|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:04:08   
womanpolice
user posted image tkole pa spravim koga, ki preveč globoko v kozarec z alkoholom pogleda in potem gre vozit........ vam ne priporočam.... user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:05:39   
womanpolice
Miška73.. ja, mal pa sm ga zdresirala.... saj je bil že skrajni čas... a kaj ko me je ravno takrat jezil, ko je bilo najbolj kritično za user posted image user posted image ... bomo videli, ali me je preveč...

Kak si mi ti?

Res, ne obupat... ker to lahk da nič ne pomeni

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:08:37   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Pa vendar se je ena v oktoberski temi trudila fotke prlimat, torej "dokazi" souser posted image




Kruce je pa nekaj pobrkjlal user posted image . Tist sem bla jaz, sam da je blo govora o fotkah z basketa (Milič pa to user posted image ).

Pa thx za nasvet (slikomat) - se bom mogoče ob priliki kej pomujala okoli tega.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:08:51   
womanpolice
Nč, punce in fantje, grem v horizontalo... spet ja........ sm se odločila, da ti dve user posted image user posted image čuvam večino časa v horizontali, da si neb kaj očitala... ampak je dolgčas ja...


Lučka25 ... ma, nerodn mi je blo, ker jih še ne poznam, jst sm pa dans cela čudna... mastni lasje, da dol od njih kaplja, obrvi kot Fredi Miller... itd.... takšna pa res ne morm pred njih....user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:10:01   
womanpolice
Goldy.. a mi lahk napišeš kateri dan po ET si delala test, če dan ET ne šteješ kot prvi dan.. in če lahk čimprej odgovor, da grem v horizontalo... hvala ti že v naprej

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:11:18   
womanpolice
user posted image   a ste shranile svoje metle nazaj v omaro? user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:11:47   
womanpolice
Mi smo letos kr na sesalcu leteli.. sej veste.. moderne čarovnice.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:12:41   
Grethy
Pridne bit (sem najprej napisala PITuser posted image ) user posted image user posted image

Jaz grem pa zdej v pančevo  user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:14:34   
Goldy
WP- sem ti že prej hotela nakaj napisat, pa me za.je.ba.va internet. IN ni šlo. Jaz sem delala test 14 dan, naslednji dan pa sem imela krvni test v LJ. Enostavno nisem hotela prej, čeprav sem bila prepričana, da je to.user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:14:49   
womanpolice
Nočko, Grethy... jst tud grem... Goldy se mogoče tušira pa ne vidi moje prošnje... tko da bom jst tud šla pod tuš in na kavč.... NOČKO VSEM IN SLADKE SANJE......... 

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:16:02   
Grethy



NOČKAAAAAAAAAAAAA[IMG]http://i200.photobucket.com/albums/aa87/kattofix/smilies/matchboxsmile.gif[/IMG]

klinc neki me j-e.b-e


< Sporočilo je popravil Grethy -- 1.11.2008 22:18:24 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:16:47   
womanpolice
o , GOLDY... Hvala za odgovor nism prej vidla...

Ma, jst imam tko čudne občutke... ki jih v prvem postopku nism imela... takšni so kot bi me nekaj v predelu trebuha špikalo... ne znam opisat občutka... verjetn se bo ZELO NORO slišal ampak tak občutek imam, kot da sta notr usidrana... ne vem, ne znam opisat občutka... verjetn pa da se motim... bomo videli... dej mi povej kaj so teb vstavli (men 2 moruli)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:17:20   
kajsica
Krucefiks, če hočeš videt dokazni material iz naših žurk.....se moraš samo pridružit.

WP, te bom res namahala naslednjič ko k tebi pridem, če boš tako grdo govorila....al pa bom mačka s seboj pripeljala, pred njim imaš vsaj rešpekt user posted image .

Miška, počakaj do konca, tako ali pa drugače. Samo glavo pokonci, to je važno!!!

Blanči, pa ne mi rečt, da si bila zmahana user posted image , pa saj smo dost hitro šle domov.

Mlinčka, kako si kaj mačkica.....Ja ne vem zakaj, ampak tudi jaz imam zate nek dober filing...upam da me ne vara.....navijam pa ko pri norcih....

Mlinček, ja sroti bogi pa tvoj zob.....zamenjaj zobozdravnika pa bo!!!

Gretka, kako si kaj mi ti drugače?

Gigi, draga moja, kako si ti kaj drugače? Si mi neprestano v mislih!!!

Babike en lep večer vsem skupaj!!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:17:54   
womanpolice
uf, jst do 14. dne ne bom zdržala.. čeprav me je SHUKA že okregala.. mislim, da ga bom delala 9. al pa 10. dan.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:18:07   
Goldy
Punce, dejte mi povedat, kaj naj delam - saj vem, da ste kateri že - očitno imam mal hiperstimulacije. Meni se sicer ni zdelo, a očitno, ker imam povečane jajčnike in tekočino v trebušni votlini. Pintarjeva mi je dala aspirin 100 za jemat in če bi bile hude bolečine, pridet nazaj. Drugega ni nič rekla.
Se silim pit, boli me pa neki glih ne, razen levi jajčnik me špika, boli, tko kot pred ovulacijo. to kej nevarno za mojga otročka????

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:18:28   
womanpolice
KAJŠICA... Tko sta me našeškale zaradi mojega pesimizma.............

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:19:14   
miska73
Nočko pupe moje user posted image


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:20:13   
Goldy
WP - Meni so vstavili blastocisti. Ne delat tako hitro, ker sem jaz v 1. postopku delala 9. dan, ko sem začela jrvavet, pa ni bilo nič, po14 dneh so pa ugotovili, da imam še vedno povišam beta HCG, ampak je šlo kasnje.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:20:40   
womanpolice
MIška nočko...
No, zdaj pa je še Goldy vrglo dol... Žal ti ne vem pomagat...

Nč, grem ajčat... Goldy... prosim še za odgovor.. sej vem da sm mal tečna.. hormoni, hormoni....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:21:02   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ko boste bližje pridemo zraven (če bo služba dopuščala)



Pa nam vsaj okvirno namigni, kje naj bi to blo. Naša mala Slovenija ipak ni tko mala user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:21:54   
Grethy
pa je blo zgleda premal ... te bo treba še 

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:22:45   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ko boste bližje pridemo zraven (če bo služba dopuščala)



Pa nam vsaj okvirno namigni, kje naj bi to blo. Naša mala Slovenija ipak ni tko mala user posted image .



se strinjam !!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:23:10   
womanpolice
uf, sam ne vem, če bom zdržala tak dolg... sej če bi bil negativven, bi pa še 12. al pa 13. dan še enga... no, sej ne vem.. bom vidla al bom zdržala... ne vem,, dans imam zaradi teh občutkov v notranjosti res dobr občutek, ampak resničn upam, da me ne vara, in da bom ugledala user posted image . In to si še toliko bolj želim tud zarad mojga, ki je mnogo bolj pesimističen kot jst (jst sm malce tko na trenutke), ker vem, da bi bil tko vesel, da bi se ga kr napil do onemoglosti pa me tko polubčkal da do sape neb mogla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:24:24   
womanpolice
Nč, zdaj pa res grem... NOČKO VSEM PA SE JUTR TIPKAMO... 

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: November IVF/ICSI
1.11.2008 22:24:26   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica



Gretka, kako si kaj mi ti drugače?




ma sej veš dobro azjužvluser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?