|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 9:25:00   
gigi1
Zarja to je pa res logično. Sluznica je zadebeljena in če se preveč matramo na WCju potem kapilarce popokajo. Zato jaz nikoli nimam izcedkov, k sm bolj driskaste sorte user posted image
Hvala srce user posted image  sem kar dobro. Ko imam poln mehur ali črevo me še boli drugače pa kar OK. 

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 9:28:23   
pikica36
drage moje , najprej vsem user posted image user posted image  in lepo pozdravljene... veliko vas je novih  konzervicuser posted image . sploh ne sledim kaj vse se dogaja tukaj gor user posted image v glavnem na hitro sem preletela novičke in najprej moram naši ŽIŽETKI čestitat in povedat da maksimalno stiskam pestke , da ratauser posted image user posted image  , za vse ostale pa prav takouser posted image user posted image
pri nas nič novegauser posted image , M se mi je nekaj sfuzlala, zdaj prihaja točno na 26 dni že 3 mesece - pa ok- naj ji bouser posted image . včeraj sva bila v MB na genetiki, sposodili so si nekaj epruetk krvi in pa narisali celo družinsko drevouser posted image  čez tri tedne lahko menda pričakujeva izvid, ki pa najverjetneje ne bo dal kakega pametnega odgovora(vsaj jaz tako mislim)

v soboto maksimalno uživajte na fešti , še zame dajte "ruknt" enga hajnijauser posted image

se kaj beremo - imejte se skrajno lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 9:36:12   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Tanja, Miša, Zarja in vse zaprte user posted image . A vam je ratalo?
No,... jaz sem sebi naredila medvedjo uslugo, ko sem vam tiste zadeve nalimala. Se včeraj zjutraj nisem mogla odlimat od školjke user posted image

včeraj zjutraj je meni ratalo, z naporiuser posted image . Ma zdaj vem zakaj sem zadnjič imela roza "kao izcedek"? Sma z Vlaisavljevičem pred odmrznitvijo še pogledala sluznico in ja ja...ni se treba tolk trudit na wc, pri taki sluznici pokajo žilice..user posted image Jao meni kolk sma se nasmejala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kak si ti srce?user posted image user posted image user posted image


Ja men je tut ratalo včeraj dvakrat in dons je pa tut ena čofta z mene ven padla. Zarja, ni se dobro napenjat (pomoje), sploh zdej ko ste tri. Men pomagajo samo suhe slive in sadje. Tko da...na školjki sedet, pa kar gre ven gre  ven user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 9:54:21   
gigi1
Pikica user posted image user posted image user posted image  tebe sem pa prav ornk pogrešala. Upam, da izvidi pokažejo, da ni nič narobe user posted image user posted image user posted image  in je šlo res za splet nesrečnih okoliščin.
Hvala ti srce. Večkrat se oglasi.

Tanja važno je, da imaš recept user posted image . Če se meni kdaj zgodi, da en dan ne grem popijem vodo od kislega zelja ali pojem nekaj surovega kislega zelja in kozarec vode, pa že letim user posted image  user posted image  user posted image .
Me pa odpira tudi Maca, magnezij, omega3...pa še kaj bi se najdlo. Najbolj pa živčki user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 10:02:35   
Kruce Fiks
A danes bo pa tako??
Ste že do zdaj naklofale tolk da sm celo kavo spil tu zraven!

Dajmo gigi! Hej tam na seznamčku je še vedno uprašaj.... Sej prideš ane? Zbriši ga!

Piki kje si mi ti!!! Alo na fešto pišuka!!

Pomagajo pa tud suhe fige s kozarcem kokakole.....

A je potrebno danes za katero navijat?user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 10:12:16   
gigi1
Kruce za Bebiii user posted image  user posted image  user posted image

Bom vidla kako bo v četrtek. Nič ne morem še obljubit. Upam, da mi rata user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 10:45:23   
Kruce Fiks
Kruce navija za Bebiii user posted image  user posted image  user posted image




_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:22:00   
KIWI
Ja, GIGI, te gospodinje so res poznouser posted image , tudi jaz čakam na konec kmetije, ma zdaj mam to srečo, da sem pač doma in lahko gledam. Sicer pa meni je bolj pri srcu tale Mike (James Denton), ampak tvoj Gale niti slučajno ni od muh!


Tanja, Mišmiš, Zarja vidim da se stanje izboljšujeuser posted image user posted image

Pikica 36, pozdrav tudi tebi!user posted image

Naska, da se ga nisi napila včeraj?!user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:25:56   
KIWI

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Kruce navija za Bebiii user posted image  user posted image  user posted image








JAZ TUDI SEVEDA!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:29:59   
Naska
ojla vsem skupaj -
no danes pade stopka - z dvema folikloma smo zadovoljni eden je 20 in drugi 18... pa endometrij ej 8 ali 9 se ne spomnim - karkoli že to je...

torej v četrtek punkcija...

grem rajš kr na pivo, da ne bom premišljala, ja GIGI takole se zadevam kaj pa naj... -  zdajle imam vsaj vzrok...

user posted image
držte pestke... pa še kašnega delfinčka gor napopajte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:31:45   
Naska
kiwi - včeraj - prvega se spomnim, drugega tudi še - tam okoli 13 ure, potem sem pa zvečer segla v hladilnik po četrtega pa ga ni bilo - le kam je izginilo - sem morala potem toplo iz shrambe it iskat pa pituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:33:51   
gigi1
Naska user posted image  user posted image  user posted image  za stopko. Tudi tretji bo še zrasel user posted image  user posted image  user posted image . Ti se kar še malo zadevaj user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:45:41   
KIWI
O ti revca tiuser posted image , bi pa rekla, da ti je zmanjkal en, mam jaz tud zalogo v hladilniku! user posted image user posted image
Ja, pa user posted image user posted image za rezultat, nekako tak kot pri meni, tistih 8 ali 9 za endometrij pa je debelina maternične sluznice. Pa mogoče še bo kak folikel zrasel, le drži se pivca, pa kakšno jajčko pojej!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 11:52:55   
Rakica_80
Hellloooouser posted image
Evo mene, evo vasuser posted image
Danes mislim, da je bil namesto G.Drobniča, Tomaževičuser posted image  Iz štarta mi je rekel, ja kaj pa so vas poslali na UZuser posted image  Etradiol je bil zadnjič komaj 0,26, zakaj so vas poslali tako hitro na UZ, jaz pa mu pravim, jaaa vprašte svoje kolegeuser posted image
Vglavnem, situacija je ista kot zadnjič, moram začet več piv na dan pit, da bi se frnikula kej premaknilauser posted image nooo hormon pa mi je neverjetno v dveh dneh zrastel, komaj na piškavih 0,30user posted image  Ehhhh....
Dobila sem dve ampule in v četrtek spet kri, je rekel, da sploh nerabim hodit na UZ, dokler mi E. ne zraste nad 0.40, jaaa končno en pametenuser posted image
No, vglavnem, če mi bo hormon prepočasi rastel bom dobila večjo dozouser posted image
Kaj vi mislite, sama si ne morem vedeževatuser posted image , a je krivo mogoče tudi to, da jaz nemorem zanosituser posted image
 
Gigi, mislim nate in ti želim jutri vsooo srečo- ITAK DA BOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Kaj je sedaj, vsi ga nekam serjete zadnje časeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Šiiiibam, držite pesti, ob dveh imam ipituser posted image
 
Ciaooouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:00:09   
gigi1
In jaz tkole pozabim Krucetu suflirat naj za Nasko navija user posted image . Mi je bilo čist normalno, k se zadnje dni skoz dildokamerci nastavlja user posted image .

Kiwi tebe sem pa tud prejle spregledala... Me zgleda utropizderaj mal mede user posted image
Jaz se zbujam že ob 4.30 in padam v pojstlo ob 9ih. Včeri sem se matrala do 9.15 in omagala. So mi gospodinje res prepozno. A kdo ve do kdaj bo še tale neumnost od kmetije na sporeduuser posted image

HOČEM GOSPODINJE OB 9IH user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Tvoj Mike je tud čist fejst. Mi je bil čist všeč dokler se ni Gale pojavil user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:08:17   
gigi1
Bebiii držimo pestke za izpit user posted image user posted image user posted image

Pa za E, da čimprej zrase.user posted image  user posted image  user posted image Nisem teh stvari preveč študirala, kot vem E pomeni zrelost foliklov. Naj me katera popravi, če se motim.
Seveda je možno, da je to problem.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:10:30   
KIWI
Gigi, me sploh ne spominjaj na utropiz...., user posted image mi je že naprej slabo in upam, da dobim spet dabroston, kot v prvem postopku. Je dost boljši, vsaj za prenašat! Glede spanja pa tudi, zadnji teden sem kar dobro spala ampak 14 dni pred tem user posted image pa drugače sploh ni šlo kot s Hova tabletkami. Sicer sem zvečer zaspala, ampak med polnočjo in 1 uro zjutraj pa auf in oči kot sova user posted image tam do enih 4 ali 5 zjutraj. Za znoret, tega pač nikomur ne privoščim!
A bomo kakšno peticijo za gospodinje ob 9h začele?!user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:12:07   
KIWI
Bebiii navijamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:17:03   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

A bomo kakšno peticijo za gospodinje ob 9h začele?!user posted image


http://www.freeonlineepisodes.net/watch-desperate-housewives-online-episodes-for-free/

user posted image

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 12:20:32   
mausikaa
kar se pa navijanja tiče: jaz navijam za VSE!!

in bom drugo leto sama samcata tukaj...ve pa vse na "čvekanju v pričakovanju"  ali pa na "starši čvekamo"  no sej ne da vam ne privoščim, itak da vam!
hmm, mater bom si limala stimulacije 300/h, me bodo benali z foruma user posted image user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 13:55:21   
Fidolina
user posted image Navijam za vas!!!!!! (jutri bom pa eno malu tudi za naše žogobrcarje).
Bebiiii - a ti tudi finančno podpiraš parkirno hišo Šentpeter? user posted image  (al si slučajn ljubljansko dete, pa s trolo?)
Naska - ti se maš pa lušno. Bi se ti kar pridružla user posted image .
Mausikaa - jst še ne grem nikamor. Za silo bo mogoče tud moja družba sedla.user posted image
 
Kaj več pa kasneje - grem bek tu vorkuser posted image .

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 16:21:44   
Kruce Fiks
Ena češpljica ima ZSuser posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 17:33:42   
gigi1
Mausika in Fida a bejžta no!
Jaz sem skor zihr, da nas bo še kar nekaj tle gor viselo. Pa ne zato, ker nam ne bi ratalo. Ampak zato ker je tle lušno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Itak, da vsi za vse navijamo  user posted image  user posted image  user posted image

Fida zakaj pa ti na Vodmatu ne parkiraš? Jaz sem tam vedno najdla prostor. Najprej sem plačevala k budala v GH Šempeter, pol sem šla pa 1x pri Orto baru levo (al desno odvisno s kerga konca prideš), pa ob progi do tunelčka. Tam desno in si na Vodmatu. Vedno se najde prostor.

Naska nazdravje user posted image

Kiwi jaz žal večji del življenja tako spim user posted image  Še dobr da sem (občasno user posted image ) prisebna.

Mišmišu in Tanja jutri lepo sprejmita svoja deca. Mi se pa bomo z vama veselili, najprej pluska, potem UZja, pa prvih metuljčkov, pa napovedovali spol pred NS, pa (če ne drugače) virtualno masirali hrbet, pa dihali, se veselili rojstva vajinih črmlinčkov, pa tega da bo dost mleka, pa sestavljali jedilnike za gosto hrano, pa poslušali ko jih bo puberteta metala, pa...uh kolk dela user posted image . Čist sem se raznežla user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 18:35:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Mišmišu in Tanja jutri lepo sprejmita svoja deca. Mi se pa bomo z vama veselili, najprej pluska, potem UZja, pa prvih metuljčkov, pa napovedovali spol pred NS, pa (če ne drugače) virtualno masirali hrbet, pa dihali, se veselili rojstva vajinih črmlinčkov, pa tega da bo dost mleka, pa sestavljali jedilnike za gosto hrano, pa poslušali ko jih bo puberteta metala, pa...uh kolk dela user posted image . Čist sem se raznežla user posted image

ma jaz tudiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
17.11.2009 19:52:43   
gigi1
Kiwi naj bo punkcija neboleča in čimveč lepih celic, ki se bodo takoj pofočkale z zmagovalnimi plavalčki user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?