|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 17:13:59   
mayy
Dan!


Se pa pridne, ste napisele dve strani. Jaz dopoldne ne morem na računalnik. user posted image
Mi pa današnji dan dobro uspevauser posted image , sem pojedla 6 ringlojev, za kosilo pa zrezek,zelje in bombico(kruh), večerja pa ne vem.
Jaz juhe pa ne pijem, zjutraj pa si privoščim kapučino.

Jutri pa bom imela za kosilo pasulj brez mesa.

Erin mislim da bi cmoke lahko imela na Oh dan.

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 17:14:57   
maca m
Joj Erin, hvala da si me opozorila. Ja nič, pol bo pa rižek z zelenjavo.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 17:37:52   
žabicamala
Hoj, z današnjim dnem se vam tudi jaz pridružujem in izgubiti želim 15 kg.
Za enkrat mi še uspeva in se uspešno zadržujem. Sem dobra dva meseca po porodu, ker pa imamo nedonošenčka nam žal dojenje ni steklo, sem si črpala mleko in ga hranila po steklenični in posledično sem  začela izgubljati mleko, zdaj pa ga je čisto zmanjkalo.

Tako med nosečnostjo sem si pridobila 7 kg, ker pa znašim malim borcem ni bilo vse v najlepšem redu, so moji hormoni in živci podivjali in tako sem si prigarala še dodatnih 7 kg user posted image .

Upam, da bom z vašo pomočjo in podporo uspela izgubiti pridobljene kilograme.

uživajte in bodite močne.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 17:42:09   
minabo
Žabicamala, tudi pri meni je bilo podobno. Imela sem že rizično nosečnost in ogromno preležala. Potem se je pa mali rodil v 30.tednu in je bilo veselouser posted image . Zdaj je star že dve leti in je vse ok. 

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 19:11:37   
kepa*
Dekleta, jaz se bom javljala kar na drugi temi, ker bom verjetno jedla po montiju, tako da me lahko tukaj zbrišete s seznama.
Vam pa seveda želim veliko uspeha pri tej dieti.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 20:38:10   
maca m
Punce kak ste kaj? Prvi dan je že skoraj za nami, nič se nisem prekršilauser posted image in sem  zdaj sama nase ponosna.  Moj možek se zdaj s palačinkami masti, jaz pa......bolš v ekran gledat kot v njega. Lepo nočko vsem pogumnim na tej strani!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 20:44:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: žabicamala

Hoj, z današnjim dnem se vam tudi jaz pridružujem in izgubiti želim 15 kg.
Za enkrat mi še uspeva in se uspešno zadržujem. Sem dobra dva meseca po porodu, ker pa imamo nedonošenčka nam žal dojenje ni steklo, sem si črpala mleko in ga hranila po steklenični in posledično sem  začela izgubljati mleko, zdaj pa ga je čisto zmanjkalo.



........  moja zgodba podobna tvoji.......mlekec šel papa.....

...no bova pa še tu kako rekli ne samo na mb straniuser posted image

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 20:46:13   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Moj možek se zdaj s palačinkami masti, jaz pa......bolš v ekran gledat kot v njega. Lepo nočko vsem pogumnim na tej strani!


...moj se zdaj tud nekaj bašeuser posted image , sem raje kar tu goruser posted image ...


..sem si nabavila sadja in zelenjave, jutri bo mogoče kaki al pa ringlo za zajtrk

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 21:20:04   
žabicamala
gold fish pozdravljena, no pa se bova še tukaj srečevali. Upam, da mi rata ta dieta.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 21:38:08   
gold fish
žabicamala jaz tud upam...

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 21:47:36   
anaya
Evo še mene.... Erin, sem rekla da če začnete s 5.1. pa če se lahko pri kavi z mlekom pregrešim, sem zraven....

Mene je pa moj že na vse zgodaj v slabo voljo spravo, češ kaj se te gremneke diete, če mi tak neo ratalo, pa je lari fari pa ah in oh.... Čist nič mi ni pomagal s tem.....user posted image . Če bo šlo to skoz tak pojma nimam kako mi bo uspelo.... pol si je pa še nalašč krofe kupo in jih tak veselo jedo pred mano zvečer, ko sem jaz solato z muko požirala.... Pa finta je da prej nisem skor nič jedla čez dan, zdaj ko pa lahko, pač ločeno sem pa lačna ko pes, prej se niti spomnila nisem na hrano.... Pa ugotovila sem da mamo še polno stanovanje sladkarij v vseh oblikah, pa kot začuda sem vse to danes opazlauser posted image user posted image user posted image .

Nič lepo spite... pa ne na hrano mislit!


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 21:55:23   
gold fish
anaya - ti si pa sigurno s štajerskega koncauser posted image .......  se bomo spodbujale...ni panike.....mi tud imamo še ful stvari doma, ki bi jih blo treba pojestuser posted image ...recimo mojo potico....  upam, da jo lahko v sredo jemuser posted image

..... moj tud tak veselo z nekimi zadevami paradira mimo, mi je 1x še celo ponudiluser posted image ...........   ma bolj nehote.....

nič grem še malo vode pit..

pa počasi spat..

jutri pa...jovo na novo.....


aja še nekaj me zanima...... če boste prej dosegle željene kg...a boste prekinileuser posted image ...jaz upam, da ne

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 22:13:38   
Erin


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 0
~ anchy82
~ maca m              15 kg
~ zvesta
~ lily975                15 kg
~ monika30            15 kg
~ minabo               12 kg
~ gold fish             10 kg
~ soncek30
~ mayy                 12 kg

~ nosecka08
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ kaja02                10 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02               15 kg
~ miškamaška         15 kg
~ pf                      12 kg
~ gamini                 15 kg
~ žabicamala          15 kg
~ anaya

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 22:20:04   
Erin
Moj pa  zraven mene pršut pa sirčka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak se ne dam..sem zdržala prvi dan in bom še preostalih 89...user posted image user posted image

BRAVO PUNCEEEEEEEEEEEE!! ZDRŽALE SMOOOOOOOO!!

Jaz imam tudi še piškote ki sem jih prejšnji vikend pekla..jih bom v sredo jedla, njam njam..
Pa za jutri me tudi mika da bi naredila zeljnato solato z veliko krompirja namesto rižka..

Pa kuskus gotovo tudi spada pod škrob ane? Pa njoki - krompirjevo testo, slivove knedlne pa ne vem ali naj dam med Š ali OH? Kruhove bi dala med OH, kapelete pa sirove ne smemo predvidevam - testenine so OH, sir pa B..bom kake špinačne kupilauser posted image

No jutri je  2.DAN - ŠKROB..

Pripravljene?user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 22:44:15   
Olivija*
Jeee, zdržale smo prvi dan. Jutri bo že lažje user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 22:57:01   
anaya
Kaj pa natreen??? S tem lahko sladkaš al tut ne? Pa polnozrnati kruh lahko ješ namesto črnega?

Pa mislim, da mi bo beljakovinski dan najbolj pri srcu....user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.1.2009 23:19:51   
lily975
Helo!Prvi dan sem uspešno prestala ,sicer veliko mislim na hrano ,vendar se ne dam!!Jaz sem prvič uporabljala Natreen , pa je vseen šlo dol -tko da sedaj tud kavo pijem z njim.Grem pa počasi spat ,da ne bom tolk o hrani premišljevala.Gremo punce ,saj bomo zmogle.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 8:45:27   
minabo
Dobro jutro!
No, pa smo preživele prvi danuser posted image . Za večerjo sem jedla korenje in sta mi moje dva pomagala. Seveda sta jedla še druge stvari zraven. Sem šla kar stran.
Koliko časa traja, da se navadiš in ni hude lakote?
Danes pa Š.

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 9:34:45   
anaya
Dobro jutro.....

Marš jaz nisem zaspala do 1h sem samo na hrano mislila user posted image user posted image user posted image . Pa nebi rekla da bi drugače skoz nekaj jedla, sploh ne, to je vse psiha...... aghhhhuser posted image user posted image . Samo da se odločim za dieto sem že lačna. Kaj lahko jem danes riz z gobami?

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 9:53:08   
pf
No po tehtnem premisleku sem ugotovila, da bom definitivno danes začela še jaz. Očitno delam nekaj narobe, ker že itak malo jem, v bistvu bolj otroški obrok, ampak kg ostajajo. Pa dojim in ful vozičkam, ampak ni nekega učinka. Grem si malo pogledati jedilnike na prvo stran, malo zvagat in je to, to.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 9:58:04   
gold fish
...dobro jutrouser posted image .....

...sem mislila, da bo večja kriza ...predvsem po kruhu...pa se zaenkrat še obvladujemuser posted image

...trenutno imam zajtrk....sem se odločila, da pojem banano, ker imam danes roditeljskega..in če bom jedla slive al pa jabolka, pa pol ful vode pila bo mogoče kako letanjeuser posted image ....to pa ne bi bilo fajn.....

...sladkarij sploh ne pogrešam.....bi pa en sendvič z maxi poli zdaj maznilauser posted image ....



Erin - a Sayuri je z nami.....vem, da je brez neta....po moje jeuser posted image

..nič grem malo delat...


aja, še to...sem včeraj malo z but shaperom migala...danes me pa tak ritne mišice bolijouser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 10:02:37   
pf
Tak jedilniki so sprintani in grem naštudirati kaj bom danes jedla. Danes imate punce škrobni dan a ne? Je pa kar precej stvari, ki jih kot doječa mati ne smeš jest? No ne smeš, če ima otroček krčke.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 10:29:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Tak jedilniki so sprintani in grem naštudirati kaj bom danes jedla. Danes imate punce škrobni dan a ne? Je pa kar precej stvari, ki jih kot doječa mati ne smeš jest? No ne smeš, če ima otroček krčke.


KAr nekaj stvari je ja, ki delajo krče...ampak so mi dohtarji rekli da naj bi mati okoli 4 meseca po porodu že jedla vse ker se mora tudi otrok navadit na to hrano.. edino česa ful delikatnega ne bom - mandarine npr...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 10:30:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Kaj pa natreen??? S tem lahko sladkaš al tut ne? Pa polnozrnati kruh lahko ješ namesto črnega?

Pa mislim, da mi bo beljakovinski dan najbolj pri srcu....user posted image


Meni pa škrobni, sem pravi potatowomanuser posted image user posted image user posted image

Jaz si kavo minimalno sladkam kar s pravim sladkorjem..kur* naj bo vsaj en užitek na danuser posted image Polnozrnati je še bolj priporočljiv kot črni menda tako da lahko.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.1.2009 10:33:25   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...dobro jutrouser posted image .....
...sem mislila, da bo večja kriza ...predvsem po kruhu...pa se zaenkrat še obvladujemuser posted image
...trenutno imam zajtrk....sem se odločila, da pojem banano, ker imam danes roditeljskega..in če bom jedla slive al pa jabolka, pa pol ful vode pila bo mogoče kako letanjeuser posted image ....to pa ne bi bilo fajn.....
...sladkarij sploh ne pogrešam.....bi pa en sendvič z maxi poli zdaj maznilauser posted image ....
Erin - a Sayuri je z nami.....vem, da je brez neta....po moje jeuser posted image
..nič grem malo delat...
aja, še to...sem včeraj malo z but shaperom migala...danes me pa tak ritne mišice bolijouser posted image


Boš pa malo manj sedelauser posted image
Evo za menoj je tudi banana, sedaj sem pri kaviciuser posted image user posted image user posted image VRHUNEC DNEVAuser posted image
Kriza je bila samo včeraj ko je moj pršut mlastiluser posted image pa ko je zadnji kos torte jedel ki sem jo naredila v nedeljo..dobr da sem se je v nedeljo tako najedla da je nočem vsaj....kdaaj so sladice...aha, jutriuser posted image user posted image Hec..

sayuri se nam tudi pridružiuser posted image , samo pravi da bo še najmanj en teden brez netauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?