|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 7:58:05   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Kaj pa čigumije? Lahk to žvečim?


Lahko žvečiš.

Kar se tiče glavobola sem ga jaz ime la prvo rundo kar kakšen teden da se telo navadi na drugačno prehrano in manjši vnos hrane. Pri meni ni bilo pomankanje vode ker sem spila tudi 3l. Imam pa že po naravi nizek pritisk in ni bilo v času diete nič manjši, včasih pa pade tudi glede na vreme, jaz vedno vem kdaj se bo vreme spremenilo oz. kdaj bo dež ker me prejšni dan glava boli. No vsak po svoje, sem povedala samo moje izkušnje.

Danes pa imamo OH, za kosilo ne vem kaj bom. Mi diši samo sladko in imam kosilo tako pozno da bi ga kar za večerjo zamenjala.user posted image

Se slišimo še zvečer, da poročam kako mi je uspel dan. Sedaj pa šibam v službo.




_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 9:32:03   
Erin

user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 0
~ anchy82
~ maca m              15 kg
~ zvesta
~ lily975                15 kg
~ monika30            15 kg
~ minabo               12 kg
~ gold fish             10 kg
~ soncek30
~ mayy                 12 kg

~ nosecka08
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02               15 kg
~ miškamaška         15 kg
~ pf                      12 kg
~ gamini                 15 kg
~ žabicamala          15 kg
~ anaya

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 9:34:32   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna


Jaz sem si ponavadi dala na pico ketchap, gobice, bučke in origano. Mi je bilo zelo dobro.

Glede slabega počutja in vrtenja je pa tako, da premalo pijete (jaz spijem od 2.3l čaja brez sladkorja na dan), ter da se telo navaja na manj hrane, ker verjetno ste imele prej kar konkretne obroke, pa še grickanje čez dan. Vsaj moja logika je takšna. Drugače pa itak ta dieta ni za vsakega. Jaz se grem raje dieto manj žri=)


Lianna - se nam lahko tudi prudružiš user posted image , če hoečeš...vem da si že na sosednji temi ampak tudi z nami lahko "udariš eno vojno proti kg" user posted image

maca m - jaz čigumije bom - ampak samo sugar freeuser posted image

Evo jaz sem si včeraj popolnoma zaj**** zeljnato solato s krompirjem tako da sem za kosilo potem pojedla eno veliiiiiiko korenje..no potem smo šli pa v šoping in ker v trgovini niso imeli nobene krompirjeve stvari sem si kupila eno riževo tablico, pa ne vem če bi jo lahko... u glavnem, ful mal pojedla, še manj pila - tudi vrtoglavice posledično -  upam da bo dans boljš na krožniku.. mater že tko mal jem pol pa že zaj*** kosilo..grrr, sem bila jezna...

No hruška je za mano :))) Ko gre mali spat je pa COFFEE TIMEEEEEEEEEE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 9:58:03   
gold fish
dobro jutro...

..jaz pa sedaj pijem črno user posted image  z ingverjem.....  baje pomaga pri izgubljanju .....s tistim v prahu....

....počasi pa grem pojest kaki jabolko....ne vem če ne bom kar 2user posted image


....kosilo bodo pa testenine..pa tud še ne vem kake...

..sin je rekel, da bo jedel rižoto od včeraj, ker sem ful dobro skuhala user posted image , mogoče pa naredim zraven samo kako meso za moške...meni pa testenine pa parad. polivka prekouser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 9:59:12   
gold fish
.....aja, pa vodo grem pit...

..tiste steklenice si pa jaz ne bom nastavila, ker ko vidim tisto količino spijem še manj kot sicer....imam pa nastavljeno skodelico in pol vsake toliko pijem...

...v vsakem primeru več kot drugače, ampak še vedno premalouser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 10:26:50   
minabo
Meni je včeraj uspelo. Popoldan sem bila tako lačna, da sem šla kar v šoping, samo da ne bi mislila na hrano. Jedla pa sem zeljnato solato s krompirjem in tudi pri kosilu že skoraj brez kruha, ker mi ga je tamali pojedeluser posted image
Danes bodo za kosilo špageti z gobovo omako in rdeča pesa. Za večerjo pa tortica ali potica in seveda čokoladauser posted image
Pijem pa tudi jaz premalo. Meni flaša pomaga in si moram nastaviti in to takoj zdajuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 11:10:28   
Ekaz
A lahko na OH dan jem žgance? Kaj sploh lahko še na ta dan?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 11:33:37   
žabicamala
da še jaz  malo poročam.
Včerajšni dan uspel in danes uspešno naprej. Za zajtrk sem imela eno velikooo jabolko in imam občutek, da me kar zvija v trebuhu. Pijem pa tako kot ve pravite, premalo. Začela sem z lahko telovadbo, trikrat na dan 15 min steperja.
Ko malo izgubim kg, pa začnem z težjimi in bolj intenzivno telovadit.
Ne dajte se, boste videle kako bomo lepe letos poleti.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 11:41:08   
anaya
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

A lahko na OH dan jem žgance? Kaj sploh lahko še na ta dan?

Pomoje lahko to na škrobni dan ne na OH.... sicer pa pojma nimam....

Jaz bom danes tut široke rezance pa polivko pa sir pa meso.... to si bom mislila zraven...user posted image

Zvečer pa SLADOLED!!!!!!! Ker pecivo mi ni ratalo, gre samo nadev ven s pekača vzet, testo pa not ostane user posted image user posted image  Če ne bi mela pekača sposojenega bi z njim vred stran zabrisala....

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 11:42:45   
gold fish
...babike...a juho lahko vsak dan jemo...tako čisto praznouser posted image  ...al samo na beljakovinski dan....

ker jaz jo bi danes jedlauser posted image

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 13:16:22   
gold fish
..pa kaj je zdaj....čakam odgovoruser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 13:23:53   
minabo
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..pa kaj je zdaj....čakam odgovoruser posted image

Po moje čisto zelenjavno juho lahko vsak dan.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 13:30:32   
anaj22
še ena debeluška se vam pridružuje, če me vzamete

od poroda je že 7mes. moji kg so pa še zelo zelo na +, zgubiti imam namen 15kg

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 13:34:08   
Erin
Lahko lahko...sej je samo voda pa zelenjavauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: žabicamala


Ne dajte se, boste videle kako bomo lepe letos poleti.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

A lahko na OH dan jem žgance? Kaj sploh lahko še na ta dan?


mislim da je to škrob - ker  koruza je škrobno živilo ane?user posted image Mislim da lahko ajdoveuser posted image

Danes pa lahko jemo še:

Ajda, bambusovi vršički, bulgur, aromatičnega vina, citronat, češpljevi cmoki, dušene gobice, kaneloni, kruh (vse vrste kruha in krušnega peciva brez dodatka beljakovin), kaneloni, Kuskus, lešniki, mandeljni, oranžet, oves, palačinke, pecivo (vse vrste, če je le mogoče iz polnovredne moke ali sveže zmletega žita, pečeno brez dodatka beljakovin), pecilni prašek, pira, pistacije, pivo, proso, pšenica, rižev papir, rožičeva moka, rž, sadna ali zelenjavna pizza, sezamova semena, sladila (koncentriran jabolčni in hruškov sok, javovov sirup, med, trsni sladkor ter neprečiščen trsni sladkor), ščir, tapiokin škrob, testenine (vse testenine brez jajc oz. jajčnega beljaka, npr. ajdovi, durini, riževi, stekleni rezanci ),topinambur, tortilje, zdrob, zelena pira, zelenjavna lazanja, žita



Sem kopirala s strani:

http://mojplanet.si/forum/viewtopic.php?t=4                 user posted image

Jaz sem pa za zajtrk hruško, za kosilo bodo pa špagetki z drobtinicami!user posted image
Za večerjo bom pa mojega po troto poslalauser posted image Pa po sadje saj res,..da bom jutri imela kaj za jestuser posted image


< Sporočilo je popravil Erin -- 7.1.2009 13:36:27 >

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 13:35:03   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

še ena debeluška se vam pridružuje, če me vzamete

od poroda je že 7mes. moji kg so pa še zelo zelo na +, zgubiti imam namen 15kg


Dobrodošlaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
In kaj boš ti dobrega danes jedla?user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 14:34:52   
gold fish
...jaz sem po kosilu, pa sem spet ful lačnauser posted image ...mi je zdaj par ur kriza, pol pa nič večuser posted image ..

...pa bolj pijem vodo....bolj sem lačnauser posted image

...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 14:50:42   
maca m
Evo, južna je mim, kisla paprika in makaroni z drobtincami, pa itak mal cukra navrh, drugač se mi je zdelo, da slamo jem. Za jutri sem si sadje že nabavila -  mandarine, jabolka, kivi,  kaki.
gold fish ti si pa res ena reva s to vodo.user posted image Če ti je 1.5l flaša prevelika, si pa naštimaj tri tamale, pa vsako na en vogal postav.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 14:53:13   
maca m
Anaj22 dobrodošla med mučenkami.user posted image Pa  veliko sreče in volje ti želim!

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 15:22:45   
pf
Punce kak vam gre? Jaz sem se odločila za varianto manj jej in mi tudi nekak gre, pa tudi ob kosilu ločim malo OH, beljakovine, škrob, ampak ne bom pa šla striktno po tabeli, ker me je strah, da kak dol, tak gor, ker skozi ne morem obljubiti sama sebi, da se bom držala tega reda še kasneje, ko bo dieta gotova in pa ko bo treba v službo. Zaenkrat mi gre. Spijem pa vsaj tri litre čaja in vode. Vas pa definitivno podpiram in le tako naprej. Se pišemo kasneje.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 15:51:41   
anaj22
hvala za dobrodošlico

jaz sem si nardila riž pa solato, mi je dons neki slabo pa mi nič ne paše jest sem bl k ne na vodo
Jutri pa sadje to bo neki zame, sam bom mogla pazit da ne bom prevč požrešna.

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 15:55:19   
anaya
IZVIRNO SPOROČILO: Erin



Danes pa lahko jemo še:

Ajda, bambusovi vršički, bulgur, aromatičnega vina, citronat, češpljevi cmoki, dušene gobice, kaneloni, kruh (vse vrste kruha in krušnega peciva brez dodatka beljakovin), kaneloni, Kuskus, lešniki, mandeljni, oranžet, oves, palačinke, pecivo (vse vrste, če je le mogoče iz polnovredne moke ali sveže zmletega žita, pečeno brez dodatka beljakovin), pecilni prašek, pira, pistacije, pivo, proso, pšenica, rižev papir, rožičeva moka, rž, sadna ali zelenjavna pizza, sezamova semena, sladila (koncentriran jabolčni in hruškov sok, javovov sirup, med, trsni sladkor ter neprečiščen trsni sladkor), ščir, tapiokin škrob, testenine (vse testenine brez jajc oz. jajčnega beljaka, npr. ajdovi, durini, riževi, stekleni rezanci ),topinambur, tortilje, zdrob, zelena pira, zelenjavna lazanja, žita





Torej skutinega peciva ne smem, pa zanima me katero pecivo je brez jajc pa mleka oz. vseh beljakovin, tut makaronov navadnih ne smem........ sploh lahko kaj jemo še??user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 15:59:25   
anaya
Evo zdaj bom pa v protest spila 3 dl coca-cole..... zero.... upam da vsaj to lahko? Al neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 16:01:02   
anaya
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Punce kak vam gre? Jaz sem se odločila za varianto manj jej in mi tudi nekak gre, pa tudi ob kosilu ločim malo OH, beljakovine, škrob, ampak ne bom pa šla striktno po tabeli, ker me je strah, da kak dol, tak gor, ker skozi ne morem obljubiti sama sebi, da se bom držala tega reda še kasneje, ko bo dieta gotova in pa ko bo treba v službo. Zaenkrat mi gre. Spijem pa vsaj tri litre čaja in vode. Vas pa definitivno podpiram in le tako naprej. Se pišemo kasneje.


Pri meni vidiš sama da je komaj 3. dan pa ze protestiram... Pa recimo da je 1 tedn za uvajanje, pa še malo grešim....

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 16:30:17   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

hvala za dobrodošlico

jaz sem si nardila riž pa solato, mi je dons neki slabo pa mi nič ne paše jest sem bl k ne na vodo
Jutri pa sadje to bo neki zame, sam bom mogla pazit da ne bom prevč požrešna.


Če si danes riž - ŠKROB imaš jutri OH dan...dnevi naj bi si morali sledit B-Š-OH-S. Ali si "ubrala" drugačno taktiko?

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 16:31:51   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Torej skutinega peciva ne smem, pa zanima me katero pecivo je brez jajc pa mleka oz. vseh beljakovin, tut makaronov navadnih ne smem........ sploh lahko kaj jemo še??user posted image


Ja dej ga..pa makarone tud. Jaz sem špagete z drobtinicami in sem se napokala user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?