|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:55:22   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


ne, raje se potrudim sama zase (za naju), kot da se vedno zanašam na druge!

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:55:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


Ne. Samo še mlada je. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:56:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


ne, raje se potrudim sama zase (za naju), kot da se vedno zanašam na druge!


Saj oni ti itak ne bodo pomagali. Samo smernice za rešitev problemov ti lahko dajo. Naprej pa se trudiš in delaš sam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:57:53   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


Ne. Samo še mlada je. user posted image




A RES NE MORTE DOJET, DA SEM PAČ PROTI PSIHIATRU ITD IN DA NIMAM ENAKEGA MNENJA KOT VI? NISMO VSI ISTI IN HVALA BOGU, DA ZNAM SAMA POSKRBET ZASE. BOG NE DAJ, DA BI MORALA PLAČAT DRUGIM ZA VSE.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:06:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


Ne. Samo še mlada je. user posted image




A RES NE MORTE DOJET, DA SEM PAČ PROTI PSIHIATRU ITD IN DA NIMAM ENAKEGA MNENJA KOT VI? NISMO VSI ISTI IN HVALA BOGU, DA ZNAM SAMA POSKRBET ZASE. BOG NE DAJ, DA BI MORALA PLAČAT DRUGIM ZA VSE.


To lahko razumem. Tisti drugi del pa ne morem.
Kot tudi ne morem razumeti, kak si lahko tak živčna, da se dereš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:07:25   
Volga
Dominor.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:10:33   
uwaga
Tanikaa se strinjam!

Volga hvala za dober nasvet!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:12:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Dominor.



user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:17:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


Ne. Samo še mlada je. user posted image




A RES NE MORTE DOJET, DA SEM PAČ PROTI PSIHIATRU ITD IN DA NIMAM ENAKEGA MNENJA KOT VI? NISMO VSI ISTI IN HVALA BOGU, DA ZNAM SAMA POSKRBET ZASE. BOG NE DAJ, DA BI MORALA PLAČAT DRUGIM ZA VSE.
A k splošnemu zdravniku kdaj greš, ali si pomagaš sama?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:46:32   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


Ne. Samo še mlada je. user posted image




A RES NE MORTE DOJET, DA SEM PAČ PROTI PSIHIATRU ITD IN DA NIMAM ENAKEGA MNENJA KOT VI? NISMO VSI ISTI IN HVALA BOGU, DA ZNAM SAMA POSKRBET ZASE. BOG NE DAJ, DA BI MORALA PLAČAT DRUGIM ZA VSE.
A k splošnemu zdravniku kdaj greš, ali si pomagaš sama?


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:50:08   
Zanica
Nisam brala vseh postov, me pa zanima koliko pač stane ena "terapija"? A se da kje brezplačno dobit svetovanje?
Ker obstaja tudi možnost, da če ne najdeš poštenega psihijatra/psihologa, da te vabi da prideš še enkrat in še enkrat, lahko tudi vodi terapije tako dolgo, četudi bi se v krajšem času rešil problem... ne vem, mal bluzim.
Lahko sam dobiš občutek da si rešil problem, ali pa se ravnaš striktno po navodilih psihiča?

Joj kako je lepo zunaj, sneži....

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:50:09   
MLADAMAMICA
sploh ne bom več komentirala... k je brezveze... forum je za izmenjavo mnenj ne pa vsajanje svojega mnenja drugemu

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:57:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

sploh ne bom več komentirala... k je brezveze... forum je za izmenjavo mnenj ne pa vsajanje svojega mnenja drugemu


ja, saj.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 10:59:40   
Zanica
Sej bi vsi raje reševali probleme doma, kot da bi govorili z nekom ki nas ne pozna... Ampak dejstvo je, da je takšna terapija pomagala mnogim, ker včasih človek ne vidi dalje od sebe, in je potrebna ta tretja oseba, ki nima interesov z ene ne druge strani, da lahko pomaga gledati na pekoči problem iz daljše/drugačne perspektive.

Ker celega mesta ne moreš videti če stojiš sredi ene ulice, ampak če greš na avion, ga vidiš v celoti, a ne?

Kar se tiče plačanja tej strokovni osebi, sem pač napisala prejšnji post!

Tisto z osebnim zdravnikom mi je sicer zelo dobra primerjava, razen da v večini primerov zdravnika ne plačaš. (šele potem sem se spomnila).

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:06:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

Mišek, je zdaj toliko več ljubezni kot včasih? Ali je le izgovor da se borimo za nekaj kar ni vredno?


Ljubezni je verjetno enako kot jo je bilo. Morda jo vec zahtevamo - v skladu z drugacnim druzbenim okoljem in vrednotami.

Lej moje mnenje je, da je delo psihiatra to, da govori, svetuje in PAMETUJE meni za MOJE probleme. Za to ga plačam in je v tem dober kot sem jaz dobra v administraciji.


Postaja ocitno, da sodis preko stereotipov in predsodkov.

Ampak, ko pridem domov, je vse enako kot prej.Ker če sem tak človek postala me noben ne more spremeniti v parih urah.


Psioterapevtu (prosim delaj razliko med psihologoim, psihoterapevtom in psihijatrom) gre tisti, ki se zaveda, da mu nekdo lahko pomaga, ki si zeli, da mu nekdo lahko pomaga in ki je pripravljen delati na sebi. Ce nisi pripravljen delati na sebi, ti nihce ne more pomagati in bilo bi kvecjemu nesramno, da zapravljas tuji cas.

Dlje ko traja pa je tudi dražje. Pa še neki vsem: NIMAM DENARJA ZA METANJE. Tu so ženske ki oproščajo prevare, ki krivijo same sebe, njun odnos, se kritizirajo,... in na koncu gredo k psihiatru da jim reši zakon. On če je šel enkrat bo šel spet. Pa noben psihiatr ga en bo prepričal, da sem jaz najboljša. Na koncu pa pride ločitev.


Znova delas napako. Ne gredo k psihoterapevtu, da im resi tezave. Gredo po nasvet kako resiti tezave in kako se resiti iz situacije iz katere ne znajo naprej. 

RAJE SE POSVETITE SVOJIM MOŠKIM KOT DA RAZMIŠLJATE O PSIHIATRIH IN TUJIH POMOČEH. POMAGAJTE SI SAMI, SAJ NISTE OTROCI user posted image


Kdo je otrok v tej temi je zelo zelo diskutabilna zadeva. Kricanje pa nepotrebno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:08:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: MisekKako se to naucis pogovarjati na zacetku zveze? To me resno zanima.


Kako te bo pa psihiatr naučil da se pogovarjaš, če se sam ne znaš?


Prosim ce mi lahko odgovoris na vprasanje. Vljudno sem te vprasala in me resnicno zanima.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:12:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .


ne, raje se potrudim sama zase (za naju), kot da se vedno zanašam na druge!


Vedno zanasam na druge? A to ce gres h kolegici po recept za marmelado je zanasanje na druge? Zakaj ne poskrbis raje sama zase (za vaju) in tvojo (vajino) ozimnico?
Hudica pa ti se vedno zansas na druge....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:14:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
A RES NE MORTE DOJET, DA SEM PAČ PROTI PSIHIATRU ITD IN DA NIMAM ENAKEGA MNENJA KOT VI? NISMO VSI ISTI IN HVALA BOGU, DA ZNAM SAMA POSKRBET ZASE. BOG NE DAJ, DA BI MORALA PLAČAT DRUGIM ZA VSE.


Ma kaj je to vse? Od kod ti zdaj ta vse, ce govorimo o psihoterapevtu?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:15:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
A k splošnemu zdravniku kdaj greš, ali si pomagaš sama?


Splosnega zdravnika posebej ne placa, pa se ji zdi brezplacno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:16:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
A se da kje brezplačno dobit svetovanje?


Se da.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:24:03   
mateyka
meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam. vprašanje je samo kaj ti bolj "leži" da se tako izrazim. odločaš se koliko časa boš potreboval, da "rešiš" problem (čeprav po mojih izkušnjah jih vedno imaš veliko, če se res trudiš in duhovno rasteš, ker se vedno izpopolnjuješ in popravljaš napake pri sebi vsakodnevno, skozi življenje) in katero metodo boš izbral, da napreduješ.
jaz recimo ne odobravam psihiatrov in psihologov. mislim, ne vidim da bi mi lahko dali to kar jaz rabim. zgleda premalo duhovnosti za moj okus user posted image samo nima veze, se čisto zavedam, da bi kdo drug izbral drugačno pot kot jaz. in "Im ok with that", itak je vsak svoje sreče kovač user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:27:29   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se zdi, da vse probleme za katere greš k psihiatru lahko rešiš sam. vprašanje je samo kaj ti bolj "leži" da se tako izrazim. odločaš se koliko časa boš potreboval, da "rešiš" problem (čeprav po mojih izkušnjah jih vedno imaš veliko, če se res trudiš in duhovno rasteš, ker se vedno izpopolnjuješ in popravljaš napake pri sebi vsakodnevno, skozi življenje) in katero metodo boš izbral, da napreduješ.
jaz recimo ne odobravam psihiatrov in psihologov. mislim, ne vidim da bi mi lahko dali to kar jaz rabim. zgleda premalo duhovnosti za moj okus user posted image samo nima veze, se čisto zavedam, da bi kdo drug izbral drugačno pot kot jaz. in "Im ok with that", itak je vsak svoje sreče kovač user posted image



No pa se je našla še ena kot jaz. Sva zato obe mlade? Otrok? Ne, sam drugačno mnenje imava. Hvala za napade!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:28:39   
Kerensa*
Mlada mamica, saj te nihče ne napada... samo nekatere ti poskušajo na relativno normalen način povedati, da si histerična (to sklepajo iz tvojega načina pisanja in izbire besed za tvoje drugačno mnenje). user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:30:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mlada mamica, saj te nihče ne napada... samo nekatere ti poskušajo na relativno normalen način povedati, da si histerična (to sklepajo iz tvojega načina pisanja in izbire besed za tvoje drugačno mnenje). user posted image


histerična ker se ne strinjam da mi lahko psiholog/terapevt/... pomaga???

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 11:31:42   
Kerensa*
Ne zato, ker se ne strinjaš... strinjam se tudi jaz z marsičem ne, pa to še ne pomeni, da sem histerična... ti bom dala primer.

1.)
Ne, mislim, da to ni za k psihoterapevtu, saj lahko uredim sama.

2.)
PA KAJ VAM JE?!?!?! A NE ZNATE SAMI ZASE POSKRBET IN RAJŠ MEČETE DNAR SKOZ OKNO?!!!!!

Opaziš razliko? user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?