|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.4.2020 16:10:22   
beba92
MakaMaka zdaj greva v 4. Krog. Vem, da je to sele zacetek, ampak vseeno ...  


Sem pa res vesela za tiste ki so zagledale plusek 😄😄😄 

(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.4.2020 17:25:56   
MakaMaka
Beba92, je sele zacetek ja in ne rabi te nic skrbet, ampak ko si zelis vem da je vsak mesec cakanja prevec in vsak novi krog zahteva novo moc, voljo in pogum.

😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.4.2020 17:40:19   
beba92
Pozdravcek.


Danes se pocutim tak kot vreme, vrezveze, dolgocasno, mrzlo.... V sluzbi me je kar oblivala vrocina, naslednji trenutek me je zeblo.. Ah kar nekaj... M se kar ni, 40. Dan je danes... Testov sploh nebom delala vec  Kako pa ste ve? Anonimna, kako se pocutis? 😊😊

(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.4.2020 18:12:12   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Pozdravcek.


Danes se pocutim tak kot vreme, vrezveze, dolgocasno, mrzlo.... V sluzbi me je kar oblivala vrocina, naslednji trenutek me je zeblo.. Ah kar nekaj... M se kar ni, 40. Dan je danes... Testov sploh nebom delala vec  Kako pa ste ve? Anonimna, kako se pocutis? 😊😊


Pocakaj na svoj najdaljsi cikel ki si ga imela, ce je se do takrat ne bo, se enkrat naredi test mogoce je bilo prejsnjic prekmalu ker si imela mogoce kasneje O. Lahko pa se bo zgodilo to, da bo ta cikel pac preskocil M in jo bos dobila sele ob naslednji M.

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 7:50:50   
Malecka8
Punce, ki ste v neplodnostni v MB, kako kaže z vašimi postopki?

Jaz sem dobila nov termin za 1. posvet in ga imam naslednji teden. Še vseeno nekako upam, da bi uspelo brez tega. Termin imam ravno ob koncu cikla, mislim da na 26. dan. :) 
Pozdravčke vsem in držim pesti.
Beba92 - malo odmisli, si še na začetku in vem kako ti je, takrat ko čakaš, M pa ne pride. Jaz sem imela M na 80. dan in se mi je mešalo. In me še zdaj potre in sem jezna, ko slišim za katero, da je zanosila v prvem poskusu, ali taka, ki si sploh ni želela otroka. Jaz pa čakam že 2 leti pa vem, da so tukaj tudi punce, ki se trudijo še dlje! 1x nam bo uspelo! 
Lepo bodite. ♥️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 8:56:15   
Anonimen
beba92 kako dolge cikle pa imaš običajno? Si bila na kakšnem pregledu pri ginekologinji? Jaz sem najdaljši cikel imela takrat, ko sem bila res pod hudim stresom. Takrat sem tudi prvič videla kako stres dejansko vpliva na M. Premaknila se mi je za 10 dni, kar je bil zame čisti šok. Mogoče si tudi ti pod stresom? 
Jaz sem drugače ok. Ni mi slabo (trkam), bolijo me prsi, občasno me kaj špika, rahlo utrujena, to pa je vse. Sem rekla, da bom raje tukaj pogledala in navijala za vas še naprej. Ne vem ali se bom pridružila kateremu drugemu forumu, ker se potem hitro začneš sekirat, ko bereš vse možne zadeve. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 9:13:14   
Anonimen
beba92 kako dolge cikle pa imaš običajno? Si bila na kakšnem pregledu pri ginekologinji? Jaz sem najdaljši cikel imela takrat, ko sem bila res pod hudim stresom. Takrat sem tudi prvič videla kako stres dejansko vpliva na M. Premaknila se mi je za 10 dni, kar je bil zame čisti šok. Mogoče si tudi ti pod stresom? 
Jaz sem drugače ok. Ni mi slabo (trkam), bolijo me prsi, občasno me kaj špika, rahlo utrujena, to pa je vse. Sem rekla, da bom raje tukaj pogledala in navijala za vas še naprej. Ne vem ali se bom pridružila kateremu drugemu forumu, ker se potem hitro začneš sekirat, ko bereš vse možne zadeve. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 9:15:19   
beba92
Od poroda dalje sem imela od 30-35 dni, ebkrat samo 42... Pa nisem bila pod kaksnim stresom zadnje mesece, bila sem pri gin enkrat pa ni nic konkretnega rekel, niti da bi opravila kak Uz..  



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 9:36:11   
MakaMaka
Malecka, kako hitro pa dobis termin? Jaz cakam ginekologinjo, da mi da termin in potem napotnice za naprej... Pa me malo zanima kako se potem to zavlece, itd.. Se splaca jit spermiogram delat samoplacnisko - prisparas kaj casa?
Anonimna, drzim pesti da ti uspe cim bolj mirno. ❤️Vsem ostalim pa tudi, veliko moci... Jaz cakam menstruacijo cez 14dni, potem pa akcija v novi krog, upam da tokrat malo bolj pozitivno.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 10:17:15   
beba92
Nevermind 😂😂 ravnokar sem jo dobila 😂😂😂


(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 10:51:12   
MakaMaka
No, vsaj ves pri cem si.. Zdaj se lepo spucas, potem pa akcija ;) Drzi se.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 11:20:05   
beba92
Hvala, vesda sem kar bolj dobre volje 😁😁


(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 13:03:17   
MakaMaka
Juhuuu, super slisat! Je pa danes tudi lazji dan kot vceraj, ko je bilo se vreme malo zalostno. 
Se malo, pa smo v maju, ko vse cveti, pa bo ziher se kaksen plusek vec. 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 15:39:47   
Malecka8
MakaMaka.. Meni je dala ginekologinja napotnico v decembru.. Aprila pa sem potem dobila termin, ki se je zdaj prestavil na maj.. Vse napotnice bom tudi dobila v UKC.. Kaj vec pa povem, ko opravim ta prvi del. 😁

Moj ni delal spermiograma prej, ker takrat, ko je želel k svojemu zdravniku po napotnico se je začelo vse skup s to korono.. Tako da gre zdaj z mano in bo tudi on dobil tam vsa navodila. 
💪🤞

(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2020 18:13:17   
MakaMaka
U, torej kar traja nekaj casa, preden prides na vrsto.. Hvala za informacije, bom vesela, ce bos podelila kako je bilo in kako napreduje.. 😁 Mogoce pa te prej preseneti ze kaksen plusek.
Lepe pozdrave vsem.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.5.2020 22:14:42   
*Ajda*
Punce, ki ste v Ljubljani.. Včeraj so me klicali, da me obvestijo, da so začeli z postopki😊 tako, da ko dobim v maju M pokličem in začnemo z postopkom😊 upam, da tokrat pridem do konca🥰😊a so tudi vas kaj klicali? 


(odgovor članu MakaMaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.5.2020 0:04:37   
Anonimen
Punce, a katera ve kako je pri v ZC Dravlje glede postopkov? Kdaj bodo začeli?

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.5.2020 8:55:49   
*Ajda*
Anonimna kakor sem zasledila na fb v eni skupini so tudi že v Dravljah začeli z postopki🙂


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 16:40:47   
Anonimna294
Zdravo!

Spremljam vas ze nekaj casa, zdaj pa sem se tudi sama odlocila, da se vam pridruzim. Trenutno sva v 3. krogu poskusanja zanositve. Ker sem reees zelo neucakana, sem test naredila 5 dni pred ne-pricakovano M. Vem, da je prehitro, a se nisem mogla zadrzati. Naredila sem BC mini, sedaj pa sem v dilemi. Jaz vidim drugo res res rahlo crtico. Prilagam sliko, ce jo bo tudi katera od vas videla. Bom pa test se ponovila cez kaksna dva dni. Je imela katera ze podoben rezultat? 
user posted image

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 17:17:00   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Zdravo!

Spremljam vas ze nekaj casa, zdaj pa sem se tudi sama odlocila, da se vam pridruzim. Trenutno sva v 3. krogu poskusanja zanositve. Ker sem reees zelo neucakana, sem test naredila 5 dni pred ne-pricakovano M. Vem, da je prehitro, a se nisem mogla zadrzati. Naredila sem BC mini, sedaj pa sem v dilemi. Jaz vidim drugo res res rahlo crtico. Prilagam sliko, ce jo bo tudi katera od vas videla. Bom pa test se ponovila cez kaksna dva dni. Je imela katera ze podoben rezultat? 
user posted image


Jaz mislim da je to to. Cestitke :D

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 18:14:08   
Anonimna294
Joooj, sploh se ne upam veselit prehitro, M naj bi dobila šele v četrtek. Malo sem tudi brala po forumu, da BC večkrat pokaže pozitivno, tudi če nosečnosti ni. Niti nimam nikakršnih znakov razen boleče prsi  in špikanje v jajčnikih, ampak to imam tudi vedno pred M. No, mogoče pa je uspelo. 😀😀


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 20:37:05   
Anonimen
Ajda, kdaj pa je to pisalo, da tudi v Dravljah že delajo postopke. Včeraj mi je kolegica rekla, da je klicala zdaj v sredo in da jih še ne delajo vsaj do sredine maja, potem pa je zopet potrebno poklicati če se bo kaj vedelo že.

(odgovor članu *Ajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 21:03:37   
*Ajda*
Anonimna ta teden sem enkrat zasledila na fb.. Nevem točno kdaj🙂 isto je bilo za leonišče.. Sem brala na fb, ker nekatere punce so klicali nekatere ne oz so jih kasneje.. Nevem mogoče počakaj še ta teden pa boš videla.. Jaz mislim, da bodo vsi začel delat zdj 🙂


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.5.2020 21:07:14   
beba92
Cestitkeee 👶😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.5.2020 8:19:09   
Anonimna294
Sem danes naredila še enega, pa se niti najmanj ne vidi druga črtica☹️. Sem pa zdaj imela viola test iz mullerja, ki bi naj bil še bolj občutljiv kot BC mini. Zdaj pa kar počakam na M in ne delam več testov. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?