|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:36:45   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.

to me zelo moti. zakaj je skrival in zakaj je zbrisal poslan sms (ki je odgovoril na njen) user posted image

to tudi mene zanima. Rekel je da je narobe delal in da bi mi mogel povedat.

mogoče je res hotu samo mir v bajti ampak jaz (če bi ga imela dovolj rada in če bi mu zaupala) bi ga sprejela nazaj pod pogojem, da jo totalno zbriše iz svojega življenja. če ne pa naj gre k njej

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:40:46   
Kepica83
Jaz bom še mu tudi verjetno dala eno šanso, ker če bi imel kakšne plane z njo pol bi šel k njej nazaj pa nebi cvilil okoli moje bajte ko kak mali cucekuser posted image . Se pa mi zdi vredu da sem reagirala tak kot sem bom vsaj zdaj naprej lahko mirna, ker vem da ni imel kakih namenov z njo. Pa potrudla se bom da bo spet zaupanje prišlo nazaj v zvezo.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:46:37   
MLADAMAMICA
no super. poročaj user posted image  pa srečno user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:48:47   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz bom še mu tudi verjetno dala eno šanso, ker če bi imel kakšne plane z njo pol bi šel k njej nazaj pa nebi cvilil okoli moje bajte ko kak mali cucekuser posted image . Se pa mi zdi vredu da sem reagirala tak kot sem bom vsaj zdaj naprej lahko mirna, ker vem da ni imel kakih namenov z njo. Pa potrudla se bom da bo spet zaupanje prišlo nazaj v zvezo.



Pa to crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Mislim, da nas čez čas, čaka še kakšno podobno branje.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:49:29   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

no super. poročaj user posted image  pa srečno user posted image user posted image


hvala user posted image  se vidimo... saj veš kje user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:50:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz bom še mu tudi verjetno dala eno šanso, ker če bi imel kakšne plane z njo pol bi šel k njej nazaj pa nebi cvilil okoli moje bajte ko kak mali cucekuser posted image . Se pa mi zdi vredu da sem reagirala tak kot sem bom vsaj zdaj naprej lahko mirna, ker vem da ni imel kakih namenov z njo. Pa potrudla se bom da bo spet zaupanje prišlo nazaj v zvezo.



Pa to crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Mislim, da nas čez čas, čaka še kakšno podobno branje.


kdo ve. Mogoče s tvoje strani? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:50:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.

to me zelo moti. zakaj je skrival in zakaj je zbrisal poslan sms (ki je odgovoril na njen) user posted image

to tudi mene zanima. Rekel je da je narobe delal in da bi mi mogel povedat.

mogoče je res hotu samo mir v bajti ampak jaz (če bi ga imela dovolj rada in če bi mu zaupala) bi ga sprejela nazaj pod pogojem, da jo totalno zbriše iz svojega življenja. če ne pa naj gre k njej


user posted image  Aha. In on jo potem popolnoma izbriše iz svojega življenja, za njega ne obstaja več, ker ima pač rad svojo punco in jo noče izgubiti - pa se bivša s tem ne strinja. Pošilja sms-e, pisma, "po naključju" ga sreča v nakupovalnem centru,... in seveda poskrbi, da punca vse to izve... zelo malo verjetno se mi zdi, da bo punca odreagirala mirno in preudarno, če je že v osnovi nezaupljiva oziroma v zvezo vnaša pogoje, ker njega ne bo poslušala. Prej bo spet skočila pokonci.  Videla bo samo grožnjo bivše, da ji prevzame partnerja ter da bo ona ostala sama. Če ima on količkaj samo spoštovanja, potem bo šel stran. Ne h bivši, ker jo nima več rad, ampak h nekomu, ki mu ne bo pogojeval, s kom lahko hodi na kavice in s kom ne. Tej osebi bo brez strahu povedal, da je srečal bivšo, šel z njo na kavico, poklepetal o starih časih in ponosno razlagal, kakšno fajn punco ima sedaj.

Seveda pa še vedno obstaja možnost, da z bivšo dejansko kaj ima. Samo z lubosumjem in pogojevanjem se ta problem ne bo rešil. Kvečjemu poglobil. On se bo čutil ujet, ker ne bo imel prostih rok, njej itak ne bo povedal, kaj dela, ker bo pričakoval prepir in slej ko prej bo šel stran. Rešitev? Najprej moraš imeti sebe toliko rad, da se ti ne zdi nobena tragika, če si samski. Potem partnerstvo sprejemaš kot enakovreden odnso, ki tebe kot enovito, popolno osebo nadgrajuje. In veš, kako dragoceno je tako partnerstvo. Ne pa da je partner moj kuži - to lahko narediš, onega ne.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:50:26   
Lalica1
Jaz sem pa spregledala, da jo je imel shranjeno pod drugim imenom... To pa smrdi po skrivanju.

Je pa res, da ne bi letal okoli tebe, če bi hotel njo, ker si mu zdaj pustila prosto pot. Ampak šolala si ga pa dobro user posted image . Bravo punca user posted image  (mater, sem hudobna!)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:50:40   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
no super. poročaj user posted image  pa srečno user posted image user posted image

hvala user posted image  se vidimo... saj veš kje user posted image user posted image

aha vem user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:54:54   
MLADAMAMICA
ne ankica, še enkrat pravim, prav je da gre na kavico če se srečata tudi da imata prijateljski odnos. ampak s takim bivšim ki bi mojega klical in govoril kako se ljubiva jaz nimam kaj iskati ker je njegov cilj le z**bat mojo srečo in ne biti moj prijatelj. jaz tega ne odobravam.
drugače pa je, če je oseba (beri bivši/a) normalen/na in le prijatelj/ica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:57:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Jaz sem pa spregledala, da jo je imel shranjeno pod drugim imenom... To pa smrdi po skrivanju.

Je pa res, da ne bi letal okoli tebe, če bi hotel njo, ker si mu zdaj pustila prosto pot. Ampak šolala si ga pa dobro user posted image . Bravo punca user posted image  (mater, sem hudobna!)
Kaj pa veš zakaj leta okrog nje? Morda ima kakšno drugo korist od nje? Morda mu posoja denar, tako kot bivšemuuser posted image
Saj moški ne letajo za ženskami samo iz ljubezni. Kje pa živite?user posted image user posted image

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 11:59:32   
Kepica83
ANKICA narobe si vse skupaj razumela. Moj hodi kje hoče, in dela kaj hoče. Ga ne kontroliram , ne kličem kje je s kom je kdaj pride. Tega še nisem 1x naredila in nebom. Čeprav moj pravi, da se mu to ne zdi normalno da ga 1x ne pokličem. Ampak pač sprejema to da sem takšna. Nikoli v življenju pa ne bom odobravala laži in skrivanja to se za eno zvezo ne spodobi. Če sem jaz iskrena pričakujem od njega isto. Vse kar zahtevam od njega da je iskren z mano, in da mi ne laže ko mi gleda v oči.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:00:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Vse kar zahtevam od njega da je iskren z mano, in da mi ne laže ko mi gleda v oči.

In to, da nima kontaktov z bivšimi. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:00:55   
Kepica83
kind lady moj z mano ni zaradi denarja verjemi, ker ima veliko večjo plačo kot pa jaz, ki sem že dva meseca brez službe in komaj februarja začnem  spet delat tak da..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:01:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

ne ankica, še enkrat pravim, prav je da gre na kavico če se srečata tudi da imata prijateljski odnos. ampak s takim bivšim ki bi mojega klical in govoril kako se ljubiva jaz nimam kaj iskati ker je njegov cilj le z**bat mojo srečo in ne biti moj prijatelj. jaz tega ne odobravam.
drugače pa je, če je oseba (beri bivši/a) normalen/na in le prijatelj/ica.



Aha, razumem. 

V vsakem primeru ljubosumje in nespoštovanje nista dobra osnova za partnerstvo. Včasih je dobro poiskat tudi vzrok, zakaj je do laži sploh prišlo. In tu bi rekla, je vzrok tisto, kar je bilo že napisano - da ne bi bilo krega - ta pa je bil zaradi nezaupanja, ki izhaja iz nesamozavesti in posledično borbe za ljubezen. Ljubeznen ni nekaj, kar izsiliš. Pogojevanje, ljubosumnost, neutemeljeno nezaupanje pa jo zelo hitro ohlajajo.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 6.1.2009 12:02:15 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:02:49   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Vse kar zahtevam od njega da je iskren z mano, in da mi ne laže ko mi gleda v oči.

In to, da nima kontaktov z bivšimi. user posted image


hm sedaj po teh grožnjah pa tem res nebi dovolila stikov z njo. Če bi pa se pred tem z mano pogovoril o njej in stikih z njo in bi bile druge okoliščine in bolj mirne takrat pa se nebi kaj ekstra pritoževala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:06:17   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Aha, razumem. 
V vsakem primeru ljubosumje in nespoštovanje nista dobra osnova za partnerstvo. Včasih je dobro poiskat tudi vzrok, zakaj je do laži sploh prišlo. In tu bi rekla, je vzrok tisto, kar je bilo že napisano - da ne bi bilo krega - ta pa je bil zaradi nezaupanja, ki izhaja iz nesamozavesti in posledično borbe za ljubezen. Ljubeznen ni nekaj, kar izsiliš. Pogojevanje, ljubosumnost, neutemeljeno nezaupanje pa jo zelo hitro ohlajajo.

aha, zdej pa tudi jaz razumem. zakaj je prišlo do tega, vesta le onadva. ne verjamem da je zaradi enga smsa postavila tipa na hladno, ampak definitivno se pa strinjam da konkretno ta bivša ni za prijateljevanje z tem tipom. drugače se pa strinjam, da partnerstvo/zveza/zakon ni kletka da tip/mož ali ženska ne bi smeli na kavo, pogovor, sms,... ljubosumje seveda mora biti ampak do neke meje. tudi sama sem ljubosumna ampak zaradi tega ne težim in mu ne branim nekih normalnih vsakdanjikov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:08:01   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Vse kar zahtevam od njega da je iskren z mano, in da mi ne laže ko mi gleda v oči.

In to, da nima kontaktov z bivšimi. user posted image

hm sedaj po teh grožnjah pa tem res nebi dovolila stikov z njo. Če bi pa se pred tem z mano pogovoril o njej in stikih z njo in bi bile druge okoliščine in bolj mirne takrat pa se nebi kaj ekstra pritoževala.

te podpiram. s to konkretno bivšo mu tudi jaz nebi dovolila sicer pa z drugimi zakaj pa ne. vendar pod pogojem da je iskren. ne pa da ti po možnosti reče da je s kolegom pa je z njo ali pa da ima št. pod drugim imenom in podobno

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:14:01   
kalbo
La soy rebelde user posted image .....

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:16:16   
Kepica83
res mu nikoli nisem nič in nikoga branila. In mu tudi ne mislim. Le odkrit naj bo z mano pa si bova naklonjenauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:16:54   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

volga: vem da me ljubi pa tudi zelo dober je do mene.


Ja, jaz sem tudi prepričana, da te ljubi. Kaj pa je to takega, če se sem pa tja za popestritev rahlo zlaže....
Ma ne,  saj jaz sem itak preveč dolgočasna, nimam nobenih bizarnih izkušenj z bivšimi, pa bodočimi, še z zdajšnjim ne.user posted image
No, pišite naprej, je zanimivo branje, res.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:18:44   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz bom še mu tudi verjetno dala eno šanso, ker če bi imel kakšne plane z njo pol bi šel k njej nazaj pa nebi cvilil okoli moje bajte ko kak mali cucekuser posted image . Se pa mi zdi vredu da sem reagirala tak kot sem bom vsaj zdaj naprej lahko mirna, ker vem da ni imel kakih namenov z njo. Pa potrudla se bom da bo spet zaupanje prišlo nazaj v zvezo.



Pa to crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Mislim, da nas čez čas, čaka še kakšno podobno branje.


kdo ve. Mogoče s tvoje strani? user posted image user posted image user posted image



Ja, veš da se bom tudi takrat kaj oglasila. Z veseljem.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:24:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Ja, veš da se bom tudi takrat kaj oglasila. Z veseljem.


Prej se moraš ene dvakrat reinkarnirat.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:29:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

res mu nikoli nisem nič in nikoga branila. In mu tudi ne mislim. Le odkrit naj bo z mano pa si bova naklonjenauser posted image


Ampak a nisi ravno ti na neki drugi temi napisala nekaj v smislu, tega pa mojemu moškemu nihče ne bo delal! Meni se je to zelo posesivno zdelo. Mogoče se te pa boji.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:30:55   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Ja, veš da se bom tudi takrat kaj oglasila. Z veseljem.


Prej se moraš ene dvakrat reinkarnirat.



Zakaj jaz? Saj sem ji povedala, da bom spet sodelovala v njeni temi, z veseljem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




izobraževanje in zaposlitev
nčččččččč

Za katero delo se odloča vaš otrok

zdravstvena smer (26%)

delo v vrtcu/šoli (14%)

odvetnik/ca (12%)

igralec/ka (5%)

kuhar/ica (0%)

drugo (43%)


Število vseh glasov: 65

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!