|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 22:15:57   
blue sky
Jaz tudi ne prenesem kiča v stanovanju ala prtički, umetne rože, tepihi, vaze, pa kaki brezvezni spominki z morja ipd.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 13:22:24   
Akil
Meni gre vse to preprosto na živce!!!user posted image
Moja tašča neverjetno rada kopiči. Od oblek, ki jih nihče ni oblekel že 20 let, pa  prtički (en na pokrovu WC školjke, na klošu za umazano perilo, na pralnem stroju, na stolih - takšnih in drugačnih...), pa spominki za katere je že pozabila kje in od koga jih je dobila (1005 slončkov, 20032 pikapolonic, nekih vrčev in podobna "navlaka" na kateri se samo nabira prah), knjig ima za tri ogromne polne omare (jaz osebno obožujem knjige, ne kupujem jih pa samo zato, da jih imam - ima še vedno v celofan zavite knjige stare vsaj 10 let in kar nekaj ISTIH knjig user posted image ), rož ima toliko, da je dnevna, pa čeprav je velika grozno temna sredi sončnega dneva user posted image , poleg vsega tega pa ima v kopalnici tri omare polne nekih šampončkov, mil in ostalih preparatov, ki jim je rok uporabe potekel že 1982 (resnično, sem zadnjič enega našla user posted image )!!!!

Meni upam, da ne bo kaj takega nikoli na pamet padlo!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 13:34:22   
Anonimen
Minimalizem v kuhinji bolj težko furaš če maš miniaturno kuhinjo.
Jaz sicer nimam nobenih vazic kristalnih, nobenih prtičkov ipd., ampak imam pa stvari na pultu ker drugam pač ne gredo. Pa napa tud kar težko težo nosiuser posted image

Meni je sicer minimalizm na slikah ful lepo videt, sam težko bi pa živela v staovanju brez recimo slik od ljudi k jih imam recimo polno dnevno(pač rada včasih atka pogledam, pa teti), brez kaktusov, brez svečk, sploh pa recimo brez knjig k jih rada gledam in mi na konc pameti ne pade da jih zmečem v škatlo in nekam skrijem.
Za moje pojme ni prenakičeno, ker se v takem pač fajn počutim.

Moja mami ima pa ful prtičkov, rož, ipd., pa tud tak stil opreme da to vse ful paše. Sicer men ni všeč, ampak njej paše, se tam dobro počuti, jaz se tud pr njej dobro počutim, ker je tk domače....

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 25.10.2008 13:36:05 >

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 19:35:22   
Volga
Meni so pa taki dodatki ful všeč.  Midva imava nad posteljo tako štikano "sliko", no, saj veste, tisto, kar so imele stare mame vedno nad posteljo, nekaj naštikanega, pa potem napis. No, pri nama piše: "Bog vse vidi, BOg vse ve, greh se delati ne sme".


V  avtu pa nagačeno lisico zadaj na polici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 19:40:48   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni so pa taki dodatki ful všeč.  Midva imava nad posteljo tako štikano "sliko", no, saj veste, tisto, kar so imele stare mame vedno nad posteljo, nekaj naštikanega, pa potem napis. No, pri nama piše: "Bog vse vidi, BOg vse ve, greh se delati ne sme".


V  avtu pa nagačeno lisico zadaj na polici.



user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 20:17:21   
siskamiska
Moja kuhinja tolk razmetana da že zgleda nakičenauser posted image .

Še hujši od nagačene lisice na zadnji polici avta so pa tisti kužki k glavo premikajo ko se voziš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 21:57:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni so pa taki dodatki ful všeč.  Midva imava nad posteljo tako štikano "sliko", no, saj veste, tisto, kar so imele stare mame vedno nad posteljo, nekaj naštikanega, pa potem napis. No, pri nama piše: "Bog vse vidi, BOg vse ve, greh se delati ne sme".


V  avtu pa nagačeno lisico zadaj na polici.



Saj če neb te lisice omenila bi ti še verelauser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 21:59:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

Moja kuhinja tolk razmetana da že zgleda nakičenauser posted image .

Še hujši od nagačene lisice na zadnji polici avta so pa tisti kužki k glavo premikajo ko se voziš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

Ti psi so drgač smrtonosni v primeru trka. Tako kot vse na zadnji polici. Mal zračunajte z kakšno hitrostjo v primeru trka pri 50 na uro prileti ta pes v vašo glavo. Že plišast medved je lahko smrten če se zaletite, kaj šele tisto keramično sranje.
To velja tud za lisico volgauser posted image

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: iznakaženje kuhinj
25.10.2008 22:05:57   
Anonimen
Meni je sicer minimalizm na slikah ful lepo videt, sam težko bi pa živela v staovanju brez recimo

Za moje pojme ni prenakičeno, ker se v takem pač fajn počutim.


Enako sem imela v mislih.
Minimalizem na slikah je zakon. V praksi pa tko tko. Ne poznam nikogar, ki bi uspel vzdrzevati ultra moderno stanovanje v svoji "look" obliki, razen ce ne hodi tja samo spat. Po moje so stanovanja za zivet ne za gledat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: iznakaženje kuhinj
30.10.2008 11:34:32   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Minimalizem na slikah je zakon. V praksi pa tko tko. Ne poznam nikogar, ki bi uspel vzdrzevati ultra moderno stanovanje v svoji "look" obliki, razen ce ne hodi tja samo spat. Po moje so stanovanja za zivet ne za gledat.


Ja, se strinjam. Ko smo se vselili v stanovanje sem imela en mesec tipi top pospravljeno, pomito v nulo... Še preden sem tretjič rodila.
Zdaj pa ne folgam več, ko imam še dojenčka. mi je bolj pomembno, da poklepetam z njim, ga peljem ven na sonček. Zvečer pa se tudi z veseljem useden na kavč in gledam TV. Ko pa pridejo obiski imam pa eno dopoldne dela in je vse spet kot iz škatlice. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: iznakaženje kuhinj
31.10.2008 21:50:26   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni je sicer minimalizm na slikah ful lepo videt, sam težko bi pa živela v staovanju brez recimo

Za moje pojme ni prenakičeno, ker se v takem pač fajn počutim.


Enako sem imela v mislih.
Minimalizem na slikah je zakon. V praksi pa tko tko. Ne poznam nikogar, ki bi uspel vzdrzevati ultra moderno stanovanje v svoji "look" obliki, razen ce ne hodi tja samo spat. Po moje so stanovanja za zivet ne za gledat.


Se strinjam. Z eno fajn snažilko bi bilo verjetno lažje. user posted image
Midva imava zaenkrat zelo "mozaično" stanovanje, povsod je kakšna navlaka in ravno zaradi tega je tako cosy/gemütlich.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 31.10.2008 21:52:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: iznakaženje kuhinj
31.10.2008 22:38:57   
mišk
Meni je drugače všeč minimalizem, edino pri kuhinjah mi je zakon rustikalni stil. Vsaj za pogledat, ker za vzdrževanje čistoče najbrž ni najbolj praktičen.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: iznakaženje kuhinj
31.10.2008 22:58:29   
Nikita***
Še dobro, da smo tako različni. Sama sicer ne maram kiča, mi pa tudi minimalizem sploh ni všeč. V takšnem napol praznem stanovanju bi se počutila bedno. Rada imam kakšne dobre svečnike, police s knjigami, cd-je, veliko rož, slike po stenah,... ampak to še ne pomeni, da je stanovanje videti kičasto. Kuhinje, pospravljene v nulo (vsaj na slikah), mi delujejo preveč sterilno. Vsaj kakšna stvar mora biti na pultu, nepogrešljivi so tudi lončki za kavo na poličkah, všeč so mi čim bolj odprti elementi, pomembne so mi barve. V svojem stanovanju nočem nič belega in nič črnega (ali temno rjavega) pohištva. Ne maram tudi nobenih prtov, tepihov, zaves, stekla (npr. steklena miza, omarica s steklenimi vrati), kipcev in podobnih stvari. Aja, pa kristalni kozarci so mi bruh user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: iznakaženje kuhinj
3.11.2008 11:21:38   
honey
Mi imamo pa srečo, ker smo pri načrtovanju hiše upoštevali veliko kuhinjo in veliko omar v njej, tako, da imam vse pospravljeno v omarah. Na pultu imam v enem kotu zeleno rožo, na šanku pa eno tako "čudno" palmico, ki tudi ne cveti, pod šankom pa zlato ribico. To je vse,kar je vidnega v kuhinji. V dnevni sobi pa imam 3 slike - najino poročno, 1 sliko od malega pri 1 letu in 1 najino sliko še iz "starih" časov. Nobenih prtičkov, nobenih vaz (razen, če mi mali prinese kakšne rožice s travnika), nobene navlake v glavnem. Mi je bilo tako všeč, ko sem pakirala stvari iz starega stanovanja, da sem lahko vso kramo zložila v škatlo, kjer je še vedno - na podstrehi v škatli. Ker za moje pojme kič in navlaka ne vneseta življenja v stanovanje, ampak ga sami ljudje, ki živijo v stanovanju. Ne vem, mali ima tam v dnevni sobi mizico in stolček, kjer so vedno pobarvanke, barvice ipd., potem ima igračke malo tu malo tam. Si ne predstavljam, da bi imela še kakšen kič kje razstavljen user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: iznakaženje kuhinj
16.11.2008 22:40:16   
janca
Ja kako že pravjo - sto ludi sto čudi.

Mene pa pri drugih nič ne moti. Pri nas doma pa bognedaj, da se kje valja kakšna cunja. Vsak ima svojo sobo in cunje so za sobe. Nimamo pa niti enega prtička, nobenega tepiha ali kože. Še zaves ne. To je mi je čist mim. Če pa vprašam taščouser posted image , sem pa itak mal zgrešena. Je pač tako.
V kuhinji imam na pultu kavomat, taperver posodo s kruhom in poličko z začimbami. Ostalo je pospravljeno po omarah. Je pa polno rož vsepovsod. Imam pa kuhinjo, jedilnico in dnevno skoraj v enem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: iznakaženje kuhinj
25.11.2008 12:13:34   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

drugače je kuhinja bež barve, stena v jedilnici pa olivno zelena)


Pismo, imava enak okus!!!!

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: iznakaženje kuhinj
25.11.2008 12:15:08   
HuAnita
Drugače pa - glede začimb, soli in sladkorja - meni to ni kič, ampak nekaj, kar večkrat na dan uporabim, zato pa to bom imela kar na pultu ali polički.user posted image
Tudi kak lep kos kristala mi ni kič, če ne gre za raszvato dosežkov steklarske industrije skozi zadnje stoletje. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: iznakaženje kuhinj
25.11.2008 19:02:41   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni so pa taki dodatki ful všeč.  Midva imava nad posteljo tako štikano "sliko", no, saj veste, tisto, kar so imele stare mame vedno nad posteljo, nekaj naštikanega, pa potem napis. No, pri nama piše: "Bog vse vidi, BOg vse ve, greh se delati ne sme".


V  avtu pa nagačeno lisico zadaj na polici.




user posted image           user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 7:39:04   
Poka
Jaz absulutno ne prenesem nobene navlake, kjer se nabira prah in raznega kiča... Pa vedno dobim za rojstni dan... Imam že tako malo stanovanje, pa še to sam kič zasede. Kar se mene tiče, bi že vrgla stran, ampak je moj preveč navezan na avtomobilčke iz otroštva, ki so razstavljeni po celi dnevni, na enga grdega prašiča šparovček, ki ga je dobil za rojstni dan, v kuhinji je pa razstavljen motor z Barby punčko, ki jo je tud dobil za rojstni dan. Potem pride kolegica in trdi, da imam pospravljeno in čisto... user posted image
Sem pa mojemu že povedala, da nočem v hiši potem nobene navlake. Kuhinja bo velika z otokom in ravnimi, čistimi linijami, verjetno bela, bisok sijaj in ker sva zraven načrtovala shrambo (vrata naj bi bila drsna steklena, kot nekak estetski dodatek), tako bo vsa navlaka pospravljena v shrambi, ostalo bo pa po predalih in omaricah. Bom imela tudi dve polički, ampak ne bo gor nobene navlake - mogoče kakšen moderen svečnik, majhen kaktus, mogoče tudi kakšne skodelice za kavo - vse v nekakšnem načrtovanem redu. Nobenih Barbik na motorju... user posted image Edina stvar, ki bo na pultu, bo kavni avtomat - čeprav imajo ameriške hladilnike z vgrajenim kavnim avtomatom, ampak sem študirala, da je to lahko problem, če se ti pokvari. Barva sten še ne vem točno, ampak če bo kuhinja bela, bom dala verjetno namesto ploščic emajlirano steklo z aluminijevim okvirjem v eni bolj živi barvi. Samo eni in nič več, da malo razbije sterilnost, ki mi je pa sicer všeč.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 7:41:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Jaz absulutno ne prenesem nobene navlake, kjer se nabira prah in raznega kiča... Pa vedno dobim za rojstni dan... Imam že tako malo stanovanje, pa še to sam kič zasede. Kar se mene tiče, bi že vrgla stran, ampak je moj preveč navezan na avtomobilčke iz otroštva, ki so razstavljeni po celi dnevni, na enga grdega prašiča šparovček, ki ga je dobil za rojstni dan, v kuhinji je pa razstavljen motor z Barby punčko, ki jo je tud dobil za rojstni dan. Potem pride kolegica in trdi, da imam pospravljeno in čisto... user posted image
Sem pa mojemu že povedala, da nočem v hiši potem nobene navlake. Kuhinja bo velika z otokom in ravnimi, čistimi linijami, verjetno bela, bisok sijaj in ker sva zraven načrtovala shrambo (vrata naj bi bila drsna steklena, kot nekak estetski dodatek), tako bo vsa navlaka pospravljena v shrambi, ostalo bo pa po predalih in omaricah. Bom imela tudi dve polički, ampak ne bo gor nobene navlake - mogoče kakšen moderen svečnik, majhen kaktus, mogoče tudi kakšne skodelice za kavo - vse v nekakšnem načrtovanem redu. Nobenih Barbik na motorju... user posted image Edina stvar, ki bo na pultu, bo kavni avtomat - čeprav imajo ameriške hladilnike z vgrajenim kavnim avtomatom, ampak sem študirala, da je to lahko problem, če se ti pokvari. Barva sten še ne vem točno, ampak če bo kuhinja bela, bom dala verjetno namesto ploščic emajlirano steklo z aluminijevim okvirjem v eni bolj živi barvi. Samo eni in nič več, da malo razbije sterilnost, ki mi je pa sicer všeč.



user posted image user posted image user posted image     sanjaj.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 7:59:48   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zakaj tako lepo pohištvo, oziroma stanovanje ljudje tako radi iznakažejo?


Zakaj bi ga iznakazili?

Mogoce ga tvoje oci vidijo kot takega...ampak vsake imajo svojega malarja.


Jaz tudi tako mislim.

Pa še privoščim tem ljudem iz dna srca, ko znajo uživat vsako tako malenkost, vsaka frčkarija jim tako veliko pomeni.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 14:05:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zakaj tako lepo pohištvo, oziroma stanovanje ljudje tako radi iznakažejo?


Zakaj bi ga iznakazili?

Mogoce ga tvoje oci vidijo kot takega...ampak vsake imajo svojega malarja.


Jaz tudi tako mislim.

Pa še privoščim tem ljudem iz dna srca, ko znajo uživat vsako tako malenkost, vsaka frčkarija jim tako veliko pomeni.


tole moram replicirat: ogromno je odgovorov, ki pravijo, da jim je to šaro nekdo prinesel, pa je ne upajo vreči proč....torej ni nujno, da jim te stvari veliko pomenijouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 14:09:31   
Mišni
Itak da imam v mislih tiste, ki jim. Čudno, a ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: iznakaženje kuhinj
27.11.2008 14:13:27   
rija
zelo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: iznakaženje kuhinj
28.11.2008 14:25:56   
Mišni
Ja, verjamem, da tebi, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Radi ustvarjate ankete?
nada56

'

da, tako veliko izvem, kar me zanima (24%)

da, me zabava (29%)

nepotrebno (47%)


Število vseh glasov: 55

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!