|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
5.1.2009 22:48:58   
minka@
Ne vem, če ti bo v pomoč-a meni je bilo (mislim, da je svetoval nekdo na tem forumu, da si nabaviš košaro kamor zlagaš oprano posodo-važno je,da ima luknje,...droben nasvet a se je ful dobro izkazal-H2O se ne zadržuje, ko prideš nazaj na parcelo je posoda že odtečena (itak pa si večinoma v kopalkah pa ti kakšna kaplja po nogi ne naredi škode).
Za umazano posodo in kjer potem pereš pa imaš malo manšo posodo, da jo lahko postaviš v tole z luknjicami (ta pa le naj bo brez luknjic, haha).
No, mogoče bo kdo še celo razumel tole, verjetno pa ne...bi morala sliko naredit.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
5.1.2009 22:55:36   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: minka@

Ne vem, če ti bo v pomoč-a meni je bilo (mislim, da je svetoval nekdo na tem forumu, da si nabaviš košaro kamor zlagaš oprano posodo-važno je,da ima luknje,...droben nasvet a se je ful dobro izkazal-H2O se ne zadržuje, ko prideš nazaj na parcelo je posoda že odtečena (itak pa si večinoma v kopalkah pa ti kakšna kaplja po nogi ne naredi škode).
Za umazano posodo in kjer potem pereš pa imaš malo manšo posodo, da jo lahko postaviš v tole z luknjicami (ta pa le naj bo brez luknjic, haha).
No, mogoče bo kdo še celo razumel tole, verjetno pa ne...bi morala sliko naredit.


user posted image user posted image

To sem bila jazuser posted image ...torej funkcionira ta "sušilni stroj", mar ne? Nam že 30 let(najprej moji mami, sedaj meni)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
5.1.2009 23:10:33   
minka@
O Marogica, zahvala gre torej tebi oz.v bistvu tvoji mami.
thanx

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
6.1.2009 5:55:27   
kepa*
Punce, kaj pa ona blazina od dormea (roll up) bi bila ok?

Midva sva tud bolj težkokategornika in se ful bojim, da bi naju bolel križ.

Bom upoštevala nasvet glede sušenja posode.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
8.1.2009 17:20:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Punce, kaj pa ona blazina od dormea (roll up) bi bila ok?

Midva sva tud bolj težkokategornika in se ful bojim, da bi naju bolel križ.



Menda je O.K., so že pravile punce, da je. Edino prostora precej zavzame.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
8.1.2009 17:23:11   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: hella

Takle žar sem gledala lani ampak ga nisem upala naročit. Nisem vedela kako bi se obnesel. Sporoči ko ga boš dobila, da malo poveš kako in kja.


No, sme ga dobila včeraj. In kaj pa vem ...user posted image  Malo čip izgleda ali kako bi rekla.
No, piše sicer, da je inovacija leta 2001 pri Time Magazine, koliko pa je dejansko vreden, bomo pa še videli. Meni gre za to, da lahko v kampu pečemo. Ker ta žar se ne peče pri odprtem ognju, ker je cel zaprt. Plina pa nimamo. Ne vem, bom videla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
8.1.2009 19:45:06   
MIHAMARINKO
a se kar razmišljate o Amalfi-ju. ko sem si ga jaz želel sem šel v trgovino in ga kupil. pa veliko srece.
lep pozdrav

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
8.1.2009 19:53:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAMARINKO

a se kar razmišljate o Amalfi-ju. ko sem si ga jaz želel sem šel v trgovino in ga kupil. pa veliko srece.
lep pozdrav


Ja, jaz sem ga tudi hotela, pa si mi ti zadnjega izpred nosa odnesel.user posted image



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
19.1.2009 15:57:09   
kepa*
Punce, rabim pomoč, kakšno je vaše mnenje o šotoru HIGH PEAK DAKOTA 5?
Ta mi je kar všeč za nas 3.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 10:37:15   
nia30.6
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Punce, rabim pomoč, kakšno je vaše mnenje o šotoru HIGH PEAK DAKOTA 5?
Ta mi je kar všeč za nas 3.


lep pozdrav!
mi smo ta šotor hoteli kupiti lani, pa ni bil na zalogi, smo pa kupili od HIGH PEAK FAMILY VARIO5, pa sva tud ful zadovoljna!user posted image
no letos nas čaka nakup blazin za spanje, sva se že 3x nasrala s cenejšimi!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 10:58:56   
kepa*
Tvoj mi je ful luškan in res izgleda super, je pa kar drag. Midva sva rekla, da bi dala za šotor do 200 eurov. Ker nam kampiranje  ne bi bil edini način dopustovanja. Itak pa se ful skeširaš, ko nabavljaš opremo za kampiranje. Blazine bova vzela kar od dormea.

Pri dakoti me moti to, da nima tal v predprostoru. So zelo pomembna?

< Sporočilo je popravil kepa* -- 20.1.2009 10:59:56 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 10:59:37   
kepa*
Mah, neki sem zabluzila s sporočili.

< Sporočilo je popravil kepa* -- 20.1.2009 11:01:48 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 11:01:23   
kepa*
Na kaj še moraš biti pozoren, ko kupuješ šotor?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 11:09:07   
nia30.6
hja kaj pa vem, pri najinem pa ravno pod "sobami" ni podlage, v predprostoru pa so tla, in mene je to motilo, ker so mi potem vseeno iglice v predprostor prišle. Zdaj razmišljava, da bi kupila podlago za cel šotor, samo eni ful odsvetujejo.user posted image
je pa bil drag ja, ampak mi samo kampiramo, in dokler sva bila samo mi2 sva imela "enoprostorca", no lani pa sva se odločila za tega, ker je zelo prostoren in ko je bil en dan dež, je ta mali user posted image imel vseeno kar 20m2 za špilat se.user posted image
Glede ležišč, bi vzela dormeo ampak v peugeot 206 gre težko vse to, tako da iščeva nekaj kvalitetnega in kar zavzame manj prostora.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 11:14:29   
nia30.6
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Na kaj še moraš biti pozoren, ko kupuješ šotor?


-da so varjeni šivi, da ne bo puščal
-da ima možnost reklamacije, pri enih je minimalen rok
-da imaš vsaj 2 prostora ločena (ni nujno, zaradi spanja, mi smo tja dali tisto kar nismo želeli, da ta mali dobi v rokeuser posted image )
-da ne kupuješ zadnjo minuto, ker sva mi2 imela enega iz nemčije najprej naročenega, pa bi ga naj dobila ko smo že prišli iz morja, tako da so nam vračali denar
-način plačila, mislim da so pri sun&fun kar ok glede tega, prišel je 2 dni po naročilu, kar s pošto


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 11:22:45   
nia30.6
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Tvoj mi je ful luškan in res izgleda super, je pa kar drag. Midva sva rekla, da bi dala za šotor do 200 eurov. Ker nam kampiranje  ne bi bil edini način dopustovanja. Itak pa se ful skeširaš, ko nabavljaš opremo za kampiranje. Blazine bova vzela kar od dormea.

Pri dakoti me moti to, da nima tal v predprostoru. So zelo pomembna?

zdaj sem šele opazila, mi2 sva dala 300 evrov ker je za 5 oseb, ne 6 kot je zdaj na njihovi strani! zgleda da imajo spet nekaj novega. no če mene vprašaš jih tud v našem lahko komot spi 6

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 15:44:02   
kepa*
Joj, čisto sem zmedena. Zdaj sem gledala še šotore:

DAKOTA 5:  http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/dakota08.htm

ANCONA 5 - mi zgleda bolje kot dakota, ker ima tla v predprostoru: http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm

JASPER 5 - po opisu sodeč še boljši: http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/jasper.htm

Za katerega bi se vi odločili?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 17:06:15   
nia30.6
meni osebno je Jasper najboljši od teh, saj je praktično enak kot najin, pač malo manjši predprostor ima.
a ostalo opremo že vse imate?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 17:35:15   
kepa*
Uh ne. Letos bomo šele prvič kampirali in moramo nabavit vse od začetka. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 17:49:43   
nia30.6
jaz nisem kampirala dokler nisem mojega spoznala, pa me je kar dolgo prepričeval, da sem se opogumila, sedaj pa to ne bi zamenjala za noben apartma na svetu, pa tud user posted image je navdušen, sa je vsako drevo, vsak storž neka nova igra.
no saj tud naju čaka konkreten šoping, sva rekla da vsako leto kupiva nekaj novega, lani šotor, letos blazine in še kaj...bo že
komaj pa že čakam....sneg ni zame!user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 17:53:44   
nia30.6
kam pa boste šli?

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:12:33   
kepa*
Na Sardinijo. Karte imamo že kupljene.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:12:36   
Mišni
Mi imamo Ancono 5 in je fajn. Tla v predprostoru niti niso tako pomembna (kot sem jaz mislila, da so), ker itak moraš dokupit še tla za pod spalnice, potem je pa vseeno, če malo večjo ponjavo kupiš, da pride za pod cel šotor. Ker niso ne vem kako drage. Zakaj odsvetujejo tla pod spalnicami, mi ni jasno. Saj je v bistvu zaščita, če stoji šotor na kakšnem ostrem kamnu, pa tudi če je dež, šotor ni umazan od zemlje in ga lahko lepo zložiš.

Meni je ta Ancona zato fajn, ker je v bistvu to šotor - tunel, kar pomeni, da ima enako višino v spalnicah kot v predprostoru. In to je fajn zaradi zraka, je fajn zračno, spalnici sta veliki, ločeni le z eno "montažno" steno, ki je mi notri sploh nimamo in je res ogromen prostor potem spalnica, ne zabunka se vročina v tisti majhni prostor, kot se pri majhnih spalnicah. Pa tudi to je meni fajn, da lahko stopim v spalnico in se preoblečem. Ker ti šotori so narejeni tako, da je vhod v šotor zelo širok in se cel zrola navzgor, tako da je predprostor v bistvu kompleten "na ogled". Je pa predprostor velik.

Edino, kar me moti, je to, da nima sapodaj zavihkov tudi na spalnem delu in potem, če je fajn naliv, kar na morju ob dežju običajno kar je, teče tam notri. Jaz sem zalagala tam, kjer se končajo zavihki, z polivinilastimi vrečkami, ker če ne bi nam lep potoček v predprostor tekel.

Drugače jaz še vedno prisegam na šotore, ki imajo integrirano dno. To pa sta Amalfi, ki je sicer drag, stane 300 evrov in se ga za občasno kampianje mogoče res ne izplača nabavljat, in pa letos je nov tale
Rapido
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/rapido.htm
 
tega bi pa jaz definitno kupila, če ne mislite ob kakšnem deževju imeti kuhinje notri, kot smo jo imeli mi v Anconi. Za občasno kampiranje je po moje super.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:17:06   
kepa*
No, saj jaz sem sedaj tudi najbolj zagreta za ancono. Jasperja sploh nimajo. Amalfija tud ne.
Ta rapido je sicer super, ampak verjetno bolj za kako vikend kampiranje, a ne?




_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mi pomagate sestaviti seznam?
20.1.2009 18:21:53   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nia30.6
no letos nas čaka nakup blazin za spanje, sva se že 3x nasrala s cenejšimi!


Katere sta pa kupila? A to armaflekse mogoče?

Jaz sploh ne upam tega kupit, ker eni ful jamrajo, da poceni niso v redu, jaz pa najdražjih ne bi kupila. Bi tiste nekje vmes. Pa ne upam. Ker bi le dala 100 evrov zanje.


Bi pa samonapihljive armaflekse kupila, že zato, da se lepo sezide dimenzija, ker mali šotor imamo širok 200 cm in bi 3 x po 65 cm lepo šlo notri. Pa zvečer, ko pridemo v kamp, postavimo včasih ta mali šotor, ki se postavi v dveh minutah, pa da potem še samo te zamaške ven potegne in so še postelje v trenutku pripravljene, to bi bilo res super. Ker mi se kar precej selimo.

Mi imamo zdaj najcenejše une kot turbo maksimus blazine, pa so drugače v redu, edino mož pravi, da ga križ boli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?