|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bronhiolitis,
18.11.2008 7:48:09   
erna14
nam so tkole rekli na p ,ce ima vec kot 40 vdihov na minuto,pri normalni telesni temperaturi moramo na metelko0vo,ce pa ima vrocino lahko nekje 10% pristejes k tem 40-im,drugac normalno dihanje ima pa od 21-25,tko da to je zlo fajn baje da ves kako diha pri normalnem zdravju

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bronhiolitis,
8.12.2008 23:45:58   
r1ta
Tudi jaz se pridružujem temi.

Moja deklica je letos oktobra prvič zbolela, dobila berodual inhalacije, ki pa po desetih dneh niso kaj dosti pomagale. Stanje se je poslabšalo, zato smo prešli na ventolin in flixotide inhalacije. Po nekaj dneh se je pridružila še vročina, tako da je dobila AB. Po sedemdnevnem jemanju AB, se je razpasla še kandida, zato je tudi za to dobila zdravilo nystatine. Z inhalacijami sva po treh tednih prenehali in tudi kandida je izginila. Po enem tednu brez inhalacij pa se je kašelj ponovil in ponovno Ana inhalira ventolin in flixotide.

Zdi se mi da gre za nek začaran krog, ki bi ga seveda želela nekako prekiniti.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?