|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 13:06:48   
Anonimen
hej scorpiogirl!
zdaj trnutno ne bi z njim imela otroka, ker je že tko dovolj problemov.kot si sama rekla:) ko se vse uredi, pa mogoče... hvala ti za spodbudne besede in da si ena izmed tistih ki so to tko vzele, da mi pomagajo, kot sem na prvem postu napisala.ne pa da me kritizirajo.če bi hotla da me, bi to spodaj napisala, ampak tega trenutno ne potrebujem. za VSE OSTALE PA...vsak ma pač svoje mišljenje glede tega, hvala bogu, ampak s teto lidko se že dolgo poznava in na milimeter pozna mojo situacijo. tko da ne skrbte, ne izdajam se pod dvemi imeni. hvala vsem za mnenja, še posebej tistim ki me razumejo. lepe praznike želim vsem

(odgovor članu scorpiogirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 13:09:19   
Anonimen
kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!

(odgovor članu kimsy)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 13:58:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!


Kaj pa teta Lida pravi na to? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 14:56:37   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!


Kaj pa teta Lida pravi na to? user posted image




user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 18:14:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!


Kaj pa teta Lida pravi na to? user posted image



enako kot mlada mmačeha

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 19:48:28   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hej scorpiogirl!
zdaj trnutno ne bi z njim imela otroka, ker je že tko dovolj problemov.kot si sama rekla:) ko se vse uredi, pa mogoče...


aja? Par postov više pa jočeš, kako zelo si jih želiš.  Ali je bila to tvoja tretja osebnost?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
25.12.2008 21:33:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!


Kaj pa teta Lida pravi na to? user posted image



Teta Lida se modro premisljuje kot se za teto spodobi in bo mladi macehi zagotovo namenila spodbudno besedo ali dve.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 0:12:46   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

hej scorpiogirl!
zdaj trnutno ne bi z njim imela otroka, ker je že tko dovolj problemov.kot si sama rekla:) ko se vse uredi, pa mogoče... hvala ti za spodbudne besede in da si ena izmed tistih ki so to tko vzele, da mi pomagajo, kot sem na prvem postu napisala.ne pa da me kritizirajo.če bi hotla da me, bi to spodaj napisala, ampak tega trenutno ne potrebujem. za VSE OSTALE PA...vsak ma pač svoje mišljenje glede tega, hvala bogu, ampak s teto lidko se že dolgo poznava in na milimeter pozna mojo situacijo. tko da ne skrbte, ne izdajam se pod dvemi imeni. hvala vsem za mnenja, še posebej tistim ki me razumejo. lepe praznike želim vsem

Ni dvoma,da se z teto lidko poznata v dno duše oziroma na milimeter kot praviš ti.In prav tako ne dvomim,da pozna do potankosti tvojo situacijo, v VSE ostalo kar si tukaj povedala pa na žalost močno dvomim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 0:26:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Otroci nimajo tu dobene veze.



mene je pa zbodlo predvsem toleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 1:59:35   
mojca345
če misliš resno da ji bivši mož da denar za otroke, ona ga pa porabi za sebe, potem je najboljše če si vzameta list papirja in napišeta kaj on daje vse in kdaj in ZA KAJ......in če se resnično pojavi sum, potem je najboljše, če on njej ne da denarja, ampak gre sam z otroci in jim kupi kar rabijo...seveda pa si spet napiše kdaj je kupu in za koliko in kaj...in koliko časa nej bi tisti čevlji npr. k jih je kupu trajal....

drgač pa....je to med njima, če si pozabila....in to nima nobene veze z tabo...važno je, da otroci dobijo kar potrebujejo na konc, ne glede čez koliko preprek mora it....drgač pa si sicer res njegova partnerka, sam ti ne daješ tega dnarja in nisi mati njegovih otrok....tut ne vem zakaj ti tok to pomen ? če je njemu vseeno, sej je njegov dnar, on pa lahko z svojim dnarjem počne kar hoče...tko k ti z svojim, če ga imaš...ali se bojiš, da bo premalo za tebe ostalo ?

misli, da je še kej drugega v življenju za rešit in postorit, k da si razbijaš glavo z temi stvarmi...k pomoje če ga boš gnjavla pre dolg, bo še tebe skenslu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 3:00:16   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: ****



Prezivijo, ja in nic vec.
Res je , vendar mi ne moreš reči da pa povprečna družina  ne revna porabi  eno povprečno plačo vsak mesec za oblacila, itd. , samo da sta otroka urejena.


Kaj tocno si hotela povedat??

Kje pa pise da  ta ocka da eno povprecno placo na mesec samo za oblacila??? Oziroma da sploh da eno povprecno placo?

A ti ves kok je ena povprecna placa v RS??? Ker prej si pisala o 300 evrih na starsa sedaj pa o povprecni placi, ki pa ni 300 eurov...itak pa ni point v denarju...

Ampak kdor ima da, kdor nima pac ne more dat. In pa ce ta ocka ima in s tem prav nic ne trpi njegovo financno stanje res ne vem zakaj je to tok narobe...
Pa naj da.

Ma jaz bi se pol mogla ze od "pozrtnosti" v zemljo ugreznit, ker moj partner financno pomaga in svojim sestrama in njenim otrokoma pa se starejsemu bratu..pa mami... in prav gotovo ce bi imel se svojega otroka od prej bi 100% ne samo polovicno skrbel se zanj in mene to nic ne moti. Nismo mi zato nic lacni ali prikrajsani res je da bi morda lahko imeli vec, ampak jaz verjamem kar 1x das iz srca se 100 x povrne. se posebaj pa lastnemu otroku...

Ma to je samo moje mnenje.

Itak pa imamo samo eno plat zgodbe pa se to nam je natrosila samo tiste informacije,ki se njej zdijo pomembne. Nikjer ne pise koliksna je prezivnina... Ze iz tega podatka, bi se dalo marsi kaj sklepat...

Se opravičujem, če nisem bila natančna. Mislila sem, da če da oče 300 ter mati 300 pride znesek 600eur na mesec, kar se meni osebno zdi dovolj. Nisem rekla, da je pp 300. Povprečna placa je verjetno okoli 800 eur, za november je bila okrg 900eur. Odkod pa vem?Vem ker poznam očeta, mačeho ter otoke. Pa saj te razumem, saj vsi pomagamo svojim svojcem, ampak kot vedno je dobrota sirota v takšnih primerih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 3:09:37   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Jst bi na tvojem mestu pustila partnerju naj otrokoma kupuje kar želi, ampak vse stvari, ki jih kupita vidva naj ostanejo pri vaju! In vem, da tebe ne moti to, da jima kupuje stvari ampak odnos mame!


dajte mi prosim zagovornice zgornjega predloga povedat v čem je smisel kupovanja stvari, ki jih potem večino časa (pri mami) ne uporabljajo. recimo oblačila - v čem je point, da majo kup majic in hlač, ki jih bodo lahko nosile npr. 8 dni v mesecu (za vikende, ko so pri očju), s tem da otroci rastejo ko konoplje in jim bodo verjetno čez 1 leto te svari premajhne. potem je pa bolje da sploh ne kupuje oblačil, tiste 2 dni bodo pa že v "cotah" zdržale, saj morajo ostalih 5 dni itak bit v njih, potem tistih 2 dni nima smisla bit urejen (razen če je to mogoče "samo" za očija?)..

ne razumem kako je nosit lepo majčko OK, ko je z očijem in ne ko gre npr. v šolo. a katera misli, da je otroku to logično? še men ni..
sicer isto velja za igrače - zakaj bi jo lahko uporabljala samo pri očju in ne tudi čez teden? a ni mogoče njena? če je ne sme odnest sabo kamor želi, a ni to potem v bistvu "očijeva" igrača?!

Jaz osebno nisem zagovornica takših načinov. Mislim da morajo otroci biti vedno lepo urejeni tako pri očiju kot pri mami. Grdo je vidit otroke neurejene, samo se mi zdi da se to ne dela na takšen način.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 3:22:45   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????

Vandame skoraj  99,9% sem da je tako kot praviš,ker skoraj ne verjamem,da bi katera razmišljala tako g....!

Na žalost nisva isti osebi. Tvoje žaljitve se mi pa res ne zdijo primerne, ker če bi ti to videla na lastne oči , bi mogoče tudi ti tako razmišljala. Tudi mlada mačeha je samo človek in ne zdi se mi prav da jo obsojaš zaradi njenih občutkov. Verjetno se je odločila, za ta blog ker je upala da ji boste mamice znale svetovati na kakšen boljši način, kako se spopasti s tem, dobila je pa kritike. Zelo lepo. Saj vem da, ji niste dolžne svetovati.(odgovor v naprej)

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 3:27:33   
TETA LIDA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kimsy!
ne moreš verjet koliko takšne spodbudne besede pomenijo.hvala!


Kaj pa teta Lida pravi na to? user posted image

Teta Lida  pravi da smeh je pol zdravjauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 3:33:52   
TETA LIDA
Pikipoki , drž se in probaj se iz tega vsega kaj naučit. Za vse vas ostale pa lahko noč, grem spat . Pa enga velikega lupčka za moje male principese v postelji.

< Sporočilo je popravil TETA LIDA -- 26.12.2008 3:38:03 >

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 9:11:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

Verjetno se je odločila, za ta blog ker je upala da ji boste mamice znale svetovati na kakšen boljši način, kako se spopasti s tem, dobila je pa kritike.


O, teta Lida, dobro jutro. Ja, tako pač je, dobila je morje odgovorov, če ji niso po volji, je morda pa res kaj na tem, da nima prav, se ti ne zdi? Daj lepo jo pozdravi user posted image

(odgovor članu TETA LIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 16:20:25   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Otroci nimajo tu dobene veze.



mene je pa zbodlo predvsem toleuser posted image user posted image user posted image



Kako, da otroci nimajo veze. Saj, če ne bi bilo otrok tudi bivše ne bi več bilo. Danes bi bivša bila zelo vesela, da se ne rabi  ubadat s sedanjo od bivšega.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 17:32:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TETA LIDA

IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

ne vem če nista TETA LIDA  in MLADA MAČEHA  ena in ista oseba????????????????????????????????????????????????????????

Vandame skoraj  99,9% sem da je tako kot praviš,ker skoraj ne verjamem,da bi katera razmišljala tako g....!

Na žalost nisva isti osebi. Tvoje žaljitve se mi pa res ne zdijo primerne, ker če bi ti to videla na lastne oči , bi mogoče tudi ti tako razmišljala. Tudi mlada mačeha je samo človek in ne zdi se mi prav da jo obsojaš zaradi njenih občutkov. Verjetno se je odločila, za ta blog ker je upala da ji boste mamice znale svetovati na kakšen boljši način, kako se spopasti s tem, dobila je pa kritike. Zelo lepo. Saj vem da, ji niste dolžne svetovati.(odgovor v naprej)


nisem nič žalila s tem k sm napisala da sta ena in ista oseba  sam kokr je videt sta.  če je pa to zate žaljitev pa sploh ne veš kaj pomeni žaljitev. Žala bi te če bi ti napisala da si navadna koristolovka, ku**a itd. tko te pa s tem nisem.

(odgovor članu TETA LIDA)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 20:14:34   
Anonimen
no, mislim da tole nikamor več ne pelje, kvečjemu v provokacijo en drugega.to velja za nekatere,ne za vse.zato bo bolje da se vsi skulirate in ne bodte tko nastrojeni.kot sm napisala, rabim pomoč in ne kritiziranja.verejtno ne razumete kako je to ko imaš nekoga res rad.mame samoranilke so pa tko in tko odgovarjajo na ta problem povsem z drugega zornega kota.ne zamerim, samo smilijo se mi.lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:09:06   
kofetek2010
mlada mačeha ~ a ti sploh veš kaj vse bi naj pokrivala preživnina? A ti res misliš, da so to le cunje, obutev in igrače?! user posted image
A morebitna najemnina/kredit za stanovanje, elektrika, voda, odvoz smeti, telefon, praški, mehčalci, čistila, itd., prehrana v šoli/vrtcu, športne dejavnosti/glasbene šole/tečaja tujih jezikov, športne opreme/inštrumenta, itd. pa niso stroški, ki so povezani z otroci!? user posted image

In veš kaj je dejstvo? Otroci morajo po ločitvi staršev obdržat enak finančni položaj kot so ga imeli pred njihovo ločitvijo. In če se starša nista s preživnino dogovorila o pokrivanju vseh stroškov povezanih z otroci je lepo od očeta, da še kaj primakne.



< Sporočilo je popravil jana73 -- 26.12.2008 21:10:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:23:39   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mlada mačeha ~ a ti sploh veš kaj vse bi naj pokrivala preživnina? A ti res misliš, da so to le cunje, obutev in igrače?! user posted image
A morebitna najemnina/kredit za stanovanje, elektrika, voda, odvoz smeti, telefon, praški, mehčalci, čistila, itd., prehrana v šoli/vrtcu, športne dejavnosti/glasbene šole/tečaja tujih jezikov, športne opreme/inštrumenta, itd. pa niso stroški, ki so povezani z otroci!? user posted image

In veš kaj je dejstvo? Otroci morajo po ločitvi staršev obdržat enak finančni položaj kot so ga imeli pred njihovo ločitvijo. In če se starša nista s preživnino dogovorila o pokrivanju vseh stroškov povezanih z otroci je lepo od očeta, da še kaj primakne.




Točno tako jana73. Pa nisem nikoli bila mama samohranilka, da bi govorila iz lastnih izkušenj in vedela kako se mame prebijajo same s svojimi otročki. Sem namreč poročena že 35 let. Ampak to kar si jana73 napisala so dejstva.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:27:18   
Anonimen
preživnina je dogovorjena, tako kot sta se pač dogovorila.je zelo visoka,btw.nič nimam proti temu da se otrokom še kaj kupi,nisi dobro razumela, ampak ko se to sprevrže v izkoriščanje je pa dovolj zajebancije.hvala bogu da jim še kaj kupi,sm vesela,ampak če več porabi zase kot za otroka,se pa potegne črta.to se pa vidi po tem,kakšne jih k nam pošilja.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:29:34   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

preživnina je dogovorjena, tako kot sta se pač dogovorila.je zelo visoka,btw.nič nimam proti temu da se otrokom še kaj kupi,nisi dobro razumela, ampak ko se to sprevrže v izkoriščanje je pa dovolj zajebancije.hvala bogu da jim še kaj kupi,sm vesela,ampak če več porabi zase kot za otroka,se pa potegne črta.to se pa vidi po tem,kakšne jih k nam pošilja.


300 € je zate zelo visoka? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:47:55   
Anonimen
kdo pa je reku da je 300 evrov?sem mogoče rekla da je 300 evrov?dobro preberi MOJE poste.niti omenila nisem številke, zato ne bodi preveč pametna.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NJEGOVA BIVŠA GA VRTI OKOLI PRSTA
26.12.2008 21:54:13   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mlada mačeha

kdo pa je reku da je 300 evrov?sem mogoče rekla da je 300 evrov?dobro preberi MOJE poste.niti omenila nisem številke, zato ne bodi preveč pametna.


Se opravičujem, sem preverila. Teta Lida je napisala 300 € in sem mislila, da je pač to številka, ki jo plačuje. Ker je Teta Lida seznanjena s situacijo in tud z višino preživnine.

Pametna pa sem, res, da včasih še preveč. Ampak od viška glava ne boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?