|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 8:42:26   
blodinka
Živjo punce!tudi jaz sem nova in me nekaj zanima saj skozi odgovore vidim da veliko vesete!tudi midva s fantom delava na otroku.oktobra sem imela menstuacijo od 11.10 do 18.10 nato sva bila vsak dan v akciji.2.11 pa sem opazila svetlo rjav izcedek zvečer pa čisto malo svetlo roza krvi,zjutraj tega ni bilo več.v petek naj bi dobila user posted image .kaj bi to lahko bilo? znakov user posted image nimam,test sm tudi že delala in je bil-.vrjetno je bilo vse skupi prehitro. zelo pa si želiva da bi ta mesec ratalo.

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 8:52:24   
severnica77
Tako kot so že punce zapisale, sploh ni nujno in tudi ne zelo pogosto, da se vgnezditvena krvavitev sploh zgodi.

Pri meni pa je bilo tako. Tisti dan, ko bi naj dobila naslednjo M sem opazila čisto rahel roza izcedek, potem je postal celo rjavkast, vse skupaj pa je trajalo ene tri dni. Zato sem naredila test in je bil +, z nosečnostjo pa potem tudi vse o.k. in imamo sedaj navihanega skoraj dvoletnika.

(odgovor članu blodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 8:54:45   
neodkrita
Pri meni je trajal temno rjav izcedek 3 dni. Zdaj pa se je ustavilo. Je bila to taka čudna M ali pa je kaj drugega narobe????

(odgovor članu blodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 8:55:57   
neodkrita
Aja pa še to stara sem 45 let, otroka bi seveda zelo rada imela sam ne vem če v mojih letih to še možno??

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 8:59:34   
severnica77
Lahko je marsikaj, tudi nosečnost seveda. Je pa meni enkrat g rekel, da lahko včasih tudi malo hormoni ponagajajo in pride do takšnih izcedkov.

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.11.2008 9:03:31   
neodkrita
Ja saj, vse je možno, no bomo videli kaj bo iz tega!

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 10:04:34   
Chebellca
Pozdravljene!
Sem nova tukaj, zato bi vas rada najprej vse lepo pozdravila in vas pohvalila, saj ste mi že samo z prebiranjem foruma odgovorile na marsikatero vprašanje.user posted image
Zelo si želim postati srečka user posted image

Vendar sem še vseeno nesigurna glede nečesa, včeraj je minilo je 8 dni od ovulacije (s fantom sva pridno telovadilauser posted image ) in pojavljat so se mi začeli krči in pikanje po jajčnikih, nekaj podobnega kot pri user posted image , vendar ni nobenega izcedka(zaenkrat) . Zelo sem utrujena, tu in tam mi postane slabo, zdi se mi da so prsi večje in nekako težje. user posted image pa bi po vseh pravilih prišla konec naslednjega tedna, zato mi je čudno, ker nisem nikoli imela bolečin tako hitro. Je imela katera podobno izkušnjo?

Že vnaprej hvala!user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 14:21:29   
Anonimen
Chebellca to so vsi znaki za nosečnost lahko se pa samo tvoj um poigrava s tabo,ker če dovolj upaš da si noseča boš kmalu res mislila da sii in boš takoj opazila te stvari..Pa še to čeprav sta med plodnimi dnevi in ovulacijo imela spolne odnose še ne pomeni da se bo prijelo vendar ti želim čimprejšnji plusek

(odgovor članu Chebellca)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 14:45:19   
Chebellca
Larilu, najprej sem mislila da se mi vse to dogaja v glavi, ampak bolečina je resnična pa tudi slabo mi je, ravnokar tako da se mi sploh ne da vstati iz postelje. Upam da je to res nosečnost. Aja, pa še to, sploh mi ni do sexa, kar se mi prej ni dogajalo.user posted image A bi lahko tudi to bil znak?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 19:01:23   
bybyka_1987
pozdravljene imam eno vprasanje zadnjo M sem imela 7.10 sedaj pa sem 31.10 delala test in je bil pozitiven no danes pa me je presenetl seveda v slabem smislu krvavenje in bilo je tkoj na zacetku temno vodeno rdece sluzasto sam ne v velikih kolicinah sedaj pa je tko rjavo in svetle rdece skoraj izginja ali je to vgnezditvena krvavitev? seveda sem sla v strahu takoj G in mi je predpisala dabroston 2x1 na dan ker pa sem se na zacetku nosecnosti je na ultrazvoku videla samo odebeljeno sluznico in rekla da gre za nosecnost prosim pomagajte mi kajti strah me je zelo s partnerjem sva delala 22 mesecev na bebi

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 19:08:07   
obayifo
za vgnezditveno, mislim, da je malo prepozno. lahko da gre za kakšne hormonske motnje, zato si tudi dobila dabroston za podporo nosečnosti. kdaj greš spet na pregled?

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 19:09:50   
bybyka_1987
1.12. k naj bi bla tkrat sele v 8 tednu 

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 19:47:17   
obayifo
bybyka, najbolje, da ostaneš mirna in lepo jemlješ dabroston. mogoče gre za enkraten dogodek, ki se ne bo več ponovil, dabroston bo pomagal, da bo šlo naprej vse v redu in boš mirno počakala do pregleda. če bi pa slučajno začela kaj krvaveti, pa kar hitro nazaj h G! mogoče bo treba povečat dozo...  veliko punc je, ki so krvavele tako in drugače ob vseh možnih dnevih, pa so danes mamice ali vesele srečke user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.11.2008 20:15:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

pozdravljene imam eno vprasanje zadnjo M sem imela 7.10 sedaj pa sem 31.10 delala test in je bil pozitiven no danes pa me je presenetl seveda v slabem smislu krvavenje in bilo je tkoj na zacetku temno vodeno rdece sluzasto sam ne v velikih kolicinah sedaj pa je tko rjavo in svetle rdece skoraj izginja ali je to vgnezditvena krvavitev? seveda sem sla v strahu takoj G in mi je predpisala dabroston 2x1 na dan ker pa sem se na zacetku nosecnosti je na ultrazvoku videla samo odebeljeno sluznico in rekla da gre za nosecnost prosim pomagajte mi kajti strah me je zelo s partnerjem sva delala 22 mesecev na bebi


no tko nekak sem tud jaz mela tko da čimveč leži pa čim manj vstaji,pač boš zdej bolj pazila sam pol se bo pa umiril.Pa ne se sekirat zdej zaradi tega in ja vem da je lažje rečt oziroma napisat kot pa naredit vendar vrjemi ker če se ti počutiš vredu in da veš da si še zmer noseča potem ne skrbi ti samo lepo leži tvoj te naj pa streže od spredi in zadi pa predlagam ti da glej mal več komedij k boš pozabila mal pa še v smeh te bo spravil.
res ne se sekirat in jaz sm ti lahk živ primer k mam zdej enoletnega razgrajača

(odgovor članu obayifo)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.11.2008 9:34:58   
bybyka_1987
hvala vam za nasvete upam da se bo odbrzalo krvavitve sicer ni vec ampak se vseeno obstaja moznost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.11.2008 10:46:35   
Chebellca
Danes pa po dveh dneh bolečin, zagledam zjutri na wc papirju majhno rozasto kapljico, ampak to je bilo do zdaj tudi vse. Po moje gre za vgnezditveno krvavitev, upam da ste ve istega mnenja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.11.2008 10:24:11   
Chebellca
Punce CB je pokazal user posted image Wiiiiiiii! pokam od sreče!

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.11.2008 10:54:26   
bimbko
pozdravljena. Jaz nisem imela vgnezditvene krvavitve. Ampak sem imela druge spremembe v telesu: bolečina v prsih, napihnjenost, bolečine v spodnjem delu trebuha in čez mesec dni 2 dnevno močno krvavitev. čez celo nosečnost pa rjavkast izcedek in ginekolog mi je pravil da je vse uredu. rodila pa sem pri šestem mesecu.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vgnezditvena krvavitev
11.11.2008 14:28:38   
Anonimen
Bimbko če smem vprašat kaj je bil pa vzrok da si tok prej rodila?


(odgovor članu bimbko)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.11.2008 8:54:16   
bimbko
oj 3.5 leta po porodu je a še danes nevem zakaj sem rodila prej. nobedn mi nezna povedat

(odgovor članu blodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vgnezditvena krvavitev
12.11.2008 9:10:05   
Anonimen
sori k sm firbčnauser posted image ne me je tko čist zanimal k sm jaz 6 tednov prej pa k tud pr men niso najdl nobenga tehtnega razloga je pa res da sem mela probleme že na začetku.


(odgovor članu bimbko)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.11.2008 21:38:25   
naja00
živijo punce!
Pri meni pa je tako, pa me zanima če katera slučajno misli da sm noseča.
Danes bi morala dobiti menstruacijo, pa je nisem, naredila sem test pa je negativen, vgnezditvene krvavitve pa nisem imela... a se kateri sanja kaj bi to pomenilo
upam,da je kaj ratalo čeprav kr nimam takega občutka
Kdaj je test nosečnost res 100% ali pač ni
lepo se imejte in že v naprej hvala za odgovor....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vgnezditvena krvavitev
22.11.2008 21:58:34   
Anonimen
Naja08  če ti 1 dan zamuja to ne pomen da si noseča ker normalno je da ti zamuja 1 teden ali pa tud več,razlogi so lahk pa od hormonov,stresa in tako naprej.
Noben test ni 100% razen krvni test vendar če ti je pokazal minus mislim da nisi  noseča.Kdaj si imela pa plodne dneve in O.?A sta v tistem cajtu user posted image ?

(odgovor članu naja00)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vgnezditvena krvavitev
23.11.2008 0:48:11   
naja00
oj Larilu!
Ja sva v času ovulacije, to je bilo od 6.-11.11, zadnja men je bila 26. 10.....
Danes sem mislila da je prišla user posted image , ampak je taka čudna, vse skupaj nič, ko grem na wc je sicer par kapljic, vendar nič konkretnega, najbrž bo jutri kaj bolj močna, čeprav si zelooooo želim da ne bi bila.
Bom sporočila čez par dni kaj in kako, upam da semuser posted image
Aja, pa še to, prsi imam tako OGROMNE, da je moj reku, če sm bila na operacijiuser posted image
No lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vgnezditvena krvavitev
27.10.2009 8:29:19   
ratatuj
Spet se malo javjlam-noseča še vedno nisem -ali pač? user posted image  Trudiva pa se že leto dni. Jaz imam PCO, mož pa malo slabši spermiogram (sedaj ga filamo z vitamini in dodatki- po navodilih G) user posted image

OK- moja situacija je sledeča ( prebrala vse kar piše na tem forumu na to temo). 1.10 sem dobila user posted image . Od 5-9 dne sem jemala Klomifen ( eno tabletko na dan). Na UZ je bila samo vidna bolj odebeljena sluznica (12.dan)- foliklov ni bilo- samo PCO jajčniki user posted image . Od 12. do 22. dne sem jemala Dabrsoton= 11 dni; 2x na dan). Danes je torej moj 27. dan ( vse user posted image  sem dobila tri dni po zadnji tabletki Dabrostona- torej bi morala priti včeraj). Sem pa med 19. in do par dni nazaj čutila grozne krče in špikalo me je pri vsedanju in vstajanju?!?! user posted image  In bradavice sem imela občutljive in so kar izstopale user posted image

Grem včeraj na WC-ko bi naj prišla user posted image  in ko se obrišem s papirjem, je bil krvav ( svetlo rdeča kri + sluz).. OK.. potem pa cel dan nič.. zvečer je bilo na dnevnem vložku samo rjav (beli)tok. Prav tako danes- nič.. ko se obrišem, je rjavkasta sluz (malo)...

možno a je vgnezidtvena? Ali mi je Klomifen ( kljub temu, da semn jemala Dabroston) podajlšal cikel?? Najbolj me jezi, ker sem 2.11 naročena na HSG- pa zgleda da nič ne bo, ker me je user posted image  pustila na cedilo...

O kakem user posted image  si sploh ne upam razmišljati

Kaka ideja? Kdaj naj naredim test, če ne bo user posted image

(odgovor članu naja00)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?