|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 7:37:08   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?


Zame je varanje vse našteto razen plesanja. In ja, zapustila bi ga. Itak, kaj pauser posted image

nikita ne povej tega naglas, ker te bojo vse napadle. sicer se strinjam s tabo user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 7:40:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Mislim, da je razlika samo v pogledu na prevaro: mislim, da gre dostikrat za beg, ne za sebičnost, da ni nujno, da pač hoče nekdo poskrbet za svojo rit... Kaj pa vem, malo ljudi sem spoznala, ki bi bili zelo srečni ob varanju... večina se jih sekira...

Večina se sekira? Te lepo prosim.....pridi k meni na kavo kdaj, pa boš videla kak "zasekirane" stranke zapuščajo mojo sosedo. Sekirat se začnejo takrat ko njihove žene izvedo, ker se bojijo izgubit gospodinjsko pomočnico.

Ali pojdi na kak chat v dopoldanskih urah, ko so možje na službenih PC-jih. Sami zasekiranci, ki iščejo zabavo user posted image

bravo loredana user posted image  se strinjam s tabo, itak se vsi sekirajo in "trpijo" ko njihove partnerke zvejo in takrat se boji za svojo rit. rad sedi na dveh stolih (ni misljeno samo za tipe) in je takrat frajer. ko pa partnerka zve, je pa problem v tem, da se tako prilagaja, zeli pogovorit, se opravicuje,... ker zeli ostati z njo. pa ne zato ker jo ima rad (če ne tega nebi naredu). to je moje mnenje. in tazga je treba v hitrem postopku poslat... user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 9:13:05   
Lalica1
Življenje nas vodi skozi različne ovire in nove preizkušnje. Dokler nismo pred odločitvijo mislim, da ne moremo vedeti kako bomo reagirali. Jaz nimam napisanih pravil kako bo, če bo... To bom premišljevala takrat.
In kot je rekla Ankica: naše življenje ni samo odnos s partnerjem, ampak je skupek večih dimenzij. In te se potem med sabo prepletajo in vplivajo na naše odnose. Zagotovo se lahko zgodi, da se partnerja odtujita. Najti pot nazaj, pa je velikokrat zelo težko. Najlažje je oditi in pustiti. Ampak, je vredno vse skupaj?
Isto je pri varanju. Naj odidem in pustim nekoga, ki ga še vedno ljubim? In zvezo, v katero sem vlagala svojo energijo in svoje življenje? Ne pravim, da bi zlahka odpustila (pozabila itak ne bi nikoli), ampak ne morem pa povedati, da bi odšla brez pardona...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 9:40:36   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Naj odidem in pustim nekoga, ki ga še vedno ljubim? In zvezo, v katero sem vlagala svojo energijo in svoje življenje?


TI ga ljubiš, TI si vlagala, njega pa boli patka, ker v nasprotnem primeru tega ne bi naredil. Ne vem kaj vam ni jasno.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 10:12:59   
MLADAMAMICA
Se strinjam loredana, torej jaz bom vlagala vse v vezo, on bo pa vlagal v ****nje z drugimi... nene tuki ni pardona

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 10:57:16   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Naj odidem in pustim nekoga, ki ga še vedno ljubim? In zvezo, v katero sem vlagala svojo energijo in svoje življenje?


TI ga ljubiš, TI si vlagala, njega pa boli patka, ker v nasprotnem primeru tega ne bi naredil. Ne vem kaj vam ni jasno.



Drage moje. Mislim da nobena ni tako neumna da bo samo ONA, ONA, ONA. Ampak morata biti pri vseh stvareh ZA OBA!!! Če je naredil napako in je pripravljen narediti vse da se zveza ohrani, potem bi premislila in ga ne bi kar tako odjavila. Če pa on ni za, potem je pa itak že odšel in jaz pri tem ne bi imela nobene izbire!

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 11:30:46   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1


Drage moje. Mislim da nobena ni tako neumna da bo samo ONA, ONA, ONA. Ampak morata biti pri vseh stvareh ZA OBA!!! Če je naredil napako in je pripravljen narediti vse da se zveza ohrani, potem bi premislila in ga ne bi kar tako odjavila.



Pa saj to sem rekla: Ti ga ljubiš, Ti se trudiš za zakon. NJEMU pa dol visi, a ni to dost jasno? Ne vem a ste slepe al kaj vam je.

On bi bil za, a veš kdaj? Po tem ko bi prišla vsa stvar na dan. Še dan pred tem, bi trdil da ni nič narobe in da nima druge. Potem ko izve žena pa  hopa cupa obrnemo ploščo, in gremo na smrkanje in samopomilovanje, in kar z neba neka nepojasnena želja po reševanju zakona.

Pravljica za otroke.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 11:31:59   
Lalica1
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Očitno ne razumeš kaj govorim...

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 12:15:34   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Če je naredil napako in je pripravljen narediti vse da se zveza ohrani

prevara ni napaka in nima kej po tem narediti da se zveza ohrani. če bi on to zvezo hotu, nebi varal. to je to

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 12:16:40   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
On bi bil za, a veš kdaj? Po tem ko bi prišla vsa stvar na dan. Še dan pred tem, bi trdil da ni nič narobe in da nima druge.

user posted image  se strinjam

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 19:36:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Očitno ne razumeš kaj govorim...


In ne bo razumela. Se dolgo ne.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 19:40:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Če je naredil napako in je pripravljen narediti vse da se zveza ohrani

prevara ni napaka in nima kej po tem narediti da se zveza ohrani. če bi on to zvezo hotu, nebi varal. to je to


Potem je tvoj darling papak, ki nima jajca povedat ti, da te noce vec. Zato pa isce drugo, dolgo planira in skrivnostno se skriva, da bi le ti zvedla. Ker te noce vec.
In to je prizadet EGO. On noce vec, ce pa hoce se naprej, zagotovo ni zato ker je uvidel kako narobe je ravnal, temvec zato, da od mene naredi se enkrat budalo.
Samopodoba. Ti govoris in v njegovem in v svojem imenu o tvoji samopodobi in pricakuvanju kako gleda tvoj partner nate oz. o njegovem pogledu na tvojo lastno samopodobo. In imas problem, samo ne v partnerju ali njegovem eventualnem varanju. Prvo imas problem sama s seboj in svojo samopodobo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kdaj je varanje varanje?
22.12.2008 19:40:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Naj odidem in pustim nekoga, ki ga še vedno ljubim? In zvezo, v katero sem vlagala svojo energijo in svoje življenje?


TI ga ljubiš, TI si vlagala, njega pa boli patka, ker v nasprotnem primeru tega ne bi naredil. Ne vem kaj vam ni jasno.



Ko si prvic kot pubertetnica naredila napako in ne poslusala starsev, bi bilo najbolj prav, da te zavrzejo. Ker ce bi ih imela rada, zagotovo ne bi naredila nic, kar bi ih prizadelo.
Upam, da se druge osebe v vasih zivljenjih ne obnasajo do vas tako, kot bi se po sicersnji logiki vi do njih.
Partnerja boli marsikaj. Morda tudi to, da ga zena ne spusti blizu sebe kar precejsen cas, da je v druzbi zabavna in fina z njim pa navelicana in zadircna....  in ljudje ne znajo vedno reagirati po vasih pravilih. Nekateri mislijo, da se bodo tako mascevali za vse nelepo, kar so im partnerke privoscile in za vse.. zanicevanje, nerazumevanje, nekateri iscejo toplino drugje, nekateri so navelicani pogojevanj in trgovanj s spolnostjo itn.., ki so ga obcutili.
In prav to: njega boli patak, je zadosti zgovorno o poglabljanju v partnerja, v moci razumevanja njegovega obcutja, stisk itn.. Ne, drugi nimajo in ne smejo imeti obrambne mehanizme. Linearno - ce bi me imel rad ne bi skocil cez plot. Ocitno te pa tebe boli patak kaj do tega privede, boli te patak za partnerja - ti si postavila pogoj on ga ni izpolnil ... enega cez vrata in ... naslednji prosim?!
Kaj bos naredila z otrokom ce se bo porocil z nekom, ki ti ni po godu? Rekla si ne, on pa drugace, zaboli te - vrzi ga cez vrata, dete te zagotovo nima rado....
Samo ko sebe postavis kot center sveta, samo takrat lahko tako zlahka postavljas pogoje a priori. Ego. Ego, ki izhaja in se velica iz straha, da ne bi bil prizadet. Cvrsta odlocenost o "najslabsem" cloveku, ki bi si dovolil prizadeti ih sankcijah, ki mu sledijo so kot nekaksno varovalo in pomirjevalni element. Ce prizadene, se ga izbrise. Ker visjo jaz drugace ne prenese.

A propo : ce me ima rad ne bo skocil cez plot stoji: ce me ima rada me ne bo kar tako zavrgla, ceprav sem ga polomil.

< Sporočilo je popravil Misek -- 22.12.2008 19:44:11 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 7:45:46   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Potem je tvoj darling papak, ki nima jajca povedat ti, da te noce vec. Zato pa isce drugo, dolgo planira in skrivnostno se skriva, da bi le ti zvedla. Ker te noce vec.

prvo se mi zdi, da naj me ne bi več bral, al kako user posted image  drugo pa, ja če me vara je zame papak, obična pi*ka k misl da dela budalo mene, dela pa sebe. in to zame pomeni da me noče več, ker če bi me hotu, bi bil samo moj user posted image  konc debate

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 7:49:43   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Linearno - ce bi me imel rad ne bi skocil cez plot. Ocitno te pa tebe boli patak kaj do tega privede, boli te patak za partnerja - ti si postavila pogoj on ga ni izpolnil ...

točno, če bi me imel rad, ne bi skakal čez plot (to so zame samo izgovori). zdej pa mi povej, zakaj se ne pogovori zmano preden skače po drugi ne pa potem, ko ga že usračka pa pride ves poklapan in bi se rad pogovoril user posted image  no way...

ps. to niso moja pravila: to so nenapisana pravila vsakega partnerstva. pa če še ne veš, ko se poročaš te vprašajo: "ji/mu boš zvest/a v dobrem in slabem????" in ti rečeš "ja" ko pa pride do slabih dni se pa zavlečeš drugi v posteljo user posted image  nene pri meni ta teorija ne užge user posted image

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 23.12.2008 7:52:10 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 8:15:39   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Ko si prvic kot pubertetnica naredila napako in ne poslusala starsev, bi bilo najbolj prav, da te zavrzejo. Ker ce bi ih imela rada, zagotovo ne bi naredila nic, kar bi ih prizadelo.


Točno tako, delala sem vse mogoče, ne glede na to kaj so mi straši govorili,jih na nek način izkoriščala , ker sem vedela da me ne bodo spodili z bajte, ne glede na to kaj naredim. In pazi, bila sem stara maksimalno 17 let, ko se mi je fučkalo zanje. Delala sem kar sem to kar sem hotela, nisem se vadila na neke napake.

In to je to, tako vaši partnerji vedo da ste tako razumevajoče da ga ne bote načevljale, ne glede na to ali vas prevara enkrat, dvakrat ali petnajstkrat. A ne da? Fučka se jim za vas, in to pri bistveno bolj zrelih letih.



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 8:22:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
In to je to, tako vaši partnerji vedo da ste tako razumevajoče da ga ne bote načevljale, ne glede na to ali vas prevara enkrat, dvakrat ali petnajstkrat. A ne da? Fučka se jim za vas, in to pri bistveno bolj zrelih letih.

user posted image kako rada te berem user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 8:55:25   
Lalica1
Ne vem zakaj mislite, da ljudje živimo po vnaprej napisanih pravilih in napotkih. Tega ni in nikoli ne bo!!!
In če nekdo kdaj skrene s te t.i. začrtane poti .... ADIJO!

Potem vama ostane samo še, da živita sami s sabo po pravilih obnašanja, ki jih določa nevemkdo in so napisana nevemkje. Ker ni ga človeka na svetu, ki bi bil zmožen tako živeti. Vsi ljudje imamo napake in prav zaradi teh napak je naše življenje po eni strani oteženo, po drugi pa razgibano.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 9:01:23   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Ker ni ga človeka na svetu, ki bi bil zmožen tako živeti. Vsi ljudje imamo napake in prav zaradi teh napak je naše življenje po eni strani oteženo, po drugi pa razgibano.

napake je, to razumem... pa tut razumem da so povsod vzponi in padci ampak najbolj poden rešitev padca mi je varanje - tako nekateri analizirate, da ko so pač problemi naredi napako in se zateče drugi. zakaj nebi naredu napako in se pogovoril zmano? pa marsikero napako se lahko spregleda, ampak da pa nekaj kar naj bi bilo samo moje/njegovo, deliva s še kom pa ni napaka in ni oprosta.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 9:33:17   
loredana
Zame je živeti po pravilih: ko me boš prevaral ti bom oprostila. Seveda ne kar takoj, najprej  se bova pogovorila, malo se boš pokesal in  srečna bova do konca svojih dni.


A bi oprostila nekomu da ti spolno nadleguje otroka? Verjetno ne a ne, pa tudi dvomim da imaš kje v pravilih to zapisano. Ali bi bila še vedno tako razumevajoča? 


So pa ženske, ki tudi tega nočejo videt. Saj pravim, če hočeš najti izgovor, ga najdeš.




(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 10:09:29   
Anonimen
Loredana, ne bereš dovolj dobro. Kdo pravi, da jaz, Ronja, Mišek,... ne bi načevljale svojih dragih, če bi varali? Ali nenazadnej oni nas (ker, ha, ne boš verjela, tudi ženske varajo)user posted image ?
Razlika je samo v temu, ali varanje gledaš samo kot varanje ali pa pogledaš širši kontekst. In v širšem kontekstu je marsikaj. Lahko partnerja, ki vara načevljaš, nič ni narobe s tem. Samo če sam pri sebi ne pogledaš, zakaj je do tega sploh prišlo, potem se pač zna kaj hitro zgoditi, da se bo v naslendjem partnerstvu zadeva ponovila. Ker sam pri sebi nisi odpravil vzrokov, zakaj se je partnerstvo sfižilo. In sfižilo se je že dolgo prej, preden se je eden odločil, da skoči pod rjuhe še kam drugam kot doma. Govorim o ponavljanju vzorca.

Pogovarjat prej pa je očitno marsikje utopično. Oziroma, nekaj se že pogovarjamo, ampak velika večina se ne sliši.

In ne vem, ali bi načevljala dragega, če bi me prevaral, ali pa ne. Res ne vem. Bi me bolelo, zagotovo zelo in dolgo. Kaj bi se zgodilo, pa ne vem. Bi se pa vprašala, kje sva zašla, da je do tega sploh prišlo. Če drugega ne, da si v naslednjem partnerstvu ne bi tega dopustila.

In ja, so tudi taki, ki skačejo čez plot kar tako, ker jih srbi med nogami. Samo v takih partnerstvih pa že od začetka ni ne ljubezni, ne spoštovanja in ne zaupanja. So skupaj samo zaradi medsebojnih koristi oz. eden ima od tega definitivno več kot drugi. In če priznaš ali ne, problemi v takem partnerstvu so veliko večji kot samo varanje. Gredo v samo središče posameznikove osebnosti. Spet - zadeva je mnogo širša in globja kot samo skakanje čez plot. In varanjua ne boš odpravil, če partnerja samo ščevljaš čez prag. Ker sam pri serbi nisi razčitil zadeve. Ne samo varanja, ampak vsega, kar je bilo prej.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 12:17:57   
loredana
Jaz ne bom iskala krivde pri sebi, če se mi partner zgoni. Če vam to ustreza tudi prav.

Je odrasel človek, in namesto da gre po tolažbo k drugi, če doma ne štima, bi lahko to isto energijo usmeril v reševanje zakona doma.
Pa ne mi s tem da se partnerji ne slišijo, pa ne vem kaj še. Če hočeš  da te nekdo sliši, te bo slišal.

V širšem kontekstu kot praviš, pa lahko med drugim vidiš tudi to, da te nekdo  j* v glavo, na fini način, če že tako široko gledaš. Čeprav se meni osebno tole vaše razpredanje in iskanje opravičil zdi vse prej kot "široko".

In dajte si dopovedat, da ne varajo samo nesrečniki v zakonu. Enim je to adrenalin in vznemirjenje, ko jih perfektno življenje in perfektna žena že na smrt dolgočasijo.
Mislim da boste zelo negativno presenečene če kdaj to odkrijete. Bolje da ostanete v svoji lupini, z glavo v pesku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 13:04:52   
Lalica1
Ma, saj je brezveze. Očitno sploh nisi razumela kaj sem govorila. In prav o tem sem govorila.

Svoje besede požirate in nekaj tupite, na koncu se pa izgubite. Res se mi zdi brezveze. Konec koncev naj vsaka živi tako kot hoče.

Ankica: user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 14:44:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
In dajte si dopovedat, da ne varajo samo nesrečniki v zakonu. Enim je to adrenalin in vznemirjenje, ko jih perfektno življenje in perfektna žena že na smrt dolgočasijo.


To sem ti napisala že v prejšnem sporočilu, pa si očitno preskočila ali pa pač nočeš prebrat. In že nekajkrat pred tem. Vem, da so tudi taki, precej jih je in o takih ne razpredam na tej temi.

In očitno se pari ne slišijo, če toliko zvez razpade. Zakaj pa se potem razidejo? Čisto pri vseh vendarle ni varanja vmes. Zakaj potem?

To da on/ona vara - torej za samo dejanje - je kriv in odgovoren samo in izključno tisti, ki to počne. nihče drug. In tega dejanja ne opravičujem. Naredil/a je nekaj fajn narobe, nekaj, kar je - ne boš verjela - tudi proti mojim načelom. Niti za to dejanje/dogajanje ni odgovoren v kakšnemkoli smislu partner/ka.
Je pa do tega prišlo - če vzamemo v ozir, da pišem o parih, ki jim ni bistvo življenja adrenalin, seks, vznemirjenje , ker tudi taki obstajajo - v dolgem času, ko partnerja (OBA) nista skrbela za negovanje partnerstva. Zaradi takšnih in drugačnih razlogov.  To ni opravičilo za varanje, je pa fajn tudi o tem razmisliti, če se znajdeš v vlogi prevaranca, da če npr. greš narazen, kje paziti in da ne ponavljaš istih napak. Če za napako šteješ sam to, da te je on/ona prevaral, potem pozabljaš na vse, kar je bilo prej. Ne zato, da se boš zdaj sekiral, zakaj nisi drugače ukrepal in iskal krivdo pri sebi, - to je brezpomensko -  temveč da se boš iz tega nekaj naučil za prihodnost.

Tako da, če boš šla podrobneje brat, boš videla, da se s tabo strinjam. Samo da mogoče gledam še malo levo in desno  user posted image .  

Pa ni treba biti tako jezna, no, saj ti nič nočem user posted image .

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 15:09:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Ko si prvic kot pubertetnica naredila napako in ne poslusala starsev, bi bilo najbolj prav, da te zavrzejo. Ker ce bi ih imela rada, zagotovo ne bi naredila nic, kar bi ih prizadelo.


Točno tako, delala sem vse mogoče, ne glede na to kaj so mi straši govorili,jih na nek način izkoriščala , ker sem vedela da me ne bodo spodili z bajte, ne glede na to kaj naredim. In pazi, bila sem stara maksimalno 17 let, ko se mi je fučkalo zanje. Delala sem kar sem to kar sem hotela, nisem se vadila na neke napake.


Glavno, da si ti faca, ki je zmozna spoditi lastne otroke, iz tebe pa le ne bodo norca delali. Njim se ni ****alo za tebe, oni te imajo verjetno se vedno radi. Tebi je pa ocitno vseeno - dobi se vtis, da imas ti rada samo sebe. Glede na to, ni niti cudno, da lahko brez trenutka razmisljanja odvrzes ljudi, do katerih bi ti moralo biti najvec.

In to je to, tako vaši partnerji vedo da ste tako razumevajoče da ga ne bote načevljale, ne glede na to ali vas prevara enkrat, dvakrat ali petnajstkrat. A ne da? Fučka se jim za vas, in to pri bistveno bolj zrelih letih.


Jaz sem zelo razumevajoca in precej trezna oseba, ki sebe ne postavlja za center sveta. Vem, da bi moj partner naredil vse v primeru ce bi ga prevarala, da najin zakon obdrziva in resiva - ne enkrat sva se pogovarjala o tem. In zanimivo, na pamet mi ne pada, da bi ga prevarala. Ceravno po tvojem, bi se mi lahko ****alo za njega ( pa nisem v nobenem pogledu niti najmanj od njega odvisna - stanovanjskem, financnem....). Ce bi pa mislil, da je mojega zivljenja vladar in mi postavljal pogoje kdaj sem primerna, da sem z njim in kdaj ne in kaj moram narediti, da sem z njim in kaj ne smem narediti ce zelim biti z njim.... Najin zakon se zdalec ne bi bil tako trden, najin odnos se zdalec ne bi bil tako intimen in iskren, kot je sedaj.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?