|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 15:12:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Ker ni ga človeka na svetu, ki bi bil zmožen tako živeti. Vsi ljudje imamo napake in prav zaradi teh napak je naše življenje po eni strani oteženo, po drugi pa razgibano.

napake je, to razumem... pa tut razumem da so povsod vzponi in padci ampak najbolj poden rešitev padca mi je varanje - tako nekateri analizirate, da ko so pač problemi naredi napako in se zateče drugi. zakaj nebi naredu napako in se pogovoril zmano? pa marsikero napako se lahko spregleda, ampak da pa nekaj kar naj bi bilo samo moje/njegovo, deliva s še kom pa ni napaka in ni oprosta.


Morda ker si taksen egocentrik, da se steboj o dolocenih zadevah ne more pogovoriti. Mogoce si toliko v pravilih, da ti manjka osnovnega poznavanja psihologije osebnosti in medcloveskih odnosov, da niti ne dovolis, da se s teboj o cem takem pogovori. Mogoce ker se boji, da ga bos vnaprej zavrgla, samo da ti ne bos tista "prizadeta". Mogoce ga bremza tvoj EGO....

Morda te ne bi sploh prevaral, morda bi se samo o vajini intimi (nekaj kar je samo tvoje in njegovo) pogovarja s prijateljem. Tudi takrat bi ga zavrgla, ker se je pogovarjal o "samo vajinem" z nekom drugim???

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 15:18:25   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Zame je živeti po pravilih: ko me boš prevaral ti bom oprostila. Seveda ne kar takoj, najprej  se bova pogovorila, malo se boš pokesal in  srečna bova do konca svojih dni.


Tukaj gresis. tega nobeden nikoli ni rekel. Tudi ce zakonu, partnerju, ali kakorkoli imenujes, das sanso, to ne pomeni, da locitev ni v igri. Za razliko od takojsnega pakiranja in metanja cez vrata je pri "razumevajocih" samo vmesni cas v katerem se zelo jasno pokaze kako in kam naprej.

A bi oprostila nekomu da ti spolno nadleguje otroka? Verjetno ne a ne, pa tudi dvomim da imaš kje v pravilih to zapisano. Ali bi bila še vedno tako razumevajoča? 


Pravila o spolnem nadlegovanju so napisana - in skok cez plot ni spolno nadlegovanje.

So pa ženske, ki tudi tega nočejo videt. Saj pravim, če hočeš najti izgovor, ga najdeš.


Mnogi necesa nocejo videti. Tudi ti noces videti, da morda za nekatere ljudi skakanje na prvo zogo ni resitev, temvec beg.






_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 15:28:18   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Jaz ne bom iskala krivde pri sebi, če se mi partner zgoni. Če vam to ustreza tudi prav.

Je odrasel človek, in namesto da gre po tolažbo k drugi, če doma ne štima, bi lahko to isto energijo usmeril v reševanje zakona doma.
Pa ne mi s tem da se partnerji ne slišijo, pa ne vem kaj še. Če hočeš  da te nekdo sliši, te bo slišal.


Moras imati s kom resevati zakon. In ce si tako nerazumevajoc pri vsem kar se dogaja in ce tako zlahka odlocis, da se drugemu ****a za tebe.... Si res sigurna, da je proces resevanja cesarkoli mogoc? Ali morda partner ze vnaprej ne ve, da je to in to dovoljeno to in to ne.... ?

In dajte si dopovedat, da ne varajo samo nesrečniki v zakonu. Enim je to adrenalin in vznemirjenje, ko jih perfektno življenje in perfektna žena že na smrt dolgočasijo.
Mislim da boste zelo negativno presenečene če kdaj to odkrijete. Bolje da ostanete v svoji lupini, z glavo v pesku.


Enim.... ze zdavnaj smo razcistili (vsaj mislila sem tako) o cem se pogovarjamo. Ne o konstantnem trajajocem varanju, temvec o enkratnem skoku cez plot.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 19:51:18   
loredana
Vsako iskanje globljih pomenov v prevari  kaže na pomanjkanje samozavesti. Očitno jo na tem forumu manjka še pa još.

Dalj trajajoče varanje in enkraten skok čez plot? Razlika je......kaj že?
Kadarkoli ga boš dobila bo "prvič" brez skrbi. Res ne vem, a ste prišle včeraj na svet?


"Tukaj gresis. tega nobeden nikoli ni rekel. Tudi ce zakonu, partnerju, ali kakorkoli imenujes, das sanso, to ne pomeni, da locitev ni v igri. Za razliko od takojsnega pakiranja in metanja cez vrata je pri "razumevajocih" samo vmesni cas v katerem se zelo jasno pokaze kako in kam naprej."

Eni pač ne rabimo cincat, in vemo takoj kako in kam naprej.

Ankica, če mene moj prevara, kaj za vraga se lahko naučim jaz za naprej? Kvečjemu to, da so moški prasci.
Ampak tega ne mislim in dam vsakemu človeku možnost. Ampak samo eno.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 19:58:11   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

A bi oprostila nekomu da ti spolno nadleguje otroka?


user posted image  Kakšno vezo ima pa to s to temo? To je vendar kriminalno dejanje, ki se ga ne more oprostit!!! Daj pomisli malo, preden napišeš...

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

lahko naučim jaz za naprej? Kvečjemu to, da so moški prasci.


Hvala, ampak mislim, da nismo vsi...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 21:26:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ankica, če mene moj prevara, kaj za vraga se lahko naučim jaz za naprej? Kvečjemu to, da so moški prasci.



Če bi se to naučila ven, potem bi fajn posploševala.

Kaj se naučit iz prevare (če vzamem v ozir to, da ne gre za une variante adrenalina, vznemirjenja,...)? Npr. da so bili znaki odmikanja med partnerjema že prej, samo jih nisi spregledala. Zaradi takšnega ali drugačnega vzroka. Da sta se nekje po poti nehala imeti rada. Da si nista vzela časa samo zase. Da sta se že dolgo kregala zaradi nepomembnih malenkosti. Da si nista bila v oporo, zaupnika... itd. Pač karkoli že je. In greš narazen ali pa ostaneš skupaj. Če si skupaj po prevari, zato da sosedje ne bodo govorili, zaradi otrok, ker si boljšega ne predstavljaš ali kaj podobnega, potem to ni pravi razlog. Samo v vsakem primeru marsikaj ne štima že daleč pred samo prevaro. In četudi se zadeve ustavijo tik pred tem - je potrebno popravljat daleč za nazaj. Tu nastopita oba partnerja - seveda če imata željo in voljo. In oba tudi pripomoreta, da do krize pride ter oba morata imeti željo in voljo, da gresta iz nje. Skupaj ali pa narazen.

Lahko pa greš na varianto: prevaral me je. Je konec. In s časom greš v novo partnerstvo. Pa spet ponavljaš isti vzorec, ker nisi razčistil sam pri sebi za nazaj. Ker ne vidiš znakov, ki so isti.

Samozavest pa...na podlagi česa si prišla do tega? Pojma nimam, kdo si, kaj delaš, kako živiš. Samo da imaš glede ene same teme zelo zacementirano mnenje. Jaz ga imam tudi v določenih zadevah. V tej ne, sem ga imela do pred nekaj leti, ko sem to, kar pišem, videla pri dobrih kolegih. Do takrat sme razmišljala identično kot ti.
Zdaj dopuščam tudi drugačne rešitve, ki se za nekatere na dolgi rok pokažejo kot dobre. To ne pomeni, da bi jaz šla po tej isti poti, verjetno ne. Smao ne morem pa tistega kolega, ki je dal s svojo partnerko (varala je ona) označiti za nesamozavestnega in patetičnega. Ker to ni. Mene je naučil kvečjemu, da moja pravila niso nujno dobra tudi za druge. In da je vedno več možnosti, vsak pa mora najti tisto, ki je zanj najboljša.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kdaj je varanje varanje?
23.12.2008 22:20:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Vsako iskanje globljih pomenov v prevari  kaže na pomanjkanje samozavesti. Očitno jo na tem forumu manjka še pa još.


Spomnila si me na sosolca s faxa. On je znal reci, da vsak razmislja toliko globo koliko mu plug dovoljuje.

Dalj trajajoče varanje in enkraten skok čez plot? Razlika je......kaj že?


Res, ko se bos to spomnila bos morda kaj vec vedela user posted image

Kadarkoli ga boš dobila bo "prvič" brez skrbi. Res ne vem, a ste prišle včeraj na svet?


cca 40 let nazaj sem prikvekala na svet.... in dokler sem kvekala in plenice nosila sem razmisljala tako kot ti sedaj. Potem me je pa srecala pamet. Pravijo, da se z leti to dogaja user posted image


"Tukaj gresis. tega nobeden nikoli ni rekel. Tudi ce zakonu, partnerju, ali kakorkoli imenujes, das sanso, to ne pomeni, da locitev ni v igri. Za razliko od takojsnega pakiranja in metanja cez vrata je pri "razumevajocih" samo vmesni cas v katerem se zelo jasno pokaze kako in kam naprej."

Eni pač ne rabimo cincat, in vemo takoj kako in kam naprej.


Pripravljen nacrt. Krasno... Vsak dan je lahko usoden. Ni tebi lahko ni zivet....

Ankica, če mene moj prevara, kaj za vraga se lahko naučim jaz za naprej? Kvečjemu to, da so moški prasci.  ...

Pameten clovek se tudi od budale lahko nekaj nauci, budala pa od nikogar nic  - rek.  

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kdaj je varanje varanje?
24.12.2008 20:39:16   
picola1
Mene pa zanima nekaj (sprašujem predvsem tiste, ki niti enkratne prevare ne bi odpustile):
Predstavljajte si, da pride partner domov in vam reče: (neodebeljeni del je pri vsaki alineji isti)

*bil sem na zabavi in tam je bla ena kolegica, s katero sva se pogovarjala v nekem temnem kotu in potem me je kar naenkrat ona poljubila in jaz sem ji poljub vrnil...V tistem trenutku sem ugotovil, da je bilo to zelo narobe, vstal sem se, odšel iz zabave naravnost k tebi domov, ker sem ugotovil, da se imava veliko za pogovorit in razčistit.....

*že dalj časa (recimo dve leti) razmišljam o eni prijateljici, celo fantaziram o njej med seksom...ampak sem ugotovil, da to ni prav...( nadaljevanje- beri neodebeljeni del zgoraj)

*v službi se že dalj časa spogledujem s sodelavko, pogovarjava se, veliko delava skupaj, itd...Povabila me je na pijačo, celo enkrat sem šel, pogovarjala sva se celo o tem, da bi šla enkrat zvečer skupaj ven (beri seksat...)...no, potem sem ugotovil.......(saj veste kaj)

*na zabavi sem srečal eno žensko, s katero sva po nekaj (vročih) plesih odšla v avto, kjer je že skoraj prišlo do poljubljanja...potem sem ugotovil......

Kaj od tega bi bile ve pripravljene oprostit? A je to vse za vas absolutno prevara in konec? Al sam seksa ne morte oprostit? A ima to vsaka posebej svoje kriterije?

Hočem povedat, da je mogoče sam seks (enkrat) včasih še najmanjša prevara (recimo v primerjavi s tem, da nekdo že dalj časa misleno vara nekoga)...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kdaj je varanje varanje?
25.12.2008 0:32:50   
ronja
ps. to niso moja pravila: to so nenapisana pravila vsakega partnerstva.

Ne vsakega, veliko jih živi v odprtih zakonih, pa tudi svingerji po moje nimajo takih pravil. Dvomim, da so vsi papki in nesrečni, pač imajo drugačna pravila.

loredana, zanimivo, lej, ko sem bila jaz stara 17 let (in niti prej in niti pozneje), pa se mi niti pod razno ni fučkalo za starše, nisem počela raznih bedarij, nikoli se še nisem napila, nikoli nisem probala cigarete ali kakršnekoli droge. nikoli nisem imela ure, kdaj moram bit doma, pa vseeno nisem hotela biti predolgo, ker sem vedela, da oče ne spi, dokler ne pridem - ni mi nič rekel, sem pa vedela.
Hočem ti rečt, da se da ljudi "držat" tudi s čim drugim, ne samo z ustrahovanjem (če me prevaraš, letiš iz bajte), lahko jih "držiš" z ljubeznijo - ne da bi jih sploh hotel! Ampak ljudje te sami nočejo prizadet, ker te imajo radi! In obratno, seveda. Če pa se zgodi, da se kdaj kdo spozabi, pa to ne pomeni avtomatično katastrofe stoletja, ampak problem, ki ga je treba rešit - nihče ne pravi, da ga bo ratalo rešit in nihče ne pravi, da se bomo kar delale, da ga ni.

Mojemu lubiju se ne fučka zame, to vidim, ker mi to pokaže, zato se pač ne bojim. Ne rabim ga držat z nekimi grožnjami, zato, ker je njegova ljubezen in vest dovolj, to je vsa razlika.

Zame je živeti po pravilih: ko me boš prevaral ti bom oprostila. Seveda ne kar takoj, najprej se bova pogovorila, malo se boš pokesal in srečna bova do konca svojih dni.

Nihče ne pravi, da bi mu avtomatično oprostila - kot je mišek razložila - odvisno od situacije, vsekakor bi mu zelo težko oprosila laž - ampak predvidevam, da bi mi za prevaro sam povedal in to takoj ali zelo kmalu potem, ko bi se zgodila.


A bi oprostila nekomu da ti spolno nadleguje otroka? Verjetno ne a ne, pa tudi dvomim da imaš kje v pravilih to zapisano. Ali bi bila še vedno tako razumevajoča?
Ne, ne bi mu oprostila in vsekakor bi otroka zavarovala. Zakaj drugače? Ker prevara ni neko podlo kriminalno dejanje, recimo, za začetek. Zato, ker pri prevari nasrkam jaz, pri spolnem nadlegovanju pa moj otrok! Zato ker se otrok ne more sam branit in odločat o tem, ali bo živel z očkom, ki ga nadleguje ali ne, ker pač nima možnosti, da vrže očeta čez prag, jaz pa to možnost imam, ker sem odrasla in močna. Zato moram za otroka jaz poskrbet, saj sem njegova mama (in obratno velja za očija, seveda, če bi jaz delala kaj takega).

In ja, so tudi taki, ki skačejo čez plot kar tako, ker jih srbi med nogami. Samo v takih partnerstvih pa že od začetka ni ne ljubezni, ne spoštovanja in ne zaupanja. So skupaj samo zaradi medsebojnih koristi oz. eden ima od tega definitivno več kot drugi. In če priznaš ali ne, problemi v takem partnerstvu so veliko večji kot samo varanje.

Se podpišem pod cel Ankicin post, samo je preveč za citirat. Vsekakor pa svojega partnerstva ne primerjam s takimi, ker pač vem, da se imava rada. Nisem z nekom, ki ne zna "držat tiča v hlačah", kar tako rade pišete. Kako vem? hehe, je precej pokazateljev, med drugim bi mu časovno težko zneslouser posted image . Če si pa zberem nekoga, ki me ima očitno rad, pa pač ne verjamem, da me v trenutku neha imet rad. Glede adrenalina pa mislim, da ga ima več kot dovolj v svojem življenju - verjetno zato, ker nima "perfektne žene"user posted image .

Jaz sem zelo razumevajoca in precej trezna oseba, ki sebe ne postavlja za center sveta. Vem, da bi moj partner naredil vse v primeru ce bi ga prevarala, da najin zakon obdrziva in resiva - ne enkrat sva se pogovarjala o tem. In zanimivo, na pamet mi ne pada, da bi ga prevarala. Ceravno po tvojem, bi se mi lahko ****alo za njega ( pa nisem v nobenem pogledu niti najmanj od njega odvisna - stanovanjskem, financnem....). Ce bi pa mislil, da je mojega zivljenja vladar in mi postavljal pogoje kdaj sem primerna, da sem z njim in kdaj ne in kaj moram narediti, da sem z njim in kaj ne smem narediti ce zelim biti z njim.... Najin zakon se zdalec ne bi bil tako trden, najin odnos se zdalec ne bi bil tako intimen in iskren, kot je sedaj.

Se podpišem, tudi jaz si ne bi pustila postavljat pogojev, kdaj me bo nekdo imel rad... ker rad me ima zato, ker sem taka, kot sem, ne zato, ker se dosledno obnašam v skladu z njegovimi pravili.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kdaj je varanje varanje?
4.1.2009 10:57:49   
anja19
eno vprašanje...kaj bi naredile če gre vaš tip vn...in ti powe..da je biu pijan...in da ga je kao ena ženska kušnla..tko čist na izi..pč n vem tri poljubčki?...user posted image

_____________________________

** ljubezen je kakor veter..ne moreš jo videti..lahko pa jo čutiš**<3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kdaj je varanje varanje?
4.1.2009 11:49:18   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: anja19

eno vprašanje...kaj bi naredile če gre vaš tip vn...in ti powe..da je biu pijan...in da ga je kao ena ženska kušnla..tko čist na izi..pč n vem tri poljubčki?...user posted image


pijanost ni izgovor za to. Jaz sem lahko koma pijana pa nem dovolila da me kar nek tip polupčka. Bi mu dokaj hitro oka pomodrela. Moje mnenje je, da tega nebi smel dovoliti. Za brez veze pa ženska se ni prišla slinit po njem, pol ji je že dal povod za to.

(odgovor članu anja19)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kdaj je varanje varanje?
4.1.2009 15:34:57   
loredana
ronja spet kvasi neumnosti. Malo nazaj si pisala da varanja na dolgi rok ne bi tolerirala, enkratno "napako" pa , zdaj za pišeš

tudi jaz si ne bi pustila postavljat pogojev, kdaj me bo nekdo imel rad... ker rad me ima zato, ker sem taka, kot sem, ne zato, ker se dosledno obnašam v skladu z njegovimi pravili.

Predvidevam da velja isto zanj, ker vidva sta kot eno.
 
Kaj torej? Grow up.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 7:41:59   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: picola1
*bil sem na zabavi in tam je bla ena kolegica, s katero sva se pogovarjala v nekem temnem kotu in potem me je kar naenkrat ona poljubila in jaz sem ji poljub vrnil...V tistem trenutku sem ugotovil, da je bilo to zelo narobe, vstal sem se, odšel iz zabave naravnost k tebi domov, ker sem ugotovil, da se imava veliko za pogovorit in razčistit.....

za to bi se ze posteno skregala


*že dalj časa (recimo dve leti) razmišljam o eni prijateljici, celo fantaziram o njej med seksom...ampak sem ugotovil, da to ni prav...( nadaljevanje- beri neodebeljeni del zgoraj)

*v službi se že dalj časa spogledujem s sodelavko, pogovarjava se, veliko delava skupaj, itd...Povabila me je na pijačo, celo enkrat sem šel, pogovarjala sva se celo o tem, da bi šla enkrat zvečer skupaj ven (beri seksat...)...no, potem sem ugotovil.......(saj veste kaj)

*na zabavi sem srečal eno žensko, s katero sva po nekaj (vročih) plesih odšla v avto, kjer je že skoraj prišlo do poljubljanja...potem sem ugotovil......

pri teh primerih se pa še pogovarjala več nebi

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 13:15:35   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: picola1
*bil sem na zabavi in tam je bla ena kolegica, s katero sva se pogovarjala v nekem temnem kotu in potem me je kar naenkrat ona poljubila in jaz sem ji poljub vrnil...V tistem trenutku sem ugotovil, da je bilo to zelo narobe, vstal sem se, odšel iz zabave naravnost k tebi domov, ker sem ugotovil, da se imava veliko za pogovorit in razčistit.....

za to bi se ze posteno skregala


*že dalj časa (recimo dve leti) razmišljam o eni prijateljici, celo fantaziram o njej med seksom...ampak sem ugotovil, da to ni prav...( nadaljevanje- beri neodebeljeni del zgoraj)

*v službi se že dalj časa spogledujem s sodelavko, pogovarjava se, veliko delava skupaj, itd...Povabila me je na pijačo, celo enkrat sem šel, pogovarjala sva se celo o tem, da bi šla enkrat zvečer skupaj ven (beri seksat...)...no, potem sem ugotovil.......(saj veste kaj)

*na zabavi sem srečal eno žensko, s katero sva po nekaj (vročih) plesih odšla v avto, kjer je že skoraj prišlo do poljubljanja...potem sem ugotovil......

pri teh primerih se pa še pogovarjala več nebi


Kakšna je pa razlika? Hočem vprašat, zakaj bi se v prvem primeru samo pošteno skregala, v ostalih pa se še pogovarjala ne bi? Zakaj je ravno tam pri tebi meja?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 13:56:27   
MLADAMAMICA
zato, ker je bil le poljub in ker je ona začela. ampak bi morala bit ziher v to zgodbo. nevem, zarad tega ne bi letela k odvetniku in po ločitev.
v drugih primerih pa bi nepreklicno in isti trenutek. ker v zadnjih treh primerih tip razmišlja o drugi in ne o meni in sploh nima veze a je bil z njo ali ne in kaj sta imela. bistvo je, da ga ta ženska privlači in v primeru (karikiram) da bi ga ona srejela, sploh ne bi bil z mano ipd. to je moje mnenje

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 14:07:36   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

zato, ker je bil le poljub in ker je ona začela. ampak bi morala bit ziher v to zgodbo.


A poljub pa ni varanje? Čeprav je ona začela, je on pa nadaljeval...Se pravi, da je v tistem trenutku popolnoma pozabil nate..Kako bi pa lahko bla ziher?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 14:45:29   
MLADAMAMICA
kaj pa vem... to je glih tako vprašanje kukr da sploh ne bi verjela nobene od navedenih zgodb. nevem. če bi vedela da so se te štiri zgodbe zgodile, bi definitivno reagirala tako kot sem rekla. v zadnjih treh primerih je opisano, kot da si je on to bolj želel kot ona, v prvem pa je le ona in je še isti trenutek spoznal, da je grešil. ne pa ko je že šel v sobo, seksal in po možnosti sanjaril o njej še nekaj časa. kaj bi pa oprostila ti?

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kdaj je varanje varanje?
5.1.2009 17:19:43   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

zato, ker je bil le poljub in ker je ona začela. ampak bi morala bit ziher v to zgodbo.


A poljub pa ni varanje? Čeprav je ona začela, je on pa nadaljeval...Se pravi, da je v tistem trenutku popolnoma pozabil nate..Kako bi pa lahko bla ziher?



Tu pa ti morem pritrditi. Mlada mamica jaz niti tega nebi tolerirala. Ampak to je odvisno od človeka, vsekakor bo tista oseba ki je bolj ljubosumne sorte ( beri:jaz user posted image ) reagirala malo drugače, kot pa nehče ki ni tako ljubosumen.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kdaj je varanje varanje?
6.1.2009 22:37:23   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
kaj bi pa oprostila ti?


Hm...težko vprašanje, zato sem se tut probala izogibat tej temi (in podobnim)...V bistvu lahko rečem na splošno, da je to v zame osebno zgolj teoretično vprašanje, ker kaj bi v resnici storila, če se kaj takega zgodi, ne vem...Vem pa v teoriji, da bi najbrž (odvisno od mnogih dejavnikov-kakšno zvezo sva imela do takrat, kaj se je sploh zgodilo itd.) enkrat poskušala oprostit (ne oprostila, ampak poskušala). Pod enim pogojem, in sicer to, da greva skupaj na eno resno terapijo k strokovnjaku, kjer bi poskušala najt odgovore, zakaj je sploh prišlo tako daleč, da me je prevaral, pogovrajala bi se o tem, kako naprej, če sploh, itd...) Pa še potem ne vem, če bi lahko oprotila...Ker zavedam se, da bi mu težko spet zaupala tako, kot sem mu pred tem dogodkom in ne vem, če bi bla zmožna it čist naprej...Bi se pa najbrž trudila, če bi se seveda trudil tudi on...
Lahko pa bi v bistvu vse skup v trenutku poslala k vragu...ne vem...(sam mislim, da ne) V bitvu sem ugotovila, da je to najbrž odvisno tut od tega, al sva že dolgo skupaj, ali sem na splošno zadovoljna z najino zvezo, ali imava otroke itd.

Če me pa sprašuješ o konkretnih primerih, ti pa lahko rečem, da bi tudi meni bilo še najlažje oprostit oz. poskušat oprostit tistega s poljubom...

Tako da na kratko: sem nekje vmes med ronjo&Co in tabo&Co.



(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kdaj je varanje varanje?
6.1.2009 22:41:38   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

zato, ker je bil le poljub in ker je ona začela. ampak bi morala bit ziher v to zgodbo.


A poljub pa ni varanje? Čeprav je ona začela, je on pa nadaljeval...Se pravi, da je v tistem trenutku popolnoma pozabil nate..Kako bi pa lahko bla ziher?



Tu pa ti morem pritrditi. Mlada mamica jaz niti tega nebi tolerirala. Ampak to je odvisno od človeka, vsekakor bo tista oseba ki je bolj ljubosumne sorte ( beri:jaz user posted image ) reagirala malo drugače, kot pa nehče ki ni tako ljubosumen.


Exactly my point...Če bi še katera, ki podobno razmišljala kot vidve (se pravi varanja ne odpustit pod nobenim pogojem), odgovarjala na moje primere, bi po vsej verjetnosti prišle do zaključka (še posebej, če bi se jaz potrudla najt primere, ki bi imeli še več nians), da bi vsaka tolerirala oz. oprostila nekaj drugega...In pol bi se lahko še med sabo spričkale in se obmetavale z imeni...user posted image V najboljšem primeru pa bi prišle do spoznanja, da ni vse črno belo...


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 13:42:38   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
kaj bi pa oprostila ti?


Hm...V bitvu sem ugotovila, da je to najbrž odvisno tut od tega, al sva že dolgo skupaj, ali sem na splošno zadovoljna z najino zvezo, ali imava otroke itd.




Ja to je splošno znano žensko razmišljanje in dileme prevaranih, ko se odločajo prevaro oprostit, prevaranti pa niti slučajno ne  razmišljajo tako. Jih ne zanima koliko časa sta v zvezi, ali imata otroke, so nasplošno zadovoljni v zvezi ...Ne. Pri njih te dileme  ni. Oni želijo zadovoljiti sebe. Za vsako ceno. Zakaj? Ker ženske tako razmišljajo kot razmišljajo. Jih potem ni  težko  prepričat.
Ko bodo ženske nehale  tako razmišljati in delovati bo, verjamite tudi varanja konec.
Druga šansa je pri drugi!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 13:44:50   
tweed
Sorry, ampak spet je napisano tako, kot da samo moški varajo...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 13:51:05   
naivka
KDOR HOČE NAJDE NAČIN, KDOR NOČE PA IZGOVOR.
pa naj gre za toleriranje ali opravičevanje.
Je črno ali belo, ljubim ali ne ljubim. Tu ni nobene druge filozofije.
Le priznati si/ nam je težko.

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 13:52:17   
picola1
Ja itak da samo moški varate, no! Tweed, dej odrasti že enkrat, no! user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 13:55:44   
tweed
Kaj imam pa jaz za odraščat? Tukaj venomer govorite o varanju gor in dol, večina pa vas ni niti prevarala niti ste bile prevarane. Pa vseeno govorite o tem, kaj bi, če bi vaš partner...
Pa razmislite še kdaj o tem, kaj bi, če bi ve same... Kako bi vaš partner reagiral...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?