|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 11:01:42   
Anonimen
Ker mam zelo neredne cikluse nism vedla kdaj naj bi jo dobila in kdaj lahko nardim test. Vceraj zjutraj pa se mi je tkoo vrtelo v glavi ajoj. In sm vedla da se nekaj dogaja. Sla sem v lekarno in kupila test (one step ultra sensitive) ne vem ce sm pravilno napisala. In pozitiven🥰. 2 dni pred tem pa sem probala z first sign trakci -so bli negativni. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 12:00:47   
beba92
A si imela se kaksne druge znake?  Jaz sem pri prvi nosecnosti tudi imela zelo neredne cikle.. Tak da sem test opravila sele 45. dan, ko sem sla na pregled,sem bila komaj v 6. tednu. Imela sem pa samo povecan beli tok pa bolel me je kriz in krci. 


Zdaj sem sredi belega dne sla delat en xx poceni test 😂😂😂 itak da je negativen 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 13:09:46   
*cokolada*
Špikanje,beli izcedek, roza izcedek😂lakota,slabosti po kavi in bolecine v krizu.  Ampak sm bla se vedno prepricana da bo  prsla. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 13:37:48   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Evo sem bila na krvnem, vrednost je bila 25, je padla za 30. V ponedeljek kličem ginekologa. Upam, da mi ne premakne zdaj to napotnico še za eno leto, ker je zdaj uspelo naravno, ima katera izkušnje s tem?


Pa ginekolog ze ve za tvojo nosecnost? Oz. Si sla preko njega na krvnega ali si sla samoplacnisko? Ker ce ne ve, potem je bolje da ne ve in se ti napotnica ne premakne.

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 21:09:19   
Cali90
Ve ja, sem klicala kar hitro, ko sem izvedela zaradi prejšnje IMN. No saj bom videla u ponedeljek kaj bo rekel. Itak zdaj ne sprejemajo nič nujnega tako, da bom verjetno tako ali tako mogla še čakat na napotnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.4.2020 0:38:14   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Ve ja, sem klicala kar hitro, ko sem izvedela zaradi prejšnje IMN. No saj bom videla u ponedeljek kaj bo rekel. Itak zdaj ne sprejemajo nič nujnega tako, da bom verjetno tako ali tako mogla še čakat na napotnico.



Cali90 žal mi je, da se je tako izšlo. Upam, da se na koncu končno izide, tako kot si želiš. Iskreno! Čeprav nobene ne poznam, po svojih željah vem, kako je, če ne uspe in ko iz meseca v mesec upaš, čakaš, moliš, prosiš ... 
No, jaz sem ravno obrnila celi internet in prebrala, da če načrtuješ nosečnost ni pametno uporabljat Canestena, sploh ne z aplikatojem. No, jaz sem ga. Sicer so moji plodni dnevi mimo - vsaj mislim, ampak vseeno me skrbi, da ne bi kaj zamigala, če slučajnoo bi se kaj želelo prijet. Kaj menite? 

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.4.2020 10:53:02   
fracek
Cali, zal mi je. Objem in vse dobro v naprej 🍀


Pravkar sem prebrala, da od ponedeljka naprej startajo v Ukc Mb tudi z "nenujnimi" postopki.Upanje za vse tiste, ki cakamo na umetno, da spravimo skozi se pred poletjem ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.4.2020 20:30:20   
*rjavolaska*
Fracek, to je super novička... Kje pa si to prebrala?

A kaj veste glede tega, ali nas bodo oni obveščali o novih / prestavljenih datumih, al je bolje kar poklicati za pregled?

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.4.2020 10:37:58   
beba92
Daaan. 

Tako, M danes se ni bilo, ceprav me pika in boli kod da bo vsak cas tu. Test je negativen, ampak moj partner pa je tok pozitiven pa preprican da je koncno uspelo 😁😄 vsaj on ima neko upanje hehe 
Kako pa ste ostale? Je kaj novega 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.4.2020 12:48:04   
Anonimen
Živjo! 
Pri meni bi morala priti danes, a je ni. Rahlo sem napihnjena oz. cutim neko napetost. Sem pa razmišljala, da sem ovulacijo verjetno imela komaj prejšnji teden, ko sem imela res mocno bolecino spodaj. Sicer je to bil 21 dan cikla, a lahko bi bila takrat. Ce je bila takrat, imam bolj malo upanja, ker sva imela SO komaj 3 dni prej, za tem pa sem se uporabljala Canesten. Tako da ... mocno dvomomim. Tudi testa zato ne nameravam delat vse do 35. dne, razen, ce bodo kaksni hudi znaki, da bi lahko kaj uspelo.

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.4.2020 10:44:15   
beba92
Hojla. 

Je ze prisla tecka?  Pri meni se ni, ampak mam obcutek da bo zdaj zdaj prisla... Mam take pekoce krce, tak da vem da bo kmalu...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.4.2020 11:01:10   
Anonimen
Pri meni je še ni. Verjetno bo prisla teden dni kasneje. Tudi znakov ni kakšnih. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.4.2020 14:29:47   
Coka
beba92 kako kaze? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.4.2020 14:41:43   
beba92
Nic novega, test mi je zjutraj pokazal -, M se ni... Je pa 33. dan

(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.4.2020 20:07:03   
*Ajda*
Punce, ki ste v neplodnostni v Ljubljani.. Ste videle sporočilo na njihovi strani?  Prenosov nebo do konca epidemije...zarodke bodo zmrznili.. Sam to zna trajat.. Tega nebo tko hitr konc.. Septembera pa tko al tko pričakujejo nov val... ko sem to prebrala sem čist obupala😕 naravno nama itak nebo uspelo.. A zdj bom morala pa skor eno leto čakat na prenos pa upat, da mi uspe takrat? 😕


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 12:14:18   
Cali90
Jaz sem bila danes pri G in mi je tudi dal spet eno leto do napotnice za umetno. Ker je itak taka situacija kot je mi je bilo precej vseeno. Tako, da mi ubistvu ta virus nekako psihično pomaga pri vsem tem oz. se trenutno tako počutim. Zdaj sem dobila nekaj upanja, da bo pa mogoče naravno uspelo, glede na to, da je prišlo do zanositve. Sem se pa tudi odločila, da narediva malo pavze z vsem skupaj. Itak mi je G priporočil 3 mesece čakanja zdaj po splavu in se bom tega držala. Eno brezskrbno poletje bo pomoje prav prišlo, se že predolgo obremenjujem s tem in se moje življenje zadnji 2 leti vrti samo okrog O in M in živciranja zakaj ne uspe. Bo pasalo malo odmisliti 🙂 ne zapuščam pa vas in bom še vedno sodelovala na forumu in za vse stiskala pesti 🧡

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 12:42:05   
Sankka
Ajda jaz sem vidla da je ena sprasevala na fb da je nekje vidla, da naj bi prenose komaj cez 1 leto delali.. Menda pa ja ni to res. Upam da ne. Je pa res vprasljivo vse skupaj. Eh komaj smo nekam prilezle po vsem tem čakanju, pol pa to.
Cali zal mi je, da se je tako izšlo. Sicer ne vem zakaj ti je dal eno leto casa spet, ce ze vse tak dolgo traja. Ampak ce ti je ok, potem itak v redu. Sicer pa meni je enkrat reko osebni zdravnik da mi lahko da napotnico, tako da ce si kdaj premislis in ti g noce dat, potem toliko da ves, da lahlo vprasas. Pa tudi jaz sem bila noseca 10 tednov ko sem imela splav, pa so rekli, da pocakam eno M in lahko dalje poskusam. Sicer pa imas prav, ne razmisljaj o tem, ce ti bo uspelo in zelim vso sreco, da rata cimprej naravno, ce je slo enkrat, pa naj se drugic! 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 14:11:57   
Mariposa08
Fracek tu sem, nikamor se nisem skrila 😀 malo sem se samo odklopila od vsega oa tudi časa nisem imela, ker je zdaj taka situacija 🙄 zdaj je tako vse v vodo padlo bo očitno naravno uspelo, druge ni 🙈
Cali žal mi je, sem kar solzne oči dobila, ko sem brala za nazaj sem bila že vesela da ti je končno uspelo potem pa preberem to 😪 pa zaaakaj nas ta life tko j*** ej! 🤦‍♀️ Želim ti, da lepo okrevaš pa upam da bo poletje prineslo nekaj lepega, bi bil že čas 💕🐞🐞🐞🐞💕

Pri meni nič novega, M nimam je izostala, ker sm kr shujšala spet, zdaj pijem rmanov čaj za M, naročila sem si tudi myo- inositol in d-chiro inositol, kar tudi že pijem pa da vidim a bo kaj pomagalo. To naj bi bilo prav za ženske z pcos, uravna M cikel, spodbudi ovulacijo, malo shujšas, sladkor ti uravna, hormone, pomaga pri zanositvi.. Tako, da nimam nekaj upanja ampak izgubiti tako nimam več kej, umetne letos očitno ne bomo dočakali 😔 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 14:27:26   
Malecka8
Heej Mariposa08

Kje si pa naročila to dvoje? Da malo pogledam, bi mogoče tudi jaz naročila to dvoje.. 
Cali - zelo mi je žal zate. :( zdaj pa le odmisli in se sprosti, potem pa ti bo sigurno uspelo. 🤗
Drugače pa lepe pozdravčke vsem in držimo pesti za naprej. :*

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 14:59:03   
Mariposa08
Malecka myo - inositol sem naročila na spletni strani futunatura.si ( bivša bioforma), je taka bela okrogla škatlica z rumenim ovitkom okoli, 500mg, proizvod je nemški. D-chiro oz. D-kiro po naše, sem naročila na spl. strani dr.gorkič.si, je taka belo vijolična ploščata škatla, piše na njej femifert, piše na škatli, da je d-kiro z folno kislino,je pa italijanski proizvod. Za vse skupaj pomoje da s poštnino vred ne boš dala več kot 40€,paket pa dobiš že naslednji dan ali čez 2 dni od dne naročila, so zelo hitri 😀 malo sem ti razložila opis tbl, da boš vedela kaj iskati. Saj ne vem a bo to kaj pomagalo ampak baje to zelo hvalijo tako da sem rekla, da tako nimam kaj izgubiti, če poskusim 😏


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.4.2020 16:02:11   
Cali90
Saj mi bo vrjetno tudi G dal napotnico če mu bom rekla. Zdaj minimalno pol leta počakam pa bom videla kako bo v jeseni. Malo možgančke na off pa bo 🙂

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2020 11:20:28   
Coka
beba92 kako kaže? 
Danes je 30 dan. Nobenih znakov, razen mogoce bolj napetih prsi. Jezna sem zato, ker sem zadnjih nekaj mesecev (skoraj pol leta) imela M na 25 ali 26 dni in sem seveda mislila, da bo tudi tokrat tako. No, pa ocitno ni. Spet se mi je vse prestavilo in bo ocitno isto kot lani, ko sem imela M na 30-36 dni. Ocitno bom res začela z Dobrostonom. Danes sem prebrala, da s samoplačniškimi pregledi v Mb se ne bodo zaceli (torej speemiogram bo se pocakal). Cakam, da pride, da gremo v nov krog. Uf... jeznnnaaa sem, ker vem, da ta mesec ne bo nic. Ce bi bilo, bi bil vsaj kak znak. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2020 14:07:05   
beba92
Haii.

Se vedno isto stanje... Mene se prsi ne bolijo, se mi zdi da imam vsak dan majn znakov (rahli krci ostajajo in pa zaprtost)...  Jaz sem tudi racunala na to ker sem zadnji cikel imela 29 dni, ocitno grem spet na 35, torej jutri. 🙄 pa dvomim da bo kaj 

(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2020 11:57:12   
beba92
Coka kako pa tebi kaze danes? Pri meni se nic, ceprav imam zmesan ciklus nevem kdaj bo prisla tecka...prilagam slikcouser posted image

(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2020 14:46:54   
Coka
Pri meni se je včeraj pojavila rahla napetost v trebuhu in sem že mislila da kaj bo, pa ni bilo nič. Na dotik me bolijo prsi. Ne vem niti kako bi “moglo boleti”, saj imam vedno samo napetost v prsih in bolecino ob dotiku. Malo imam takega belega izcedka. Ze par dni me mucijo vetrovi. Drugo nic. Pocutim se ok, ne cutim ravno, da bi kaj uspelo. Danes je 31 dan. Tako dolgega cikla nisem imela že najmanj pol leta. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?