|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 9:04:14   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

user posted image


dobro jutro...

Žiži in Naska navijam za vaju user posted image user posted image user posted image


Mausikaa, v ponedeljek se vidimo, ker se mi bo od vseh teh (ne)simptomov zmešal. user posted image Sam melm stvari, tko da rabim kakšno drugo okupacijo. user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 9:04:26   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa




dobro jutro...

Žiži in Naska navijam za vaju user posted image user posted image user posted image


Enako!

Mi se odpravljamo ......
Ma naj mi katera smsa kak sta opravle tidveuser posted image
Se vidimo v soboto!1
ČAAAOOO


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 9:15:39   
zarja1
user posted image user posted image user posted image user posted image Žiži, Žiži.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 9:19:12   
neodkrita
Pozdravljene pupe. No tudi ta mesec je prišla user posted image . Sicer pa vse po starem. Še vedno po tihem upam in  upam .....
Za vse, ki čakate navijaaam

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 9:20:13   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Naska, tebi pa želim jutri uspešno punkcijo in da se tam nekje zadaj v kotu skrita najde še kakšna celica
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:10:59   
Rakica_80
Citiram iz teme IVF/ICSI:

Gigi ima zarodekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravooooouser posted image  kaj sem ti rekla, verjami kaj sem ti zadnjič napisalauser posted image

Kruce....uživajte na dopustu, v soboto pa se itak vidimouser posted image

Navijam za ostale močno močnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje poročilo pa dobite po 11 uri, če se hormon kej premikauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:32:49   
Rakica_80
 user posted image DOBRA DRUŽBA SE BO DOBILA NA OBALI user posted image
 
 
 
 user posted image Sobotauser posted image

           21.11.o9:user posted image




  • Kruce Fiks & family-sigurno user posted image
  • Lana & family -sigurno user posted image
  • IVYY & family- sigurno

  • BEBIII & family-sigurno user posted image
  • BarbiG &?
  •  gigi1?
  •  mausikaa & family -sigurnouser posted image
  •  aqua77-sigurnouser posted image
  • miklarom & family -sigurnouser posted image

  • bilka & ?
  • Hedviga tud še deca žica

  • Blanč bo doma sestank sklicala

  • BB verjetn

  • mišmiš verjetn
  • Grethyca & mojmoj - skor verjetn (sam če nau šiht obveznosti)






user posted image   .... če želiš probat žižole se pofočkaj na seznam pa pridi probat, ti nebo žal 
user posted image

Če pride še kdo naj se potrdiuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:45:13   
gigi1
Lubike moje jupiiiiii mamo jouser posted image  user posted image  user posted image  eno lepo Žižolinco user posted image . Reš je reku, da tolk lepga zarodka pa res ni pričakoval. V isti sapi pa, da ne smeva bit preveč evforična, da ne bova spet razočarana. Jaz sem pa kar evforična user posted image . Me nič ne briga. Zgubit tko nimam kaj user posted image
 
Srčice moje zlate. Hvala, hvala hvala user posted image user posted image user posted image . Res ste zlate. Rada vas imam muuučo fejst bi rekla Zarja user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:48:04   
Naska
ŽIŽIŽIŽIŽIŽIŽI BRAVOOOOO!!!


Jaz imam pa dve celici.


user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:49:53   
gigi1
Naska jupiiii user posted image  user posted image  user posted image . Džombe smo res face user posted image . Držim pestke, da se obe oplodita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kdaj imaš ET?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:51:36   
Naska
v torek - kaj so to džombe?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:52:50   
Fidolina
user posted image  Gigi SUPER!!!!! user posted image  ČESTITAAAMMM!!!!!user posted image . Jupi!!!
 
 
 

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:55:18   
Fidolina
O  NASKA TUDI TEBI user posted image  jupijupijaaa jupijooooo...!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:56:10   
KIWI
Žižika, še tukaj, braaaaaavvvoooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

Naska, pripravi se na svojo deco! Lepo si pridelala! Hja, DŽOMBE = konzerve = to smo me, 40+

Pa pozdavček vsem ostalim!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 10:56:19   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Naska

v torek - kaj so to džombe?


Besednjak bivše JLA. Tisti vojaki, ki so tik pred odpustom iz vojske user posted image . Gušterji so pa novinci user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:00:18   
BarbiG

Gigi, bravoooooooooo. Zdaj pa lepo do konca. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:01:35   
BarbiG

Naska, tudi tebi iskreno čestitam za dve celici. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:03:46   
gigi1
Neodkrita user posted image user posted image user posted image  jaz močno upam, da za vse nas posije sonček.

Barbi kako si?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:25:42   
neodkrita
Vse čestitke Gigi, res sem vesela zate!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:55:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Džombe smo res face user posted image

pa ste res!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 11:55:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Naska
Jaz imam pa dve celici.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 12:00:39   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Neodkrita user posted image user posted image user posted image  jaz močno upam, da za vse nas posije sonček.

Barbi kako si?


Kaj pa ti za računalnikom? Takoj pejdi bok žulit. Sicer pa sem zdele kar OK. Sem bila pa cel dopoldan zaspana, dol me skoz špika, slabo mi je bilo, glava me je bolela, pa še pred user posted image simptome mam več al manj skoz. Tko da sem se odločila it v ponedeljek kar v službo, da bom razmišljala še o čem drugem kot o tem, kaj se dogajaj v mojem telesu. Ti pa lepo počivaj. Ptvi trije dnevi po ET-ju so najbolj pomembni.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 13:17:59   
lana08
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lubike moje jupiiiiii mamo jouser posted image  user posted image  user posted image  eno lepo Žižolinco user posted image . Reš je reku, da tolk lepga zarodka pa res ni pričakoval. V isti sapi pa, da ne smeva bit preveč evforična, da ne bova spet razočarana. Jaz sem pa kar evforična user posted image . Me nič ne briga. Zgubit tko nimam kaj user posted image
 
Srčice moje zlate. Hvala, hvala hvala user posted image user posted image user posted image . Res ste zlate. Rada vas imam muuučo fejst bi rekla Zarja user posted image


Bravo Žiži, držim pesti da čez 9m rodiš prelepega otročka.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 14:41:10   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lubike moje jupiiiiii mamo jouser posted image  user posted image  user posted image  eno lepo Žižolinco user posted image . Reš je reku, da tolk lepga zarodka pa res ni pričakoval. V isti sapi pa, da ne smeva bit preveč evforična, da ne bova spet razočarana. Jaz sem pa kar evforična user posted image . Me nič ne briga. Zgubit tko nimam kaj user posted image
 
Srčice moje zlate. Hvala, hvala hvala user posted image user posted image user posted image . Res ste zlate. Rada vas imam muuučo fejst bi rekla Zarja user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za žižolinco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , žiži, čez 8,5 mesecev, nič prej user posted image user posted image

in tebi džomba naska za 2 celici user posted image user posted image user posted image user posted image ....drugič ti bomo rekli gušterka, če boš take pisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
19.11.2009 15:42:34   
Rakica_80
Punce moje, sedaj vam komaj javljam, da mi je zrastel hormon na celih 0,49, uauuuu, to pa je moj rekorduser posted image
Zadnjič je bil komaj 0,35, tako da pivce in krvomočnica res pomagajouser posted image
Mi je rekla sestra, ko sem klicala po 11 uri, da moram priti na UZ,jaz pa njej, neee jutriiiiuser posted image user posted image user posted image
Vam javim jutri situejšonuser posted image
Gigi, še enkrat čestitke, fuuuul sva vesela zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naska, jupiiiiiiiii za dve celiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BarbiGuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ženske moje, jaz tako močno navijam za vas in vsaki posebej pošiljam pozitivno energijo, naj bo ta konec leta za nas zelo zelo uspešen in da drugo leto crtamo naše male sončkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?