|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 13:39:44   
KIWI
Alo alo,

Sem opravila, kar sem imela, pridelek znaša 3 celice, ET v soboto 21.11.[/b] Zdaj pa še grem malo v horizontalo, malo boli, pa malo krvavim. Sicer pa ok. Kao pa kaj ostale?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 13:49:54   
gigi1
Kiwi user posted image  user posted image  user posted image  naj se vse 3 oplodijo, da bosta imela še enega pigota za povrh user posted image

Mišmiša in Tanja že grejeta user posted image  user posted image  user posted image . Bosta sami kaj več napisali user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 15:43:05   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Alo alo,

Sem opravila, kar sem imela, pridelek znaša 3 celice, ET v soboto 21.11.[/b] Zdaj pa še grem malo v horizontalo, malo boli, pa malo krvavim. Sicer pa ok. Kao pa kaj ostale?




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 16:14:59   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI
Sem opravila, kar sem imela, pridelek znaša 3 celice, ET v soboto 21.11.

no, ti počivat, celice pa se naj le oplodijo in delijo naprej...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 18:29:31   
Naska
o ooooo kiwi bravo za toliko celic!!!

mene pa tole zanima, moj dragi se zelo slabo počuti - bolan ipd... a bo to kaj vplivalo jutri na khm khm ???

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:38:06   
gigi1
Naska držim pestke močno za jutri. Da ja ne bi bolelo in da bodo celice in plavalčki OK. Glede dragega...če nima vročine ni nobene panike. Vročina pa res ne vpliva najboljš na plavalčke. Ampak se mi zdi, da je problematična tista visoka 39, 40. Tko da kar mirno. Skuhaj mu kakšen ingverjev čaj. Pa noge v lavor s toplo vodo. Kokr se trapast sliš ful pomaga, da se noge ogrejejo. Lekadol tudi lahko spije, če ga vse boli.
Naj se spočije in ne gleda fuzbala, da se ne bo preveč živciral (ja, ja user posted image  user posted image  user posted image ). Mogoče bo pa zraven zaspal user posted image .
Srečno jutri user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 18.11.2009 19:39:14 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:43:04   
mismis
Žižek moj, za jutrišnji Et ti želim veliko sreče, sreče v tem, da se je celica lepo oplodila user posted image , sreče v tem, da se je celica lepo delila user posted image , sreče v tem, da te bo počakala user posted image  in še eno srečo, da bo pri tebi ostala user posted image ...

Prosim, jutri mi sporoči, kako je šlo, veš da bom celo jutro mislila nate, na vaju


Naska, tebi pa želim jutri uspešno punkcijo in da se tam nekje zadaj v kotu skrita najde še kakšna celica
Četrtek, 19.11.
Žiži - ET
Naska - punkcija
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


< Sporočilo je popravil mismis -- 18.11.2009 19:44:00 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:46:41   
Fidolina
KIWI   dobro si ti to uštimala user posted image . Lepo število celic user posted image .
Lana user posted image - lepo napredujeteuser posted image .
Naska - srečno jutri user posted image .
Gigi - naj bo jutri tvoj dan - tisti pravi - začetek prelepe zgodbe user posted image .

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:48:30   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Žižek moj, za jutrišnji Et ti želim veliko sreče, sreče v tem, da se je celica lepo oplodila user posted image , sreče v tem, da se je celica lepo delila user posted image , sreče v tem, da te bo počakala user posted image  in še eno srečo, da bo pri tebi ostala user posted image ...

Prosim, jutri mi sporoči, kako je šlo, veš da bom celo jutro mislila nate, na vaju


Naska, tebi pa želim jutri uspešno punkcijo in da se tam nekje zadaj v kotu skrita najde še kakšna celica
Četrtek, 19.11.
Žiži - ET
Naska - punkcija
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image




zelo lepo napisano....user posted image user posted image user posted image  in res žižek, že danes mislim nate in srčno srčno si želim, da ti uspe user posted image user posted image user posted image user posted image

naska, tebi pa lepe frnikule user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:49:17   
gigi1
Srčice moje kolk vas mam jaz rada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:50:37   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Srčice moje kolk vas mam jaz rada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mi tudi tebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 19:55:55   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Srčice moje kolk vas mam jaz rada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mi tudi tebe user posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 20:21:11   
Fidolina
user posted image user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:13:47   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Žižek moj, za jutrišnji Et ti želim veliko sreče, sreče v tem, da se je celica lepo oplodila user posted image , sreče v tem, da se je celica lepo delila user posted image , sreče v tem, da te bo počakala user posted image  in še eno srečo, da bo pri tebi ostala user posted image ...

Prosim, jutri mi sporoči, kako je šlo, veš da bom celo jutro mislila nate, na vaju


Naska, tebi pa želim jutri uspešno punkcijo in da se tam nekje zadaj v kotu skrita najde še kakšna celica
Četrtek, 19.11.
Žiži - ET
Naska - punkcija
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



Punce sem vam prišla zaželet  vso srečo za jutri, pa se pospišem kr pod to, ki je tako lepo napisanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mirno noč vsem,
RADA VAS IMAMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:19:57   
sonček85
žiži miška srečno na  ET in naj bo prelepih 9m.Ma se mormo kaj  dobit ,se nisva vidli že celo večnost

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:41:30   
gigi1
Jupiii user posted image  odlično nam gre user posted image

Fida, Bebiii, Sonček hvala drage moje user posted image

Bebiii kako je šlo na izpitu?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:41:36   
Naska
hvala za vso podporo !!! tebi tudi gigi - srečno!!!
a dons še loh pijem al kuko. fidolina? bo tablet bolj prijel.
sem pa čisto pozabila oni dve tabletki vzet, ki bi jih zjutraj morala za odvajanje... sem se spomnila šele ob pol dveh pa so mi rekli da zdaj pa res ni več treba...

držmo se jutri...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:43:30   
gigi1
Naska ti raj enga rukn. Boš jutri lepo potičko nardila. Jaz odvajala nikol nisem vzela.
A je dragi kej boljš?
Srečno jutri draga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:48:22   
Naska
evo sem spet na unem ko si rekla, da je svetlo pivo, mi bolj leži, kot ta pravo pivo...

ma ja, saj jaz tudi nikoli nisem tablet jemala - me je takrat ko sem imela laparo tako zvila una zadeva, da sem se valjala po tleh pa grabla za telefonom, še dobro da me moj ni poslušal, ker sem sred noči mislila g. klicat pa ga spraševat, kaj je zdaj to...

upedenala sem se, samo noge sem pa pozabila populit...

mojmu bom pa potem res zdajle še kopel za noge naštimala, zdajle pa nekaj inhalira. fuzbal pa itak da gleda - mogoče bi bilo dobro da neha, dokler nam še tko dobro gre.

hej, srečno srečno jutri...


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:56:06   
KIWI
Naska, nebolečo punkcijo ti želim!

GIGI jutri boš zagotovo ti zmagalauser posted image , pa naj Rusi dans delajo kar hočejo! Jaz navijam jutri zate, danes pa se tako ve, ne?!

Uf, je že drug polčas, leeeeetim na kavč!

Pozdravček in lepe sanje vsem!

Nočkouser posted image

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 21:57:34   
Tanja_Jes
Žiži =====> srčno želim da te pričaka lep user posted image , da se lepo oplodi, da ti jo vstavijo in jo čez 9 mesecev ven vzamejo. Naj bo ta tista prava, ki jo že toliko časa čakaš.
Naj bo mala levinja user posted image . Mislila bom nate celo jutro user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 22:01:04   
Tanja_Jes
Naska...naj bo punkcija čim manj boleča in naj te dočakajo lepe celice, zihr se še kakšna kje v kotu skriva. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 23:23:02   
miklarom
Četrtek, 19.11.
Žiži - ET
Naska - punkcija
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Žiži- še jaz navijam zate na jutrišnji zelo uspešen ET, naj te pričaka lep zaroded, in naj se greje pri tebi celih 9mesecev ( mal bol pozno tole pišek, k sem glih iz šihta- delala cel dan ) a ti toliko bolj toplo zaželim srečo jutri RTI
 
Naska - tebi pa čim manj bolečo puncijo in veliko celic
 
Kiwi -user posted image user posted image user posted image  za tri celice in naj bodo vse zmagovalne
 
mismis - koliko jih greješ
 
 


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 7:59:11   
BarbiG

Dobro jutro.

Gigi, še tukaj. Lepo sprejmi svojega user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 8:08:42   
mausikaa
user posted image


dobro jutro...

Žiži in Naska navijam za vaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?