|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:13:20   
gloria
Sonček btw telefon mam pri sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 24 ur na dan....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:18:01   
gloria
...neki že en čas študiram in bom tuki siguren dobila odgovor...kje se je izgudila Leila2007user posted image ....men se zdi da bi že mogla rodit pa Bety upauser posted image ...
...bežim na obisk se tipkamo zvečeruser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:19:52   
netka34
Aja, Ribica? Ma ja sej veš...izjeme potrjujejo pravilo...user posted image user posted image

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:21:47   
netka34
111223..., upam, da so se izcedki umirili, in nam boš povedala leeeeeepo novičko!!??

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:30:00   
11122379b
Drage moje, po moje je danes nastopil začetek koncauser posted image user posted image user posted image . Zjutraj sem dobila rjav sluzast izcedek, s kaplicami sveže krvi, ki se vleče že cel dan. Test je bil zadnjič tako ali tako negativen (novega sploh nisem šla delat), tako, da je po moje to to. Sedaj samo ne vem, ali naj grem v ponedeljek dat kri ali ne??? Torej po bbpikici in (upam-sicer-da-ne) Zarji1, še jaz ... user posted image user posted image user posted image Pa tako sem upala, da bo tole ratalo ... en tak lep občutek sem imela ... torej punce user posted image user posted image user posted image od mene ...

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:42:59   
netka34
Ja ma 111223..., tudi od mene en velik user posted image user posted image user posted image , pa kri pejt vseeno dat, d boš vidla, kaj dogaja... Jah, sej veš, takle mamo...enkrat bo ratalo nam vsem, ki se borimo...zato pa smo korenine!!! Drži se!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu 11122379b)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 17:07:17   
zarja1
srčice mi smo nazaj.....zdaj smo šele v temi...ta, ki je bla dans tam šele nima pojma. En cajt je govorila, da je maternica lepo čista, pol je neki odkimavala, pol je spet nekaj vidla, aja pa ni to to......ZA POPENIT!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Je moj klical Vlaisavljeviča domov, ki ma še btw rojstni dan......vse bo jasno jutri ali pa počakam še do ponedeljka. Itak je kar je......jaz sem se pomirla kolko se je dalo.

Hvala še enkrat za vse moje srčice in srček!!!!!!!!

11122379b  ti kr idi na krvnega.....držim pesti zate!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Obika lepo ste to zrihtali!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 17:16:40   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Obi čestitke za pikico in da kmalu tudi srček slišiš. Kdaj pa imaš 5.1. UZ pri Rešu? Jaz sem naročena 5.1. ob 12.45.



hvala, tudi mi komaj čakamo srčka... meni je sestra rekla, naj pridem med 11. in 17. uro, verjetno bova šla okol 12. k bo šou moj dragi 'na malco' z mano user posted image . js mam pa kar dopust... če ne bova hitra, se mogoče še 'ujamemo' user posted image

mam pa drugo težavico.. moja osebna G je eno uro vožnje daleč, kar je sicer v redu, če sem v službi (takrat je 5 minut) ampak če bom pa doma, pa proti koncu nosečnosti, se pa ne bi glih vsak drug dan vozila eno uro tja in eno nazaj... bo treba zamenjat, pa se mi še sanja ne, kako naj to speljem..

zarja sporoči nam... pestke bomo pregulile. jaz ful mislim nate in želim, da bi ble to samo začetne težave in bo še vse v redu

gigi kako gre špikanje? imam nov paket utrop.. tako da ti lahko vrnem

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 17:25:44   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

srčice mi smo nazaj.....zdaj smo šele v temi...ta, ki je bla dans tam šele nima pojma. En cajt je govorila, da je maternica lepo čista, pol je neki odkimavala, pol je spet nekaj vidla, aja pa ni to to......ZA POPENIT!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Je moj klical Vlaisavljeviča domov, ki ma še btw rojstni dan......vse bo jasno jutri ali pa počakam še do ponedeljka. Itak je kar je......jaz sem se pomirla kolko se je dalo.

Hvala še enkrat za vse moje srčice in srček!!!!!!!!



Pa je vidla plodek in vrečko?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 17:36:15   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

srčice mi smo nazaj.....zdaj smo šele v temi...ta, ki je bla dans tam šele nima pojma. En cajt je govorila, da je maternica lepo čista, pol je neki odkimavala, pol je spet nekaj vidla, aja pa ni to to......ZA POPENIT!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Je moj klical Vlaisavljeviča domov, ki ma še btw rojstni dan......vse bo jasno jutri ali pa počakam še do ponedeljka. Itak je kar je......jaz sem se pomirla kolko se je dalo.

Hvala še enkrat za vse moje srčice in srček!!!!!!!!



Pa je vidla plodek in vrečko?


Jaz upam, da jauser posted image ...ma kakšna muka, zdrži Zarjica, mora bit vse v redu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 17:49:56   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

srčice mi smo nazaj.....zdaj smo šele v temi...ta, ki je bla dans tam šele nima pojma. En cajt je govorila, da je maternica lepo čista, pol je neki odkimavala, pol je spet nekaj vidla, aja pa ni to to......ZA POPENIT!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Je moj klical Vlaisavljeviča domov, ki ma še btw rojstni dan......vse bo jasno jutri ali pa počakam še do ponedeljka. Itak je kar je......jaz sem se pomirla kolko se je dalo.

Hvala še enkrat za vse moje srčice in srček!!!!!!!!



Pa je vidla plodek in vrečko?


Jaz upam, da jauser posted image ...ma kakšna muka, zdrži Zarjica, mora bit vse v redu!user posted image user posted image user posted image
jaz tudi upam,da je videla plodek in vrečko

11122379b:pojdi vseno dat kri da vsaj veš na čem ste


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 18:25:57   
lučka 25
zarja, pa kaj jaz to berem. Pa ga ja spet izcedki in krvavitve ne serjejo. Upam, da bo vse v redu. Kot so ti že punce povedale. Ne še obupat, pa kar pojdi an urgonco, da se vsaj pomiriš in veš kaj je. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  A ha, že vidim da si nazaj. lepo, da si pomirjena. Ja, nekateri pač niso ravno spretni z  UZ, še posebej v tako zgodnji nosečnosti. Važno, da v maternivci ni več proste krvi. Zdaj pa počivaj, pa naj bo jutri bolje. A pol grestta juutri k dr.V?
 
bbpikica, bravo za postopek. To je pa tako kot pri meni, ko sem klicala prvi dan user posted image , kaj bomo zdaj nredili, pa še tiste 16 dnevne krvavitve sem imela na mesto prve M po postopku, pa KT sem mogla jest, da se mi je vse ppoštimal. Paa sva si rrekla, da itak ne bova mogla priti skoz še letoss zaradi vseh težav, p ata reče, ja nič kar jutri zjutraj pridta bomo začel. Vidiš, je bilo vse na buumf, nepričakovano, pa ni bilo čas nič razmišlljat, itak sva bila presrečna, koo pa je bil potem user posted image  pa še bolj. Tko, da naj se tebi ponovi  moja zgodba z nepričakovanim začetkom in s srečnim koncem.


11122379b, upam da še ni konec borbe. Jaz sem tudi imela izcedke in krvavitve vse do enega dne pred testom, ki pa je  bil na določeni dan za test +, ker prej jih res nisem delala, da ne bi bila zbegana, če mi še ne bi pokazal pravega rezultata. Srečno. user posted image


sonček, a se potem spet pripravljaš na akcijo? Noo, zdaj si vsaj v 37 tednu, kar pa ni več panika.  Karkoli se že bo zgodilo, naj bo dobro.


Vsem ostalim pa želim prelep presostanek dneva.

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 18:28:31   
Shuka
Zarja - drži se srčica do ponedeljka al pa če greš jutri še enkrat, bo verjetno kdo drug dežuren, ma maš pa res smolo s temi dežurci k bi pršla k zobarju k nč ne vejo kaj je treba gledat. Mislim nate.user posted image user posted image user posted image

številka
- pejdi kri dat.user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Shuka -- 3.1.2009 18:29:48 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:27:24   
sonček33
Evo, vse pod kontrolo. Mali samo brca, špika in boli nič več. Prav. Bomo pa še mal  počakali. Jaz bi vsaj do naslednje nedelja bila še 2v1.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:29:28   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Evo, vse pod kontrolo. Mali samo brca, špika in boli nič več. Prav. Bomo pa še mal  počakali. Jaz bi vsaj do naslednje nedelja bila še 2v1.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:30:47   
lana08
Zarja še vedno držim pesti user posted image .

Bbpikica super za akcijo.

Številkica ne obupaj prekmalu.

Obi moje mnenje je če si zadovoljna z osebno G je ne menjaj v nosečnosti. Jaz imam porodnišnico in G pred nosom, ampak sem se odločila, da ko drugič zanosim ostanem v LJ.

Kruce kako nosečniški znaki.

Vse nosečke pobožajte svoje bušije.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:31:02   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

srčice mi smo nazaj.....zdaj smo šele v temi...ta, ki je bla dans tam šele nima pojma. En cajt je govorila, da je maternica lepo čista, pol je neki odkimavala, pol je spet nekaj vidla, aja pa ni to to......ZA POPENIT!!!!!!!
Je moj klical Vlaisavljeviča domov, ki ma še btw rojstni dan......vse bo jasno jutri ali pa počakam še do ponedeljka. Itak je kar je......jaz sem se pomirla kolko se je dalo.

Hvala še enkrat za vse moje srčice in srček!!!!!!!!



Pa je vidla plodek in vrečko?



Jaz upam, da ja ...ma kakšna muka, zdrži Zarjica, mora bit vse v redu!

jaz tudi upam,da je videla plodek in vrečko

11122379b:pojdi vseno dat kri da vsaj veš na čem ste



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:32:33   
lana08
Sonček33 očitno je bila gibanica odlična.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:34:03   
zarja1
pupe moje pa kaj jaz vem kaj je vidla.......najprej je dve navadni rokavici na dildota dajala, pa sploh slike ni blo, pol je iskala neko folijo, pol ji je en prinesel tisto bolj debelo rokavico....cela slika moje maternice je bla kot v filmu Mars napada.....jaz sem bla že tik pred tem, da jo ploznem s didotom vreduser posted image . Pa je nekaj vidla, pa sem se dvignila da vidim še jaz, pol pa je kao meni govorila da se ji zdi sam da ne more rečt zagotovo, pa no mogoče pa to ni to.....user posted image user posted image user posted image  HALO????????
Ja Vlaisavsljevič naju pokliče zvečer za točno uro....saj me tolaži on, pol Maribora, ve pupe zlate..samo saj veste....4 dni krvavitev ni kr tak, pa še se nadaljuje.

Babike in babek moj zlati.......RADA VAS MAM, LE KAJ BI JAZ BREZ VAS....

Sonček super, da ste še 2v1. Še malo še malo.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:34:32   
sonček33
gloria - kako je Nik? je vsak dan kaj novega?

lana - jap, gibanica je bila njamsi...netka... a cukr je padu?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:37:21   
sonček33
Zarja mislim nate. Drži se.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 19:37:27   
lana08
Zarja žal mi je da si morala na leteti še na tako G.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 20:46:22   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Kruce kako nosečniški znaki


Nobenih znakov ni razen da niuser posted image , pa  tečna postaja, to bomo pa preživel da le hujšega ne bo!
Danes sem se malce poigral s koledarčkom. Sem izračunal datum poroda =>2-3. 9. 09
NS pa od 18 do 25 februarja... Datum in uro bom uredil v ponedeljek, šla bova pa k Dr. Babnikovi, je faca in si vzame čas ter vse razloži.

Zarja, prav je da si šla! Če drugega ne ji oni G. tvoj Mars ne bo dal spati user posted image .
Jutri te bo pa tvoj drmr potolažil pa gremo dalje do naslednjih težav....user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 20:59:13   
gigi1
Oj pupike

Zarči moja drži se. Jaz mislim, da je vsaj ena pikica ostala in da se bori. Za našo Borko user posted image user posted image user posted image

1112233 pojdi vseeno na krvnega. Nimaš kaj zgubit. Rezultat te pa lahko pozitivno preseneti.

Obika draga user posted image  user posted image  user posted image  bravo za pikico. Upam, da se bo v poneuser posted image deljek že videl srček. Za utro.. se pa nič ne mudi. Jaz imam ta teden kar pestro..mogoče proti koncu tedna lahko kakšen sokec spijeva user posted image

BB bravo tatišašta konzervica user posted image , Tko se dela user posted image  user posted image  user posted image . Jutri pa srečen začetek postopka in naj se uspešno zaključi user posted image  user posted image  user posted image

Pupike in Kruce lepo se imejte.

Lupčke in nočko

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 21:01:21   
gloria
gloria - kako je Nik? je vsak dan kaj novega?


...boš vidla tam marca aprilauser posted image user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?