|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 16:35:45   
anaj22
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

hvala za dobrodošlico

jaz sem si nardila riž pa solato, mi je dons neki slabo pa mi nič ne paše jest sem bl k ne na vodo
Jutri pa sadje to bo neki zame, sam bom mogla pazit da ne bom prevč požrešna.


Če si danes riž - ŠKROB imaš jutri OH dan...dnevi naj bi si morali sledit B-Š-OH-S. Ali si "ubrala" drugačno taktiko?



evo pa sem ga že takoj usrala, se še mal lovim drug teden bo že bolš

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 16:47:49   
Erin
Nič hudega, lahko tudi sadje jutri ješ samo boš prikrajšana za sladko jutri...jaz nebi mogla brez, heheuser posted image user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 17:07:23   
miškamaška
Meni zaenkrat kar uspeva. Včeraj je bil za kosilo krompir in solata, zvečer pa samo solata. Danes sem pa dopoldan jedla mandarince, za kosilo so bile testenine s papriko in paradižnikom, za večerjo pa sladkarija (piškoti ali pa čokolada, ne vem še). Mljaaaaaaaaaaaaask.user posted image

Drugač pa sem brala da nekatere spuščate obroke. To ni vredu. Če nimate ideje, ali pa nič takega kar bi jedle na tisti dan, si naredite kakšno mešano solato (npr. zelena solata, paradižnik, paprika, kakšen korenček) pa kos kruha zraven, če mislite da samo solata ni dovolj.
Pa še na namaz iz paprike sem se spomnila. Jaz sem ga jedla (kar iz žlico) za malico (po 12 uri) kadar sem imela bolj pozno kosilo. Pa kakšno graham žemljico zraven.

Pa ena je spraševala za pizo: jaz si kar narežem gor ta male paradižnike, papriko (narezano na trakove), bučke, mal origana in bazilike pa je.

Aja pa jaz zdej na dieti tudi ful več jem kot prej, sam bolj zdrave stvari, več sadja in zelenjave. Prej sem si večkrat na dan v usta dajala čokoladke, pa piškotke, čips, grisine in podobno. Nad sadjem pa zelenjavo pa nisem bila tako navdušena.user posted image


(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 19:18:35   
minabo
Pa je še en dan za nami user posted image Za večerjo sem jedla jabolčno pito. Sva se z Mihom lotila in jo sama na hitro zmetala skupaj. Še mož je bil zadovoljen, ko je prišel domov.
Jutri pa sadje. Na srečo ga imam zelo rada in ne bo hudo. Za kosilo bom skuhane hruške z banano in mandelji. Recept je nekje v knjigi.

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 19:45:36   
Erin
Jaz pa tortico jeeeeeeeeeeeeeeemuser posted image user posted image user posted image
Pa še čokolada čaka..njami..a ni lep OH dan user posted image user posted image user posted image
Komaj čakam da bo spetuser posted image

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 21:28:41   
anaya
Če pa tam ko si napisala kaj še vse lahko jemo, piše da vso pecivo in testenine v katerih NI jajc oz. drugih beljakovin...... Jaz peciva nobenga ne poznam brez jajc in mleka.... kakorkoli peciva nisem jedla ker mi ni uspelo user posted image user posted image user posted image  Sem pa pojedla nekaj sladoleda pa 1 tablico jedilne čokolade....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 21:29:19   
anaya
Aja kako pa naj jutri jem sadje, tut tak en sadež za zajtrk, pa kosilo pa pol večerja al lahko čez cel dan po malem????

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:02:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

gold fish ti si pa res ena reva s to vodo.user posted image Če ti je 1.5l flaša prevelika, si pa naštimaj tri tamale, pa vsako na en vogal postav.user posted image



sem imela kar skodelico za čaj....tisto 2dc..pa je blo danes že ene 2l, če ne večuser posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:03:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: anaj22


jaz sem si nardila riž pa solato,



danes ni riža...user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:03:56   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Evo zdaj bom pa v protest spila 3 dl coca-cole..... zero.... upam da vsaj to lahko? Al neuser posted image user posted image user posted image


neeeeeeeeeeeeeuser posted image ...nič gaziranegauser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:05:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Nič hudega, lahko tudi sadje jutri ješ samo boš prikrajšana za sladko jutri...jaz nebi mogla brez, heheuser posted image user posted image


jaz sem se pa danes tak veselila potice, pa čokolade....pol sem pa ugotovila, da bi danes ful krompir jedla....sem naredila endivijo z radićem in seveda mora bit zraven krompir..... user posted image ...niti kruha ne pogrešamuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:07:25   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: miškamaška

Prej sem si večkrat na dan v usta dajala čokoladke, pa piškotke, čips, grisine in podobno. Nad sadjem pa zelenjavo pa nisem bila tako navdušena.user posted image




to tud jaz opažamuser posted image ..



(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:09:08   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja kako pa naj jutri jem sadje, tut tak en sadež za zajtrk, pa kosilo pa pol večerja al lahko čez cel dan po malem????


jaz bom za zajtrk tako..en sadež...za kosilo pa si bom tud probala kaj takega naredit, popečenega

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:11:38   
gold fish
...kak je fajn, če imaš monologeuser posted image ..

....  nekaj me še zanima....

a lahko pojem za zajtrk recimo 1 kaki pa 1 ringlo al mora bit ena vrsta sadja....ker pol sm danes malo mimo pihnilauser posted image

...nič vidim, da že vse spite...

...meni zdaj zvečer ni sile....mene muči od kosila nekje okrog 14 ure dalje pa tam do 18, pol se pa umiri....


....si pa dajem ingver v kavo in mi je fajn...tud glava me manj boli...baje pomagauser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:12:04   
gold fish
..... ja pa nočko vam želim....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:35:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Če pa tam ko si napisala kaj še vse lahko jemo, piše da vso pecivo in testenine v katerih NI jajc oz. drugih beljakovin...... Jaz peciva nobenga ne poznam brez jajc in mleka.... kakorkoli peciva nisem jedla ker mi ni uspelo user posted image user posted image user posted image  Sem pa pojedla nekaj sladoleda pa 1 tablico jedilne čokolade....


Ja sej piše pa da ješ torto v njej pa so jajca pa krema je mleečan.... ti se nč ne oziraj na to, važn je da je sladko...user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:36:39   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja kako pa naj jutri jem sadje, tut tak en sadež za zajtrk, pa kosilo pa pol večerja al lahko čez cel dan po malem????


Jaz jem na ta dan 5x in sicer vsake 3 ure približno..sej mislim da je prav da lahko 5x, ker sem davne 4 leta nazaj tudiuser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:37:15   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Evo zdaj bom pa v protest spila 3 dl coca-cole..... zero.... upam da vsaj to lahko? Al neuser posted image user posted image user posted image


neeeeeeeeeeeeeuser posted image ...nič gaziranegauser posted image


Japuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:38:03   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22


jaz sem si nardila riž pa solato,



danes ni riža...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Nič hudega, lahko tudi sadje jutri ješ samo boš prikrajšana za sladko jutri...jaz nebi mogla brez, heheuser posted image user posted image


jaz sem se pa danes tak veselila potice, pa čokolade....pol sem pa ugotovila, da bi danes ful krompir jedla....sem naredila endivijo z radićem in seveda mora bit zraven krompir..... user posted image ...niti kruha ne pogrešamuser posted image


niti krompirja!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:39:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


a lahko pojem za zajtrk recimo 1 kaki pa 1 ringlo al mora bit ena vrsta sadja....ker pol sm danes malo mimo pihnilauser posted image




Mislim da za zajtrk kao ne smeš za kosilo pa lahko, na saden dan, seveda, ker v knjigi če gledaš je zmeri tkouser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 22:39:58   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..... ja pa nočko vam želim....


Enakooooooouser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 23:25:44   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

niti krompirja!!!user posted image user posted image user posted image



ja, šeficauser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 23:26:56   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..... ja pa nočko vam želim....


Enakooooooouser posted image



...no in sem še vedno gor...


zdaj pa res grem spatuser posted image user posted image user posted image



za jutranje tičke pa ena runda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... malo bo hladna...pa kaj...bomo še lepšeuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.1.2009 23:38:01   
maca m



za jutranje tičke pa ena runda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... malo bo hladna...pa kaj...bomo še lepšeuser posted image
[/quote]

Pol bomo pa že kičaste!user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
8.1.2009 8:01:40   
mayy
Dobro jutro!

Še en uspešen dan je za mano. Včeraj sem jedla mandarine , zelenjavno pico in malo peciva.

Ko ste spraševale kaj lahko jeste za OH večerjo, vse, tudi tisto v čemer so B, lako piškot, 3 kepice sladoleda, ene si privoščijo tudi košček navadne pice, sandvič. Jeste lahko vse kar druge dni ne smete, vendar v omejenih količinah in samo za OH večerjo. In pa seveda obvezno tablico 70% čokolade.

Juho
pa jeste na B, Š dan. Vendar mora biti na Š dan zelenjavna, na B dan pa je lahko tudi iz jušne osnove vendar brez zakuhe in vedno juho spijete na koncu  obroka, kosila. Lahko pa namesto juhe popijete 3dl vode.

Pa še to na B dan ne smete kombinirati različnih vrst proteinov( meso in mlečni izdelki, meso in jajca, jajca in mlečni izdelki)

Sadje
pa načeloma lako mešate tudi za zajtrk, vendar se lažje prebavi, če je le ena vrsta sadja.

No danes pa sadni dan, upam da mi uspe. Na sadni dan lahko jeste vse vrse sadja, oreščke, semena, kompote, čežane, sadne juhe, pečeno sadje, suho sadje. Lahko pa jeste tudi nevtralno zelenjavo. (ne smete fižola, koruze, fižola, leče, ker spadajo pod škrob)

Upam da sem vam kaj pomagala. 

Uspešen dan vsem.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?