|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 12:56:35   
gigi1
Zarči jajčniki kar OK, trebušček napihnjen, voda ostaja, joške boleče in do Koroške, bradavice pečejo, zadeta k afna... kaj naj še rečem user posted image

Noki palčke še vedno primerno omejene. No, danes ne user posted image , ker sem že 2 prcimla. Mogoče bom pa zvečer bolj pridna. Zdej sem si mal duška dala user posted image
Kako si ti? Glede na to, da so Hedi že nekako rok 5.2. postavli se mi zdi, da boste vi tudi kmalu?? Kaj pa sladkor? Mislim nate user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:00:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči jajčniki kar OK, trebušček napihnjen, voda ostaja, joške boleče in do Koroške, bradavice pečejo, zadeta k afna... kaj naj še rečem user posted image

ja pol si super....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:05:32   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči jajčniki kar OK, trebušček napihnjen, voda ostaja, joške boleče in do Koroške, bradavice pečejo, zadeta k afna... kaj naj še rečem user posted image

ja pol si super....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aha, mi na čelu piše user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:16:00   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

SEM NAZAJuser posted image user posted image user posted image

Kaj naj, se smejim, ker žalostna pa res ne morem bitz, ker moj mali očitno tako uživa da noče ven. V ponedeljek CTG in skoraj 100% sprožitev poroda. So pa rekli, da je brez veze na silo, ker če mu je tak fino notri, ga ne bomo na silo potiskal, ker valjda on že ve.

Punce, hvala za vse, zdaj grem jest, potem pa po mojga sinčka k babici.

pa vse prebrat za nazaj.


Pa ne noooooouser posted image user posted image user posted image user posted image . pejt rodituser posted image



sosedika ... tik tak pa boš tud ti šla med

user posted image


A greš kam popoldne, ker drugač se ti jaz na kufe nacrtam, ker če bom čakala, da ti prideš, bom res šla prej rodituser posted image user posted image user posted image
Sem najdla klomifenčke za tebe.
Gigi jaz sem kar uredu. Ko bi mi kdo mal apetit zmanjšu bi blo pa sploh super. Če bo šlo tko naprej bom kmalu imela tri mestno številkouser posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:20:51   
Stella Rossa
user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:57:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

ojla šuki, si mi naredila uslugo, tak nekje pol ure že popravljam in apdejtam sezname user posted image . kak se ti zdi moj/tvoj datum? zadovoljna? kak rokice? upam, da si ok!

kaj pa dobi zmagovalka na stavnici? čast in slavo? al kaj konkretnega v kongu po svoji izbiri?? npr. pija bo glih nosečka, tak da 2 čaja, pa eno kokakolo! user posted image

gigi, čuj, kak pa kaj palčke? še kar vztrajaš al te je zvilo in si popustila razvadi? no, kmalu ti bo itak začelo smrdet, pa ne bo težko odnehat!user posted image

Roke so .....mah ni vredno omembe, ko bo res kaka drastična sprememba se bo pa fejst pohvalila, za zdej se pa res ne mormuser posted image

Ma super je tvoj datum, vse kar je pred 11.02. je super, sam da nau moj tud potegnu čez rok, sam klinc k nimamo nč vpliva na touser posted image

Zmagovalka dobi častni naziv jasnovidke, v Kongu pa pivo tud, če bo noseča, pivo je B vitamin.user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 31.1.2009 13:58:36 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:58:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

SEM NAZAJuser posted image user posted image user posted image

Kaj naj, se smejim, ker žalostna pa res ne morem bitz, ker moj mali očitno tako uživa da noče ven. V ponedeljek CTG in skoraj 100% sprožitev poroda. So pa rekli, da je brez veze na silo, ker če mu je tak fino notri, ga ne bomo na silo potiskal, ker valjda on že ve.

Punce, hvala za vse, zdaj grem jest, potem pa po mojga sinčka k babici.

pa vse prebrat za nazaj.


Pa ne noooooouser posted image user posted image user posted image user posted image . pejt rodituser posted image



sosedika ... tik tak pa boš tud ti šla med

user posted image


A greš kam popoldne, ker drugač se ti jaz na kufe nacrtam, ker če bom čakala, da ti prideš, bom res šla prej rodituser posted image user posted image user posted image
Sem najdla klomifenčke za tebe.
Gigi jaz sem kar uredu. Ko bi mi kdo mal apetit zmanjšu bi blo pa sploh super. Če bo šlo tko naprej bom kmalu imela tri mestno številkouser posted image user posted image



blančika
user posted image ... ne mi ti men zdej naprej neki kao če boš mene čakala ... mal povrtej po svoji lepi nosečkasti glavici, kdaj si nazadnje kofetala pr meni ????? ...

je pa tko da zdejle še juhico pojeva z mojim, pol greva pa

ledene
user posted image     
     user posted image
        user posted image



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:58:34   
lara light
Sonček, že ves dan diham s tabouser posted image user posted image user posted image

Zvezdica, tvoj mali je res faca, skoristil bo all inclusiv do zadnje ure, pravi poba za ta svetuser posted image

Shuka, Zarja, Gigi, mismis, blanči, stella ...pozdravček!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Lara kako so tvoji otročki? Še zmeri hočjo tolk jest? 


Ojla, Pija, zdej se trudim, da sploh kej pojem, nobenega apetita, okusa, vonja...nič od tega, se nisem nič zredila od zadnjega pregledauser posted image ; kako si ti? delo se počasi umirja? kdaj spet v akcijo? lubčkauser posted image

Sonček, naj mine hitrouser posted image ; komaj čakam na novičko!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 13:59:46   
Shuka
Larči - ti si pomoje čist preveč aktivna nosečka, ni čudn, da se ne zrediš, če pa vse pokurišuser posted image A je virusek odpeketal dalje? 

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:26:21   
Pija76
Sonček 33 pa kaj ti čakaš????????????????????? Mater sem prišla samo zaradi tebe gor!!!!!!!!!! Ok grem še en del bajte spucat, pol pa maš da že tud ti rodiš. Ker jaz pol grem pa ne bom do jutri zvečer vedla,da si mamica, edino če bo kera tolk dobra pa mi pošlje sms!!! Please........

Lučka ti imaš to dober sistem, da petek fataš in ne v soboto. No jaz sem rajš pirčkala včeraj user posted image

Zarči kaj če bi midve mizo skidale v un uničevalec za papir? Pomoje najboljš.......

Lara evo jaz sem fajn, delam kaj čem, do konca marca bo še kriza, pol mi boi pa lepo - bom imela direktorsko službo user posted image . Akcija enkrat v aprilu, moram mal do ata najdet da ga mal vprašaj kaj čmo user posted image . Tle je pa on šef! Pol praviš, da so te vsi nosečniški znaki napadli? No sej si dobr pa vsaj do zdaj konzumirala user posted image

Gigi aj dehi dimit, čeprav zdele pomoje škodi nič do torka. Jaz bi pomoje na polno.

Pikovit dobr da imaš dragega da te tolaži! Drži se!!

Blanči si šla na kafe? Pozdravi animacijsko sosedo.

Bambi iz VB je dobava potrjena, dinarčki pobrani, zdaj čakam dostavo. Čez lužo pa niso še nič pametnega javili.

Zvezdica pol boš pa nov teden z dojenčkom začela. Ah, je--biga dobra gostiteljica si user posted image

Ajd bejžo pucat, Sonček dej tačas rodit prosim.





(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:26:32   
spelka12
o zvezdica porkašpinčič ma a ga res ne mormo prepričat da bi ven prišu?
sonček kot je rekla benika diiiiiihaaaaaaaaaaaaaaat punca dihat.........
vsem ostalim pa en user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:29:23   
spelka12
A bomo kej navijale danes za


 
Nedelja, 01.02.
zup2 - ET
Fargesia - IUI
T1979 - ET
cukica - UZ
efika - punkcija

 
Dejmo punce, dejmouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:29:26   
Grethy
Pijika ... lastavička mala ... poslušej ti mene ...evo ti direkt vračam pozdravček in me zanima al si naročila rcnije zame al kva ???? user posted image user posted image user posted image




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:33:57   
spelka12
Vem, da smo to že 100* povedale samo a je aspirin po punkciji a po et-ju? Pa v lekarni mi ga brez recepta sploh niso hotli datuser posted image . Sem dobila en nadomstek, ki ima kao iste sestavine in učinke - Andol

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:44:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Vem, da smo to že 100* povedale samo a je aspirin po punkciji a po et-ju? Pa v lekarni mi ga brez recepta sploh niso hotli datuser posted image . Sem dobila en nadomstek, ki ima kao iste sestavine in učinke - Andol
Speka tud Andol je OK sam, da je največ 100 mg. Jaz sem ga začela jemat po punkciji.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:50:30   
MBT1979
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

A bomo kej navijale danes za


 
Nedelja, 01.02.
zup2 - ET
Fargesia - IUI
T1979 - ET
cukica - UZ
efika - punkcija

 
Dejmo punce, dejmouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jst sem zakoj za!!! go, go , go girls!!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 14:59:51   
arneja
Ja, Sonček, kje sta vidva s fantičkom? Zdaj sta pa tudi že 2/2 user posted image .

Zvezdica, boš imela pa februarčka user posted image . Meni se zdi prav lep datum 2. 2. user posted image .

Punce, bom Prometrium dobila na Fernetičih brez recepta? A ob sobotah delajo? Ima mogoče katera link do lekarne, ga sploh ne najdem user posted image ?


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu MBT1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:01:59   
lučka 25
Shuki, vidim da tvoj mali že radovedno raziskuje kako bi bilo zunaj trebuščka. Saj zdaj bo pa en dva tri tu ta prelepi dogodek.

zvezdica, vidim da bo akcija šele v ponedelek, edino če se tvoj mali premisli že prej, ampak kaže da je bolj malo možnosti za to.

Pikovitka, upam da si sedaj že dobro in je psiha spet n pozitivni ravni. Važno je, da si se zjokala in nisi držala v sebi. Zdaj pa lepo naprej proti uspehu.

bambi, ampak šivanje za lepa hvala se pa ne splača več, že zaradi živcev. Je tako deala moja sestrična, pa je potem tudi reklada zdaj je pa dovolj. Ker nekaterim so bile hlače všeč, pa so imeli sao eno število večje, pa jih je vzela, ker mi jih bo tako šivilj zastonj zožala. Potem je pa temu naredila konec in sedaj pridejo le tiste, ki res potrebujejo pomoč za kaj zarobit ali skrajšat.

Greti, res maš polno dobrih slikic. Za vse priložnosti.user posted image

Miška maš prav, 200 strani za nas je mala malica.user posted image

gigi, vidim da si zadeta od u.... Kake dva tedna je kriza, pol boš pa tako in tako zaspana in zmatrna ker boš vedeas, da ej test + in si nosečka. Me to tako in tako že vemo, da si.user posted image

Zarja, vidim da te že skrbi ponedeljek in kidanje mize. Ti čist vrjamem. Tako, da s sabo v službo kar ta veliko lopato vzemi.

Lara, ja saj se nisi nič zredila. Če najnovejšo slikico pogledam, si samo v trebuh dobila, drugje je pa vsega manj. Maš pa res čarobno lepega bušija.user posted image

špelka, meni je rekel Reš za aspirin, da ga začnem jemati po ET. Kako pa to, da aspirina niso dali brez recepta? To pa še nisem slišala, edino če je to sedaj kak nov sistem.


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:03:25   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: miska73




No za Tassii sem pa nagooglala en kup seksi čokoladkotov.
Ki jih dobi na večer, če se še kej javi danes seveda. user posted image


Zdej grem pa še jst Fato izigravat.

Veš da vas moram prit mal pogledat, spoh če me čaka njamsi večerjica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:03:35   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Ja, Sonček, kje sta vidva s fantičkom? Zdaj sta pa tudi že 2/2 user posted image .

Zvezdica, boš imela pa februarčka user posted image . Meni se zdi prav lep datum 2. 2. user posted image .

Punce, bom Prometrium dobila na Fernetičih brez recepta? A ob sobotah delajo? Ima mogoče katera link do lekarne, ga sploh ne najdem user posted image ?



Tu je link od lekaren.

Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
 
Ne vem kako je pa s tem, če jih dobiš brez recepta. Bo mogoče katera druga kaj več vedela. V drugo sta šla po njih moja starša in to z mojim starim receptom, pa ga niso nič gledali. Samo dali so ga, našedva sta pa plačala.



< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 31.1.2009 15:05:08 >

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:06:01   
lučka 25
tassi, kako si opravila danes, a sem mogoče kj zgrešila ali zamešala?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:06:42   
gloria
...tolk sem s misli z Sončkomuser posted image ...
...mogoče gre pa vse tko kot treba in ni potrebno vakumauser posted image ....

...gremo dihat Sončiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:08:58   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Larči - ti si pomoje čist preveč aktivna nosečka, ni čudn, da se ne zrediš, če pa vse pokurišuser posted image A je virusek odpeketal dalje? 


Ja, ja, sigurnouser posted image ...ma upam, da najde kmalu novo žrtee....samo kašelj se je totalno zaljubil vameuser posted image , danes mi je moj prinesel slezov sirup, sem klicala mojo g, pa pravi, da komot vzamem. Pa obkladke cvetov tople kamilice si dajem na prsi, ker se dobesedno dušim z nenehnim kašljanjem...upam,da bom kmalu bolje, ker sem popolnoma izčrpana in brez energije od napora.user posted image

Pija, direktorska bi ti pašala, navijamuser posted image  Potem pa k atu, ja moraš ga it malo obiskat, sigurno pogreša nas '74user posted image

Sonček, še nič novičk? user posted image

Špelka, aspirin100 od punkcije do testa.

Arnejči, poglej pod napotke, čaki ti poiščem jaz...

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:10:56   
tassi1
Jes, jes, v ponedeljek imam pa punkcijo- 2.2.09 ob 7.45 v MB.
 
Končno so moji foliklčki zadost zrastli( stimulacija OK), da se je DR odločil, da me ne bodo več matrali z injekcijami!!
Stanje pa je sicer bolj švoh, tako da me prav zanima koliko bo celic
A gremo stavt ? user posted image user posted image
Imejte se

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 15:14:38   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

Jes, jes, v ponedeljek imam pa punkcijo- 2.2.09 ob 7.45 v MB.
 
Končno so moji foliklčki zadost zrastli( stimulacija OK), da se je DR odločil, da me ne bodo več matrali z injekcijami!!
Stanje pa je sicer bolj švoh, tako da me prav zanima koliko bo celic
A gremo stavt ? user posted image user posted image
Imejte se


O, super novice. Se pravi v ponedljek navijamo za čim boljši pridelek. user posted image  user posted image  user posted image

Do zdaj sem uganila samo pri sebi koliko bo celic, pa zarodkov in to v 2IVF. Celic je bilo 5, zarodka pa 2. Sem mela srečo z napovedjo in potem tudi 14 dni po ET. Pri tebi pa naj bo vsaj tako kot pri meni, najbolj pomembno pa je tako in tako le, da boš srečka nosečka.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?