|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 13:10:53   
fracek
Tudi jaz sem jo danes dobila. Pocutim se kot kup dreka, totalno povozeno. Ne bom niti posiljala maila, ker sigurno se ne bo do konca meseca postopkov. 


Cali, kdaj gres na krvnega?




(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 13:25:26   
Anonimen
No, očitno smo danes vsi bolj down. Punce ve se vsaj lahko veselite tega, da konec tedna že lahko ponovno poskušate. :) :/ Mene pa ta zadnji teden pred M vedno ubija... to čakanje, še do seksa mi ni. 

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 14:36:09   
beba92
Jaz mam isti obcutek, mam se pa 6 dni do M .... Eeh 🙄🙄


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 14:40:06   
Mikrobio_88
Pozdravljene punce, tukaj se ena sotrpinka s podobnimi tezavami. Ali je morda katera jemala Mioinozitol, ki je dober za PCOS in nasploh za plodnost? Katere prehranske dodatke kaj jemljete? 
Se katera s tezavami kot so ponavljajoca se endometrioza, dolgi cikli z vmesnimi krvavitvami in hudimi bolecinami? 
Pred vec kot enim letom sem opustila KT in zacela delat na 🤰🏻. Vendar so me jeseni operirali za endometriozo in spet nic. Cikli so cedalje slabsi, daljsi, vse bolj krvavim vmes, ovulacij najbrz nimam (sodec po Clearblue testih), ginekologi ne vedo kaj se dogaja z mojimi rodili, razen da mi zopet nekaj raste na levem jajcniku. Maternicno sluznico imam pa dokaj tanko. Zato sem vzela stvar v svoje roke in bom poskusila z Mioinozitolom ter Fertilup/Profertil/Qfertilom (moram se še odlocit za ene od teh) uravnat cikle ter povrnit ovulacije dokler to stanje s koronavirusom ne mine in bom lahko sla k svoji G. 
A je se katera podobno dozivela po prenehanju s KT? Totalno porusenje cikla, koza polna mozoljev, porascenost...? Tole je obup. Po cele dneve visim na internetu in iscem mozne resitve za plodnost, pocutje in izgled 🤦🏻‍♀️  Sem ze cisto zivcna in napsihirana, ker si nenormalno zelim otroka kot tudi vsaj en dan v mesecu, da me trebuh ne boli ali ne bi krvavela. 
Drzim pesti za vse nas, da nam uspe 🤱🏻🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 15:09:17   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Jaz mam isti obcutek, mam se pa 6 dni do M .... Eeh 🙄🙄





Potem nekje isto ne pričakujeva. :) 
Mikrobio_88 ... jaz mam isto močne bolečine pri M, ampak razen nekega krvnega testa, ki mi ga je opravila moja G, se s tem ni nihče posebej ukvarjal. Preverjala pa mi je nek tumorski marker v krvi, ki bi naj bil povečan v primeru endometrioze. Pri meni na srečo ni bil. 
Oba jemljeva Fertility+. Meni se zdi, da je približno pol leta po jemanju KT bilo vse Ok, sedaj pa iz meseca v mesec neki čudni cikli, čudni simptomi... Mogoče sama vse preveč analiziram ali pa je res vse pomešano. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 16:00:01   
beba92
Se vseen lahk po malem upava da je nebo 😁 

Mene obupno boli kriz pa boli v trebuhu 🤪

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 16:17:35   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Se vseen lahk po malem upava da je nebo 😁 

Mene obupno boli kriz pa boli v trebuhu 🤪



No, to je že dober znak. 👍🏼😊 Jaz bi jo mogla dobit prihodnji ponedeljek. 
Meni ni nič posebnega. Čutim sicer nek rahel pritisk, kot običajno pred M, ampak ne morem določit ali je prebava ali sem samo sama napsihirala. V vsakem primeru se mi zdi prezgodaj za kakršnekoli znake, zato mi je čudno, da sploh kaj čutim.  Za ta mesec imam mogoče res najmanj upanja. 😒😏

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 17:52:28   
beba92
Jaz tudi na ponedeljek, mogoce pale nebo M... Sam nekak ne verjamem ... 


Boma vidle, upanje umre zadnje 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 18:46:17   
beba92
Aja pa opazla sem prozorno vlecljivo sluz... O pa kar ni zdaj.🤔🤔🤔


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 19:35:28   
Anonimen
Prozorna sluz je znak ovulacije drugače. Lahko, da jo imaš šele sedaj. Razen, če si si jo merila s testi in si jo že imela. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 20:22:51   
Anonimen
Oi,  tudi jst jo mam, teto" pricakujem" 26. 9 dni po spolnem odnosu sem mela pa roza-rjav izcedek😊danes me pa kriz ubija in cutim rahle krce🤷‍♀️upam da je to to, ceprou raje sm presenecena kokr razocarana. 🤞 drzim pesti za use nas


(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 20:31:22   
beba92
A isto mas taksno sluz? Velika moznost da je biv tisti izcedek vgneznitvena 😁🐞

 Bemtis ko so isti znaki za M kot za nosecnost hihi 😄


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.4.2020 21:19:06   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

A isto mas taksno sluz? Velika moznost da je biv tisti izcedek vgneznitvena 😁🐞

 Bemtis ko so isti znaki za M kot za nosecnost hihi 😄





Res je!tezko locit kaj je kaj. 🤷‍♀️ isto ja. Bomo vidli kmalu kaj je😊😊

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.4.2020 19:10:15   
beba92
Punce je ze kaj novega😁😁 

Mene se kar spika in boli, pa kriz tudi, napihnjena sem.kot balon... Mam.obcutek da bo predcasna m 🤪😄

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.4.2020 19:41:46   
Anonimen
Bo treba kasn test narest a😄


(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.4.2020 19:59:12   
beba92
Dvomim da bo to potrebno 😊 kako je pa pri tebi stanje? 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.4.2020 11:52:26   
Anonimen
Ojla! Da se malo oglasim. Pri meni nič novega. Včeraj tak pritisk v spodnjem delu, da sem mislila, da mi bo nekaj ven padlo. Že zadnjič sem napisala, da sem očitno fasala glivice in danes sem končno prišla do lekarne. Sicer nisem nagnjena k glivicam, tak da mi je to kar malo šok. Predvidevam da od športanja. Danes bolečine oz. pritiska ni več. Prav jezi me, ker se mi zadnje mesece to pojavlja skoraj zmeraj teden dni pred M. In vem, da ni od nosečnosti, temveč od PMS-a. Sem pa malo prej naredila se en test ovulacije (ker ta mesec je prvič, ko mi je sploh ni pokazalo, obstaja verjetnost, da je bila pred 9 dnem). No test se je cisto rahlo obarval. Ne vem kaj to pomeni. Verjetno nic. V bistvu cakam, da se vlije M, da gremo v novi krog. 🙄🙄

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.4.2020 12:11:10   
beba92
Ne tako hitro obupat, se vedno je upanje dokler zares ne pride tecka ...🐞

Mislim da mam js tut taksno "sreco", vsak drugi cikel imam nekaj dni pred M bolecine, oznekaj podobnega krcem... Celo tak obcutem mam, da ko se usedem, koda mam mini zogico v sebi... Da ne govorim ko hodim, maternica hodi z mano 😂😂 nic kaj prijetno.
Jaz sem glivice omejila tako da sem imela cimbolj ohlapne hlacke, da stvar med nogami diha, in pa seveda umivanje samo z vodo... Pa pranje perila samo z praskom brez mehcalca.
En objemcek vsem nam ki se vedno upamo da niso to znaki PMSja 🤗😊😊🐞 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.4.2020 13:01:25   
Anonimen
Res je, morala bi tudi jaz biti bolj pozitivna :)) Želim si, da vsaj eni od nas uspe, da bo malo bolj vzpodbudno še za ostale :) 
Kar se tiče bolečin - tudi prejšnji mesec sem imela tak “pritisk” tam spodaj. Točno tak kot si ti opisala. No takrat sem res bila skoraj 100%, da je uspelo. Tudi prsi so me nenormalno bolele, ze od 22. dne naprej, obicajno me ne. Čudno res.

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.4.2020 12:34:08   
beba92
Evo delala test predcasno pa je bil negativen... 

Pa sem si rekla da ga nebom prej delala😣😣😣

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.4.2020 13:15:20   
Anonimen
Mogoče je še prehitro? Imaš kakšne znake? Jaz nobenih, razen občasnega pritiska. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.4.2020 14:47:41   
beba92
Ja seveda je prehitro, sele cez tri dni naj bi jo dobila... 

Ja kriz me kar fejst boli, ko me ni kdaj tako... Pa krce oz bolecine mam v sp delu trebuha 🤦🏻🤦🏻


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.4.2020 15:49:27   
Anonimen
Počakaj, naj mine vikend. Jaz sem se že tolikokrat zakalkulirala s temi testi, da niti pomisliti nočem na test. 

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.4.2020 20:30:34   
accio
Jaz tudi ne delam več testov. Vsak mesec me boli v križu, špika v predelu jajčnikov, včasih dobim še kakšno mini krvavitev (kao vgnezditvena, I wish user posted image ), prsi me bolijo, utrujena sem. In vedno dobim user posted image . Pomojem, ko bom dejansko zanosila, ne bom imela nobenih znakov. user posted image

< Sporočilo je popravil accio -- 17.4.2020 20:31:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.4.2020 10:20:35   
Cali90
Evo sem bila na krvnem, vrednost je bila 25, je padla za 30. V ponedeljek kličem ginekologa. Upam, da mi ne premakne zdaj to napotnico še za eno leto, ker je zdaj uspelo naravno, ima katera izkušnje s tem?

(odgovor članu accio)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Spanje pri babici in dedku
Zoja Lara

Pri kakšni starosti je primerno, da otrok prvič prespi ločen od staršev?

pri 1 letu (51%)

pri 2 letih (19%)

pri 3 letih (18%)

ko je star 6 let ali več (11%)


Število vseh glasov: 636

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!