|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 14:12:46   
ronja
No pa napačne odločitve.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 14:24:40   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
Ma ja . Ravno tako kot bi oprostila prvič, bi tudi drugič in tretjič, ker je vedno lažje. Na koncu bi ti bilo pa že popolnoma vseeno. On bi te pa še vedno ljubil in kazal obžalovanje. Že 100x videno.


Veš kaj ti povem - ne poznaš me in nimaš prav nobene podlage da bi lahko tule pametovala, kaj JAZ bi ali nebi naredila, pa četudi je to že zaradi mene 1.000.000x videno, še ne pomeni, da velja tudi zame.

Sicer pa jaz tako ali tako nimam takih problemov in dvomim, da jih bom kdaj imela, ker moj ni tak tip, vendar pa nikoli ne veš, kaj ti življenje prinese in šele ko si sam v taki situaciji lahko zares rečeš, kako bi ravnal. Sva se pa z mojim tudi že pogovarjala o tej temi in se strinjala, da se prevare NE odpusti - tako da nimava nekega "dogovora" da 1x se oprosti, več pa ne.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 14:24:51   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No pa napačne odločitve.


Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 14:45:56   
ronja
Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.

In dolgočasnouser posted image . Jaz se pa tako rada motimuser posted image , ker včasih pridejo tako neverjetno dobre improvizacije iz teh napačnih odločitev... Pa naučiš se reagirat na nepredvideno, ti da eno fleksibilnost (zelo prav pride, ko maš malega otroka, če ne prejuser posted image ).

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 14:59:52   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.


Kako lepo je slišati, da dandanes še obstajajo nezmotljivi ljudje, ki nikoli ne naredijo prav nobene napake in nikoli ne sprejmejo napačne odločitve.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 15:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.


Kako lepo je slišati, da dandanes še obstajajo nezmotljivi ljudje, ki nikoli ne naredijo prav nobene napake in nikoli ne sprejmejo napačne odločitve.


Taki k zmr dobijo Miklavža mi drugi pa parkeljne ane user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 19:58:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.

In dolgočasnouser posted image . Jaz se pa tako rada motimuser posted image , ker včasih pridejo tako neverjetno dobre improvizacije iz teh napačnih odločitev... Pa naučiš se reagirat na nepredvideno, ti da eno fleksibilnost (zelo prav pride, ko maš malega otroka, če ne prejuser posted image ).



Pojma nimas !
NImas se kaj ucit reagirat na nepredvideno, ker nepredvidenega ni! Nic ni nepredvideno, vse je planirano! In predvsem za otroka, kot clovesko bitje ni nepredvidenoh stvari. Vzames buklo in vidis kaj planira po preglednici. In taksen otrok je krasen partner. Ne dela napacne odlocitve. Prvi konsultira preglednico! Enostavno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 19:59:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.


Kako lepo je slišati, da dandanes še obstajajo nezmotljivi ljudje, ki nikoli ne naredijo prav nobene napake in nikoli ne sprejmejo napačne odločitve.


Ker nisi taksna ima da se v jamo zavleces in imas da si tiho. Zmotljivka nemarna !! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 20:02:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Napacne odlocitve niso dovoljene. Ali si po pravilih ali te ni zraven. Enostavno.


Kako lepo je slišati, da dandanes še obstajajo nezmotljivi ljudje, ki nikoli ne naredijo prav nobene napake in nikoli ne sprejmejo napačne odločitve.


Taki k zmr dobijo Miklavža mi drugi pa parkeljne ane user posted image


Hja... s parkeljni je bolj zanimivo, se ti ne zdi? Ceravno vcasih pride do napacne odlocitve in to edino ce te po letih parkeljnevanja ne prepozna, pa se namesto tebe, s sibo loti kaksne druge user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.12.2008 23:17:10   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? - Da. Zame je varanje že dosti prej kot pri  prvem poljubu.
Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile? - Verjetno ne, če bi bilo samo to in če bi bilo prvič. Ponavadi pa ni samo to, tudi ni prvič, ampak kljub temu nekoga zapustit ni mačji kašelj.



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 7:28:09   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No pa napačne odločitve.


Aja, zdaj priznaš da je to odločitev? Ker prej je bila to spontanost, pa napaka, pa nekaj kar te kar iznenada popade, in nimaš kontrole nad seboj.

Se pravi, če se jaz odločim, da se bom posexala s sosedom, nimam kaj jokat naslednji dan, in se sklicevat na to, da nisem vedela da bom s tem mojega partnerja prizadela. Got it? Ker v tistem času mi je bil zadnja skrb on. Vse kar me je v zvezi s tem kvečjemu skrbelo je bilo to, da tega moj nikoli ne izve, da si prihranim probleme.

Pol se pa čudite če vas imam za smotane, saj letate kot kokoške od enega izgovora do drugega. 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 11:23:48   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No pa napačne odločitve.


Aja, zdaj priznaš da je to odločitev? Ker prej je bila to spontanost, pa napaka, pa nekaj kar te kar iznenada popade, in nimaš kontrole nad seboj.


Pojmi, pojmovanja, nadpomenke, podpomenke.....
Napacna odlocitev je vedno tudi napaka. Napacna odlocitev je lahko spontana, nepremisljena, odlocitev, ki si jo sprejel, ko nisi imel kontrole nad seboj, ko si bil v posebnem psihicnem stanju (celo na sodiscu velja za olakotno okoliscino) itn.... In kje se tebi tukaj zatakne? 

Se pravi, če se jaz odločim, da se bom posexala s sosedom, nimam kaj jokat naslednji dan, in se sklicevat na to, da nisem vedela da bom s tem mojega partnerja prizadela. Got it? Ker v tistem času mi je bil zadnja skrb on. Vse kar me je v zvezi s tem kvečjemu skrbelo je bilo to, da tega moj nikoli ne izve, da si prihranim probleme.


Se pravi, da si to ti in tvoj nacin razmisljanja.

Pol se pa čudite če vas imam za smotane, saj letate kot kokoške od enega izgovora do drugega. 


Tvoje nerazumevanje pojmovanj ni izgovor (morda samo za tebe). Ronja ti je udovoljila pri poimenovanju, kar pa niti za milimeter ni spremenilo bistva in pomena tistega kar je napisala.
In potem so druge kokoske, ki letajo od izgovora do izgovora..... user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 11:31:46   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

In potem so druge kokoske, ki letajo od izgovora do izgovora..... user posted image


...ki z vsakim postom to še dodatno potrdijo. 

Ima pa bolj švoh odvetnike tale Ronja....

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 11:43:34   
Lalica1
Samo izkušnje imajo in gledajo na svet bolj široko kot ti!

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 11:47:37   
MLADAMAMICA
al pa hočjo bit samo "dobri" in razgledani

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 12:18:58   
ronja
Aja, zdaj priznaš da je to odločitev? Ker prej je bila to spontanost, pa napaka, pa nekaj kar te kar iznenada popade, in nimaš kontrole nad seboj.

Seveda je napaka - ni pa, da bi se spotaknil in padel nanjo - v tej meri je odločitev, da se sam sleče in tako dalje... Ampak ne verjamem pa, da je to vedno odločitev, ki se jo odločiš, že predno greš na zabavo, recimo. Ja, nimaš kontrole nad seboj, vendar si si zato seveda sam kriv - v tej meri je to odločitev, da boš pač to dopustil. Sicer je pa mišek že razložila namesto in boljše od meneuser posted image . Res je,d a mi je vseeno, ali rečeš temu napaka ali napačna odločitev, ker ta je napaka, kot je napisala mišek.

hehe, veš, česa pa jaz ne razumem, mlada mamica, zakaj se ti zdi to, da se trudiš bit dober, tako strašno slabo?user posted image

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 12:52:32   
viv_
Ko bo konec decembra in konec službenih zabav tudi teh problemov ne bo več user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 13:31:34   
tweed
user posted image  Kaj pa priprave na pusta? Takrat je tudi cel teden bolj nor...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 13:36:59   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

user posted image  Kaj pa priprave na pusta? Takrat je tudi cel teden bolj nor...

Takrat bo šele hudič, ko te bo v maski res lahko kdo zamenjaluser posted image , pa bo draga poljubila enega drugega viteza ali kar pač že boš...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 13:46:50   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
hehe, veš, česa pa jaz ne razumem, mlada mamica, zakaj se ti zdi to, da se trudiš bit dober, tako strašno slabo?user posted image

sej se mi ne zdi slabo, če si dober ne pa če se delaš dobrega user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 16:45:49   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Samo izkušnje imajo in gledajo na svet bolj široko kot ti!


Izkušnje s čim?

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 16:58:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Samo izkušnje imajo in gledajo na svet bolj široko kot ti!


Izkušnje s čim?



Kaj pa vem, mogoče z življenjem na sploh, ne s prevaro. Vsaj jaz s slednjim nimam osebnih izkušenj. Ampak se mi zdi, da so stvari vendarle zelo sive in ne črno-bele. Tudi pri varanju. Imam en par kolegov in znancev, ki so to dali čez, pa ne morem za nobenega rečt, da je bil tisti, ki je varal/a popoln prasec, drugi pa nedolžna žrtev. Tudi s časom so vsi prišli do istega spoznanja, pokazalo se je, da je rpoblem veliko globlji kot pa sama prevara. Začelo se je že zdavnaj prej. 
Vedno je veliko različnih nians.

Eno vprašanje čisto mimo, pa vendarle povezano s to temo: ali vse stvari dojemaš tako premočrtno? Torej napake (načrtovane in/ali nenačrtovane) so neodpustljive, se čez njih ne da iti na tak ali drugačen način?

(odgovor članu RayBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 19:07:46   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?



Ja, za mene je varanje. Pa ce gres v posteljo z nekom je tudi varanje. In tudi samo psihicna zaljubljenost brez fizicnih kontaktov je varanje, vcasih se hujse.

Ne, partnerja ne bi zapustila (sedanjega), kaksnega od prej pa. Tezko bi mi definitivno bilo. Ampak bi pretehtala - vse dobro, kar je bilo (in kar je se lahko) in tezave, ki bi jih lahko imela zaradi varanja. In ko bi ugotovila, da trpljenje prevaga, bi sla. Vsaka pa zase ve, kje ima prag tolerance.

Glede tistega, da imas partnerja se raje kot prej, te cisto razumem, saj je bilo pri meni isto (pri mojem ex). V bistvu sem se sele po prevari res zavedla, kaj me caka doma. In sem bila res vesela za to. In me ni pekla vest. Ampak prav zaradi tega zavedanja mi niti na misel ni prislo, da bi ga prevarala se enkrat (tudi ce bi se ponudila priloznost, pa je bil drugi decko res za prste obliznit).

Pa se eno moje razmisljanje (predpostavka, da ne govorimo o 'kronicnem' varanju) - Ce tisti, ki vara, prevaro prizna, s tem naredi samo uslugo sebi. Resi se namrec krivde in slabe vesti, ki bi ga lahko od znotraj zrla celo zivljenje (ces, saj sem povedal in se pokesal), in namesto tega vse breme, skrbi in trpljenje prelozi na svojega partnerja. Torej je oseba, ki je kaznovana za skok cez plot, partner osebe, ki je varala, medtem ko je 'varalec' na nek nacin opran krivde. In v vseh diskusijah o varanju se nihce ni pomislil na to, da po tej strani tisti, ki vara, s priznanjem zavestno povzroci dolgorocno bolecino (mesece, leta trpljenja) svojemu partnerju. In na ta nacin je priznanje, ces 'posten/a bom do tebe, moral/a sem ti povedati. zal mi je' samo easy way out. Kar je po eni strani se manj opravicljivo kot varanje samo. Kdo bi vedel, kaj je boljse. 






(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 20:17:13   
Anonimen
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje?


Sicer ze dostikrat postavljeno vprasanje, ampak vseeno user posted image .

Cisto odvisno od cloveka in cisto odvisno v kaksnem kontekstu.
Varanje je tudi nic od tega, je tudi ignoranca, kot ena grsih oblik varanja, ki je nic in hkrati veliko.

(odgovor članu kalyani)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kdaj je varanje varanje?
18.12.2008 20:34:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

Napaka bi bila če bi eno drugo naskočil od zadaj, misleč da sem jaz.

Vse ostalo je odločitev.


user posted image user posted image

No, kar zanimiv in v nulo organiziran odnos do zivljenja. Ti znese?

(odgovor članu RayBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?