|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 14:55:25   
mlinček
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy







mlinček bogi, kva pa zobar prav




zobar hoče zob rešit in ne izpult, tuki zdej nisva glih enakih misli user posted image   z zobarjem, ampak bo že nekak do ponedeljka, pol pa ponovno akcija pr zobarju user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 16:06:54   
želvica99
Bravo Mateja za user posted image user posted image  in zamrznjenčke, lepo se crkljajuser posted image

Lučka si pa super naletela glih na počitnice, ker mene že spet skrbi ko bom mogla bolniško jemat, me bojo vsi čudno gledaliuser posted image . Sj veš dopust pa v šolstvu ne greuser posted image

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 16:21:25   
Serendipity
mateja - čestitke za dva, zdaj ju pa lepo cartaj, da se bosta vsidrala v hotelu super kategorije!

želvica99 - jap, to z bolniškim je res problem v šolstvu... pa potem čudni pogledi, vprašanja - ampak glavno, da nam uspe user posted image user posted image  

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 16:23:53   
lara light
Drage moje in mlinček, nisem zdržala do nedelje brez vasuser posted image  in sem že tu! UAU, smo na novi temiuser posted image

Najprej lana, iskreno čestitam in želim vse najlepše!user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev
Grejem dva user posted image user posted image !!!!!


user posted image user posted image user posted image navijam za plus in prelepih naslednjih 8 mesecev!


Nahitrco sem preletela, ne vem če se je Netka javila.. ne vem, če smem, a jazbom vseeno še tukaj čestitala: BRAVO NETKA, SUPER SI OPRAVILA!!!!!user posted image user posted image user posted image  Saj vam tole pove dovolj, a ne?user posted image ...o detajlih bo pa sama...user posted image
 
Oktavija, en lep pozdravček!

Shuka, Abra, Ledenka, Želvica, Lučka, Mlinčka, Zarjica, Gigi, Netka, Mismis, Miš2, Sončka, Daisy, N74, vse trepetalke, ...vse špikarke, vse, vsi, lepo se imejte!!!user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 16:30:20   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev
Grejem dva !!!!!


navijam za plus in prelepih naslednjih 8 mesecev!


Nahitrco sem preletela, ne vem če se je Netka javila.. ne vem, če smem, a jazbom vseeno še tukaj čestitala: BRAVO NETKA, SUPER SI OPRAVILA!!!!!


Čestitke, punce, kako lep začetek meseca!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 17:49:18   
Bumo
Hvala Grethy za dobrodošlico.user posted image
Shadow, tudi jaz se lažje sama pikam, sicer pa so iglice za pikat tako tanke,
da ne boli tako, kot bi si človek mislil. Mene v bistvu bolj sam lek peče, kot pa sam pik.
Sem pa dobila veliko spoštovanje do ljudi (diabetiki), ki morajo to počet vso svoje življenje.
Hvala za tolažilne besede glede 12.tega...jaz sem naročena 11.45, glih malo pred tabo,
bovi verjetno skupaj segrevali stole v čakalniciuser posted image  .
Me pa zanima še v bistvu kako je s transferjem. A oni ti zmeraj vstavijo dva ali pa
je možnost tudi le enega?

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:11:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Nahitrco sem preletela, ne vem če se je Netka javila.. ne vem, če smem, a jazbom vseeno še tukaj čestitala: BRAVO NETKA, SUPER SI OPRAVILA!!!!!user posted image user posted image user posted image  Saj vam tole pove dovolj, a ne?user posted image ...o detajlih bo pa sama...user posted image

bravo Netka!!!!!!!!! Zdaj pa lepo grej...itak da bo user posted image user posted image .
Sem tolk ziher. Sem dobilauser posted image zate.

Larči poljubček zate in pikeca.user posted image
 
Kje pa hodi moj Shuki pa njenauser posted image ?
 
Pa Abra in gimnastičarka??????
 
Gigi kako si mi ti?
 
Vidim Želvica je pridna.....
 
moji Mismis, DaisyE, Lučki, Mlinčki, Dakcu, Blančki, teti Grethy, Nokesu, Sončku 33, Glorii, Kalini, Ajski, Jazzz, Sabsi, Tassi, Sapi, Goldy, Baci, Lani 08, n74,.....en velik user posted image
   


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:21:16   
jazzz27
Bumo, glede transferja je tako. Seveda je možnost, da ti vstavijo enega, samo je več možnosti pri dveh. Je pa tako, da se lahko primeta oba, lahko da en odmre, kar je seveda več možnosti, kot samo pri enem. No saj ti bo G. razložila. Odločiš se pa itak sama oz. samadva.

Veliko sreče pri postopku, čim več pridelka, še kaj za zmrzovalnik in seveda naj se otroci lepo obdržijo!!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:23:34   
miska73
Netka čestitke user posted image user posted image Samo mi bi brali podrobnosti.

Mateja user posted image user posted image za frišne bebice in za pingvinčke.


Se pa še jaz javljam z novicami.
Pri meni je konec brezmadežne beline.
Sicer se krvavitev še ni razbohotila v vsej svoji veličini, ampak vse kaže da se bo.
Je.bat ga.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:31:09   
womanpolice
Bumo,  Shadow, Serendipity in 11122379b pozdravljene in dobrodošle Vsem skupaj pa uspešen november

MATEJA_GOLJEV- čestitke za user posted image user posted image . Zdaj pa pridno grej in nič na službo mislit!

LANA08... čestitam prva novemberska nosečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

In
kaj mi delamo? Nič... cel dan zabušavam... ležim... ležim... in še enkrat ležim... vmes grem mal mačkone pocartat in kej pojest, pa tud na wc, drgač sm pa kr neka lena, nč se mi ne da.. uf, ta utropizdoran... Veste PUNCE bolj se pomika navzdol seznam trpetalk in bližje sem jst na vrsti, bolj me je "strah". Trudim se odmisliti in ne misliti na to, ampak je kr težko, če si skoz doma. Sej veste, da ne moreš nikamor, če si na bolniški. Zato si želim, da čimprej pride drug teden, da čimprej vidim na čem sem, da če ni nič, da se spravim nazaj na šiht in na shujševalno, če pa je, bom pa itak tko skakala v zrak od veselja, da bom omedlela... user posted image user posted image user posted image

Dans je bla na obisku od mojga teta in njena družina in sicer že ob 10.00 zjutraj dol pr tašči. In ker še niso videli najine dnevne, jim je moj pokazal. jst sm pa še nagica ležala v spalnici. Potem pa me spet niso videli. v vsem tem času kar sva skupaj (2 leti) me še niso videli. Potem pa so rekli tašči, da kako dolg se še bom skrivala pred njimi user posted image user posted image user posted image . Ja, če pa takšne nemogoče ure najdejo user posted image user posted image user posted image user posted image No, sej menda bova kmal povabljena na njihovo družinsko zabavo, pa bodo me končno spoznali....

Drgač se nč ne dogaja... Samevam... Moj mi je povedal, da ima od torka do vključno petka predavanja (izredni študij), in da ga ne bo po cel dan (zjutraj pa je v službi) user posted image user posted image user posted image user posted image . Kak bom osamljena..... Bom pa kaj Kajšico poklicala, da me pride obiskat, in da bo me spet mal po riti našeškala zarad mojga pesimizma... tko mi dvigne optimizem... sadomazo... hahahhahahhahah....

In kaj ste včeraj kaj delale? midva sva ležala in gledala Brez povratka 1. in 2. del vmes pa še Johny English. Vsaj enkrat so se malce izkazali na pop tv in a kanal. Čeprav pa morm spet mal pokarat, saj sm gledala kdaj bosta še 3 in 4 (mislim da so 4 deli, trije so pa zagotovo (zabaviščni park), pa ne bodo predvajali... user posted image user posted image user posted image

Kje pa ste vi kej bile...? oz. fanta tud, da ne bom spet na koga pozabila.... Kakšna noč čarovnic praznovanje, zabava?

Ste dans šle kaj svečke prižgat? Men je zelo žal, da nism mogla iti prižgat mojemu dobremu prijatelju (tisti, ki je umrl v prometni nesreči). Bom mu pa ta teden en dan nesla, ko bom šla v lekarno po CB.

zdaj pa še eno vprašanje, predvsem za user posted image , ki  mi še sedaj niso odgovorile...user posted image user posted image user posted image Kdaj je primeren dan, da grem delat CB (imam 2 moruli), pa da bi bil ta dan pred 12. dnem? al je absolutno prezgodaj za morule pred 12. dnem? prosim lepo za odgovore, ker do druge sobote je še tko dolga, da ne bom tko dolg zdržala...

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:33:15   
womanpolice
MIška73... kaj to govoriš? sej veš, da izcedek še nič ne pomeni.. poglej jazzz; ona mislm, da je imela vmes izcedek...  Kaj pa je narobe?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:33:17   
Pija76
ojla punce, da se pofočkam.

Novinke dobrodošle. Ne bom poimensko da ne pomešam, vas je kar nekaj. Uspešen štart.

Lana 08 čestitke!

Miška73 kateri dan po ET pa si, a ni še prekmalu?Ne obupat

Mateja bravo za user posted image user posted image , toplo grej.

Netka bravo za dober izkopiček.


Vsem skupaj en lep pozdarvček.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:34:09   
womanpolice
Nč, grem mal še tv pogledat, pa se kasneje še tipkamo....

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:45:18   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1
Kje pa hodi moj Shuki pa njenauser posted image ?
 


Juhu evo naju user posted image

Dons mam poseben tretma doma, me pedena moj od spredi in zadi, zajtrk, kosilo večerja, ni da niuser posted image

Vidm ste že na novi temi, super, in mamo že novo nosečko lano user posted image user posted image user posted image

Le tako naprej in da objemčkometer res ostane prazen.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:45:24   
sonček85
netka:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:50:25   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Netka čestitke user posted image user posted image Samo mi bi brali podrobnosti.

Mateja user posted image user posted image za frišne bebice in za pingvinčke.


Se pa še jaz javljam z novicami.
Pri meni je konec brezmadežne beline.
Sicer se krvavitev še ni razbohotila v vsej svoji veličini, ampak vse kaže da se bo.
Je.bat ga.




Halo, kaj se dogaja '??? ... Miškolinka kak izcedek, keri dan, kuga, kuga, povej ????????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:50:42   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

zdaj pa še eno vprašanje, predvsem za user posted image , ki  mi še sedaj niso odgovorile...user posted image user posted image user posted image Kdaj je primeren dan, da grem delat CB (imam 2 moruli), pa da bi bil ta dan pred 12. dnem? al je absolutno prezgodaj za morule pred 12. dnem? prosim lepo za odgovore, ker do druge sobote je še tko dolga, da ne bom tko dolg zdržala...

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:51:30   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Pri meni je konec brezmadežne beline.
Sicer se krvavitev še ni razbohotila v vsej svoji veličini, ampak vse kaže da se bo.
Je.bat ga.

Mišek ni še čas za obupat...A si ti vidla našo Jazzziko? Pri njej smo bli , no vsaj jaz, ziher da ne bo žal nič. Pa je pokazala hudiča in meni vlila upanje, da se skoz čudeži dogajajo. Ne obupat, je prehitro pupa.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:52:50   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

netka:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ola sonček ... imaš z.s.


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:53:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

zdaj pa še eno vprašanje, predvsem za user posted image , ki  mi še sedaj niso odgovorile...user posted image user posted image user posted image Kdaj je primeren dan, da grem delat CB (imam 2 moruli), pa da bi bil ta dan pred 12. dnem? al je absolutno prezgodaj za morule pred 12. dnem? prosim lepo za odgovore, ker do druge sobote je še tko dolga, da ne bom tko dolg zdržala...

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image


no naša MAMI Shuki je nazaj!!!!!!!user posted image
 

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:54:08   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

zdaj pa še eno vprašanje, predvsem za user posted image , ki  mi še sedaj niso odgovorile...user posted image user posted image user posted image Kdaj je primeren dan, da grem delat CB (imam 2 moruli), pa da bi bil ta dan pred 12. dnem? al je absolutno prezgodaj za morule pred 12. dnem? prosim lepo za odgovore, ker do druge sobote je še tko dolga, da ne bom tko dolg zdržala...

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ščikca je pa huda, ščukca je pa huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:56:12   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ščikca je pa huda, ščukca je pa huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





A ji spet rit raste user posted image ?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:56:44   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

zdaj pa še eno vprašanje, predvsem za user posted image , ki  mi še sedaj niso odgovorile...user posted image user posted image user posted image Kdaj je primeren dan, da grem delat CB (imam 2 moruli), pa da bi bil ta dan pred 12. dnem? al je absolutno prezgodaj za morule pred 12. dnem? prosim lepo za odgovore, ker do druge sobote je še tko dolga, da ne bom tko dolg zdržala...

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ščikca je pa huda, ščukca je pa huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nekdo nas mora popedinat....user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 1.11.2008 18:57:14 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:58:09   
zarja1
ta je boljša....user posted image
 

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 18:59:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Nič prej kot imaš datum, a je jasno, nč naute goljufale!!!!!

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ščikca je pa huda, ščukca je pa huda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





A ji spet rit raste user posted image ?
Ma da vi vidte kako mam user posted image , kt vogu od banke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?