|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 21:07:57   
Grethy
Najprej vsem uspesno, debelusno (posledicno) Novo leto 2009, naj bo razigrano in nasmejano ....


Zdej pa MIska73 brez sumnikov ti sporocam:

Ko se prevesi leto staro vnovo,
ko si izrekamo zelje,
naj tebi se posebno voscim,
kakor veleva mi srce;
naj praznik ti osebni,
bo start v nove zmage,
ki se jih bomo veselile,
borke vse, stare in mlade.
Naj uspehe niza cas,
naj bo tvoj njegov objem,
srcek naj zaropota,
ko ti sporocijo;
Ja gospa, boste mamica!
Draga D. bodi kar si,
ker si simpaticen unikat,
zato te jaz imeti,
neskoncno rad ......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hepibrsdej!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 21:11:53   
netka34
Miška moja letnica....




[http://i169.photobucket.com/albums/u219/patkellogg/happy%20birthday/RobinsFairyBirthday.jpg/]


Da bi imela zmeri tolk energije na vseh področjih, še posebi pa proti koncu leta, ko boš postala mamica!!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 22:47:32   
gigi1
Ahoj user posted image

1112233.. žal se je meni zgodilo...krvaveti sem začela šele 16i dan po ET. Test je bil negativen. Vendar ne obupuj..lahko, da je kaj narobe s testom (to se je zgodilo Blanči) ali je bilo malce prezgodaj. Počakaj do krvnega. Držim pesti user posted image user posted image user posted image

Mbd lepo, da si nas priša pogledat user posted image . Hvala in tudi vam vse naj v novem letu. Nikec je pa pravi cuker user posted image

Fargi a tudi tvoj je dr. V. Jaz ga lahko le pohvalim, čeprav je do konzervic nepopustljiv user posted image

Netka, Gretka, Pikovitka, Larči, Kruce, Glorija luuuupčke v novem letuuser posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 22:55:37   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Fargi a tudi tvoj je dr. V. Jaz ga lahko le pohvalim, čeprav je do konzervic nepopustljiv user posted image



hmmm, razmišljam, razmišljam, pa moja blond glava ne more dognat kaj to pomeni...daj razsvetli me!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 23:00:43   
gigi1
Fargi Pikica 36 je nas 40+ poimenovala konzerve user posted image  user posted image  user posted image . Nam je tko všeč, da si zdej same ljubkujemo user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 23:11:17   
bambi75
Najprej naj vsem skupaj zaželim SREČNO IN VESELO NOVO LETO 2009. Naj bo polno  user posted image  user posted image  in zdravih user posted image .

Tebi Miška 73 pa naj se ti izpolnijo vse skrite želje in pa seveda najprej uspešen zaključek postopka, ki ga kmalu začenjaš.
 
Vidim, da ste vse lepo praznovale, mene pa je zvilo in nisva nikamor šla.
Včeraj me je cel dan bolel želodec pa še nonstop sem bila user posted image .
Danes je malo bolje, vsaj wc ni skoz moj.
 
BBpikica , kaj je tebe točno mučilo, ko si imela tisto bakterijo, me je strah, da ni kaj takega?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 23:12:13   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Fargi Pikica 36 je nas 40+ poimenovala konzerve user posted image  user posted image  user posted image . Nam je tko všeč, da si zdej same ljubkujemo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
1.1.2009 23:43:21   
kitka1
Punce, samo eno potrditev bi rada od vas... Saj jutri, 2. 1., verjetno dela UZ v stari porodnišnici? Nekaj me muči in bi se rada pokazala kakšnemu pametnemu ginekologu... Sem user posted image po IUI, me ni bilo na UZ že kakšen mesec in pol, vendar je možno, da imam še vedno težave zaradi hiperstimulacije...

Drugače pa... v letu 2009 čim več novih nosečk... Kaj naj vam pa drugega želim. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 5:37:54   
Kruce Fiks
Končno spet v službo....
Jutro!

user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 9:44:27   
sonček33
Evo, Kruce spet dela in nam kuha kavico ob nenomrmalnih urah. Je pa pasala, čeprav šele zdajle.

Kako ste pupe v novem letu?
Tle mesec je pa moj. Še 25 dni do dneva D. jaz sicer računam, da bo tole dete prijokalo na svet okoli lune tam 9.1. Ampak, nikol se ne ve.


Naj bo januar še bolj uspešen kot december.
Držim pesti čisto za vsako!


Zarja - kako si? Milsim nate!


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 10:00:48   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33


Tle mesec je pa moj. Še 25 dni do dneva D. jaz sicer računam, da bo tole dete prijokalo na svet okoli lune tam 9.1. Ampak, nikol se ne ve.



lahko stave pobiramo user posted image  jaz pravim, da bo 30.1. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 10:03:02   
ledenka
joj, pa NAVIJANJE!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petek, 02.01.2009
Obayifo - UZ


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

draga Obi, naj se na UZju vidita dva poskočna srčka!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 10:03:17   
sonček33
ledenka ne no, veš kje je šele 30.??? user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 10:07:06   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ledenka ne no, veš kje je šele 30.??? user posted image


user posted image  sej veš, da tile naši sončki radi zamujajo user posted image  glavno, da si že tako blizu user posted image  sicer pa veš, kaki so domači recepti za pospešitev... user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 10:41:54   
Grethy
Uh uh ... ve že rojevate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa saj je počasi že čas, al kako ????




_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:05:20   
Pija76
Mal kasnim letos: DRAGE MOJE, SREČNO, ZDRAVO, ZADOVOLJNO, VESELO,NASMEJANO IN FULL ČUDOVITO LETO 2009 VAM ŽELIM! Upam, da še sprejemate želje in čestitke, lubčke pa zihr, torej vsaki dva al pa tri!

Miška73 tebi pa: ostani v ritmu!!!! Res vse najboljše!

Vsem en lep pozdravček, novink je tud kar nekaj - welcome to the club!

Letim mal na okoli user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:14:02   
gigi1
Daaan user posted image

kako ste?

Kruce že v službici? Priden user posted image  Hvala za kofetka.

Bambika user posted image . Upam, da ni bakterija. Verjetno si kaj pojedla, možno pa je, da si kakšno virozo staknila. Upam, da si že boljša. Pocajtaj se lubica.

Kitka sem že prepozna, vendar verjetno je nekdo dežuren. Držim pestke, da je vse OK. user posted image user posted image user posted image . Tudi tebi vse dobro v novem letu.

Ajsika kako si?

Sončica Vem, da je 27 še deleč, vendar zdržita vsaj še ene 14 dni skupaj user posted image

Obi dobro opravi danes in upam, da bo/bosta user posted image /user posted image user posted image  že utripala. Se mi zdi, da je vseeno še malo zgodaj za utrip...no, važno da bo vse v redu user posted image

Gretka si kaj boljša?

Oooo Pija helou user posted image

Lep dan tudi vsem ostalim

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:27:06   
bbpikica
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75
 
BBpikica , kaj je tebe točno mučilo, ko si imela tisto bakterijo, me je strah, da ni kaj takega?



Bambi skoraj  tri tedne mi je bilo vsak dan cel dan slabo, tko da nisem vedela ali bom bruhala ali ne. vmes sem imela po dan dva drisko. Po treh dneh pa sem začela bruhat in imet drisko kar tri dni skupaj pa na teži sem hitro izgubljala. Sem šla k zdravniku so v urinu in blatu našli bakterije in povišane bele krvničke v krvi. Dobila najprej en antibiotik ni pomagal in so mi dali drugega pa neke tabletke za uravnavanje črevesne flore, kar je pomagal. Aja pa dieto sem mela cel mesec sem mislila da bom umrla od lakote. Nč sladkorja nč kvašenga nč pečenga nč sveže zelenjave in sadja nč mleka in mlečnih izdelkov, samo kuhano hrano pa še to ne vse. Zdaj je sicer dobro ampak ne upam pa še vse jest. Z bakterijo se pa okužiš, če ješ surovo meso oziroma suhomesnate uzdelke in podobno.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:30:25   
ledenka
žiži user posted image  čisto ok sem, mali brca (sploh takrat, ko bi spala user posted image ). pa malo razmišljam, da ne bi bilo slabo, da spet neham s cukrom... sam mam še lešnikovo potico, ki je takoooooo dobra user posted image  no, do ponedeljka, ko mam pregled, bi se res lahko malo šparala in pojedla raje več jabolk user posted image  sicer pa sem ugotovila, kaj je zame super odvajalo... domači jabolčni sok user posted image  odkar ga spijem kake pol litra na dan, nimam problemov... zaenkrat user posted image  kako gre suprefact, upam, da so stranski učinki v mejah normale?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:36:20   
bbpikica
Zarja naj se te krvavitve čim prej umirijo in te končno nehajo sekirat, da boš lahko v miru uživala v nosečnosti in gledala kako  ti trebušček rasteuser posted image

Gigi in pikovit kako gre špikanje user posted image  še malo pa se vama pridružim. Sem taka kot trepetalke skoz panično gledam a je še belinauser posted image

Grethy in dajamaja upam da sta uspešnouser posted image  in se vama januarja pokaže user posted image

Vsem ostalim hvala za lepe novoletne želje in čestitke tukaj na RR in na SMS in mail

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:37:09   
lučka 25
Ojla, punce in fantje.user posted image

Sem se spet našla in rekla, da zdaj pa moram še mal naokol pridt.user posted image



Najprej pozno, a vseeno iz srca. Miška, vse naj naj naj naj že v tem mesecu, ker leto bo itaš še prineslo velikoooo prelepih trenutkov. user posted image user posted image


Fargi, a da če te vzamemo? Še vparašaš? ja itak, a ne?user posted image


Vidim, da ste vse, vsi lepo zažurali. Midva tudi, povsod po malo. Jedli pa smo, jedli ja jedli in jedli, da sem skoraj počla.user posted image
Vidim pa, da ej novo leto priklicalo med nas tudi tuiste ta izgubljene.  Super!


Vsem januarskim akterkam želim velikoooo mirne roke pri špikanju, čim manj blečeo punkcijo in veliko jajčk (ker klub kokošk še vedno sprejema nove članice), pa potem uspešen ET, da bomo potem n seznamu nosečk brale same vaša imena.
ENAKO VELJA TUDI ZA VSE AKTERK V PRIHAJAJOČEM LETU!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:39:39   
lučka 25
Shuka in mismis, pridne, ko tako lepo skrbita za seznam tudi letos. user posted image

zarja, naj se krvavitve lepo umirijo, da bodo lahko živčki počivali in boš lahko mirno uživala v nosečnosti.

obi, dobro opravi danes.


Pa saj mi je prav nerodno, ko tu sedim in tipkam, pa še kar sem v pižami user posted image  Grem pod tuš in v dnevne cunje.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:54:06   
Shuka
jutrčka pupeuser posted image

lučka - tud jest sem še v pižamiuser posted image

zarja - kako si? javi se!!!!

OBI - navijamo za lep UZuser posted image user posted image user posted image

bambi - upam, da ni kaka bakterija in da bo hitro minilo.user posted image

sonček33 - dam ti še 2 tedna pol greš pa lohka rodituser posted image , če te pa preseneti bomo pa dihale s tabo jasnouser posted image

mbd - vse dobro s svojim malim sončkomuser posted image

številka 12345
  - če se le da delat test na dan k imaš datum, druga stvar, delat test s CB-jem, tretja stvar, krvavitve vsekakor niso pogoj za zanositev, četrta stvar, krvni obvezen po 15 dnevu od ET, peta stvar ne obupat.Jaz sem začela krvavet šele v 6 tednu.user posted image user posted image user posted image

Zdej grem mal počivat pol pa kosilo kuhat.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 11:58:25   
gigi1
BB še malo, še malo...pa tudi ti dobiš municijo user posted image . A si že kaj evforična? Pa kaj te je strah, da bo M prezgodaj? Saj smo že ugotovili, da ata že dela user posted image

Ajsika ja je že Šuki ugotavljala, da nutela povzroči, da njen s-manček brca celo noč. Res je bolje, da se izogibaš sladkim stvarem...zgleda da so lešniki sploh zoprni, ker jim ne pustijo spat.
Špikanje OK, zaenkrat tudi stranski učinki v mejah normale user posted image . Hvala user posted image

Lučka nič te bit sram. Tudi jaz sem v pižami. Prav uživam v tem user posted image

Šukica luuuupčka user posted image

Zarči kako si?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 12:11:33   
bbpikica
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

BB še malo, še malo...pa tudi ti dobiš municijo user posted image . A si že kaj evforična? Pa kaj te je strah, da bo M prezgodaj? Saj smo že ugotovili, da ata že dela user posted image  




Ja sam mi nč ne pomaga če že dela ker moram najprej na UZ  v ponedeljek. tko da če je do ponedeljka ne bo pol sem zmagalauser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?