|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:47:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala. pač sem mnenaj da če prej nsita bila za skupaj naj pustita stvar na miru in gresta vsak svojo pot.


Potem lahko pričakuješ, da ti še zelo veliko stvari (ki si jih pari drugače delijo, pogovarjajo) ne bo povedal, ker je to najboljši način, da se ogne (nepomembnim) prepirom. Povedal ti ne bo vsega tistega, za kar bo menil, da ti ne boš odobravala.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:48:09   
Kepica83
Lalica1 pa če je tak naj imata stike samo pol mi naj ne piše kak se onadva ljubita in da eni pač tega nočemo spregledatuser posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:48:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala.

A on potrebuje tvoje dovoljenje za to, s kom se lahko druži oz. s kom in kako sme kontaktirati?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:49:31   
Kepica83
ANKICA samo jaz vem da bo zameril če mu pač določene stvari povem kdo me je klical pa kdo mi je pisal. Ampak sem rajši iskrena in ga gledam 15 min mulastega kot pa da me dobi na laži pa izgubi zaupanje vame.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:50:16   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala.

A on potrebuje tvoje dovoljenje za to, s kom se lahko druži oz. s kom in kako sme kontaktirati?


Ja da bo si z bivšo pisal pa na kafetke hodil ziher nem prenašala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:51:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
zakaj mi ni povedal? verjetno za to, ker ve da stikov z bivšo nebi odobravala.

A on potrebuje tvoje dovoljenje za to, s kom se lahko druži oz. s kom in kako sme kontaktirati?

Ja da bo si z bivšo pisal pa na kafetke hodil ziher nem prenašala.

Kar torej pomeni samo to, da mu ne zaupaš. Če kava in e-mail z bivšo zate že pomeni varanje, potem imaš pa tudi zelo nizko samozavest. In take ponavadi prve ostanejo brez partnerjev, ker partnerji ne morejo prenašati ljubosumja, posesivnosti in kontroliranja. Upam, da se tebi ne bo zgodilo enako.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:52:29   
Akil
Pa kolk sta pa vi stari: Ti, tvoj dragi in vajina bivša????????

Kot da bi gledu mehiško limonado!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Če si ne zaupata, pejta pač narazen!!!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:53:19   
rija
o končno zopet ena hot tema na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image

koliko dreves ob cesti rezerviram? user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:55:33   
Kepica83
Kerensa. Res je da mu ne zaupam. Ampak kaj se samozavesti tiče jo imam. Zakaj ne odobravam stikov z bivšo? Ker je očitno da še ga ni prebolela in imajo njeni smsi drug namen kot pa njegovi. Prav tako nemorem odobravat da bi hodil z njo na pijačo, ko pa naju v isti sapi hoče narazen spravit.
P.s. zakaj ne grem narazen? Ker pa je vseeno full dober do mene in vredu fant. In še mu hočem dat eno šanso da si pridobi zaupanje.

< Sporočilo je popravil miniko -- 6.1.2009 10:56:33 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:57:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Zakaj ne odobravam stikov z bivšo? Ker je očitno da še ga ni prebolela in imajo njeni smsi drug namen kot pa njegovi.

Torej ne zaupaš njemu. In temu, da z njo nima več namena biti. Kajti če ona njega ne zanima več kot partnerka, potem lahko ona pošlje toliko SMS-ov dnevno, kolikor ima dan minut, pa ga ne bo prepričala. Ampak tebe očitno skrbi, da bi ga ona uspela prepričati. Torej...? Če bi bilo kako drugače, potem bi ti bilo popolnoma vseeno za to, ali ga je ona prebolela ali ne - pomembno bi ti bilo samo to, da je on prebolel njo. In očitno ti ne verjameš, da jo je. Biti z nekom, za kogar sumiš, da še ljubi bivšo - se ti to ne zdi bullshit?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 10:57:54   
angel_rebelde
Miniko, mal trapasto user posted image Kaj si po horoskopu?

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:00:04   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Miniko, mal trapasto user posted image Kaj si po horoskopu?


Škorpijonuser posted image

Kerensa prav imaš.user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:00:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

P.s. zakaj ne grem narazen? Ker pa je vseeno full dober do mene in vredu fant. In še mu hočem dat eno šanso da si pridobi zaupanje.


Dober do tebe, ljubi pa drugo, če prav razumem?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:00:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

P.s. zakaj ne grem narazen? Ker pa je vseeno full dober do mene in vredu fant. In še mu hočem dat eno šanso da si pridobi zaupanje.


Dober do tebe, ljubi pa drugo, če prav razumem?


da ljubi drugo? Nep nebi reklauser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:01:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Dober do tebe, ljubi pa drugo, če prav razumem?

Veš, Volga, za koliko zakonov v Sloveniji je to čudovita podlaga? user posted image  

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:01:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ANKICA samo jaz vem da bo zameril če mu pač določene stvari povem kdo me je klical pa kdo mi je pisal. Ampak sem rajši iskrena in ga gledam 15 min mulastega kot pa da me dobi na laži pa izgubi zaupanje vame.


Bom napisala direkt, kar pišem zelo redko, ampak se mi res ne da pisat okrog in biti diplomatska (upam, da ne bo zamere):

Oba sta nezrela, otročja in predvsem ljubosumna - nista prepričana sama vase in ljubezen v mnogočem zamenjujeta z lastništvom. On lahko dela to, drugega ne. In obratno. Pogojevanje. Kaj ima veze tvoje zaupanje njemu z njenimi sms-i? A jih on pošilja in namiguje, da bi bila spet skupaj? Ali to dela ona? Kdo ima tu slabe namene, on ali ona? Mešaš hruške z jabčki. Njemu mečeš pod nos namene, ki jih (zelo verjetno) nima.

Če bi bila samozavestna, prepričana vase, v to, da si najboljše, kar se je partnerju zgodilo, potem bi ti dol viselo, če una naga pleše pred njim. Ker bi vedela, da bo to spregledal in prišel k tebi. Pa še povedal bi ti vse, kar se dogaja, ker bi v tebi našel oporo, ne pa špetir.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:01:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

P.s. zakaj ne grem narazen? Ker pa je vseeno full dober do mene in vredu fant. In še mu hočem dat eno šanso da si pridobi zaupanje.


Dober do tebe, ljubi pa drugo, če prav razumem?


da ljubi drugo? Nep nebi reklauser posted image


A ljubi tebe? Ali je samo "dober" do tebe?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:02:29   
oka
koliko dreves ob cesti rezerviram?


Zakaj bi pa ti drevesa ob cesti rezervirala?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:03:02   
Kepica83
ANKICA tudi ti imaš pravuser posted image . Mislim da si morem pri sebi v svoji glavi pošteno poštimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:03:34   
Kepica83
volga: vem da me ljubi pa tudi zelo dober je do mene.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:03:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
koliko dreves ob cesti rezerviram?

Zakaj bi pa ti drevesa ob cesti rezervirala?

V jok, pa na drevo, pa gajbo piva s sabo, pa nikoli več dol. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:04:03   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
In najbrž je tvojemu res tečno, da  bi se s takšnimi stvarmi ubadal, najbrž bi tudi rad imel enostavno mir. In najbrž te tudi ljubi, saj drugače ne bi bil s teboj, temveč z njo.

Je pa sigurno neprijetno. Tudi to verjamem. Poizkusi iti preko tega, ne "kregaj" se s tvojim zaradi nje, saj mislim, da je samo to njen namen. Ne pusti, da se uresniči.user posted image

user posted image  Se strinjam. ne ukvarjaj se z njo. najboljši je ignor in tvoj se tega zaveda. mene je moj bivši klicaril in pisal, dokler se nisem menila za njegove komentarje. zdaj je mir. dokler sem se pa jaz pi*dila in mu odgovarjala na njegove neumnosti mi je težil. tako da pusti času čas, bo že odnehala. jaz se s tem ne bi obremenjevala. strinjam pa se in verjamem da je lahko takšna stvar zelo moteča. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:04:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
vem da me ljubi pa tudi zelo dober je do mene.

Če bi ti VEDELA, da te ljubi, potem ne bi razmišljala o tem, ali obstaja kakšna možnost, da se vrne k bivši, ki si tega želi.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:05:15   
Kepica83
hvala mladamamica. Saj dokler si bo on z njo pisal bo ona verjetno imela upanje. Ampak jaz tega nemorem spremeniti razen da ignoriram oba.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:05:57   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
živiš javno spletno življenje in pričakuješ, da se noben ne spotakne ob tebe.


kaj pa je RR če ne "javne spletno življenje"? user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?