|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
31.3.2009 11:49:34   
lily975
Pozdravček !

Res da bolj malo tu gor pišem ,vendar še vztrajam .Dans imam sadni dan , jutri pa še zadnji vodni dan !!V nedeljo pa uradni zaključek diete!!!user posted image user posted image user posted image

Potem pa bom nadaljevala z naslednjimi 90 dnevi !!!Vagala pa se sedaj ne bom , vam javim ko končam z dieto .

Velik uspeha pri raztapljanju kg !!!!

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
31.3.2009 22:56:13   
Erin

 user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image  
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***
~ Erin                    15 kg                   - 6user posted image
user posted image
~ maca m              15 kg                    -10user posted image user posted image  
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 14user posted image user posted image  
user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image  
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 11user posted image user posted image  

~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 6user posted image  
user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image  
~ anay22                15 kg                   -8user posted image user posted image

~ Suzi*                  10 kg                   -9user posted image user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image  
~ amy26                  8 kg                   - 5user posted image user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 7,5user posted image user posted image  

~ flecker1                15 kg                - 6user posted image
~ marjetica23          20 kg               - 5 user posted image
~ Vanj                      10 kg                 -6user posted image  
user posted image
~ malecka                15 kg                  -5user posted image user posted image
~ ljiljana                                            -2,5user posted image
user posted image
~ blanka1                  20 kg               - 1user posted image
user posted image
~ barbyka                  10 kg


user posted image = v preteklem tednu JE sporočila situacijo user posted image
user posted image

user posted image USPELO JEEEE!!!!user posted image
Čupka 8kguser posted image
sayuri 6kguser posted image
pezbar 15kguser posted image

SKORAJ je uspelo:

decembrkauser posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama... user posted image
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimiuser posted image
naj mi pove...user posted image




< Sporočilo je popravil Erin -- 31.3.2009 22:57:17 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
1.4.2009 20:44:08   
mausilein
ojla, punce!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  vsem ,ki ste pridno zgubile kg. kar tako naprej.
jaz sem zgubila 1kg. rada bi zgubila vsaj 4-5kg do maja, ker imamo krst naše punčice, da si bom lahko oblekla kostim.user posted image   upam, da mi bo uspelo.  bodite še naprej pridne.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
2.4.2009 15:28:58   
tincy23
No evo, še jst sem danes začela to dieto, sicer ne vem kako dolgo se bom držala, bipa rada izgubila ene 8 kg, bom pa jedla po tem jedilniku, ki ga je ena izmed vas dala gor, pa me zanima če je to ok.
Kako dolgo pa ste se držale, da se vam je kakšna kilca manj pokazala?


Tina

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
2.4.2009 23:44:39   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: tincy23

No evo, še jst sem danes začela to dieto, sicer ne vem kako dolgo se bom držala, bipa rada izgubila ene 8 kg, bom pa jedla po tem jedilniku, ki ga je ena izmed vas dala gor, pa me zanima če je to ok.
Kako dolgo pa ste se držale, da se vam je kakšna kilca manj pokazala?


Tina



jaz sem v prvih 8 dneh zgubila 3kg, zdaj pa že 10 dni teža stoji, mislim, pa da je to vredu, ker najprej telo izloči odvečno vodo, šele kasneje začne porabljat zaloge.  Skratka ne smem obupat!!!!!!

pa komaj čakam da bo lepše vreme, da bova z malo čimveč zunaj in po hribih hodile , ker zdaj se absolutno premalo gibljem

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 12:21:33   
tincy23
P akako pa je s tem , ne vem, če sem danes imela škrobni dan, potem pa piše še solata zraven in kruh, ja mislim da solata pa olje in kis in še marsikaj ne spada sem. Ali je to lahko?

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 12:29:40   
tincy23
Sem pozabila vprašat, po kateri dieti pa delate? 

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 12:54:20   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: tincy23

P akako pa je s tem , ne vem, če sem danes imela škrobni dan, potem pa piše še solata zraven in kruh, ja mislim da solata pa olje in kis in še marsikaj ne spada sem. Ali je to lahko?


Punce so zelo pridne in zaključujejo ali pa so že zaključile 90 dnevno ločevalno dieto. Pri tej dieti lahko ješ solato in zelenjavo v neomejeni količini. Začimbe so dobrodošle. In tisto olje ti ne bo tako škodovalo saj je rastlinskega izvora. To ti govorim iz lastnih izkušenj saj sem že ekspert v ločevanju živil. In v tem trenutku pojem zelenjave v obliki različnih solat "na tone".Kg pa počasi a vstrajno kopnijo.

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 12:57:21   
Natyy
evo ti škrobni dan:

DAN 2 - ŠKROBNI DAN

Kaj spada pod škrob:

Riž, fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir ...
je kompleksen ogljikov hidrat, ki sodi v skupino polisaharidov. Rastline tvorijo škrob in ga skladiščijo kot rezervno hrano. Ko pojemo škrob, ga telo razgradi v glukozo, vir energije.

Prehranjevanje:

ZAJTRK:
za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...
Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!

KOSILO:

Za kosilo je potrebno jesti škrob. Primeri jedilnikov:
1. pasulj (brez mesa), dodajte kos kruha in zelenjavo (lahko kuhano - korenček, ohrovt, brokoli, ... ali pa neomejeno količino sveže zelenjave - solata, paprika, zelje, ...)
2. pečen (v pečici, ne ocvrt) ali kuhan krompir, kos kruha, zelenjava
3. kuhan ali popečen riž, solata, kos kruha, voda
4. mrzla mešanica fižola, koruze in graha (brez jajc ali drugih beljakovin), začinjena, kozarec vode ali nesladkanega čaja, kos kruha

Ob vsakem jedilniku na koncu pride še čista juha (zelenjavna ali goveja, kokošja, gobova, brez rezancev, fritatov ali drugih nezelenjavnih dodatkov). Juho je potrebno popiti na koncu, ker se prebavlja dlje kot ostala hrana.

VEČERJA:

Za večerjo pojeste polovico tega kar ste pojedli za kosilo! Obvezno je da pojeste samo polovico in nič več.
OPOZORILO: na rižu, krompirju ali pasulju začinite z soljo, poprom, vegeto, origanom, pelati ali ketchapom. Po okusu seveda, vendar naj bodo začimbe prisotne saj so dobre za vaše telo.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 12:58:50   
Natyy
pa še za jutri:











DAN 3 - OGLJIK. - HIDR. DAN

Kaj spada pod škrob:

Sladkor, testenine, pice, sladkarije, ...
Ogljikovi hidrati dajejo našemu organizmu energijo in so nepogrešljiv vir energije za normalno delovanje možganov in centralnega živčnega sistema. Če uživamo več ogljikovih hidratov kot jih telo lahko pretvori v glukozo ali glikogen (v jetrih in mišicah), se kopičijo v maščobnih celicah.
Delimo jih na:
Monosaharidi so ogljikovi hidrati, ki jih sestavlja samo ena molekula, rečemo pa jim kar sladkorji. Najdemo jih v kot glukozo v medu in sadju, ter fruktozo v sadju), ter v melku kot galaktoza.
Disaharidi so ogljikovi hidrati z dvema molekulama in to so beli sladkor iz sladkorne pese ali sladkornega trsa; dobimo jo v pivu in koruzi.
Polisaharidi so ogljikovi hidrati z več molekulami: glikogen v jetrih in mišicah (meso); škrob, ki je sestavljen iz več molekul glukoze, vsebujejo pa ga sledeče rastline: žitarice (pšenica, koruza, riž, rž, ječmen), gomolji (krompir), stročnice (posušen grah, leča soja). Te ogljikove hidrate imamo v škrobnem dnevu zato jih v tem dnevu ne jemo!!
Slabosti OH:

  • enostavni ogljikovi hidrati stimulirajo pankreas (trebušno slinavko), da proizvaja velike količine insulina. Insulin znižuje količino sladkorja v krvi in s tem povzroča občutek lakote. Poleg tega pa visoka proizvodnja insulina stimulira proizvodnjo maščob. Insulin dela in skladišči maščobe. 

  • enostavni ogljikovi hidrati zvišujejo trigliceride (maščobe) v krvi, kar pospešuje nastanek kardiovaskularnih obolenj; 

  • enostavni ogljikovi hidrati zvišujejo holesterol v krvi;

  • enostavni ogljikovi hidrati zvišujejo sečno kislino v krvi, kar lahko povzroči nastanek protina (oblike artritisa).

Ker so OH najbolj krivi za naše kilograme, je tu potrebna stroga vzdržnost in prava izbira ogljikovih hidratov. To ne pomeni, da jih moramo popolnoma odstraniti iz jedilnika, saj so pomembni za naše telo, potrebna je samo prava količina, zato v našo dieto spadajo naslednji OH: Naravna pica z sadjem ali zelenjavna (brez beljakovin), testenine z paradižnikovo ali gobovo omako brez mesa ali drugih beljakovin, slano pecivo v velikosti pice, ...
Prehranjevanje:
ZAJTRK:
za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...
Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!

KOSILO:

Za kosilo je potrebno jesti jedi z OH. Primeri jedilnikov:
1. pica z enovrstnim sadjem ali pa paradižnikom (ter drugo zelenjavo) in
   začimbami, kozarec vode
2. slano pecivo v velikosti pice, voda
3. testenine z zelenjavno, paradižnikovo ali gobovo omako brez mesa

VEČERJA:
Sladkarije! Da, prav ste prebrali, majša količina sladkarij. Primeri jedilnikov:
1. 3 kosi peciva
2. večji kos torte
3. 3 kepice sladoleda

Na koncu pa obvezno 1 ali 2 rebri jedilne čokolade za preprečevanje alergij!


O dieti :: Forum :: Novice :: Klepetalnica

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 13:00:34   
Natyy
še za v nedeljo:

DAN 4 - SADNI DAN

Sadje je polno vitaminov in energije, zato bo vaše počutje dobro in bo preprečevalo prehlade, ki so v zimskih dneh pogosti. Kmalu bo postal sadni dan vaš najljubši dan v dietnem ciklusu, saj se bo apetit zmanjšal in bodo sadni dnevi olajšanje po 3 vsebinsko bogatih dnevih.

Prehranjevanje:

ZAJTRK, KOSILO, VEČERJA in MALICA:
za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...
Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!
V SADNEM DNEVU JE POTREBNO POJESTI MEŠANO SADJE, TOREJ ZA ZAJTRK ENO VRSTO, ZA KOSILO DRUGO VRSTO, ZA MALICO TRETJO VRSTO SADJA IN ZA VEČERJO 4 VRSTO SADJA!!! 

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 13:03:00   
Natyy
pa še prvi dan:

Vsak 29 dan (29, 58 in 87)  pa je vodni dan

DAN 1 - BELJAKOVINSKI DAN

Kaj spada pod beljakovine:
Meso, sir, jajca, mleko, špinača, ohrovt, brstični ohrovt, repa, cvetača, soja, sojini kalčki, zelje, paradižnik, pesa ...
Beljakovine so velike molekule, sestavljene iz manjših enot imenovane aminokisline. Aminokisline navadno najdemo v rastlinskih ali živalskih beljakovinah. 8 aminokislin telo ne more samo proizvajati, zato jih moramo dobiti iz hrane, ki jo jemo. Beljakovine so potrebne za ohranjevanje tkiva in za vzdrževanje rasti, saj so naša telesa (lasje, mišice, nohti,..) v glavnem zgrajene iz njih. Služijo tudi za izdelovanje hormonov in drugih psihološko aktivnih sestavin.

Prehranjevanje:

ZAJTRK:
za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...
Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!

KOSILO:

Za kosilo je potrebno jesti beljakovine. Primeri jedilnikov:
1. 2 kuhana ali pečena nemastna svinjska zrezka (tudi govedina, perutnina, ribe ali morski sadeži) temu dodajte kos kruha in zelenjavo (lahko kuhano - korenček, ohrovt, brokoli, ... ali pa neomejeno količino sveže zelenjave - solata, paprika, zelje, ...)
V solato ne mešajte fižola, koruze ali graha, ker je to škrob in spada pod škrobni dan!!!
2. 2-3 večje kose sira, košček kruha, solata, voda
3. 2-3 jogurte (čisti jogurt), solata, kos kruha, voda
4. 2-3 kuhana jajca, solata ali kuhana zelenjava, voda ali nesladkani čaj

Ob vsakem jedilniku na koncu pride še čista juha (zelenjavna ali goveja, kokošja, gobova, brez rezancev, fritatov ali drugih nezelenjavnih dodatkov). Juho je potrebno popiti na koncu, ker se prebavlja dlje kot ostala hrana.

VEČERJA:

Za večerjo pojeste polovico tega kar ste pojedli za kosilo! Obvezno je, da pojeste samo polovico in nič več.
 
 
Morda sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
3.4.2009 14:00:12   
tincy23
Ja full hvala ti! Upam da mi bo ratalo se tega vsaj nekaj dni držati če ne ravno 90!

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.4.2009 2:12:54   
bella02
Hej!
Če sem prav vodila statistiko, smo preživele 90 dni! Juhuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sicer sem zastavljeni cilj zgrešila za 3 kg, še vseeno pa je -12kg. Zdaj bo treba to obdržat, čez tri mesece pa ponovno v boj. Ja, še so zalogeuser posted image .
Žal mi je, da se punce niste kaj več javljaleuser posted image . Vsem, ki ste se pridružile kasneje želim, da vam uspe zdržat in da bodo tehtnice vztrajno kazale manjše cifre.
Pa ne pozabite! Veliko (če ne kar vse) je v glavi!!!

Srečno!

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.4.2009 22:38:42   
anaj22
hej suhice kako ste

meni ni uspelo doseči željenega cilja sem predčasno zaključila z dieto, bom drugo leto spet poskusila ker če bo vse tako kot mora biti bom letos šemalo kg pridobila



_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
4.4.2009 23:19:27   
bella02

@n@j, čestitke!(črk@ @ je crknjotuser posted image ) Sem ugotovil@, k@j je tvoj r@zlog z@ pridobiv@nje kguser posted image ! Vso srečo!!!

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.4.2009 20:40:10   
anaj22
bella hvala

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
5.4.2009 21:45:06   
lily975
Hoj !

Čestitke vsem ki ste končale dieto in vsem tistim ,ki ste se odločile zanjo .

Danes je moj zadnji 91 dan ločevalne diete in vam javljam  da sem lažja za 17 kg !!!user posted image user posted image user posted image Torej sem začrtan cilj osvojila !!!!Upam ,da rata tudi vam !!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.4.2009 21:54:06   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

hej suhice kako ste

meni ni uspelo doseči željenega cilja sem predčasno zaključila z dieto, bom drugo leto spet poskusila ker če bo vse tako kot mora biti bom letos šemalo kg pridobila


user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.4.2009 21:56:09   
Erin
lily, bella, ČESTITKE za izgubljene kg...BRAVO!!! Svaka vama častuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
6.4.2009 22:03:11   
Erin
No, dieta se je zaključila za tiste ki smo jo začele 5.1. in jaz se tudi poslavljam od tukajšnje teme,,, se pridružim spet čez 1 mesec..

Hvala vsem za družbo, čestitke za vse izgubljene kg in pa SREČNO..naj bo poletje 2009 poletje ko se bomo v svoji koži počutile ODLIČNOuser posted image user posted image user posted image
PAPA

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
7.4.2009 14:20:19   
tincy23
ČEstitke vsem, ki vam je ratalo!

Me pa zanima, če ste se kdaj pregrešile? In če ste poleg diete še zraven kaj aktivno telovadile ali so šli pravtako kg dol?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
8.4.2009 21:39:15   
marjetica23
da se javim -5 kguser posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
11.4.2009 18:15:56   
bella02
tincy23, jaz sem se pregrešila kdaj s kakim cukrom, načeloma sem se pa kar držala. Telovadila pa nisem, pa je šlo vseen 12 kg dol. Bo treba še kej potelovadit, pa bo. Srečno!

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
21.4.2009 19:24:44   
tincy23
NO da se vam jst malo javim. Z dieto sem začela 2.aprila in do sedaj sem shujšala za 5kg. Me se sicer malce strah kako bo potem ko bom začela normalno jesti. Ima že katero kako izkušnjo?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 38 39 [40]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?