|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vse o laparoskopiji
21.1.2009 22:48:00   
ency
Punce kolko casa pa ste delale na user posted image , preden ste sle na lapro? Se posebno tiste, ki ste po posegu, kmalu zanosile? Jst grem na operacijo konec februarja, na user posted image  delamo vec kot leto dni... aja pa meni niso nic rekli, da moram prinest izvide od vode in krvi? A to ste vse morale prinesti??

(odgovor članu matki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vse o laparoskopiji
21.1.2009 22:55:17   
U*
Na user posted image  sva delala sicer ne aktivno skoraj dve leti pač če rata rata. Potem pa laparo zdej je pa 4krog pa čakamo na user posted image .

Kri, vodo un ostalo ti naredijo oni. Odvisno kam greš eni imajo tako da prideš en teden prej te stvari zrihtat, drugi pa zrihtajo to tist dan ko te sprejmejo v bolnico.

Kot sm že napisala nč bat vse bo Ok.

Če te še kaj zanima pa prašaj lahko tudi na zs.

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vse o laparoskopiji
22.1.2009 7:33:56   
tane
U* in ostale, kakšno pa je okrevanje po laparaoskopiji?
sama sem že imela histeroskopijo pa wsem bila že čez 2 dni kot da ne bi bila operirana, zdaj imam ponovno histeroskopijo ter še laparoskopijo...pa me zanima kako je z okrevanjem...predvsem zaradi službe, ker mi ne bodo pustili, da sem doma preveč časa...ja, vem so čisto prsmojeni ampak žal tako je...

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vse o laparoskopiji
22.1.2009 10:00:28   
U*
20dni vse bolniške z operacijo vret.

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vse o laparoskopiji
29.1.2009 12:27:47   
ziva1
Mene pa zanima, ali ste vse vedele, da je nekaj narobe (npr. da vam je G povedal, da imate pregrado, ciste itd.), da ste šle na laparo oz. histero, ali ste pač šle ker niste mogle zanositi in so vam šele po operaciji povedali, kaj je bilo narobe.


(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vse o laparoskopiji
29.1.2009 13:43:14   
Kliki
Oj jast sem vedla da imam ciste.
Sem pa slišala ali pa prebrala da te lahko pošlejo tudi če nevejo točno kaj naj bi bilo narobe.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vse o laparoskopiji
29.1.2009 16:22:11   
tweety83
Meni je G ugotovil z ultrazvokom pregrado in PCO.


LP

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vse o laparoskopiji
29.1.2009 16:37:17   
tecnobica
Mene pa zanima, če katera ve, če laparoskopijo in histeroskopijo delajo tudi v Postojni. In če je katera že bla tam. Izkušnje...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vse o laparoskopiji
29.1.2009 16:43:24   
Kliki
Jest sicer ne vem točno sam pomojem jo delajo v vseh porodnišnicah.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vse o laparoskopiji
5.4.2011 19:09:12   
Buska
da ne bom odpirala nove teme, bom povprasala kar tukaj

31.3. sm imela laparo, 7.4. bom dala ven sive ... po mojem sem ze skoraj obrnila internet user posted image user posted image , ampak jaz ne najdem user posted image user posted image ... kdaj se lahko zacnes naprej ukvarjat s sportom (tek, aerobika, zumba)
svojega G imam 12.4. ... hvala za kaksen odgovor user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu matki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vse o laparoskopiji
5.4.2011 22:12:40   
vesper
hej buska
tudi mene je to najprej mučilo, kdaj lahko grem dalje na vadbo. Jaz sem redno hodila na bodypump in ker je tukaj kar povdarek na trebušne mišice in delaš res z celim telesom ful intenzivno, sem lahko začela z vadbo po dveh mesecih od operacije. Mesec po operaciji sem začela s sprehodi, potem pa z vadbo. Drugače pa sama poznaš najboljše telo in imaš verjetno malo občutek, kdaj bo telo spet pripravljeno na vadbo. Jaz sem upoštevala nasvet svojega G, pa tudi sama nisem želela prej pretiravat z vadbo. Pa še sedaj ne pretiravam s trebušnimi ravno user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vse o laparoskopiji
5.4.2011 22:45:03   
Buska
huh user posted image user posted image user posted image , tole je pa kr sok zame user posted image user posted image user posted image user posted image sm 3x prebrala, ce sm prav prebrala user posted image user posted image user posted image sej trebusnih ne delam, odkar sem nehala kosarko igrat, pa mam se zmer prevec misic (no, saj tako Res pravi) ... na zumbi in aerobiki se bolj zlaufam (ko so pri aerobiki na vrsti trebusnaki, delam jst hrbtne, pa vaje za stegenske misice ... potem pa se malo polezim in pocakam, da je konec vaje)

...
bom pa tvoj nasvet vsekakor upostevala in se pazila, saj greva maja v 4. ICSI, da si ne bom kaksne ****rije nakopala
...
hvala za odgovor user posted image ...


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vse o laparoskopiji
6.4.2011 6:22:02   
ajnas6
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

31.3. sm imela laparo, 7.4. bom dala ven sive ... kdaj se lahko zacnes naprej ukvarjat s sportom (tek, aerobika, zumba)


Meni se zdi, da je predvsem odvisno od tvojega pocutja in od celjenja ran. Jaz sem po laporo dala sive po enem tedni vn, pa niso bili celi ... So me potem v zdravstvenem zalepili in sm mogla se en teden nepremicno lezat. Prej s sivi nisem tolko lezala, ker sm se super pocutla.

S sportom sem pa zacacela ene 14 dni po tem, ko so mi odstranili sive, ker sm se res dobro pocutila.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vse o laparoskopiji
11.4.2011 21:33:48   
Buska
hvala za informacije .. danes sem bila ze na zumbi, na momente se mi je zdelo malo bolece, drugace  user posted image user posted image sem Resa vprasala danes (po telefonu), pa je rekel, da lahko pocasi brez tezav ... tako, da sem sla kar v akcijo ... ne morem jaz brez gibanja user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vse o laparoskopiji
12.4.2011 20:01:00   
vesper
buska prav tako, ti kar migaj, da se ne poleniš. Jaz sem bila prej skoraj obsedena s telovadno, potem pa ko dva mseseca nisem delala skoraj nič, sem se pa razvadila user posted image
Ampak zdaj sem že spet pridna user posted image user posted image user posted image
saj bomo kot user posted image bolj počivale user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vse o laparoskopiji
13.4.2011 9:55:34   
Buska
vesper: se strinjam, zdaj moramo cas max izkoristiti zase user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 8:26:28   
Monaco
Pozdravljene!
Mogoče pa  katera ve kako dolga je čakalna doba  za laparaskopijo v Lj?
user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 9:49:15   
astrid1
Odvisno, starejše od 35 let pridejo na vrsto v mesecu ali dveh, mlajše pa se načakajo tudi pol leta ali več.

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 10:10:01   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Odvisno, starejše od 35 let pridejo na vrsto v mesecu ali dveh, mlajše pa se načakajo tudi pol leta ali več.


Po moje je pa odvisno pri katerem dohtarju želiš biti operirana. Vem, da se za Ribičevo čaka pol leta in več.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 10:53:38   
Monaco




Po moje je pa odvisno pri katerem dohtarju želiš biti operirana. Vem, da se za Ribičevo čaka pol leta in več.

Ne vem. Moja G pravi da so vsi odlični in naj grem tistem ki ima najkrajšo čakalno vrsto.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 10:53:43   
SILVA
Jaz sem 3.3.11 klicala in dobila datum 18.3.11. Sem bila pri dr.Bokalovi.
Je čisto odvisno od operaterja. A evidenčno številko že imaš?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 10:59:04   
kejt2
Sama sem imela operacijo lani. Februarja sem dobila termin za junija.
Ampak resnično, odvisno je od operaterja.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 11:02:30   
Monaco
SILVA  to je zelo hitro!
Nimam še ev. številko. Ko sam klicala so mi povedali naj pokličem prvi dan M in se naročim na UZ,potem pa bom naročena na laparaskopijo.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 11:07:51   
SILVA
Ko boš imela UZ, boš potem dobila tudi evidenčno številko. Nato pa tu bodo spet rekli, da pokliči prvi dan menstruacije, da se naročiš.
Jaz sem imela UZ v februarju, operacijo pa potem v marcu.
Je šlo zelo hitro, sem tudi jaz mislila, da se bom načakala.

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vse o laparoskopiji
20.4.2011 11:18:50   
Monaco
Kakšne so tvoje izkušnje z dr Bokalovo?

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?