|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:02:23   
miska73
Tole je pa za našega mišeka, ki je tako lepo naredil februarsko temo

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:06:19   
zarja1
user posted image  
A na tega smo pozable....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:06:57   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

Jes, jes, v ponedeljek imam pa punkcijo- 2.2.09 ob 7.45 v MB.
 
Končno so moji foliklčki zadost zrastli( stimulacija OK), da se je DR odločil, da me ne bodo več matrali z injekcijami!!
Stanje pa je sicer bolj švoh, tako da me prav zanima koliko bo celic
A gremo stavt ? user posted image user posted image
Imejte se

Jest stavim, da jih bo vsaj 7. A je dovolj za tebeuser posted image . Čestitke za punkcijouser posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:10:03   
bambi75
KO smo že skoz v postopkih in pri zdravnikih.TAkšnih se ne bi preveč branila.



user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:12:52   
miska73
Bambi kaj pa tegale...

user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:13:52   
zarja1
user posted image
Iščem in iščem druge, sam ta je najboljši!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:16:02   
bambi75
A čem še kakšnega mojga sosedeka prlimat. V katero grupo pa spada pa same presodite. user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:16:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

A čem še kakšnega mojga sosedeka prlimat. V katero grupo pa spada pa same presodite. user posted image  user posted image  user posted image  

prislinjeno ježevo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:17:13   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Bambi kaj pa tegale...

user posted image



Mhm ja user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:18:24   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

A čem še kakšnega mojga sosedeka prlimat. V katero grupo pa spada pa same presodite. user posted image  user posted image  user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image
Čakaj, vem, veeem, veeem kam spada, samo da malo pomislim...

Ježki spadajo meeeeeed - sesalce, poddružino majhnih sesalcev z bodicami na hrbtu (v tem primeru na glavi) user posted image user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:18:25   
bambi75
Nič zdaj pa moram it, vas pridem kasnej še pogledat.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:19:09   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

A čem še kakšnega mojga sosedeka prlimat. V katero grupo pa spada pa same presodite. user posted image  user posted image  user posted image

user posted image


user posted image
v skupino

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:27:06   
Stella Rossa
Kaj pa rečete na tege tipčka?????



user posted image user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:28:33   
lučka 25
Vidim, da novic o sončici še ni. Potem bomo pa šekar dihal.

Shuki, jaz imam pa danes pralni dan, pa dan lenarjenja. Pralni zato, ker sem preizkusila sušilca, ki sva se ga po 5 letih le izvolilas kupit (je rekel moj, da prej ga nisva rabila, zdaj ko bo otrok, ga pa bova - kje ma pamet, že prej sva gauser posted image ). Tko, da sem že vse oprala in posušila. Mal pa počivam, lenarim, berem,... Moj je šel že pred 14 v Mursko na tekmo. Ma danes ta dolgo.user posted image  pa ti, že odštevaš in gledaš na porodnišnico. A ja, ti imeš fizične ovire pred sabo, da je ne vidiš. Jaz jo p vsak dan pogledam že zjutraj, ko vstanem in se razgledam kako je vreme.

T1979, jaz sem tudi kmalu imela dosti kavča. Že na dan ET, sem šla hitro nečaka cartat, ki je glih s porodnišnice prišel. Naslednji dan pa na krajši sprehod.

n74, jaz sem jedla matični mleček v kapsulah od Medexa. Kupiš jih pa lahko v vseh večljih marketih. Gele Royale se se po oje imenujejo.

bambi, ja te šiviljske so kar pestre lahko. Jaz mam k sreči mami za to, ampak če res že v trgovini ne skrjšajo hlač, potem jo ponucam. Ker vem, da se ji zdaj pa ne ljubi več toliko šivat.
Jaz pa pridno jem vitaminčke, veliko pijem, tudi čajčke, pa jem tudi več. Sem se pa res že skoraj za 1kg zredila. Bravo jaz.user posted image

miška, aspirin 100 se priporoča zaradi boljše prekrvavitve endometrija oz. sluznice in tako se zarodek lažje vgnezdi. Jaz sem ga jedla kak teden, več ne, saj v tem času naj bi se zarodek že vgnezdil.

Zarja, saj boš še prekmalu padla v ritem delavskega klasa, boš potem spet vsa naspidirana. Mal boš p v ilegali tu na RR, pa bo veseo.

Vidim, da imate že stimulacijo in se paša za oči lahko začne. user posted image  user posted image  user posted image  Sam bambi se mal heca in ga mal pihne kdaj za hec, da se nasmejim do solz. Hudo.user posted image


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:28:39   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa



Nedelja, 01.02.
zup2 - ET
Fargesia - IUI
T1979 - ET
cukica - UZ
efika - punkcija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo opravite jutri!!!!!!!




user posted image user posted image user posted image

dobre vile naj vam vsem stojijo ob straniuser posted image user posted image user posted image




Bom kar dve navijaški misli zzdružila in navijam za jutri tudi jaz.
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:29:36   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

A čem še kakšnega mojga sosedeka prlimat. V katero grupo pa spada pa same presodite. user posted image  user posted image  user posted image  

prislinjeno ježevo user posted image user posted image user posted image

No zdej sem se pa polulala od smeha. Zarja pa ti si res carica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stella rossa johny bravo je pa itak car. A si gledala kdaj to risanko?
babe bejžte na februar čvekat. Kronično primankuje fotostimulacije.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:32:40   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Tole je pa za našega mišeka, ki je tako lepo naredil februarsko temo

user posted image



user posted image user posted image user posted image  kje ste, že na novi?
Sonček???

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:35:03   
bozza
Hojla soborke, se me še spomnite? Po neljubem dogodku v novembru, ko sem izgubila sončka, sem se kar malo potuhnila.

Zdaj pa spet malo kukam k vam, saj sem bila na tem, da kličem reša, kdaj naj pridem kaj naokoli (moja G pravi, da grem lahko kar v postopek), pa me je za vsak slućaj še na UZ dala. videla je, da kar buhtim od hormonov, folikli super, sluznica super, v maternici pa je videla dve tini mini vrečki. Mene je kap! Sta še tako mali, da ni niti merila, niti nič preveč štokala, samo vprašala me je, če čutim kakšne spremembe na sebi. Naj povem, da sem po abraziji od novembra imela samo eno M, da nisem kaj pretirano slončkala od takrat, da me pa zadnje dni kar dobro prsi srbijo in malo bolijo. Joj, ko bi se vsaj uresničilo. Za test je še prekmalu, moram počakat na UZ naslednji konec tedna.

Seveda vas bom obvestila, kako se bo stvar razvila, občutek je dober, upam na najboljše!

vaša bozza

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5043
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:37:43   
tassi1
super, naj se ti uresniči user posted image  vse do konca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 5044
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:38:55   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Hojla soborke, se me še spomnite? Po neljubem dogodku v novembru, ko sem izgubila sončka, sem se kar malo potuhnila.

Zdaj pa spet malo kukam k vam, saj sem bila na tem, da kličem reša, kdaj naj pridem kaj naokoli (moja G pravi, da grem lahko kar v postopek), pa me je za vsak slućaj še na UZ dala. videla je, da kar buhtim od hormonov, folikli super, sluznica super, v maternici pa je videla dve tini mini vrečki. Mene je kap! Sta še tako mali, da ni niti merila, niti nič preveč štokala, samo vprašala me je, če čutim kakšne spremembe na sebi. Naj povem, da sem po abraziji od novembra imela samo eno M, da nisem kaj pretirano slončkala od takrat, da me pa zadnje dni kar dobro prsi srbijo in malo bolijo. Joj, ko bi se vsaj uresničilo. Za test je še prekmalu, moram počakat na UZ naslednji konec tedna.

Seveda vas bom obvestila, kako se bo stvar razvila, občutek je dober, upam na najboljše!

vaša bozza



Seveda se te spomnimo!!!user posted image

Kaj bi dala, da je vse kar je videla G na UZ res. Pa kaj upala. Saj je res!!! user posted image  user posted image  Jaz se kar tresem. Sem prav vesela. Naslednji teden, pa ma, da bo bolj vidno. A pa je res še prezgodaj za test? Pa saj sem čisto zmedena. Pa saj vidva tudi gotovo. Zdaj pa že nejasno pišem, bom raje nehala. Kaj bi te rada sedaj le user posted image . Punca drži se in naj bo to leto čarobno, še posebej glede na to, kakos e je začelo.

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 5045
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:39:22   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Hojla soborke, se me še spomnite? Po neljubem dogodku v novembru, ko sem izgubila sončka, sem se kar malo potuhnila.

Zdaj pa spet malo kukam k vam, saj sem bila na tem, da kličem reša, kdaj naj pridem kaj naokoli (moja G pravi, da grem lahko kar v postopek), pa me je za vsak slućaj še na UZ dala. videla je, da kar buhtim od hormonov, folikli super, sluznica super, v maternici pa je videla dve tini mini vrečki. Mene je kap! Sta še tako mali, da ni niti merila, niti nič preveč štokala, samo vprašala me je, če čutim kakšne spremembe na sebi. Naj povem, da sem po abraziji od novembra imela samo eno M, da nisem kaj pretirano slončkala od takrat, da me pa zadnje dni kar dobro prsi srbijo in malo bolijo. Joj, ko bi se vsaj uresničilo. Za test je še prekmalu, moram počakat na UZ naslednji konec tedna.

Seveda vas bom obvestila, kako se bo stvar razvila, občutek je dober, upam na najboljše!

vaša bozza



user posted image naj angelčki čuvajo tisti dve tini mini vrečki........


(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 5046
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 19:50:39   
Zvezdica
Joj čvekice mojeuser posted image
Kok ve pišeteuser posted image

Sem šla mal k tašči an obisk, mali ej pri njiju, uživa zimske radosti, pa otrok sploh ni hotu dam. Eden noče ven, eden noče dam, bemti avtoriteta je šla v rit. user posted image user posted image user posted image

Ok Gretka kje dobiš vse te lepe animacije, v bistvu nočem vedet, ker če jih bom jast gor šopala ne bo enako kot če to nardiš ti, ki še humorča mal dodaš user posted image user posted image user posted image

Punce, jast aspirina nisem jemala, meni ata ni nič rekel za aspirinuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tassi super za punkcijo v ponuser posted image user posted image user posted image user posted image

Vse ostale...da ne naštevam. HVALA ZA DOBRE MISLI, ampak moj mali je res hecen, k sploh ne ve kok mu bo fajn ko ven prideuser posted image

Žižet...palčke skenslat...vem težko, ampak počasi in vztrajnouser posted image user posted image user posted image Itak sem nehala tako(ma jast sem bila le socialni palčkar 2 x na dan popoldne ob kavi...včasih tud kakšno več) Vsak dan eno manj... nazadnje le prideš do nič in resne odločitve, ad tega strupa pa res ni treba prenašat. In postaneš mora vseh kadilcev, ker zdaj priznam mi blazno smrdijo cotke in se sam pritožuješ. Ampak resno ugotoviš, da zdaj tvoj parfum ima tisti vonj zarad katerega se odločiš zanjuser posted image user posted image user posted image

Spet pametujem user posted image ...ampak zadnje dni kot da sem modrost z žlico zajelauser posted image user posted image user posted image

Larči 10 kg... NIČ, sekiraj se ko boš 30+

Abra 6tuser posted image user posted image user posted image , ma ne morem verjet, tako hitro. poglej sva bili isti dan na et zdaj pa tkole. Čestitke!!!

Miška, mat na tej sliki je pa sam za zlorabit, ti povem. Moj že spet beži pred mano, pravi da mi bo vzel račkota, ker čim vidim matta ga nadlegujem. Prav zamislila sem se in je revež res že prav bogi. Mislim, da ga preveč nadlegujemuser posted image

Bambi, sej jast si želim da se moj sin rodi, ma ne revež v strahuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bozza... navijam da bo vse tko k mora bit

Ok...grem emo gledat in se valjat od smeha. Ker jast res ne morem verjet, da slovenci ne premoremo enga štikla pa enga normalnga pevca.




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5047
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:32:28   
lara light
Bozza, bozza, bozza!user posted image  Draga moja, sem prebrala na novi temi o dveh vrečkicah, ma saj to je fenomenalna novica!user posted image Iskreno čestitam, naj se odvije v najlepši možni smeri...ne moreš si mislit koliko sem mislila nate, o prav lepa novica, sem res vesela, ker ta teden mi ni bil pisan na kožo, res ne...bom mislila na vas 3 in pošiljala vsak dan + energijo,user posted image user posted image user posted image da bo vse kot mora bit. Ti se lepo sprosti in uživaj v tej sreči. Topel objemčekuser posted image

Zvezdi, ma veš koliko je še do pdp, ti me kar tolaži, jauser posted image

Abra, čestitke za 6 tednov!user posted image

Shuki, kako tvoje rokice?user posted image

Lučka, user posted image  za sušilca!

Špelka, ti so ok?
Zarja, čaga danes?

Stalno čekiram za sonček, če je kej novic....
Nedelja, 01.02.
zup2 - ET
Fargesia - IUI
T1979 - ET
cukica - UZ
efika - punkcija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo opravite jutri!!!!!!!



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5048
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 20:51:43   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarja, čaga danes?

oba polnima robčke in gledama preizbor za Emo-povedano po domače crkujema od smeha....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5049
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
31.1.2009 21:59:57   
gigi1
Sam, da se poslovim od januarske teme user posted image .
Pa pa januar. Februar hir aj kam user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?