|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 20:14:27   
KIWI
Hja, pri takem tempu življenja in zraven vsega kar dogaja je čudo sploh, da smo še sploh toliko prisebni kot smo, pa spali ali ne spali! Pa hvala za navijanje, bi rekla nekako takole: Iz tvojih ust v moj trebušček!user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 20:20:42   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Fida zakaj pa ti na Vodmatu ne parkiraš? Jaz sem tam vedno najdla prostor. Najprej sem plačevala k budala v GH Šempeter, pol sem šla pa 1x pri Orto baru levo (al desno odvisno s kerga konca prideš), pa ob progi do tunelčka. Tam desno in si na Vodmatu. Vedno se najde prostor.







Malo večerne poezije:

Gigi - ti si pa s tem nasvetom mal zamudila,
ker sem na GKLJ že brco v rit dobila.
Tako, da zdaj bom prišparala,
ker se bom v Dravlje peljala.
 
Joj, vot a poetri. Da ne bo kera bruhala.
 
Mismis in Tanja - jutri bosta grele že pikice. NIČ VEČ SLIKIC RAZGALJENIH MOŽAKARJEV GLEDAT!!!! Bom huda (bi rekla Gigi).


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 20:25:08   
Fidolina
 kiwi - jutri bo uspešno user posted image
Naska nazdravljot!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 20:46:22   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina


IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Fida zakaj pa ti na Vodmatu ne parkiraš? Jaz sem tam vedno najdla prostor. Najprej sem plačevala k budala v GH Šempeter, pol sem šla pa 1x pri Orto baru levo (al desno odvisno s kerga konca prideš), pa ob progi do tunelčka. Tam desno in si na Vodmatu. Vedno se najde prostor.









Malo večerne poezije:

Gigi - ti si pa s tem nasvetom mal zamudila,
ker sem na GKLJ že brco v rit dobila.
Tako, da zdaj bom prišparala,
ker se bom v Dravlje peljala.
 
Joj, vot a poetri. Da ne bo kera bruhala.
 
Mismis in Tanja - jutri bosta grele že pikice. NIČ VEČ SLIKIC RAZGALJENIH MOŽAKARJEV GLEDAT!!!! Bom huda (bi rekla Gigi).





ja, od jutri nič več slikic razgaljenih možakarjev, kaj pa danes????

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 20:59:16   
Fidolina
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

]user posted image  [image]







Naj ti bo Mismis

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 21:13:11   
lana70
dragi moji...šele sedaj sem prilezla do kompa.......sem pa zjutraj imela pregled, na katerega sem čakala 4 ure!!!!!! in naša lizika je težka že 665 g!!! Sedaj vas grem pa mal po diagonali prebrat user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 21:45:27   
zarja1
Mismis in Tanja saj vesta.....user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 21:49:28   
Kruce Fiks
Navijam!




Sreda, 18.11.
Aljonka - UZ
mismis - ET
Tanja_Jes - ET
Pika74 - ET
Kiwi - punkcija


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 21:51:01   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mausika in Fida a bejžta no!
Jaz sem skor zihr, da nas bo še kar nekaj tle gor viselo. Pa ne zato, ker nam ne bi ratalo. Ampak zato ker je tle lušno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Itak, da vsi za vse navijamo  user posted image  user posted image  user posted image


OOOOO brez skrbi....bomo limale stimulacije, skrbele za vajino prehrano, viritualno cartale in masirale stopala, če pa to ne bo pomagalo, poj bomo pa nagajale (to sem si od Mismis sposodila, upam da me ne bo tožila zaradi avtorskih pravic) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da je podkupljiva...user posted image user posted image user posted image



Mišmišu in Tanja jutri lepo sprejmita svoja deca. Mi se pa bomo z vama veselili, najprej pluska, potem UZja, pa prvih metuljčkov, pa napovedovali spol pred NS, pa (če ne drugače) virtualno masirali hrbet, pa dihali, se veselili rojstva vajinih črmlinčkov, pa tega da bo dost mleka, pa sestavljali jedilnike za gosto hrano, pa poslušali ko jih bo puberteta metala, pa...uh kolk dela user posted image . Čist sem se raznežla user posted image


šmrc...Žiži...drugač sem jest ena jokica...kolk te mam rada user posted image user posted image ti vrnem vse nazaj dvojno, če bo sreče pa tudi istočasno user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 21:53:48   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Kruce navija za Bebiii user posted image  user posted image  user posted image






se bom mal Krucu pridružila ...jest tut user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
naj hormon zraste user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 22:01:45   
KIWI
Tudi tu navijam user posted image user posted image user posted image za vse, ha ha, lahk tud za sebe? Tako, zarad mene bi lahko kar zdaj to punkcijo opravli, pa bi bil mir. user posted image

Sicer pa, mižale so blizu, tako da lepo pančkajte vse skupaj!


Nočkouser posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 23:20:57   
Naska
jap, bebi, Tomaževič je faca...

a midve iste knjge bereva Gigi, al od kje tebi izraz dildo kamera (ki ga seveda tudi jaz s pridom uporabljam...)

drugače pa evo čakam, da ura odbije polnoč in da si pepelka v kroksih poči stopko...

user posted image

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 7:13:04   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Navijam!




Sreda, 18.11.
Aljonka - UZ
mismis - ET
Tanja_Jes - ET
Pika74 - ET
Kiwi - punkcija





še tukaj navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 7:45:26   
mausikaa
dobro jutro...o eni so bili že zgodnji...

no ampak zajtrk pa ne sme manjkat kajne?

user posted image

in seveda kavica

user posted image

za stimulacijo pa ne vem - kaj jo lahko limam ali ne? ali jo bom samo na svoj comp? user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 7:46:12   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Navijam!




Sreda, 18.11.
Aljonka - UZ
mismis - ET
Tanja_Jes - ET
Pika74 - ET
Kiwi - punkcija



tudi jaz navijam, tudi jaz....kolk bo user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 8:43:08   
miklarom
mausi - hvala za kavico, že spila, pa za zajtrk, sam pri meni bo danes švof k grem kmal na šiht pa delam do desetih zvečeruser posted image , pa še šefa mam cel popoldan zravenuser posted image , ja smo hitri zjutraj , sicer sem vstala že ob 6.30, pa že pečem sladkiše za sobotni žur,  VAM ŽE KAJ DIŠI, HA,HA,HA....

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 9:04:19   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

sicer sem vstala že ob 6.30, pa že pečem sladkiše za sobotni žur,  VAM ŽE KAJ DIŠI, HA,HA,HA....


o sladkiši, diši diši diši
user posted image

kar pošlji da poskusim pred soboto

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 9:26:00   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

sicer sem vstala že ob 6.30, pa že pečem sladkiše za sobotni žur,  VAM ŽE KAJ DIŠI, HA,HA,HA....


o sladkiši, diši diši diši
user posted image

kar pošlji da poskusim pred soboto





dišiiiii

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 9:50:05   
gigi1
Jutrčka

Mikla do sem je pridišalo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Joooj jaz res upam, da bom sposobna v soboto prilezt do Kopra.
Ne vem kaj je to user posted image  Mene še kar boli. Sem morala ponoči kar tablet vzet user posted image .
Upam, da bom do jutri dobra za ET.

Tanja user posted image user posted image user posted image

Miša, Tanja, Kiwi saj že veste kolk pestke držim in mislim na vas user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Fida je pa poet user posted image   user posted image   user posted image . Pazi, ko boš šla prvič k Rešu ti bo verjetno takoj rekel, da si prestara in da rabiš darovano celico. Pa da je 1% možnost, da rata... Naj ti ne pride do živega. Na začetku vedno odganja starejše pacientke, potem se pa veseli vsakega dobrega rezultata.
Vidim, da ti je tale razgaljeni mladenič prav k srcu prirasel user posted image  user posted image  user posted image

Naska a misliš "Noge gor..." ja sem jo prebrala že dolgo časa nazaj. Name sicer ni naredila najglobjega vtisa (morda sem preveč pričakovala), je pa ene par izrazov ostalo user posted image  user posted image  user posted image . Na temi IVF smo se dost narežale okol dildokamere user posted image

Lanči srčica a tkole so te namatrali user posted image . Bemtiš bi jih kar po riti user posted image . A si se spočila? Si dobro? Pupa je pa že fejst velika user posted image  user posted image  user posted image . Kar tako naprej user posted image  user posted image  user posted image

Mausika hvala za kofi in zajtrk. Za stimulacijo se pa jaz priporočam. Saj danes še lahko user posted image

Zarči se že gnezdita? Že kej špika?

Krucek kako ste vi?

Lupčke vsem

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 9:54:15   
zarja1
Jutro.....user posted image

oj Gigi vidim, da te še vedno boli. A ti počivaš? Te mam na sumu, da ma preveč delaš......

moja dva če se gnezdita? Ma kaj pa vem. Sploh nikol nič ne vem-saj veš al je to to al mam sam v glavi. Ma bo kar bo. Če ne bo slučajno grem pa v nov postopek. Mi drugega ne preostane.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 9:59:28   
barbara b
Sporočam, da me v soboto ne bo na žižole.
Malo ste predaleč user posted image
Bom pa verjetno dan preživela  v vinogradu s škarjami v rokah - jupi user posted image

Gigi za jutri pa držim pesti in vem, da bo to en dober dan user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 10:30:42   
Fidolina
user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 11:40:01   
Naska
ja gigi, to knjigo mislim, no jaz sem jo tudi brala diagonalno, ker je preveč lahkotna... ampak ko grem v knjižnjico opažam, da je na polici najbolj branih knjig kar nekaj teh s problemom zanositve... ker sem to pa še eno prej tudi tam vzela. ampak dildo kamera je pa meni tudi ostala - no vsaj nekaj - čeprav je res pretiravala ... tako da te taka knjiga ne more prevzeti...

objemčke

user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 12:02:27   
gigi1
Zarči saj sem doma. Sicer nekaj naredim za službo, pa še to v polležečem položaju. Ma ne vem kaj je touser posted image . Me je ponavadi bolelo samo prvdi dan, mogoče še prvo noč. Dans bi pa že moral nehat. Upam, da nisem kakšnega vnetja fasala. Sem ponoči mogla tablet spit, pred eno uro pa spet. Bom popoldan Reša poklicala, če ne bo boljš.
Srce daj bodi pozitivna pliiiz. Veš kolk jaz navijam user posted image

Barbara jaz pa vedno bolj upam, da bom prišla in sem se veselila kakšnega glaža tvojega vinčka user posted image . A res ne moreš user posted image
Hvala za pestke user posted image  jih še kako rabim user posted image

Naska malo preveč ameriško in laično je napisana za moj okus. Tud njen humor mi ravno ne sede. V bistvu sem že veliko pozabila user posted image

Fida a se objemčkamo? Evo še jaz user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
18.11.2009 12:28:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Srce daj bodi pozitivna pliiiz. Veš kolk jaz navijam user posted image
draga saj sem, zelo zelo....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?