|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:31:07   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Kerensa. Res je da mu ne zaupam. Ampak kaj se samozavesti tiče jo imam. Zakaj ne odobravam stikov z bivšo? Ker je očitno da še ga ni prebolela in imajo njeni smsi drug namen kot pa njegovi.


Jaz mislim da te bolj skrbi da on morebiti še ni prebolel nje, in ne obratno.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:33:24   
Anonimen
Miniko, stara, point je v tem, da si bolestno ljubosumna pa fertik. Ne morš si lastit partnerja, pa zahtevat od njega, da ti poroča o vsem kar počne in ne počne.
Veza temelji na sodelovanju ne spodkopavanju in to, da je vsak njegov gib za tvoje pojme šušmarjenje je noro. Če bi en vrtal vame pa zakaj to pa zakaj ono bi se mi zmešal. Pejt raj k nunam. Jezus te ne bo nikol razočaral.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:33:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Ja, veš da se bom tudi takrat kaj oglasila. Z veseljem.


Prej se moraš ene dvakrat reinkarnirat.



Zakaj jaz? Saj sem ji povedala, da bom spet sodelovala v njeni temi, z veseljem.


Aha, aja, sem mogoče malo narobe razumela. Pa saj ni važno, moraš biti res umetnik, take dolge klobase o enem in istem razpredaš vedno znova in znova.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 12:42:37   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Ja, veš da se bom tudi takrat kaj oglasila. Z veseljem.


Prej se moraš ene dvakrat reinkarnirat.



Zakaj jaz? Saj sem ji povedala, da bom spet sodelovala v njeni temi, z veseljem.


Aha, aja, sem mogoče malo narobe razumela. Pa saj ni važno, moraš biti res umetnik, take dolge klobase o enem in istem razpredaš vedno znova in znova.



Saj zato pa pravim, da nas po mojem še čaka kakšno branje. Pa je mimiko vprašala če z moje strani tudi? Pa sem ji odgovorila, da bom tudi takrat sodelovala  oz. se oglasila z veseljem.






(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 21:14:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Miniko, stara, point je v tem, da si bolestno ljubosumna pa fertik. Ne morš si lastit partnerja, pa zahtevat od njega, da ti poroča o vsem kar počne in ne počne.
Veza temelji na sodelovanju ne spodkopavanju in to, da je vsak njegov gib za tvoje pojme šušmarjenje je noro. Če bi en vrtal vame pa zakaj to pa zakaj ono bi se mi zmešal. Pejt raj k nunam. Jezus te ne bo nikol razočaral.



glej 100x sem ti že danes razložla da nisem ljubosumen tip človeka. Mojega nikoli ne kličem kje je, s kom je in kdaj pride. nikoli!!!! nikoli ne vzamem tel v roke in ga prečekiram. Nič. Ne rabi mi poročat kje je oz. kam gre. Daleč od tega. Na podlagi česa imaš ti tako mišljenje, mislim da po sebi sodiš. Za tebe sem bolestno ljubosumna zato, ker me pač motijo laži? Pa ti nisi normalna. Če pa imaš ti fetiš na laži pa kar izvoli. samo ne me tu postavljat v luči neke ljubosumne **** katera svojemu ne pusti minutke dihat, ker sem vse prej kot to. Moj še je sam več krat rekel, da se mu ne zdi normalno da ga nikoli ne pokličem. In da bi se mu lepo zdelo če bi ga tu pa tam poklicala. Ampak še se zaenkrat nemorem do tega pripravit. Zakaj ne? Nevem. ampak taka pač sem. Samo lepo te prosim da že nehaš 1x z nekimi obtožbami katere niti malo ne držijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 22:28:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

mladamamica vidla sem samo en sms ki mu ga je poslala. Hej kak si? si v službi? prideš na msn?  ampak on mi je takrat lagal da je neka ženska to ki jo je par krat videl in da neve kje je dobila št. in msn naslov, v tel  pa jo je imel shranjeno pod ime služba. Jaz nebi vedla kdo je če mi  nebi ona zasebnega poslala.


Tole bi najbolj mene zmotilo. Ali zato, ker ne želi, da zveš ti, ker res kaj imata, ali pa ti noče izdati njunega prijateljstva, ker noče tvojih "pridig" o tem. Ma vse skupaj se mi zdi v tvojem primeru čudno, kot si napisala. Si pišeta sms-e, se kličeta, hodita na kavico z bivšo in posledično se tebi poraja dvom, po drugi strani pa govoriš, da se ljubita...ne vem no, ampak vse skupaj mi to smrdi.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 6.1.2009 22:32:27 >

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 22:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

kot to. Moj še je sam več krat rekel, da se mu ne zdi normalno da ga nikoli ne pokličem. In da bi se mu lepo zdelo če bi ga tu pa tam poklicala. Ampak še se zaenkrat nemorem do tega pripravit. Zakaj ne? Nevem. ampak taka pač sem.


Mogoče boš pa mogla postati taka, da ga boš klicala. Mogoče pa želi na ta način pozornost. Bivša pa ve, kaj naredit, (telefoni, kofetki, sms-i), pa ga hoče na ta način pridobit.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 22:44:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Miniko, stara, point je v tem, da si bolestno ljubosumna pa fertik. Ne morš si lastit partnerja, pa zahtevat od njega, da ti poroča o vsem kar počne in ne počne.
Veza temelji na sodelovanju ne spodkopavanju in to, da je vsak njegov gib za tvoje pojme šušmarjenje je noro. Če bi en vrtal vame pa zakaj to pa zakaj ono bi se mi zmešal. Pejt raj k nunam. Jezus te ne bo nikol razočaral.



glej 100x sem ti že danes razložla da nisem ljubosumen tip človeka.


Joj, AnjaPH, full smesno napisano user posted image , kul, kul :).

Miniko, bolj ziher razlagas, kako nisi, bolj ziher v resnici si.
Tako kot tisti, ki ves cas jamrajo, koliko dela imajo....ponavadi ne naredijo kaj dosti.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: To je vajin problem
6.1.2009 23:49:29   
tweed
kok si smešna...

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
glej 100x sem ti že danes razložla da nisem ljubosumen tip človeka.


user posted image  beri iz teme kdaj je varanje varanje?

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Tu pa ti morem pritrditi. Mlada mamica jaz niti tega nebi tolerirala. Ampak to je odvisno od človeka, vsekakor bo tista oseba ki je bolj ljubosumne sorte ( beri:jaz user posted image ) reagirala malo drugače, kot pa nehče ki ni tako ljubosumen.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:21:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Tu pa ti morem pritrditi. Mlada mamica jaz niti tega nebi tolerirala. Ampak to je odvisno od človeka, vsekakor bo tista oseba ki je bolj ljubosumne sorte ( beri:jaz user posted image ) reagirala malo drugače, kot pa nehče ki ni tako ljubosumen.


user posted image user posted image user posted image


Ah ne, tisto je kakšen njen tripl klon user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:36:14   
angel_rebelde
Kaj pa vam je?? Od vas čisto nihče ni ljubosumen, in bi dal roko v ogenj za svojega partnerja? Phe, jaz še zase ne dam, kaj šele za partnerja... Vam pa res ni pomoči.. ko nekdo potrebuje pomoč, preiščete celo RR, in stare poste, in pod.j.ebavate!user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:37:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:40:22   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:41:04   
tweed
user posted image  Ne, imam samo dober spomin in si zapomnim, kako ista oseba v razmaku enega dneva pove, da ni in da je ljubosumna...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:41:14   
Anonimen
O super, vrnili smo se v obdobje Antene user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:42:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
Od vas čisto nihče ni ljubosumen, in bi dal roko v ogenj za svojega partnerja? Phe, jaz še zase ne dam, kaj šele za partnerja

Ljubosumna sicer nisem, ampak kar se pa rok tiče, se pa kar podpišem. user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:50:24   
Anonimen
Upam da uporabljata zdej k sta se pobotala in je vse super kondome.

O ljubosumnosti sm ti pa že enkrat k si napisala da bi kkšno žensko k bi bliz tvojmu pršla prtislna a ne?user posted image
Mal manj mesa jest, boš manj agresivna...verjetno.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 10:57:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
kok si smešna...
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
glej 100x sem ti že danes razložla da nisem ljubosumen tip človeka.

user posted image  beri iz teme kdaj je varanje varanje?
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Tu pa ti morem pritrditi. Mlada mamica jaz niti tega nebi tolerirala. Ampak to je odvisno od človeka, vsekakor bo tista oseba ki je bolj ljubosumne sorte ( beri:jaz user posted image ) reagirala malo drugače, kot pa nehče ki ni tako ljubosumen.

user posted image user posted image user posted image

to sta dve različni ljubosumnosti. to je enako, kot da rečeš da nisi agresiven, ko te pa nekdo napade, popi*diš... hallo user posted image  za vse obstaja meja

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:26:11   
Kepica83
joj kolko ste pametne toliko ste glupe. Eno je bolana ljubosumnost, ko svojega non stop zalezuješ kje je s kom je in kje hodi. mu preveriš telefon v nulo, pregledaš žepe in blablabla. Druga ljubosumnost pa je, ko se fant kje s katero poljublja tam kot v primeru na eni drugi temi itd. Tu pa sem vsekakor ljubosumna. Malo čudno bi bila če bi mi bilo vseeno.Ampak seveda ve vse tipice ki ste tu tak pametne pa niste nikoli ljubosumne imate samozavest do nebes, ker ste najbolj sexi in najbolj pametne. Pa ja... in če se vaš dragi poljublja z drugo to vam ne pride do živega, kapa dol. Ker pač ve veste da ste za svojega partnerja najboljše kar se mu je lahko zgodilo in to da se poljublja z drugo si razlagate kot da mu je zmanjkalo žvečilnega in jo je prosil če mu da njenega.
Brisačkarca ne ne uporabljama kondomov boš zdaj lahko mirno spala?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:30:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

in če se vaš dragi poljublja z drugo


kako to misliš z drugo? A pri vas se kar en čez druzga poljubljate al kaj? A to je zdaj tako moderno?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:30:38   
Akil
Če ne znaš sprejet kritik raje ne piši na net, kot pa da potem, ko te nekaj zaboli žališ vse po vrsti!

In vidva (kao) delata na otroku, če sem prav razumela????user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:31:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Akil


In vidva (kao) delata na otroku, če sem prav razumela????user posted image



Še enrkat: sta že nehala delat na otroku, ker sta šla narazen, par dni nazaj. user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:32:57   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Akil


In vidva (kao) delata na otroku, če sem prav razumela????user posted image



Še enrkat: sta že nehala delat na otroku, ker sta šla narazen, par dni nazaj. user posted image


Če je pa pravkar izjavla, da ne uporabljata kondomov!user posted image    Torej ne delata na otroku, samo igrata se mamico in atija???user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:34:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

in če se vaš dragi poljublja z drugo


kako to misliš z drugo? A pri vas se kar en čez druzga poljubljate al kaj? A to je zdaj tako moderno?


joooj neke linke limate pa sloh ne veste o čem se gre. En adruga članica je odprla temo kako bi reagirale či bi fant povedal da se je v discoteki poljubljal z drugi oz. je ona poljubila njega. In sem jaz odgovorila da tega nebi tolerirala ker sem glede tega bolj ljubosumne sorte. In pol se je ena našla ki je to kopirala in prilimala na to mojo temo, da pokaže kako zelo sem ljubosumna., Jaz pa sem samo razložla da se gre za dve različni vrsti ljubosumna. Ja delama na user posted image  in še boma verjetno dalje poskušala. Če ne to leto pa drugo leto.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:34:17   
Akil
Aja pa še nekaj: Prejšnji mesec sta se trudila, ta mesec ne, naslednji mesec (verjetno) zopet.......user posted image


Jadna beba!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




slovensko/tuje/unikatno ime
catt

Kakšno ime ste / ali boste / imate željo izbrati vašemu otroku?

slovensko ime (78%)

tuje ime (10%)

unikatno ime (12%)


Število vseh glasov: 67

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!