|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 14:03:27   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: naivka

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
kaj bi pa oprostila ti?


Hm...V bitvu sem ugotovila, da je to najbrž odvisno tut od tega, al sva že dolgo skupaj, ali sem na splošno zadovoljna z najino zvezo, ali imava otroke itd.




Ja to je splošno znano žensko razmišljanje in dileme prevaranih, ko se odločajo prevaro oprostit, prevaranti pa niti slučajno ne  razmišljajo tako. Jih ne zanima koliko časa sta v zvezi, ali imata otroke, so nasplošno zadovoljni v zvezi ...Ne. Pri njih te dileme  ni. Oni želijo zadovoljiti sebe. Za vsako ceno. Zakaj? Ker ženske tako razmišljajo kot razmišljajo. Jih potem ni  težko  prepričat.
Ko bodo ženske nehale  tako razmišljati in delovati bo, verjamite tudi varanja konec.
Druga šansa je pri drugi!


Se do neke mere strinjam s tabo. Sama pa vseeno mislim, da je lahko nekomu tut žal, da je naredil to, kar je...In v tem primeru bi jaz razmišljala o tem ali bi oprostila ali ne bi. Mislim pa, da veliko tistim, ki nekoga prevarajo (pazi, govorim o enkratni zadevi, ne o varanju kar vsepovprek) se jim gladko fučka pa naj se zgodi karkoli...
Jst tut niti pod razno ne bi oprotila nekomu, s katerim sem v zvezi pol leta, al pa s katerim itak nič ne štima al pa...

Sicer je pa tko: vsak se odloči za varanje ali ne-varanje zarad sebe...Ker ima poštimano ali pa pač nima. Moje razmišljanje o varanju nima nobene zveze s tem ali se bo moj partner odločil za varanje ali pa pač ne. Moj ve, kakšno mnenje imam glede tega...Pa kaj naj mu bo to zdej pa kr en izgovor al kaj? Zreli ljudje (ki se btw tut ne varajo kar vsepovprek) ne razmišljajo na tak način...Z nezrelim pa jst nimam kej delat, se imam preveč rada.

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 14:06:27   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Kaj imam pa jaz za odraščat? Tukaj venomer govorite o varanju gor in dol, večina pa vas ni niti prevarala niti ste bile prevarane. Pa vseeno govorite o tem, kaj bi, če bi vaš partner...
Pa razmislite še kdaj o tem, kaj bi, če bi ve same... Kako bi vaš partner reagiral...


Tweed, ti in tvoje razmišljanje sta pa men čist všeč, veš...user posted image Tako da...mišljeno je blo mal za štos...Oz.hotla sem ti dat s tem prav, kar si komentiral naivki. Res se govori o varanju predvsem tako, kot da so samo moški tisti, ki varajo...

Drugače pa jaz ravno iz tega razloga pravim, da so moji odogovori zgolj teoretični...Ker enostavno ne vem ali bi bila zmožna oprotit al ne...ker tudi če bi se že odločila, da oprostim, je odvisno od tolikih dejavnikov (odločitev za oprostit je šele začetek odpuščanja, glavni problemi (zaupanja) se šele začnejo) in na koncu itak ne vem, če bi šla lahko čez to al pa ne...Lahko se jst zdej delam pametno pa rečem ja itak da bi oprostila...samo dejanska situacija pa...

Drugač pa naivka...lej...enostavno se mi ne da it spet od začetka...osem strani enga prepucavanja o tem kdo ima prav in kdo ne je zame čist dovolj (sama osebno mislim, da ima vsak zase prav- vsak nosi posledice svojih odločitev, ane?).
Ok?


< Sporočilo je popravil picola1 -- 7.1.2009 14:12:09 >

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 14:14:28   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Pa razmislite še kdaj o tem, kaj bi, če bi ve same... Kako bi vaš partner reagiral...



Jaz vem, da bi mene moj postavil pred vrata...O tem sva se že pogovarjala...
Ampak ne-varam ga pa ne iz tega razloga, ker to vem...Ampak zato, ker ga ljubim!

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 14:33:29   
Lalica1
tweed: user posted image  user posted image  user posted image  Tako je! Bi dodala smeška, ki daje kapo dol, pa ne vem user posted image

picola 1: Res je. S kom pa bi varali moški, če bi bile vse ženske iz tega izvzete. Vsi smo enako krivi. In za varanje sta potrebna oba. S tem ne mislim oba spola, ampak je volja do tega iz obeh strani in ob tem enega kriviti, drugega pa oprati krivde je mesmisel.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kdaj je varanje varanje?
7.1.2009 18:09:12   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: naivka

KDOR HOČE NAJDE NAČIN, KDOR NOČE PA IZGOVOR.
pa naj gre za toleriranje ali opravičevanje.
Je črno ali belo, ljubim ali ne ljubim. Tu ni nobene druge filozofije.
Le priznati si/ nam je težko.


Se strinjam do pikice. Škoda da si si dodelila tak nick, bi kateri drugi bolj pristajal.

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 8:11:29   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: naivka

KDOR HOČE NAJDE NAČIN, KDOR NOČE PA IZGOVOR.
pa naj gre za toleriranje ali opravičevanje.
Je črno ali belo, ljubim ali ne ljubim. Tu ni nobene druge filozofije.
Le priznati si/ nam je težko.



Se strinjam do pikice. Škoda da si si dodelila tak nick, bi kateri drugi bolj pristajal.


Vse kar je vmes je varanje. Sebe in drugih.

Ah nick, ja,  res bi kateri drugi bolj pristajal, ampak saj veš , priznati si je težko
l

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 8:48:49   
smigli
Naivka kako bi bilo enostavno, če bi bilo vse črno ali belo............. ?!

Varanja ne podpiram, menim pa da kdor vara, ni nujno da ne ljubi..., predvsem bi bilo fajn, če bi govorili iz lastnih izkušenj in ne na pamet. Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 8:53:43   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Naivka kako bi bilo enostavno, če bi bilo vse črno ali belo............. ?!

Varanja ne podpiram, menim pa da kdor vara, ni nujno da ne ljubi..., predvsem bi bilo fajn, če bi govorili iz lastnih izkušenj in ne na pamet. Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.


Amen

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 9:18:10   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: smigli
Varanja ne podpiram, menim pa da kdor vara, ni nujno da ne ljubi...

ljubi že, ampak koga? partnerja/ico ali ljubico? user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 14:39:10   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: smigli
Varanja ne podpiram, menim pa da kdor vara, ni nujno da ne ljubi...

ljubi že, ampak koga? partnerja/ico ali ljubico? user posted image


Nekateri nikoli ne ljubijo nobenega drugega razen sebe in edino sebe, ne glede na to ali je moski ali je zenska. 
Nekateri niso sposobni ljubiti kogarkoli drugega razen sebe, pa ljubezen razumevajo in tolmačijo kot  skupek pravil preko katerih se ali se ne izraza ljubezen.
Nekateri celo ne ljubijo niti sebe.
Pravila v ljubezni so lahko postavljena samo takrat, ko je ljubezen definirana. Iz definicije ljubezni izhajajo pravila s katerimi se dokazuje ljubezen ali neljubezen.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 14:45:16   
naivka
Ljubiti in varati eneiniste osebe ne moreš. Je nemogoče.

Vse je enostavno, z iskrenostjo in spoštovanjem.

To pa je za nekatere preveč dolgočasno in potem pridejo s tem "vsi smo krvavi pod kožo"   Prazni izgovori.  Metanje peska samemu sebi v oči.
Preračunljivost in koristoljubje.

Govorijo izkušnje!



(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 15:00:49   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Pa razmislite še kdaj o tem, kaj bi, če bi ve same... Kako bi vaš partner reagiral...



Jaz vem, da bi mene moj postavil pred vrata...O tem sva se že pogovarjala...
Ampak ne-varam ga pa ne iz tega razloga, ker to vem...Ampak zato, ker ga ljubim!


Tako to delajo moški!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 15:11:33   
naivka
picola1, žal ne nosi vsak sam posledic svojih odločitev. Bi bilo pa edino prav.
Žal pa jih prepogosto nosijo nič krivi. Krivci ponavadi še najmanj trpijo.
Čez izkušnje se težko prepucava, ane? 
lp pa vse dobro ti želim.


(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 17:11:59   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.


In med drugim imamo vsi v glavi tudi eno reč, ki se ji reče možgani. Koliko jih kdo uporablja je pa druga reč.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 20:03:07   
anjica
baje naj celo oralni seks ne bi bil varanje user posted image

Oralno zadovoljevanje ni ali je prevara

kaj pa o tem mislite?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 21:06:36   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: anjica

baje naj celo oralni seks ne bi bil varanje user posted image

Oralno zadovoljevanje ni ali je prevara

kaj pa o tem mislite?????


Seveda oralc ni prevara, kakšne pa sprašuješ, no.... Če hočeš da se klasificira kot taka, moraš občutit tiča tam kjer mu je mesto, in to vsaj 3x ali večkrat, ker kar je manj od tega je samo lapsus.
Kot naprimer: lahko se zgodi , da se gospod spotakne na pločniku zdaj ko je vse poledenelo, te podre, njegova zadrga poči, tebi se kikla dvigne in najlonke strgajo, in njegov organ pomotoma zaide v tvojo vagino. Po taki nezgodi, vama je seveda žal. In to avtomatsko pomeni da sta se samo zmotila, v bistvu pa nič slabega mislila, ker ljubita pa itak samo svoje partnerje. Tako da to ni prevara. Kaj šele orala. Zanjo je sploh škoda zgubljat besed.

(odgovor članu anjica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 21:19:28   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: anjica
baje naj celo oralni seks ne bi bil varanje user posted image


user posted image  Baje...?
Swingerjem tudi taornk sex ni varanje. Nekaterim je pa že pogled v dekolte kelnerce...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu anjica)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kdaj je varanje varanje?
8.1.2009 21:30:06   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: naivka

picola1, žal ne nosi vsak sam posledic svojih odločitev. Bi bilo pa edino prav.
Žal pa jih prepogosto nosijo nič krivi. Krivci ponavadi še najmanj trpijo.
Čez izkušnje se težko prepucava, ane? 
lp pa vse dobro ti želim.




Nisem mislila na tak način kot ti...Se pa drugače strinjam s tabo glede tega kar si napisala.
Čeprav v končni fazi pa moraš priznat, da vsi delamo napake (ne mislim tukaj varanja zdej) in vsi kdaj pa kdaj naredimo krivico drugemu...In mi kot krivci takrat še najmanj trpimo...(če ne drugje, je to krasno videt pri vzgoji otrok) Tko to je, ane...To je življenje...(sem mal zašla s teme, se opravičujem)
Tudi jaz tebi želim vse dobro.user posted image

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 7:20:28   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
IZVIRNO SPOROČILO: anjica
baje naj celo oralni seks ne bi bil varanje user posted image
Oralno zadovoljevanje ni ali je prevara
kaj pa o tem mislite?????

Seveda oralc ni prevara, kakšne pa sprašuješ, no.... Če hočeš da se klasificira kot taka, moraš občutit tiča tam kjer mu je mesto, in to vsaj 3x ali večkrat, ker kar je manj od tega je samo lapsus.
Kot naprimer: lahko se zgodi , da se gospod spotakne na pločniku zdaj ko je vse poledenelo, te podre, njegova zadrga poči, tebi se kikla dvigne in najlonke strgajo, in njegov organ pomotoma zaide v tvojo vagino. Po taki nezgodi, vama je seveda žal. In to avtomatsko pomeni da sta se samo zmotila, v bistvu pa nič slabega mislila, ker ljubita pa itak samo svoje partnerje. Tako da to ni prevara. Kaj šele orala. Zanjo je sploh škoda zgubljat besed.

user posted image user posted image user posted image  se strinjam. le poudarjen del bi spremenila v:
"ko partner zve za to nezgodo,  vama je seveda žal,..."

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 7:25:47   
Anonimen
Seveda je oranjeuser posted image  varanje.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 11:55:52   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.


In med drugim imamo vsi v glavi tudi eno reč, ki se ji reče možgani. Koliko jih kdo uporablja je pa druga reč.


koža
kri
kosti
možgani

ja enostavno, sam zame pa ne

Mislim, da smo si ljudje zelo različni, kar velja zame, ne velja za nekoga drugega. Jaz vidim življenje v barvah...  po moje obstajajo neki vzorci, ki se ponavljajo, vendar mislim, da ne moremo metati vsega v en koš.

Mladamamca, sori, ma hvala bogu, da ne razmišljamo vsi kot ti...
malo globine, včasih ne škodi

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 11:59:19   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: anjica

baje naj celo oralni seks ne bi bil varanje user posted image

Oralno zadovoljevanje ni ali je prevara

kaj pa o tem mislite?????


ne morem si pomagati

anjica, kaj ti rabiš priročnik, kjer je kategorizirano kaj spada pod varanje?

Možgane imamo, sam nekateri jih žal ne znajo uporabljati brez navodil, žal pa jih ob rojstvu ne dajejo zdraven.....

uf, se mi zdi, da bom danes tepena user posted image

(odgovor članu anjica)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 12:26:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: smigli
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
IZVIRNO SPOROČILO: smigli
Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.

In med drugim imamo vsi v glavi tudi eno reč, ki se ji reče možgani. Koliko jih kdo uporablja je pa druga reč.

Mislim, da smo si ljudje zelo različni, kar velja zame, ne velja za nekoga drugega. Jaz vidim življenje v barvah...  po moje obstajajo neki vzorci, ki se ponavljajo, vendar mislim, da ne moremo metati vsega v en koš.

Mladamamca, sori, ma hvala bogu, da ne razmišljamo vsi kot ti...
malo globine, včasih ne škodi

vzorci, kako varat ali kako priznat, al kaj? ma dej smigli, jst ne mislim razmišljat na rr. so pomembnejše stvari na svetu. o globokem razmišljanju pri prevari pa itak ne bom več razlagala, k zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem. prevara je in bo - konec user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 12:35:23   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

o globokem razmišljanju pri prevari pa itak ne bom več razlagala, k zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem. prevara je in bo - konec user posted image


Mladamamica dokler nisi v takšni situaciji lahko pametuješ in govoriš vse možno. Eno je teorija, drugo je praksa.

Jaz sem vedno govorila, da če me bo udaril (samo udaril), da je med nama nepreklicno konec. Pa ni bilo. Še dolga 4 leta sem vztrajala in se trudila. Dobesedno rinila z glavo skozi zid.

Tako, da ko boš (upam, da ne boš) v takšno situacijo postavljena boš lahko rekla - prevara pomeni, da je nepreklicno konec.

Nekateri so po prevari partnerja zopet našli svojo srečo ... nekateri pa so šli narazen. Nihče pa z zagotovostjo ne more reči, da pri njemu pa do tega ne bo prišlo in da tega 100% ne bo počel. Jaz sem bila zase tako sigurna, ampak sem vseeno prestopila mejo. Kaj misliš, da je ti ne moreš?? Ne bodi tako prepričana, saj nikoli ne veš kaj vse ti prinese življenje.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 13:02:23   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: smigli
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
IZVIRNO SPOROČILO: smigli
Smo samo ljudje in vsi smo krvavi pod kožo, z vsponi in padci.

In med drugim imamo vsi v glavi tudi eno reč, ki se ji reče možgani. Koliko jih kdo uporablja je pa druga reč.

Mislim, da smo si ljudje zelo različni, kar velja zame, ne velja za nekoga drugega. Jaz vidim življenje v barvah...  po moje obstajajo neki vzorci, ki se ponavljajo, vendar mislim, da ne moremo metati vsega v en koš.

Mladamamca, sori, ma hvala bogu, da ne razmišljamo vsi kot ti...
malo globine, včasih ne škodi

vzorci, kako varat ali kako priznat, al kaj? ma dej smigli, jst ne mislim razmišljat na rr. so pomembnejše stvari na svetu. o globokem razmišljanju pri prevari pa itak ne bom več razlagala, k zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem. prevara je in bo - konec user posted image


Mladamamca, tudi zame je varanje nedopustno, ne pravim, da ga odobravam in iščem razloge, da lahko oprostim. Izhajam iz tega, da je razpravljanje o tem kako bi odreagirali v hipotetični situaciji, brez veze, oz biti pokončen in načelen v teoriji,je lahko.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?