|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:18:41   
dini
Nism šla na Uz ne.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:19:39   
giotti
Aja, imaš tudi neredne user posted image ? Pa ti je dala kar klomifen, ne da bi te spremljala kaj se sploh dogaja user posted image Ma, ti zdravniki, kako različno delajo, pa vsi isto plačujemo user posted image
Dini, koliko dni pa je bil najdaljši cikel? Kaj si imela pred ovulacijo tudi vlečljivo sluz?? Imaš termometer doma?
Jaz sem super, prekipevam od energije in sreče, da je končno nad nič stopinj zunaj user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:22:44   
dini
Imam zarad kt, use so mi uničle. user posted image user posted image user posted image 30 dni, za sluz se pa ne spomnem več. Temperaturo sm si tudi merla sam mi ne rata nikoli ob isti ali približni uri in sm nehala.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:29:09   
giotti
pa saj 30 dni ni nič nenavadnega!!!! To je popolnoma normalen cikel, Dini!!! Torej, najdaljši je bil 30 dni? Hej, ma to je super, si idealna.
Ja, tudi če je najdaljši cikel 30 dni, bi test bil že rahlo obarvan v primeru da si user posted image .
Tako da, ja, od zdaj naprej lahko testiraš ali pa čakaš user posted image
Srečno user posted image


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:31:21   
dini
Ma sploh ne vem več ker lani je tudi po 3, 4 mesce ni blo tako da sm že usega navajena, pa tudi znakov sm mela že ful pa nism blauser posted image  tako da sm kar nehala se obremenjevat.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:32:45   
Bojana82
Dini, jaz bi na tvojem mestu jutri zjutraj naredila testekuser posted image ....CB, seveda, na katerega se najbolj zanesem!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:32:52   
dini
Zde jsm si za foro merla temp. ker mi je vroče pa mrzle roke imam pa je blo 36,0.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:33:33   
dini
Pol bom pa cel dan user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:37:43   
dini
Sm gledala mal koledarček za nazaj pa vidm da sm tle še kt jemala pa je blo več kot 30 dni nekje. Lani pa use pomešano, kakor se je spomnla.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 12:40:56   
giotti
Ja, razumem...
Težko bomo nekaj pametnega pogruntale. Tebe bi mogla ginekologinja obravnavat malo bolj resno. V smislu, da če ti je že dala klomifen, da te spremlja... če nimaš M, da dobiš mogoče dabroston itd... če je minilo celo leto od poskusa zanositve, da ti da napotnico za neplodnostno ambulanto... Skratka, karkoli je oziroma ni s tebo, me ne moremo nič ugibati, zahteva posebno obravnavo in spremljanje tvojega cikla. Kdaj pa si ponovno naročena h g? In za koliko mesecev ti je dala K?

Razumem te tudi, da si se nehala obremenjevat, vendar če do M ne pride v treh mesecih, je treba to resno obravnavat, sploh če si želiš user posted image

Trenutno res počakaj, kaj bo vse skupaj prineslo. No, tudi test lahko narediš slej ko prej user posted image

Glede temperature pa je edino relevantno merjenje takoj zjutraj po najmanj 7h urah spanja, ko se še niti ne pretegneš, in še to si je najbolje izmerit v luliki, kjer ni toliko zunanjih vplivov. Namreč pod pazduho se samo malo pregreješ ali pa podhladiš, pa je ful razlika, tako da to nima nobenega smisla... Sama na primer sem si zjutraj ene trikrat merila pod pazduho, ko sem se zbudila (36.8), ko sem vstala (36.6) in po tuširanju z mrzlo vodo (35.2). In je bila kot vidiš ful razlika, celo več kot stopinja!!! Ni sloh relevantno takšno merjenje...



< Sporočilo je popravil giotti -- 3.3.2009 12:41:47 >

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:01:26   
dini
Beri zs.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:02:04   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Zde jsm si za foro merla temp. ker mi je vroče pa mrzle roke imam pa je blo 36,0.



Temperatura je pravilna samo takoj zjutraj, ko se zbudiš in še ne ustaneš iz postelje... Pa še čisto odvisno je od tega, kakšna je tvoja normalna temperatura.... Meni je prilezla zjutraj komaj do 37,1 pa sem srečka nosečka, nekatere pa imajo temperaturo še nižjo oziroma višjo... Tako, da enkrat sem si jo jaz merila za foro čez dan, ker me je zanimalo kakšna je razlika in sem jo imela komaj 36,2. Tako, da ne obupaj. Za začetek je važno, da ne pride M, potem pa upam, da na testu zagledaš debel +.

Aja, pa meni je rekla G, da je čist ok, če si jo meriš v ustih. Kupila sem si elektronski termometer in pridno merila tem. vsak dan in si zapisala in sem takoj videla, kdaj imam O. Tako, da poskusi tudi ti, meri pa pod jezikom in seveda z zaprtimi usti ter dihaj skozi nos... To narediš takoj zjutraj!!!
Meni je pokazala, da sem imela tokrat O takoj po koncu M in se ni zmotila, ker zdaj sem srečka nosečka!!!!

LP

Murkica

< Sporočilo je popravil murkica -- 3.3.2009 13:04:38 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:03:14   
dini
Hvala murkicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:10:00   
dini
A morm tudi na točno uro merit v ustih in preden ustanem al lahk že hodim?
Kako pa veš kdaj je o?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:14:49   
giotti
ne nič hodit, takoj ko se zbudiš, ura mogoče ni tako važna. Važno je, da je bilo toliko ur mirovanja pred tem.
O pa boš najlažje stestirala z ovulacijski testki. Tako sem jaz zdaj začela z njimi, pa ful lepo pokažejo.

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:16:33   
dini
Aha, hvala giottiuser posted image user posted image user posted image

Tudi to sm najdla:

Otipaj del trebuha med sramno kostjo in popkom, ene tri prste od popka. Če čutiš zatrdlino, potem je nekaj na tem, da si user posted image Pa nič prej kot takrat, ko bi mogla dobit m.
Je že kera probala?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:21:45   
Bojana82
Jaz sem probala pa ničesar ne čutimuser posted image , čeprav sem konec petega tedna!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:23:04   
dini
Pol je še ena taka bedna fora.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:23:19   
giotti
Dini, daj no, kako boš pa to vedla.
Takrat, ko imaš datum za M, se naredi test, in to je to. Vse ostalo je špekulacija in itak ne boš vedla pri čem si... če hočeš bit user posted image , boš našla vse znake, če nočeš bit, pa te je strah, da si user posted image , pa tudi user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:27:08   
dini
Ja sej je čist res.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 13:31:28   
Bojana82
Giottiuser posted image , bolj realno kot si napisala nebi mogla!


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 18:15:28   
tecnobica
Dini, če želiš merit temperaturo, moraš merit vsaj par ciklusov, da pogruntaš svoje telo. Jaz jo merim že 6 ciklusov in že približno vem, kdaj bo kaj. Sam zdaj kao ni relevantno, ker sem na Klomifenu, ampak pri meni je temperatura vselih pred ovulacijo 36,2-36,4 in po ovulaciji 36,6-36,7.



(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: II pričakujemo februarja
3.3.2009 18:26:37   
sonček85
giootka.hejlaaaaaaaaaaaaaaa kje se potepaš pupa našauser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: II pričakujemo februarja
4.3.2009 0:13:20   
Rakica_80
Se selim v Marec, mi je priteklauser posted image !


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: II pričakujemo februarja
4.3.2009 8:21:44   
S*

user posted image



user posted image
 
FEBRUARJA 2009 PRIČAKUJEMO  user posted image    oz.  user posted image
 
 
 
 
                         user posted image user posted image
                                 
 
 

XX.02. - Arual (15. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.02. - pipika123 
XX.02. - twixy  user posted image user posted image   user posted image   user posted image v nove boje
XX.02. - Nattasha user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
XX.02. - barvar ( 9.krog ) srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
XX.02. - mikica01 ( 12.krog ) user posted image  user posted image user posted image   v nove boje
XX.02. - Anonimen
XX.02. - azeleja01   user posted image   
  v nove boje
xx.02. - tinkara 3 srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
02.02. - srecna_zvezda ( 2.krog )  user posted image user posted image   user posted image
v nove boje
02.02. - krzlatka ( 5.krog ) srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image  
03.02. - tatjana.d (4. krog )  user posted image user posted image   user posted image   user posted image v nove boje
04.02. - Natasha ( 4.krog )
05.02.-  Ursa30 (2. krog po HSC ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje  
05.02. - esy 
06.02. - baby1978 ( 5. krog )  user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
09.02. - lunika sr
ečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
10.02. - dysan user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

12.02. - tropical (10.krog)
 user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.02. - Tiki55 ( 19.krog)
user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.02. - jaz5 ( 1.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
14.02. - pikicaa25 ( 14.krog ) srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
15.02. - camino79 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
15.02. - LUNA83 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.02. - Grethy user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
17.02. - drobtinica29 srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
17.02. - mojca345 user posted image   user posted image user posted image user posted image    v nove boje
17.02. - Anonimna.k srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image  
18.02. - S* ( 7.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
18.02. - Fargesia ( 34.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image    v nove boje
18.02. - misk2 (18.krog) user posted image user posted image user posted image user posted image
   v nove boje
19.02. - Nončika srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
19.02. - neodkrita user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
19.02. - zvezdica1980 user posted image user posted image   user posted image   
v nove boje
20.02. -  mausika (1.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.02. - tassi1 user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
20.02. - azeleja01 user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.02. - Tejchy25 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
21.02. - aqua77 (2.krog po konizaciji) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.02. - Tanisha ( 4.krog )  user posted image   user posted image user posted image user posted image
   v nove boje
22.02. - Nea_teja_ ( 3.krog po ss )  user posted image user posted image user posted image user posted image
23.02. - tinkatonka  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.02. - murkica (po letu in pol) user posted image user posted image user posted image user posted image
25.02. - D0aisy ( 4.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
25.02. - toba (2.krog) srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
26.02. - U user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.02. - limonita (11. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
27.02. - Bojana82(5.krog ) srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
27.02. - miska28 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.02. - BEBIII ( 48.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
28.02. - bejbibu
28.02. - miklarom
28.02. - dini






 

FEBRUARK NAS JE 52, OD TEGA  12 SREČK  user posted image . 

 

                              Modrih         33  
                              Roza           12
     
                            Skupaj         45
 


user posted image


 
 
NAVIJAČICE
 
Tane user posted image  
Sonček85user posted image
ella.user posted image
ziva1
nony
črviček
lariluuser posted image
sppsuser posted image
sontschica user posted image
DIANE
Ejla

zarja1
alna
Anya22user posted image
janajauser posted image
tinkara 2
jaknik1 user posted image
skrivnost
cori
Matejčika
dysan
murkica
mojca345
 
 
 
 user posted image  
 
 
 
 
HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    

      user posted image                    
FEBRUARSKA  STAVNICA  

JANUAR......................................trenutno 31,25% srečk nosečk
FEBRUAR.................................. 26,67% srečk nosečk


user posted image   user posted image user posted image user posted image   user posted image

user posted image user posted image user posted image       user posted image user posted image user posted image






Nič kaj lepi niso tile %, močno upam, da bo marec bolj uspešen za vse vas.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?