|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:44:17   
ronja
No, napisala si, da te še nihče ni prevaral, lahko te citiram, če češ.

Če meni ne bi povedal, da je druga punca zanosila z njim že pred 2 meseci... verjemi, da mu tudi jaz ne bi oprostila! Ampak to ni isto! To da si nisi vedela, še ne pomeni, da te ni varal - saj si to sama ugotovila... (navsezadnje pa obstajajo tudi čisto konkretni dokazi v tem primeru, bolj konkretnih niuser posted image ).
No, jaz torej lahko varam lubija, ali kako? ker nisva poročena? Ali spet ne smem, ker imava otroka? Zakaj bi bil pa fant kaj manj od moža? ne vem, mislim, da nobenega ni lepo varat... Ker tu ni fora v ceglcu ali otroku (saj nisi zvest zaradi otroka, lepo vas prosim!), ampak v čustvih! Varam ga ne zato, ker bi ga prizadelo! (no, pa zdaj mi itak ne pade na pamet, hehe, če bi že s kom šla, bi z njimuser posted image ).

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:48:01   
Lalica1
A ni varanje varanje partnerja, pa če je samo fant/dekle ali pa že mož/žena? Meni poroka ne igra nobene vloge. Pomembno je, da te nekdo izda.
In lahko je reči, da ne bi odpustila. Jaz to nikoli ne morem trditi, ker ne vem, kaj bi v dani situaciji naredila. V ljubezni je vse mogoče. Tudi odpuščati (sicer ne v nedogled) in delati napake. Prava moč ljubezni je tudi v odpuščanju in iskanju kompromisov...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:08:26   
MLADAMAMICA
no, naj samo eno stvar razjasnim. fant je meni imeti vezo. fant, s katerim živiš je pa enako kot mož... z obema spiš. (spet boste kritizirale moj način razmišljanja) ampak dokler z nekom ne seksam ga ne morem prevarati. za moje pojme se predas le enemu (npr mozu/cloveku s katerim spiš).

jaz sem se "poročila" oktobra 2007 po naših običajih, svatbo sem pa imela avgusta 2008, vendar se tretiram da sem poročena ze leto in mal

ps. meni poroka (ali da zivis z njim) velikooooo pomeni

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:16:05   
ronja
Aha, z bivšim torej nista spala in zato to, da je spal medtem, ko je hodil s tabo, ne šteje za varanje. Ali prav razumem? Lahko imaš tudi take definicije, ni problema, samo razumela pa res nisem... Še zdaj mi ni čisto jasno: napisala si: z obema spiš, ampak dokler z nekom ne seksaš, ga ne moreš prevarat. Ampak če spiš s fantom, potem lahko tudi fanta prevaraš ali kako?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:19:43   
MLADAMAMICA
pravim da fant-partner s katerim živiš, spiš je ZAME enako kot mož. je nekaj trdnega. fant s katerim pa hodiš in je le otroška ljubezen te pa ne more varat. to je njegov problem če ni mogu držat tiča u gatah ampak zame isti čas UMRE.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:35:38   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

fant s katerim pa hodiš in je le otroška ljubezen te pa ne more varat.


user posted image  

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:36:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
A s tem misliš na avatar?user posted image

hehe, ne, ne, tvoja ritka je prav seksiuser posted image , čisto resno.



Ne, nisem mislila svojega. Tvojega, ko sem te lepo prosila, da ga menjaj. In HB si ga.

Se pa nikakor ne morem spomnit, kaj bi mi ti takega napisala, da bi ti jaz lahko zamerila oz. bi morala biti prizadeta? Ne gre in ne gre. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:38:46   
MLADAMAMICA
lej anja men je sex prevara in tuki ni "oprosti" pa če bi bil nevem kdo.
in zdej sem s tem zaključla. sm pač mnenja da se predaš le enemu kar je danes čudež po forumih sodeč, k seksajo vsepovprek... kar se mene tiče je tega pogovora konec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:43:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

lej anja men je sex prevara in tuki ni "oprosti" pa če bi bil nevem kdo.
in zdej sem s tem zaključla. sm pač mnenja da se predaš le enemu kar je danes čudež po forumih sodeč, k seksajo vsepovprek... kar se mene tiče je tega pogovora konec user posted image




user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 13:46:23   
MLADAMAMICA
ni za kej tanika user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 14:21:08   
Lalica1
Pa se moram user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 14:45:05   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

in to kar je ko si fant/punca me nič ne moti, ker nobeni na rr ju nisem rekla naj ne vara fanta/punce, za moza je pa drugo.


Če pogledam ta tvoj post in še ostale druge lahko rečem samo eno stvar: da niti sama ne veš kaj govoriš.

Zame je odnos odnos, pa nima veze al je fant  al je mož. 


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 14:51:20   
Lalica1
Pa mislim, da smo vse imele svoje fante rade (mogoče to ni bila tista prava ljubezen kot npr. sedaj do moža), v tistem trenutku najbolj na svetu in bi nam bilo zelo težko, če bi nas prevarali. Ali pa ko so nas zapustili...je bilo tudi hudo.
V vsakem trenutku življenja ti je pač partner (pa naj je to samo fant ali pa že mož) najpomembnejši in te lahko njegova dejanja prizadenejo. In seks s tem partnerjem pač nima nobene veze. Jaz nisem seksala z nobenim fantom, pa mi je bilo zelo težko, ko me je kakšen zapustil. In če bi me prevaral tudi nič manj ne boli, če seksava ali ne. Pomembna so čustva do te osebe!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 15:08:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

in to kar je ko si fant/punca me nič ne moti, ker nobeni na rr ju nisem rekla naj ne vara fanta/punce, za moza je pa drugo.


Če pogledam ta tvoj post in še ostale druge lahko rečem samo eno stvar: da niti sama ne veš kaj govoriš.

Zame je odnos odnos, pa nima veze al je fant  al je mož. 




Se popolnoma strinjam.

Mladamamica se iz stavka v stavek demantira in izjave so tako kontradiktorne, da se človek vpraša ali ima sploh smisel debatirati ali se je bolje pošteno nasmejati.

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 15:37:32   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: nadya

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

in to kar je ko si fant/punca me nič ne moti, ker nobeni na rr ju nisem rekla naj ne vara fanta/punce, za moza je pa drugo.


Če pogledam ta tvoj post in še ostale druge lahko rečem samo eno stvar: da niti sama ne veš kaj govoriš.

Zame je odnos odnos, pa nima veze al je fant  al je mož. 




Se popolnoma strinjam.

Mladamamica se iz stavka v stavek demantira in izjave so tako kontradiktorne, da se človek vpraša ali ima sploh smisel debatirati ali se je bolje pošteno nasmejati.


user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 17:34:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.


To trditev lahko korektno postavi le tisti, ki je oboje izkusil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 22:18:17   
Anonimen
mič, kako ti rata vedno v 1 stavku povedat vse, za kar jaz rabim pol straniuser posted image ...


Izkusnje, izkusnje user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 23:56:21   
ronja
Izkusnje, izkusnje .

Torej "ima nade i zame"?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 7:31:01   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.



Dost žalostno da moraš med tema dvema možnostima izbirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 7:34:58   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pač mislim, da bi ga pekla vest in ker itak ve, da ga zato ne bi pustila, ne vem, zakaj mi ne bi povedal.




Zato ne, ker ni tako naiven kot si ti. Kaj pa bi imel od tega, razen tvoje slabe volje in razčiščevanja do konca?

Jaz bi se temu tudi izognila, če bi se dalo, ker če tako da dolgo razlagaš, z enim kupom nebuloznih primerjav, kot tu gor pišeš, kdo bi te pa poslušal.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 8:29:53   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan


Jaz bi se temu tudi izognila, če bi se dalo, ker če tako da dolgo razlagaš, z enim kupom nebuloznih primerjav, kot tu gor pišeš, kdo bi te pa poslušal.


Pa ne beri, če ti ni všeč. Me druge pa rade preberemo kakšen pogled, da se iz tega kaj naučimo. Ker nismo najbolj pametne na svetu. Ampak očitno z večimi izkušnjami kot druge!

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 10:23:37   
kamilija
Sam res..kaj pol bereš? Meni osebno je Ronja in njeno pisanje zelo všeč! Čimveč postov Ronja, ker si res vzameš čas in vsakemu napišeš svoje mnenje.
Veliko nas je, ki z veseljem beremo tvoje posteuser posted image user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 12:41:49   
ronja
Dost žalostno da moraš med tema dvema možnostima izbirat.

mislim, da ji ni treba, samo primerja ju.

Zato ne, ker ni tako naiven kot si ti.

Tu se pa 100% motiš, midva sva oba naivčini, on včasih še bolj kot jaz...

Kaj pa bi imel od tega, razen tvoje slabe volje in razčiščevanja do konca?

Od tega bi imel lep odnos in čisto vest. In možnost, da popraviva to, kar je do tega pripeljalo, kar bi si verjetno želel, če bi me še imel rad, ker je vsak rad srečen s svojim partnerjem. Če me ne bi imel več rad, pa mislim, da bi kar šel, brez kakih hudih varanj in vsega skup - je precej odločen glede teh stvari, ne komplicira.

Jaz bi se temu tudi izognila, če bi se dalo, ker če tako da dolgo razlagaš, z enim kupom nebuloznih primerjav, kot tu gor pišeš, kdo bi te pa poslušal.

Verjamem, da bi to ti naredila, ampak ti že v štartu ne bi nikoli hotela biti z menoj, ne? Kot ne jaz s teboj. Zato si lahko 100%, da je on popolnoma drugačen od tebe, sicer ne bi na meni našel nič, zaradi česar bi si želel preživet z menoj toliko let, met otroke itd... Da ne govorim, da tudi on meni ne bi bil všeč, da bi sploh karkoli lahko nastalo, če bi bil tak kot tiuser posted image .

In ja, seveda me on posluša, če me kaj muči in mu ni brezveze, sicer me pač ne bi, saj ga nihče ne sili. (V bistvu so mu pa ravno moje primerjave ful všeč, 100 ljudi, 100 čudi.) Jaz pa njega, jasnouser posted image , eni se pač na ta način pogovarjamo. zato pa vem, da bi mi povedal. Ker bi jaz tudi njemu, čeprav bi vedela, da bo težko.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: seks na službeni poti
18.12.2008 12:42:59   
ronja
PS: lalica in kamilija, hvala za komplimentuser posted image .

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?