|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:18:12   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Jutrčka tud od mene.

Grethy jaz močno navijam zateuser posted image user posted image

Krruce in mismis hvala za tako lep začetek dnevauser posted image



Hvala lubica draga, tud jaz zate, veš, ker me konzerve, si itak že po statusu zaslužmo zmago, aneeeeee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:19:29   
Grethy
Ooooo ... vidm da imava družbo ...

Hello Kitka1  in BarbiG ... dobrodošli !!!!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:26:07   
bbpikica
Pupe moje zgodilo se je to česar sem se bala. Tečkauser posted image  je danes prišlauser posted image . Ampak jaz se ne dam in sem klicala ata Reša in mu povedala kaj se je zgodilo, pa ne boste verjele je rekel naj  jutri zjutraj ob 5.20 pridem po špikice. Pa če se ni lepo začelo to letouser posted image user posted image user posted image . Tko da shuka manjši popravek za seznamček UZ 05.01. odpade in prva špikica 04.01.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:28:30   
lara light
Dobro jutro!
Kruce, ti preveč priden poba!user posted image
Mismis, ti boš zgodnja tudi v novem letuuser posted image !
Hvala obema za zajtrk...priznam od vsega sem poskusilauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Grethy, hudo tebiuser posted image ...uživaj sonce!



Ojej Larica, zdej bo izpadlo kukr da sam jz user posted image user posted image in da je sam men fletn ... sej druge tut ane, sam se ne govori tko glasno  o tem ...... baaaaaaaa pa šta ... kar je dobru nej slabu ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še prav pride, v teh zimskih dneh mal rekreacije, mal stiskanja, pa frej smo in je itak fajn ... eh kaj bi naštevala ...

Ti nosečka,  pa tko zlo terenska, da te komaj dohajamo user posted image user posted image



Grethy, saj veš, da smo sramežljive in komaj čakamo, da kera prizna, da se nanjo obesimo...babe žabeuser posted image ...ma kam češ lepše, vsak dan, enkrat na mesec, kadar paše, brez pravila, brez obveznosti, pa v teh mrzlih dneh, ko te pogreje in rekreira hkrati kot pravišuser posted image  Meni se tudi v nosečnosti hb temu ni treba odrekat in je super...kmalu ga grem zbudituser posted image

Nisem več toliko terenska, mraz je. A danes je sobota, čas za skupno kavico zunaj in ni važno, je treba it na plano, hočeš nočeš... što se mora, nije težkouser posted image

Jutro, pikica!user posted image

Lep dan princeske!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:30:21   
bbpikica
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Jutrčka tud od mene.

Grethy jaz močno navijam zateuser posted image user posted image

Krruce in mismis hvala za tako lep začetek dnevauser posted image



Hvala lubica draga, tud jaz zate, veš, ker me konzerve, si itak že po statusu zaslužmo zmago, aneeeeee user posted image user posted image user posted image



Točno tako in upam da je za vse nas letošnje leto res zmagovalno

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:30:27   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Pupe moje zgodilo se je to česar sem se bala. Tečkauser posted image  je danes prišlauser posted image . Ampak jaz se ne dam in sem klicala ata Reša in mu povedala kaj se je zgodilo, pa ne boste verjele je rekel naj  jutri zjutraj ob 5.20 pridem po špikice. Pa če se ni lepo začelo to letouser posted image user posted image user posted image . Tko da shuka manjši popravek za seznamček UZ 05.01. odpade in prva špikica 04.01.


Super, to je akcija!user posted image  Bravo pikica, ata mi lepo pozdravi in mu vošči vse dobro, pa uspehov! Tebi pa user posted image  za prvo špikco!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:30:44   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Pupe moje zgodilo se je to česar sem se bala. Tečkauser posted image  je danes prišlauser posted image . Ampak jaz se ne dam in sem klicala ata Reša in mu povedala kaj se je zgodilo, pa ne boste verjele je rekel naj  jutri zjutraj ob 5.20 pridem po špikice. Pa če se ni lepo začelo to letouser posted image user posted image user posted image . Tko da shuka manjši popravek za seznamček UZ 05.01. odpade in prva špikica 04.01.



Ti matr ... ja kaj naj rečem ... ko pa hudimana ne vem, kak kaos ti je zdej povzročila tale user posted image ... vsekakor sem vesela, da si šla takoj v akcijo in si klicala ateja, pa od jutr naprej na drogi ... hiphiphuraaaaaaaaaaaaa ... ma ne vem no ... men se zdi da ti je kr neki lepga nardila tale rdečkulja ... pikica in action again !!!!!!!!! go baby go !!!!!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:45:07   
bbpikica
Ja Grethy sem se bala da če jo pred UZ dobim bom šele februarja začela s postopkom pa me je ata tko razveselil, da skor nisem mogla verjet svojim ušesomuser posted image . Tko kot si rekla letos bo leto tatišastihuser posted image , če nebi klicala bi januarja skoz padlauser posted image

LL hvala za čestitke in seveda ga bom pozdravla pa še kakšnga božička mu bom neslauser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 10:39:55   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Ja Grethy sem se bala da če jo pred UZ dobim bom šele februarja začela s postopkom pa me je ata tko razveselil, da skor nisem mogla verjet svojim ušesomuser posted image . Tko kot si rekla letos bo leto tatišastihuser posted image , če nebi klicala bi januarja skoz padlauser posted image

LL hvala za čestitke in seveda ga bom pozdravla pa še kakšnga božička mu bom neslauser posted image


Toooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 10:43:03   
n74
bbpikica čestitke za pogum in akcijo. Tale ata včasih kar preseneti, a ne? Meni se je tudi neumno zdelo, zakaj je treba sploh opravit uz teden pred user posted image . Pa bom tud zaradi tega padla v februar. Ampak se mi zdi, da je cajt tko hitro minil, da bo tudi tale mesec en dva tri pri koncu.

< Sporočilo je popravil n74 -- 3.1.2009 10:44:16 >

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 10:53:55   
Shuka

user posted image

 
AKTUALNO V TEM TEDNU  

Nedelja, 04.01.
bbpikica - prva špikica

Četrtek, 08.01.
Naska - začetek špikanja

Petek, 09.01.

pikovit - 1. UZ

Torek, 13.01.
gigi - 1. UZ

Petek, 16.01.
miska73 - začetek 2. IVF-a

Torek, 20.01.
tassi - 1.UZ

Ponedeljek, 26.01.
n74 - 1.UZ

  
 user posted image
 
  user posted image PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JANUARJU   


Ponedeljek, 05.01.

anci banci - NS
ledenka - morfologija
obayifo - UZ (Reš)

Torek, 06.01.
Kisci - pregled
Bumo - UZ


Sreda, 07.01. 
Kisci - pregled pri porodničarju

Četrtek, 08.01.
obayifo - UZ (Graz)

Petek, 09.01.
Dakec - UZ
Zvezdica - CTG+ UZ

Ponedeljek, 12.1.
Lučka 25 - NS
Larči - morfologija
Reby - UZ
Zarja - UZ

Torek
, 13.1.
Goldy - pregled

Četrtek, 15.1.
mojsonček - pregled

Sreda, 21.1.
Shuka - posvetovalnica

Sreda, 28.1.
Lučka 25 - posvetovalnica


user posted image  
 user posted image TA MESEC PRAZNUJEJO  user posted image


 
user posted image

  user posted image T R E P E T A L K E user posted image
(beri TESTI)


11122379b grejeuser posted image user posted image test 05.01.2009
Kajatina grejeuser posted image user posted image test 05.01.2009
 
 
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

  user posted image   KANDIDATKE   user posted image V  POSTOPKU    user posted image
 
 

  • Gigi (3. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • Pikovit (6. IVF, MB, femoden, začetek špikanja)

  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa,1 UZ - 20.1.2009)
  • bbpikica (5. IVF/ICSI, PO, dr. Reš, 5.januarja pregled) 
  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ, 03.01. dr. Bokal posvet)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 29.1.09 pregled)
  • emamair (IVF, dr. Reš, posvet 20.01.)
  • miška73 (2. IVF, GK LJ, 16.01.) 
  • Netka34 (4.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • n74 (2. IVF/ICSI, dr. Reš, PO)
  • Fargesia (3.IUI)

    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEK   user posted image     


  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • mala81 (3. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB, marec 2009) 
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Reni70 (6.ICSI,PO, dr.Reš) 
  • mismis (2.IVF;LJ, dr.Drobnič)
  • gospodarica (3. IVF, dr. Reš)
  • Paddy (2.ICSI, MB, zamrznjenčki)
  • cukica (24let)(LJ, dr.Ribič, novembra zamrznjenčki) 
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • zup2(dr. Reš, PO)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš) 
  • Kiwi (1. IVF, MB)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ)
  • zofka7 (3.IVF, GK LJ)
  • anna1 (2. IVF, GK LJ) 
  • n74 (2. IVF/ICSI, dr. Reš, PO)
  • daisy23 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 9.2.) 
  • Jill (1. ICSI, MB) 
  • Barbarella77 (2. ICSI, MB) 
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Anonimna MAJA (1.IVF, Dr.Reš, LJ/PO)
  • žogica13 (2.IVF, dr. Požlep, GK LJ)
  • citrončica (4.icsi, GK LJ)
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 6.2)
  • Sapi (3.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB, femoden, Dipherline)  
  • Lana08 (2.IVF, GK LJ)
  • Baci (2.IVF, MB, dr.Milan Reljič,dr.Gavrič)
  • Nikita***(3. IVF, GK LJ, dr. Zorn)


    user posted image user posted image user posted image


    sayuri
    user posted image user posted image , pf user posted image , Gloria user posted image , Amelia
    user posted image , Goldfish user posted image , Anime user posted image user posted image , Mijavček user posted image   user posted image , Konina user posted image   user posted image , Hope2 user posted image , Abra user posted image


    Zvezdica user posted image user posted image , Pinki36 user posted image user posted image , Sonček33 user posted image user posted image , dakec user posted image user posted image , Julija30user posted image , Orto2user posted image , Hedviga user posted image user posted image user posted image , Shukauser posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnica user posted image user posted image , Sonček85user posted image , Dobrovoljčicauser posted image , Ledenka user posted image user posted image , LaraLightuser posted image , Stijanuser posted image , mojsončekuser posted image , martin6user posted image , Mandrejauser posted image , Kicsiuser posted image , Goldyuser posted image , Sabsauser posted image user posted image , Jazzz27user posted image , Kalinauser posted image , anci banciuser posted image , mlinčkoviuser posted image , Lučka25user posted image , Blančuser posted image , Sulfinijauser posted image , Shadowuser posted image , Rebyuser posted image , Bumouser posted image , Serendipityuser posted image , Obayifouser posted image , Zarjauser posted image , Krucefiksuser posted image


    Špelka12user posted image , Libi user posted image , Grethy user posted image , Dajamaja user posted image , Bozza user posted image , Gigi
    user posted image , n74 user posted image , DaisyE user posted image , Želvica99  user posted image

    Mlinčekuser posted image , Folikel09 user posted image , Krucefiksuser posted image     



    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

    user posted image user posted image user posted image user posted image

          user posted image NOVE NOSEČKE  JANUAR user posted image         

       


     

    Dekleta, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano. Da se ne bomo lovili. Katera tega ne bo naredila, jo lahko pomotoma spustimo.


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu n74)
  • Neposredna povezava do sporočila: 111
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 10:55:30   
    Shuka
    Dobro jutro srčiceuser posted image

    naši sončici danes lepo sijeta kajneuser posted image

    Evo danes bo ultra pospravljalni dan, tko da gremo delat.

    Pridne bit pa pazit nase.user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 112
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:03:34   
    zarja1
    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 113
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:03:48   
    bbpikica
    Shuka ti si pa tko pridna s tem seznamčkom da si si najmanj eno tapravo čokolado zaslužlauser posted image user posted image

    N74 saj jaz sm se hotla decembra za UZ naročit ker me je skrbel da bo prehitevala bi jo mogla od 06. do 08. enkrat šele dobit, pa je sestra rekla da po 20. decembru ne dela večuser posted image , tko da sem se pol za 05.01. naročila in upala da ne bo šlo kaj narobeuser posted image  Pa je šlo, sam se je dobr iztekluser posted image

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 114
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:06:35   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!
    Zarči nič obupat, pejt na urgenco spet pogledat, če je vse OK, sej se bo že kej videlo, tko vsaj ne boš v dvomih do ponedeljka. Seveda srčno upam, da je vse OK, samo je pa res, da včasih krvavitve ne popustijo. Mislim nate in javi se kaj pa stiskam pestke, da bo vse OK.user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 115
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:06:57   
    bbpikica
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!


    Srčica kaj pa če bi šla ti vseeno danes mal do dežurnega, mogoče pa ni tko hudo pa se je samo tadrugi pikec ki ga niste našli posloviluser posted image , ne še obupat saj veš upanje umre zadnje. Jaz ful držim pestke da je tako in da bo pol vse dobrouser posted image

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 116
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:07:38   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

    Shuka ti si pa tko pridna s tem seznamčkom da si si najmanj eno tapravo čokolado zaslužlauser posted image user posted image

    N74 saj jaz sm se hotla decembra za UZ naročit ker me je skrbel da bo prehitevala bi jo mogla od 06. do 08. enkrat šele dobit, pa je sestra rekla da po 20. decembru ne dela večuser posted image , tko da sem se pol za 05.01. naročila in upala da ne bo šlo kaj narobeuser posted image  Pa je šlo, sam se je dobr iztekluser posted image


    Kako to misliš najmanj eno čokolado, najmanj dve bi mogla napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 117
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:09:23   
    zarja1
    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!
    Zarči nič obupat, pejt na urgenco spet pogledat, če je vse OK, sej se bo že kej videlo, tko vsaj ne boš v dvomih do ponedeljka. Seveda srčno upam, da je vse OK, samo je pa res, da včasih krvavitve ne popustijo. Mislim nate in javi se kaj pa stiskam pestke, da bo vse OK.user posted image


    Shuki moja draga mi je že na silvestrovo rekla, da je brezveze da hodim na urgenco, ker itak nič ne moreva. V ponedeljek grem, da vidim če lahko kr prekinem z zdravili.........Danes ga bom še itak domov poklicala, da vidim če me lahko na vsezgodaj vzame.
    Pa tako sva se veselila najinega palčka...mi se kr srce para.......

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 118
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:11:46   
    n74
    IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!


    Srčica kaj pa če bi šla ti vseeno danes mal do dežurnega, mogoče pa ni tko hudo pa se je samo tadrugi pikec ki ga niste našli posloviluser posted image , ne še obupat saj veš upanje umre zadnje. Jaz ful držim pestke da je tako in da bo pol vse dobrouser posted image


    Ja, Zarja jaz tudi tko mislim, če sta bila dva, je še vedno upanje, da eden ostane. Držim pestke, da bo tako user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 119
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:12:27   
    bbpikica
    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

    Shuka ti si pa tko pridna s tem seznamčkom da si si najmanj eno tapravo čokolado zaslužlauser posted image user posted image

    N74 saj jaz sm se hotla decembra za UZ naročit ker me je skrbel da bo prehitevala bi jo mogla od 06. do 08. enkrat šele dobit, pa je sestra rekla da po 20. decembru ne dela večuser posted image , tko da sem se pol za 05.01. naročila in upala da ne bo šlo kaj narobeuser posted image  Pa je šlo, sam se je dobr iztekluser posted image


    Kako to misliš najmanj eno čokolado, najmanj dve bi mogla napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image



    Joj se opravičujemuser posted image  sem hotla napisat najmanj enokilsko čokolado, zaslužiš si jih pa tko ogromnouser posted image

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 120
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:15:07   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!
    Zarči nič obupat, pejt na urgenco spet pogledat, če je vse OK, sej se bo že kej videlo, tko vsaj ne boš v dvomih do ponedeljka. Seveda srčno upam, da je vse OK, samo je pa res, da včasih krvavitve ne popustijo. Mislim nate in javi se kaj pa stiskam pestke, da bo vse OK.user posted image


    Shuki moja draga mi je že na silvestrovo rekla, da je brezveze da hodim na urgenco, ker itak nič ne moreva. V ponedeljek grem, da vidim če lahko kr prekinem z zdravili.........Danes ga bom še itak domov poklicala, da vidim če me lahko na vsezgodaj vzame.
    Pa tako sva se veselila najinega palčka...mi se kr srce para.......
    Ti kr lepo do ponedeljka naprej zdravila jemlji, a so ti kej povečal dozo? A maš kake krče? Počivaj kolikor se da, in jaz upam na najbolje .user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 121
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:15:49   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

    Shuka ti si pa tko pridna s tem seznamčkom da si si najmanj eno tapravo čokolado zaslužlauser posted image user posted image

    N74 saj jaz sm se hotla decembra za UZ naročit ker me je skrbel da bo prehitevala bi jo mogla od 06. do 08. enkrat šele dobit, pa je sestra rekla da po 20. decembru ne dela večuser posted image , tko da sem se pol za 05.01. naročila in upala da ne bo šlo kaj narobeuser posted image  Pa je šlo, sam se je dobr iztekluser posted image


    Kako to misliš najmanj eno čokolado, najmanj dve bi mogla napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image



    Joj se opravičujemuser posted image  sem hotla napisat najmanj enokilsko čokolado, zaslužiš si jih pa tko ogromnouser posted image
    Hvala, hvala, sam čokolada se rado prime na rit, tko da .... bom še mal počakala zdej k ne migam tolk.user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 122
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:16:11   
    bbpikica
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
    Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

    RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!
    Zarči nič obupat, pejt na urgenco spet pogledat, če je vse OK, sej se bo že kej videlo, tko vsaj ne boš v dvomih do ponedeljka. Seveda srčno upam, da je vse OK, samo je pa res, da včasih krvavitve ne popustijo. Mislim nate in javi se kaj pa stiskam pestke, da bo vse OK.user posted image


    Shuki moja draga mi je že na silvestrovo rekla, da je brezveze da hodim na urgenco, ker itak nič ne moreva. V ponedeljek grem, da vidim če lahko kr prekinem z zdravili.........Danes ga bom še itak domov poklicala, da vidim če me lahko na vsezgodaj vzame.
    Pa tako sva se veselila najinega palčka...mi se kr srce para.......


    srčica to je res da ne morejo nič narest ampak boš vsaj vedla kaj in kako je, ker če boš nervozna in nesrečna gre res lahko vse kuser posted image , tko da jaz bi šla tja pa pika! Zato pa so dežurne službe, veš kje je še ponedeljek? Saj se ti bo zmešal do takrat. Nččakat hitr k zdravniku!

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 123
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:20:41   
    bbpikica
    Shuka kar sem rekla sem reklauser posted image , takoj ko bo priložnost dobiš enokilsko čokolado al pa tud dveuser posted image , saj boš kmal pokurla vse kar se je prijelo, se bliža tvoj trnutekuser posted image

    Zarja zdravnica itak ne ve kakšne travme ti preživlaš zaradi teh krvavitev zato naj ti ne bo težko it tja, boš bolj pomirjena ko boš videla svojegauser posted image

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 124
       RE: Januar 09 IVF/ICSI
    3.1.2009 11:50:09   
    Kicsi
    Ojla.Evo mene nazaj iz Kranjske gore.
    Tako je bilo lepo,vse povsod fullllllllll snega,pa lučke,pa rakete,pa koča s kaminom,itd.

    Zarči,držim pestke za dober izid user posted image .

    (odgovor članu bbpikica)
    Neposredna povezava do sporočila: 125
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
    Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
    Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
    Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?