|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:25:31   
Kruce Fiks
http://24ur.com/bin/video.php?media_id=60212792&section_id=1&article_id=3146127

Če vse še ne spite bi mel par vprašanj!

1) Kaj vse se šteje v en postopek?

2) Ste imele kakšne reakcije po Primotrenu, Klomifenu?

3) Hiperstimulacija, kako to zgleda pri Vas?

4) Kaj je z dokaznim materjalom iz žurke na Vranskemuser posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:28:24   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99



Lučka si pa super naletela glih na počitnice, ker mene že spet skrbi ko bom mogla bolniško jemat, me bojo vsi čudno gledaliuser posted image . Sj veš dopust pa v šolstvu ne greuser posted image


Res sem imela srečo. že lani sem imela tak čas laparo in pred 2 leti HSG. Mi zgleda tale november leži za razne posege. Prvi IVF je bil pa tudi v avgusto, ko so še počitnice.user posted image
Ampak ne se ozirat na ostale, važna si ti in vajini plani, otroci. Sodelovci in drugi otroci se tako in tako čez par let ne bodo spominjali, da si bila takrat na bolniški.


mlinček, upam da bo zob kmalu nehal boleti in se bo vse uredilo.

lara, itak da nisi zdržala brez nas.user posted image

Bumo, lahko izbiraš med enim in dvema zarodkoma.


Zarja, sta te nečaka zelo utrudila, si jima skuhala vse kar sta si zaželela?


miška, bom še tu rekla, ne še obupat. Lpo počakaj in vseeno naredi test, takrat kot si ga nameravala.


WP, a ti pa tako samevaš. Potem se pa še predžlahto skrivaš.user posted image


Pija, tudi tebi lep pozdrav. user posted image


Shuka, samo da uživaš.  So pa res v vašem koncu vidni sami srčki, ko pa letajo okoli vaju.user posted image


Grethy, a ne tale naša jazzz jih zna pihnit. Val ki te butne....user posted image  user posted image  user posted image



lana, upam da ne bo spet hiperca ven udarila. zdaj je čas za veselje. Kalina pa je imela enako situacijo, ti lahko ona kaj svetuje. Je pa baje že doma, samo gotovo veliko počiva.


netka, res si dokazala, da se počasi daleč pride. user posted image  user posted image  user posted image


sonček, hvala za lepo sončno popoldne.user posted image

Shuki, men je pa uspelouser posted image

Blanč, kaka dobra fotka. Ironična, a dobra. To moram pa mojmu pokazat, jo bodo šli s prijatelji dol vzet. user posted image  user posted image  user posted image




No, javila sem se, napisala komaj, ker me komp zafrkava. Zato vam bom kar zaželela lahko noč. Se tipkamo jutri.user posted image



(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:39:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
Zarja, sta te nečaka zelo utrudila, si jima skuhala vse kar sta si zaželela?

ma ja ...itak sta non stop lačna, ko dva gremlina.....pa suha ko slamice....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:40:16   
zarja1
Želvica mene jutri čaka pospravljanje....pa me že zdaj mineva..kaj bo šele jutri.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:44:13   
Zvezdica
Ste imele kakšne reakcije po Primotrenu, Klomifenu?


Kruce, verjetno misliš Prometrijum. Spala sem po njemu kot polh, in ker sem ga morala jemati do 22 t nosečnosti sem bistveno več in hitreje pridobivala na teži. Odkar sem ga nehala jemat (torej od 22t do 28t ) sem pridobila dobro kg in pol, prej pa 10kg, plus v postopku 8 - 9. Torej na določene vpliva takouser posted image


Samo na izzy, da bosta čimprej user posted image user posted image . A drago še kaj zvija?


< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 1.11.2008 21:50:55 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:47:53   
womanpolice

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:48:20   
womanpolice
Pa porčinale.. men noče teh smajlov lepit user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:49:15   
womanpolice

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:49:41   
womanpolice
ne gre.. sem ga dala tud v word in ne gre... help meeeeeeee

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:50:04   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Miši, sam dej ti še vseen nadaljuj z utrop... Zgubit nimaš kej. Se pa dobr držiš, veš. Naša pogumna podganca user posted image !


Sanders moj ljubi user posted image
Imam namen še mal utropizderaja terat...
Počutje je pa v valovih...
Sem se že vmes zjokala. Zdle sm pa kr OK.

A ti pa še kr desni bok teraš in zravn ležečki pišeš na RR... Al vmes mal pogolfaš pa se vsedeš za comp.

Kaj pa Mlinko je že kej bolš?



Draga miška. Tkole je blo pr nas, najprej test pozitiven, čez dva dni ulalala krvi, za zjokat. Pol pa jok pa sto pa prometrijum, pa že obupat, potem reško pogleda, vse ok. Ampak potem je eden obupal, drugi pa tako telovadi, da sem že čist user posted image user posted image user posted image user posted image

Tko, da ne vrži puške v koruzo.... mogoče pa le še kaj rata. pa poglej Jazzziuser posted image . Nas je tko razveselila.

Poročaj kako bo. Vseno navijamo zate do konca!!!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:51:17   
womanpolice

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:53:56   
womanpolice
tri zvezdice že imam.......smeškoti pa se špe sedaj na tej mozzili nočejo prlimattttttttttuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:54:50   
womanpolice
user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:54:56   
Kruce Fiks
 
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks


Če vse še ne spite bi mel par vprašanj!


2) Ste imele kakšne reakcije po Primotrenu, Klomifenu?




Pišuka, vedno narobe napišem!!!!! Prometrijum!!!

Z mojo je vse OK, zredila se za enkrat še ni spi se ji pa zlo. Ma sej je prov fejst ko je tako "malce zadeta" še ko hoće zaropotat bol ko ne zamjavkauser posted image .
No, pomislil sem da so ble včerajšnje težave povezane z Prometrijumom...

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:55:11   
womanpolice
yesssssssssssssssssssssssssssssssssss user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ratalo...............

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:55:31   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

user posted image


Oj, Gretka, a mal žagaš user posted image ?


jaaaaaaaa, ta mi j bil fuullll simpatico ... moj je šu user posted image popravljatuser posted image nekam, pa sem sama in mi mal  user posted image mede, upam da nam prej user posted image , ker pol nau nč user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Grethy -- 1.11.2008 21:59:09 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:55:43   
mlinček
hojla še večerno javljanje,

lučka hvala za dobre misli, zob me sicer ne boli - samo otekam in se potm z ledom hladim

kruce fiks, dokaznega gradiva iz žurke ni (vsaj nič takega, problematičnega), je pa potrebno to doživet, ker pupe so zares fenomenalne user posted image

miška ne obupaj, vsi smo s teboj in user posted image

blanč, tole tvojo gostilno mormo pa definitivno testirat  
user posted image  netka ......   user posted image kajsica, wp, greti, sonček, bambi, mišmiš, gigi, lara, shuki, zarja in še in še - vse pupe lep večer vam želim in
user posted image user posted image   
 

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:57:52   
womanpolice
user posted image   ja, tkole je dans moj priden... če ne bi videla, da to počne, neb verjela user posted image user posted image user posted image sm mogla takoj za user posted image in poročat... hihihihih

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 21:59:19   
womanpolice
Mlinček... hvala... tudi jst vama želim nočko...user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:00:25   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: mlinček
kruce fiks, dokaznega gradiva iz žurke ni (vsaj nič takega, problematičnega), je pa potrebno to doživet, ker pupe so zares fenomenalne user posted image

Ko boste bližje pridemo zraven (če bo služba dopuščala)
Pa vendar se je ena v oktoberski temi trudila fotke prlimat, torej "dokazi" souser posted image

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:01:36   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

http://24ur.com/bin/video.php?media_id=60212792&section_id=1&article_id=3146127

Če vse še ne spite bi mel par vprašanj!

1) Kaj vse se šteje v en postopek?

2) Ste imele kakšne reakcije po Primotrenu, Klomifenu?

3) Hiperstimulacija, kako to zgleda pri Vas?

4) Kaj je z dokaznim materjalom iz žurke na Vranskemuser posted image user posted image




Čeeer, Kuce Fiks!

Hvala za link, sem prispevk že pri 24h vidla. Mal mi je blo hecno, ko je Bokalova rekla, da včasih že pogovor pomaga user posted image . No, mogoče pa komu res, ne more človk samo po sebi sklepat user posted image .

  1. V en postopek se šteje vse do punkcije (in potem seveda še ET, če do njega pride) + poskusi z morebitnimi zamrznjenčki.
  2. Jaz imam izkušnje samo s klomifenom. Spomnim se vročinskih valov in rahlih motenj vida (slika z zamikom - je težko razložit). Ostalega se ne spomnim, je že veliko vode preteklo od takrat (kkšn bi reku pira user posted image ).
  3. S hiperstimulacijo k sreči nimam izkušenj. Vem samo to, kar so punce pisale. A tole sta brala? Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
  4. O tem nič ne vem user posted image . Ko sva midva uletela, je bilo fotoshootinga že konec user posted image .


_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:01:40   
womanpolice
user posted image Tkole sta me Grethy in Kajšica našeškale.. ko sta bili na obisku

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:02:04   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

user posted image   ja, tkole je dans moj priden... če ne bi videla, da to počne, neb verjela user posted image user posted image user posted image sm mogla takoj za user posted image in poročat... hihihihih


bravo mala ...ratal ti je ... men tud sem važna ko user posted image v bučah ... user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:03:25   
miska73
WP kak si pupa? Vidim da si tvojga končno zdresirala user posted image
Se mi je spraznu telefon, pa sem ga do zdle filala.
Tko da sem šele vidla tvoj SMS.

Kaj ti naj rečem... se je zjutri začel z mal izcedka, pa se tole kar nadaljuje zdaj že z rahlo krvavitvijo.
Tko da bolj slabo kaže. Bom še zaenkrat nadaljevala z ultropizderajem. Mogoče pa še vseeno ni vsega konc.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:03:49   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: mlinček
kruce fiks, dokaznega gradiva iz žurke ni (vsaj nič takega, problematičnega), je pa potrebno to doživet, ker pupe so zares fenomenalne user posted image

Ko boste bližje pridemo zraven (če bo služba dopuščala)
Pa vendar se je ena v oktoberski temi trudila fotke prlimat, torej "dokazi" souser posted image




dokazi so nekvalitetni ker ni blo pravega fotkiča zraven ... pa tema pa to sej veš ... drugič ... sicer je pa lepše videt dokaze v živo


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?