   
Cali90
CB baje zazna šele višje vrednosti hormona. Ponovi čez par dni če še ne bo M. Drugače je pa zelo občutljiv test first response, meni je pokazal lepo črtico pa sem imela zelo malo hormona v krvi. One step pa mi je kazal zelo bledo komaj vidno črtico, tako kot je tvoja na sliki.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 8:48:36   
Anonimna294
Kje pa se kupi first response? Spletno ali imajo tudi kje v kaksni lekarni, dm-u slucajno.? Bom se pocakala nekaj dni, ce se vedno ne bo M, potem ponovim. Nic kaj se ne kaze, da bi prisla, tako da ne vem. 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 8:57:55   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Kje pa se kupi first response? Spletno ali imajo tudi kje v kaksni lekarni, dm-u slucajno.? Bom se pocakala nekaj dni, ce se vedno ne bo M, potem ponovim. Nic kaj se ne kaze, da bi prisla, tako da ne vem. 




Baby check mini je najbolj obcutljiv od vseh. Obcutljiv je na 10mlU/ml. Medtem ko so vsi ostali od 25mlU/ml gor. Clear blue, zazna naj kasneje. Jaz sem sicer svojo prvo N potrdila 1 dan pred NEpricakovano M z testom first sign, nato sem sla nekaj dni kasneje kupit digitalni clear blue, ta mi je to potrdil

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 9:04:05   
Anonimna294
Ja sem tudi jaz malo pregledala kateri je najobcutljivejsi pa sem zato vzela baby check mini. No pa se je pokazala rahla druga crtica, na tisti sliki ki sem jo zgoraj objavila. Pocakam se malo s CB, ce se vedno ne bo M☺️


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 9:25:59   
Cali90
Jaz sem ga naročila na internetu, ne vem ali ga kje prodajajo.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 12:10:19   
Anonimna294
Sem nasla na spletu. Hvala😀


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.5.2020 12:15:57   
Anonimen
Fracek, ti si v Mb na postopkih?Odgovarjajo na maile? Ker na telefon jih je ocitno skoraj nemogoce dobit.. Midva se morava narocit na pregled, amapk kot vidim se ne delajo, to pomeni da datuma pregleda ne morejo dat? 😒

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?