|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 17:43:45   
Anonimen
Eno vprašanje soborke. Upam,da mi odgovorite.Danesje 1o dan od transferja zamrznjenčkov(3dni stari), vendar mi je test pokazal negativno.Mislite, da sem prehitra, in da še obstaja upanje,da bo čez kakšen dan pozitivno. Hvala za odgovore.user posted image

(odgovor članu šopka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 17:47:14   
blanč
Anonimna mogoče je res prekmalu. Ne razumem pa zakaj anonomna? A si nas želela presenetit??user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 17:48:53   
kajatina
Anonimen, seveda je lahko prezgodaj. Odvisno je kdaj so se tvoji otročki vgnezdili. Verjetno bi ti test krvi že kaj pokazal, kar se pa tiče navadnih testov, pa betahcg še ni tako močan, da bi pokazalo na vodi. Tako nekako naj bi to bilo.
Pri meni, bi bil že velik uspeh, če bi prišla do 10 dne. Ti kar lepo ritko na kavč in počakaj še kašen dan, potem pa spet test. Navijam zateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 17:49:32   
Anonimen
Ne, ne.user posted image Nisem vam znana.Hvala za odgovor.

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 17:54:00   
šopka
sapi in cukica kako sta vidve zadovoljni z ribičevo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:02:53   
mlinček
Se* - jejžeša, to je prou lepo pogledat

hvala za "fotosešn"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu šopka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:03:32   
sapi
šopka je v redu, jaz z njo nimam slabih izkušenj ... meni je všeč ker je takoj v akcijo stopila in ni mečkala in nekaj sprobavala brez veze ... je pa res, da ni prav hudo zgovorna in moraš biti kar ti tista, ki sprašuje, no res je, da sem jaz bolj brez besed tako,da user posted image  ... ne vem kako je drugje ampak mislim, da moraš biti kar sam pobudnik v predlogih in pogovorih ... 

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu šopka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:04:57   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne, ne.user posted image Nisem vam znana.Hvala za odgovor.


user posted image sorry me

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:17:45   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne, ne.user posted image Nisem vam znana.Hvala za odgovor.


user posted image sorry me


Sosedika, vidim da ti je tokrat usekalo na maximalno pozitivo, kar me zelo veseli ... let you have user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:19:08   
blanč
O grethen, još si živauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:39:46   
Grethy
Uuuuu ti duš, si vidla kak bogec slika s flešom ?????

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:47:30   
Sulfinija
Grehty,kje se pa ti potepaš???

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:53:56   
Goldy
vijolica30 - to je tekočina v trebuhu - kar bi lahko bil znak hiperstimulacije. Naj me katera od punc popravi, če se motim. Jaz sem to imela na 1. uz, po potrjeni user posted image . Glede pikice v endometriju pa tudi jaz ne vem.

Grethy - dekle, pa kje se skrivaš??? Ne tolk delat! user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:55:04   
Goldy
Grethy - smo imeli pravi sodni dan tu na celjskem, a ne? Zdaj se je malo umirilo.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 18:58:51   
šopka
joj sapi to imaš prav!vse moraš zahtevat in dat pobudo je pa res da ne mečka. a ti si imela kratek  ali dolg postopek?kako se je kaj pri tebi obneslo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:00:17   
Sulfinija
Punce jaz sem pa čisto raznežena sem malo prejle v rokah držala soseda starega dva meesca bi ga kar pojedla tolk je sladek.

Evo in še ena za vzpodbudo za vse nas,ki se trudimo.sEdaj sem na obisku zvedela,da je ena iz sosednjega bloka se ful let zdravila,...in sedaj pri 40.naravno zanosila dvojčke in danes je imela rok.Juhu take novičke nam nekaterim dajejo novega upanja.

Šibam pod tuš pa na levi bok in noge v luft...

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:04:26   
Shadow
Bumo, jaz sem prepričana, da se bo kljub sumu na hiperco vse dobro izteklo.

Sama s tem sicer (še) nimam izkušenj, drži pa, kar so ti punce že napisale: veliko pij, glej, da boš toliko kot piješ, tudi izlulala, če pa bo vročina in bolečine pa se pojdi takoj v bolnico pokazat! Sicer pa marsikatera pravi, da je hiperca pogosti spremljevalni dejavnik nosečnosti, tako da... nič še ni izgubljeno!

Držim pesti za jutri!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:04:29   
šopka
heeee? kaj je stemi boki?v čem je fora sad levi sad desni bok? a to res kek pomaga al kako<'

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:04:39   
zarja1
oooooooooo babike.......lepo po vrsti.

Gibonni je znova dokazal, da je car. Bos hodil po sedežih med gručo ljudi, vsi plesali, vsi se drli na vsa pljuča......ZAKON!!!!!

prišla domov okrog 3. zjutraj, ob 8. že bla pri frizerju, ob 10. pri zdravniku in ob 11. že v Grazu ....no zdaj pa sem končno doma. Izvid je čudovit, vse je ok. Hvala za navijanje, samo vse kar še zdaj prihaja vas bom pa še kako potrebovala..

Blanči to mi delaj.user posted image user posted image user posted image

Netka, se kr nisem mogla umirit....sem tolk vesela zate.....

Poljubčka Shuki moji, Larčku, Sapiki, Gigi, Ajski, Mismisu, Želvici, Pikovitku, botri rr DaisyE, teti Grethy, Piji 76, Sončku 33, Baci ki se je končno vrnila med nas, Abri, Glorii, n74, Goldy, BBpikici,......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:09:52   
Goldy
zarja1 - to!!!! Človek mora biti polne energije. Zdej si dej duška. Jaz sem včasih tudi dirkala okol. Zdaj pa spim, peglam kavč user posted image , sem takoooo utrujena. Sicer pa nismo vsi enaki in tudi vse nosečnice ne.user posted image  Še dobr, da sem v bolniški, ker drugače....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:09:54   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: šopka

heeee? kaj je stemi boki?v čem je fora sad levi sad desni bok? a to res kek pomaga al kako<'


Levi,desen bok noge v luft če pomaga?user posted image user posted image Hmmmmmmmm,bom poročala točno na miklavža!!!user posted image user posted image

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu šopka)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:10:13   
mismis
Šopka, uspeh postopka je odvisen od vsake posameznice in še to od veliko dejavnikov, ki se morajo med seboj poklopiti, da uspe.
Jaz sem imela v obeh kratkih postopkih lepo število celic, tudi zamrznjenčke, vendar mi nikakor ne uspe, da bi se zarodki vgnezdili. Tako, da grem kmalu v 3. postopek, seveda če se v januarju ne bodo moji zamrznjenčki prijeli.

Vendar pa moraš vedeti, tukaj ni pravila, nekaterim uspe v prvo, nekaterim v drugo, itd. nekateri pač moramo poskušati večkrat. Tam kjer je seznam, je tudi link do pomembnejših informacij, ki so pomembne za IVF in ICSI, predvsem prehrana, vendar ponavljam, če tudi se boš držala je samo 50% možnosti, da ti uspe.

Ampak, nikar za obupati, velikim je uspelo in tudi nam bo, tako da veliko sreče

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:10:33   
Goldy
Desni bok - pomaga!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:12:39   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Desni bok - pomaga!!!user posted image


Te pa dajmo danes vse na desen bok!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: November IVF/ICSI
21.11.2008 19:23:07   
sapi
IZVIRNO SPOROČILO: šopka

joj sapi to imaš prav!vse moraš zahtevat in dat pobudo je pa res da ne mečka. a ti si imela kratek  ali dolg postopek?kako se je kaj pri tebi obneslo


Jaz sem imela prvič in sedaj v drugo dolgi postopek ... sem pa Ribičevo za drugi postopek lahko malo več izprašala saj sem o postopku vedela več in tudi videla sem kako telo reagira, pa omenila sem ji, da bi povečali dozo stimulacije, ker sem pridelala samo tri celice vendar mi je predlagala, ker imam dobre hormone, da še enkrat dobim isto dozo saj telo velikokrat drugače reagira ... je imela prav saj sem sedaj pridelala šest celic ... v ponedeljek imam ET potem bomo pa videli ...

Abra imam tudi tebe in tvojo gimnastičarko veliko v mislih tako, da je nekaj besed veljalo tudi tebi user posted image  ... 
Gretka pozdravček ... kje se nam ti potepaš ...

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu šopka)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?