|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 12:23:06   
bbpikica
Shuka še enkratuser posted image user posted image  za seznamček in ker prenašaš vse naše mušiceuser posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 13:23:13   
lara light
Lepotičke moje in kruce, dan!user posted image  Kruce, danes delat? Ma bogi, kje tko matrajo na praznik? Da nisi policaj? G. vem, da nisiuser posted image

Hočem vse pohvale, nič več v pižami, že stuširana, že bila na sprehodu, no ni treba pretitavat s pohvalami, ker sem šla samo zato, ker sem vedla, da bo padu brioš in kapučinuser posted image , a sem lisica?user posted image  samo mojemu ne povedatuser posted image

Gigi-si v redu?, Lučka-samo uživaj, Pikica, Shukica-preveč pridna, Pikovitek, Netkica-puhki rastejo?, Zarjica-vse mirno?, Mismis, Grethy, Fargi, Kitka, Ajsi, Kruce, Obi, Kajsica, Želvica, Sapi, Sabsa,...  lubčka in user posted image !user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 14:03:28   
gold fish
NAJ BO NOVO LETO OBŽARJENO Z LJUBEZNIJO IN PRIJATELJSTVOM,
POLNO MALIH PRESENEČENJ IN PRESENETLJIVIH RADOSTI,
DROBNIH, NEPRIČAKOVANIH DARIL, GANLJIVIH IN ČUDOVITIH OBJEMOV,
ZAŠEPETANIH ZAHVAL IN OTROŠKIH POLJUBOV...
 
 
.....
 
Najprej pa seveda vsem vam upajočim želim, da zagledate magični user posted image     ..jaz sem ga na jutrišnji dan točno pred 1 letom.....
 
 
Vaša user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 14:52:17   
miska73
Drage in dragi moji.
Sem se zdajle narežala in izjokala od sreče.
Res vam hvala.
Za tako lepe želje, za vse une dedce, tortice...
res sem vesela, da vas poznam in da ste mi namenili tako lepe misli.

Podganca ma vas rada.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 16:11:30   
miska73
Zarja lubica, te lubčkam in ti pošiljam user posted image za srečo. Pa šcc stran s temi izcedki. Kako si mi?

112233... ti želim, da je bil tale testek pokvarjen in da bo naslednji pokazal dve črtici ali plusek. Še tebi user posted image za srečo.

Sonček naj se ti nikamor ne mudi.
Glede na to, da se bližajo dnevi D kar nekaj nosečkam, bi se res lahko malo pozabavale s stavnicami...

Kruce sem vesela, da nam boš tudi letos kavico kuhal.

Bambi upam, da se čimprej pozdraviš.

Obika upam, da si vidla danes srčka in da se vama samo še smeji...

Ajsi pa ti ja obvladaš zdravo prehrano... nisem vedla, da te tudi cuker občasno obsede.
Jst tudi nisem bila danes pridna in sem si privoščila tiramisu.
Sem si vse prste oblizala.

Šuki in Mišmiška se vama za naprej in za nazaj zahvaljujem za urejanje tehle naših seznamov. Sem glih tolko enega pred kakim mescem uredila, da sem si skusila, da je s tem kar nekaj dela. Pridne ste.

Kje pa se naša Noki potepa?

Mlinčkota pa kje vidva hodita. To pa res ne gre, da nas tako na redko prideta pozdravit. Sem vaju pa vesela vsakič.
Kje pa naša Dejzi hodi? Sta jo kej vidla?

Blančeta kako si mi ti? Še vedno striktno počivaš?

Nisem vseh naštevala. Kar ne pomeni, da vas imam kaj manj rada. user posted image

Pupe in pupeki, še enkrat hvala vam.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 16:26:43   
gospodarica
lep pozdrav vsem.....dolgo se nism javila....

so poti,ki vodijo v nove kraje.so poti na katerih se marsikaj doživi.
so poti,ki vodijo v nova spoznanja, in so poti ki vodijo v srca ljudi....
Naj novo leto,ki prihaja ,prinese polno sreče, ljubezni in lepih trenutkov!!!

Srečno 2009....želim vam čim več pluskov:)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 16:38:33   
sonček85
zarja:upam ,da počivaš in da se izcedki umirijo in jih ne bo več.Pazi na dvoje srčece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 17:04:13   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

zarja:upam ,da počivaš in da se izcedki umirijo in jih ne bo več.Pazi na dvoje srčece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj to berem Zarjica, pupka moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to pa ni za nikamor ... ala gremo ... izcedki v eno smer, Zarjica in naši otročki v drugo smer, da bo mir pr hiši user posted image user posted image user posted image user posted image ...

pa veselo počivat in naj te še mal cartajo, jaaa????????? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 17:21:20   
bambi75
Hvala BBpikica za opis. Uff pa res upam, da ni kaj takega. Jaz sem imela drisko samo en dan, mi je pa že danes tretji dan slabo. V bistvu je najboljše, če nič ne jem. Se mi že zdi, da sem nekako lačna potem pa mi že tudi zasmrdi ko malo pojem in že mi je spet slabo. No najlažje še pojem kakšno sadje, čeprav verjetno ravno to ni najboljše, glede na tvojo dieto. Pa tudi rupurut mi ne pomaga. Najbolj se mi zdi ,da za nekaj časa,  tisti čaj od tete Pehte, ki sem ga dobila za želodec.

Pa je prišel januar, sedaj bo pa res treba za nosečke navijat. Sonček33 in Shuka in Zvezdica in pa še katera, jaz jih začenjam držati pestke že sedaj, da bo ziher vse ok.

Obi upam, da is danes dobro opravila v Avstiji.

Zarja tvoji izcedki pa naj izginejo za vekomaj.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 18:16:37   
obayifo
drage deklice, najprej vam moram zaželeti vse lepo in veliko sreče v novem letu!

na UZ smo vidl eno gest.vrečko, not eno rumenjakovo vrečko, embrio se je pa stisnu med rum.vrečko in steno maternice, tako da ga nismo mogl razločno videt, je pa tam. pregledal smo še okolico, če bi se še kakšen skril na neprimerno mesto, pa ga ni blo, vse zgleda dobr, tako da očitno imamo eno pikico. srčka še ni videt, v ponedeljek gremo k Rešu in v četrtek še enkrat v graz, ker me bojo 'predali' iz rok šele, ko se bojo prepričal, da srček bije... torej (za evidenco) 5.1. UZ Reš in 8.1. UZ Graz
 
zdej grem pa sarmice pogret, ker smo laaaaaaaačni!!! user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 18:52:28   
pika.po
Pupe moje, pa sem končno tudi jaz uspela po vseh praznovalskih naporih pokukat semle gor. user posted image user posted image user posted image

Naj bo tole leto res eno lepo leto, polno magičnih user posted image  user posted image  in pluskov, srečnih in zdravih nosečk, nalepših, najbolj pridnih in najbolj zdravih user posted image user posted image !
 
Punce povem vam, tole bo naše leto!!! user posted image user posted image user posted image
 
Vesela sem, da vas poznam! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 19:10:15   
n74
Vidim da je netka prijavljena, pa sem moram malo pohvalit, da sem bila danes na tvojem koncu ali pa bolj od LL. Smo imeli namen it do Sinjega vrha, pa nas je presenetil sneg in led in smo prilezli samo do Otliškega okna. Pa potem imeli ful lep razgled na Ajdovščino in okolico.
Sem kar malo pogrešala hribe, celo lansko leto nisem skoraj nič hodila, ker sem mislila, da bi lahko napor bil vzrok da se seme ne prime. Butasto, ne!user posted image

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 19:34:19   
pika.po
Podganca en mičkeno pozno, pa ravno tako iz srca! user posted image

Vse najboljše! Naj se ti uresničijo vse, prav vse najbolj srčne želje!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 21:16:21   
pikovit
Obi čestitke za pikicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 22:03:14   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Obi čestitke za pikicouser posted image user posted image user posted image



jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii čestitam tud jaz ... me happy ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... for you TRI !!!!!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 22:07:23   
bambi75
Obi čestitke za pikico, v ponedeljek pa te naj razveseli bitje  user posted image .

Gretka ti pa hitro user posted image , kaj pa še čakaš . user posted image

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 2.1.2009 22:08:02 >

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 22:14:37   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Obi čestitke za pikico, v ponedeljek pa te naj razveseli bitje  user posted image .

Gretka ti pa hitro user posted image , kaj pa še čakaš . user posted image


Marija pomagej ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že bežim ... sej me ni treba prav prganjat ... k temu pa res ne ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 23:08:19   
bbpikica
Obi čestitke za pikico in da kmalu tudi srček slišiš. Kdaj pa imaš 5.1. UZ pri Rešu? Jaz sem naročena 5.1. ob 12.45.

Grethy obilo užitkov pri user posted image čez 14 dni pa obilo veselja ob pogledu na user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
2.1.2009 23:52:21   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

drage deklice, najprej vam moram zaželeti vse lepo in veliko sreče v novem letu!

na UZ smo vidl eno gest.vrečko, not eno rumenjakovo vrečko, embrio se je pa stisnu med rum.vrečko in steno maternice, tako da ga nismo mogl razločno videt, je pa tam. pregledal smo še okolico, če bi se še kakšen skril na neprimerno mesto, pa ga ni blo, vse zgleda dobr, tako da očitno imamo eno pikico. srčka še ni videt, v ponedeljek gremo k Rešu in v četrtek še enkrat v graz, ker me bojo 'predali' iz rok šele, ko se bojo prepričal, da srček bije... torej (za evidenco) 5.1. UZ Reš in 8.1. UZ Graz
 
zdej grem pa sarmice pogret, ker smo laaaaaaaačni!!! user posted image


Super, Obi!!! Kako lepouser posted image user posted image user posted image user posted image  Krasno, končno je pikica pri tebi!user posted image user posted image user posted image  Kmalu še poslušatuser posted image user posted image

N74, ooo, lep izletek, bravo!user posted image

Grethy, hudo tebiuser posted image ...uživaj sonce!

Fishka, lepo da si prišla, srečno in prelepo 2009 tudi vam!user posted image

Zdaj je pa cajt, da take punce kot sem jaz grejo počasi v vodoravni položaj...ti prazniki so me prav zmešaliuser posted image ...ohjej, saj ju3 je pa sobota, s5 pohajanje na planu...shuki, ti mi rečeš turbo nosečka, bo kar držalouser posted image

Lepe sanje lepotičke in fanta!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 5:52:01   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

user posted image  Kruce, danes delat? Ma bogi, kje tko matrajo na praznik? Da nisi policaj? G. vem, da nisiuser posted image


In danes tudi...

user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 7:26:22   
mismis
Drugi semuser posted image user posted image user posted image


drugače pa eno lepo dobro jutro vsem skupaj. Vidim, da nam je Kruce že postregel s kavico, jaz vam bom pa še z ostalim.

user posted image

user posted image


no pa smo, vsem skupaj želim prav lep dan

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 8:36:19   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Obi čestitke za pikico in da kmalu tudi srček slišiš. Kdaj pa imaš 5.1. UZ pri Rešu? Jaz sem naročena 5.1. ob 12.45.

Grethy obilo užitkov pri user posted image čez 14 dni pa obilo veselja ob pogledu na user posted image



Joooojjjj naj se ti besedice pozlatijo, draga pikica, iz tvojih misli v božja uha, pa v mojo materinščico user posted image user posted image user posted image user posted image , HVALAAAAAAAAAAA !!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 8:39:45   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Grethy, hudo tebiuser posted image ...uživaj sonce!



Ojej Larica, zdej bo izpadlo kukr da sam jz user posted image user posted image in da je sam men fletn ... sej druge tut ane, sam se ne govori tko glasno  o tem ...... baaaaaaaa pa šta ... kar je dobru nej slabu ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še prav pride, v teh zimskih dneh mal rekreacije, mal stiskanja, pa frej smo in je itak fajn ... eh kaj bi naštevala ...

Ti nosečka,  pa tko zlo terenska, da te komaj dohajamo user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 8:43:01   
Grethy
Kruce in mismis,
hvala,
sta me rešla,
pa mi spet ni treba mojga lubija pedenat,
ga bom posedla pred PC,
pa odprla tole našo stran in nej si prvošči zajtrk s kavico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 9:07:43   
bbpikica
Jutrčka tud od mene.

Grethy jaz močno navijam zateuser posted image user posted image

Krruce in mismis hvala za tako lep začetek dnevauser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?