|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 18:33:50   
zvesta
Saj bom brala. :) pa če me bo jezik srbel še kakšno čveknila..

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 18:49:52   
Nogavica
Itak, zvesta in ostale. Saj tudi me ne bomo pozabile na vas na prejšnji temi. user posted image



_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 18:50:24   
pilotina
oooo, smo že dve strani pridelale...kake pridne klepetuljice smo mi user posted image

pridna Rižkoo, da si se tako fajn spomnila...blavo blavo user posted image

Tassi...kak lep seznamček...pa hvala...si trefla mojo barvo...svetlo modra sem ...tudi oblečena sem skoraj vsaki dan v nekaj svetlo modrega...če vidite kje smrketo, sem to jaz user posted image

Zvesta, bodi z nami...meni je tako fajn, ker vas imam user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 18:51:39   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

 
 user posted image user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +






1. Rižko                            26               Celje                   xx.01.2009
2. MalaMravljica               30
3. Tassika                        25              Domžale               xx.04.2009
4. Ula23
5. Pilotina                        29            ok.Portoroža           xx.04.2009
6. Manca                          23             ok.Kranja
7. Drobtinica                    29              Maribor
8. Nogavica                      31              Maribor                











Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

 
 

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 7.1.2009 19:02:23 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 18:59:10   
zvesta
No, pol pa še men na seznam....

zvesta 29 let Lenart xx.07.09

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:03:50   
pilotina
user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:05:25   
Nogavica
 
 user posted image user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +








1. Rižko                            26               Celje                   xx.01.2009
2. MalaMravljica               30
3. Tassika                        25              Domžale               xx.04.2009
4. Ula23
5. Pilotina                        29            ok.Portoroža           xx.04.2009
6. Manca                          23             ok.Kranja
7. Drobtinica                    29              Maribor
8. Nogavica                      31              Maribor                
9. zvesta                         29              Lenart                   xx.07.2009














Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

 
 

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 7.1.2009 19:06:40 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:06:20   
Nogavica
Upam, da mi ne boste zamerile, ker sem tiste klobasaste linke uredila. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:09:54   
tassika
Zakaj pa jaz tega ne znamuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:09:54   
pilotina
Nogavica...ma si pridna user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:20:51   
Nogavica
pilotina, mam ravno malo cajta, ker sem Živo dala dol k babici user posted image . Seveda je bilo urejanje seznama bolj pomembno, kot zlaganje cunj user posted image

tassika, ko pišeš odgovor, imaš v orodni vrstici predzadnji znak (globus z nekim znakcem pod njim) - v odgovoru napišeš željeno besedilo (npr. KLIK), ga označiš/počrniš, potem pa klikneš tisti znakec in tam vneseš link.
Upam, da sem napisala razumljivo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:20:54   
gumbek
tudi jaz sem vidla to reklamo sam mora biti zadeva res zanimiva sem dons že hecala eno nosečnco ampak zadeve še ni pri nas..

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:21:35   
zvesta
jaz bi tudi tak testek... naj ena točno napiše, kako se mu reče... moram kmalu kaj v Graz... pa bom nabavila ... vnaprej :)

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 19:55:05   
Anonimen
malaMravljica
Super, če maš tud ti opcijo nabavit. Tista, ki prej gre oz. mam možnost nabavit.... pač pove, se zoorganiziramo, zrihatmo bus in prideeemo po testerčke.. user posted image
Hecam se...
Skratka.., prva ki gre, pač nabavi in se ji dinčki nakažejo al pa plačamo po prevzemu.. A ne?!

Govorim oz govorimo o čaju, ki naj bi pomagal bit nosečka.user posted image  No, ne vem kolk to drži, vem pa da je čajek iz ene rožice z imenom KRVOMOČNICA oz. SMRDLJIČKA. Jst sm ga zasledila na forumih in ena znanka se je matrala, matrala pa ji je ratal z čajekom. Jst pravim, da je možno ali je blo pa naključje al čudežek. Ma ne vem... Jih je pa več takih. Če mal vtipkaš ime rožice, ti bo vrglo kr nekaj forumov vn na to temo. Pa si mal preberi, je kr optimistično.
No, jst sm ga tud kupla in ga lih kuham. Škodit res nima kaj... konc koncev je zeliščni in ga prodajajo.
Sta pa že spodaj pridni Tassika in Nogavica prilimali konkretne linke...

pilotina
Seveda, ko bom šla.. brez problema. Seveda, sporočim.

detelja
Ja, cena bi nas zanimala.user posted image

drobtinica29
*manca*
pilotina
Ja... se mi je zdel, da smo za novo teeeemoo... Tko je bolj vzpodbudno.. Za ++++++++++++++

tassika..
Ti si se pa lepo potrudila, res lepo. Nov seznamček..., krajši. Se bomo bolj znajdle. Pa še novo slikco maš... je čist sexi ta učka.. user posted image
Pa še linki..., noro in uporabno za vse nas... Juuupi, si pridkana.. Slončka pa le limi..., to je naš slonči, tok je cute..
Skratka, HVALA!

Nogavica..
Pust cunje, te počakajo... user posted image  Nč ne zamermo, ker si popravla...Zdej si pa tud mene naučila lepše linke delat..., jst sm tud same packarije klobasaste mela... HVALA.

zvesta
Pa sej nism odprla nove teme, da bi skenslala vse ostale.. NEEEEEEEEEEEE..., ne to mislit. SKupaj smo od začetka in prosim bodi tu... Men ste tok pomagale, men je blo tokrat hudo pa smo si pisale in si pomagale. Jst priznam, da te besede pašejo. Nočem nobene zgubit. Če kšno zgubimo zarad +... pol pa nej kr čimprej gre.user posted image  Naj pa pride nas pogledat. Kdo pa pravi, da zarad tvojih in tassinih pregledov jst ne bom še kasnej zanosila. Sej ne vem..., zato smo skupi in pika pikasta. Prv?

Vse ostale enaaaaakoooo.... Nikamor it...
Tuki bomo mele sam seznamček manjši glede na velikost tistega v katerem so res vsi podatki.user posted image
Iz mesca v mesec nas bo na tem seznamčku vedno več.. ko bo prve M konec in druge in... vse pridete sm...
Mislim na tiste, ki so narobe razumele to na novo odprto temo.

gumbek
Čauu.., si pa nova? Tud čakaš na pluskota?!



(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 21:26:00   
maj2009
Ojla!
tud jst se vam pridružujem!
starost 24 ok. Domžal.
mam ttrenutno že plodne dneve tko da veselouser posted image user posted image .mogoče pa zagledam že ta mesec +.
ja super si se spomnla rižkoo s to temo, se bomo kar tle gor bl dobivale in bomo bl pozitivno gledale v svet, ane?
in veselo pričakovale, ko bomo vse zagledale+ in bomo postale user posted image !

pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: **** V pričakovanju + ****
7.1.2009 22:13:25   
MAŠKA
In evo mene tukaj... MAŠKA, stara 33 let, iz okolice Celja, + pa pričakujem februarja enkrat.

Tisti testek pa tudi mene znima... če jih bo katera nabavljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 8:50:56   
Anonimen
Juutro punce!
Evo mene optimistično zrem v novi daaan. Samo danes na žalost s šefom.. brrrr..., me mrazi, ko ga vidim.
Še dva dni počakam pa spet veselo na delo. Čajčka sva tud učeri spila... in čakava na čudežek.user posted image
Bodite pridne, smejte se velik... to vse vpliva. Psiha ubija in oživlja.. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 8:57:25   
tassika
Evo danes sem govorila s svojo g. in je rekla da ima eno dobro in eno slabo novico. Dobra je ta kar sem tudi že vedela, da tkivo ki so ga dali na preiskave ni maligno, slaba je pa ta, da sem nekje v svoji burni mladosti staklnila en virus, ki povzroča kondilome in ker je med nosečnostjo imunski sistem bolj švoh, se mi je to pojavilo in bo pač treba odstranit, ker ni dobro če pride v maternico. Tako, da zdaj se konec mesecanaročim na UZ za polip, potem imam pa februarja kontrolni pregled za to zadevo in upam, da mi bodo hitro odstranili, kaj več pa ne vem.
Mi gre pa na živce da staknem vse kar ni treba grrruser posted image .

Ah ja saj sem rekla, na porodniško bom šla 2010/2011 ko bo treba veliko delat, ker so vsi prazniki na vikenduser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 8:59:57   
tassika
 user posted image user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +



01. Rižko                            26               Celje                   xx.01.2009
02. MalaMravljica               30
03. Tassika                        25              Domžale               xx.xx.2009
04. Ula23
05. Pilotina                        29            ok.Portoroža           xx.04.2009
06. Manca                          23             ok.Kranja
07. Drobtinica                    29              Maribor
08. Nogavica                      31              Maribor                
09. zvesta                         29              Lenart                   xx.07.2009
10. Maj2009                      24            ok.Domžal               xx.01.2009
11. Maška                         33            ok.Celja                   xx.02.2009












Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

 
 


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:00:17   
Anonimen


 
 user posted image user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:       KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +

1. Rižko                        26               Celje                 xx.01.2009
2. MalaMravljica            30
3. Tassika                     25              Domžale            xx.04.2009
4. Ula23
5. Pilotina                     29              ok.Portoroža      xx.04.2009
6. Manca                       23              ok.Kranja
7. Drobtinica                 29              Maribor
8. Nogavica                   31             Maribor                
9. zvesta                      29              Lenart                xx.07.2009
10. maj2009                 24              ok.Domžal          xx.01.2009
11. MAŠKA                    33              ok. Celja             xx.02.2009 






Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

 

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:04:50   
tassika
haha Rižko, jaz sem te pa prehtela in to po desniuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:06:06   
Anonimen
Evo Tassi..sva skup seznamček urejale. Mamo pa dva user posted image .
Hmmm... virus?! Joj, vsega boga obstaja. Sam, da se zaplete.. se neki že najde. Kr neki. Ni mi to všeč.. čeprav, hvala bogu, da nimaš maligno. To je definitivno dobra novička. Ne skrbi.. sam zrihti to pol se pa čuvi.
Dons se bom tud jst naročila na UZ. Nej mal pobrskajo.
Sej vseen kdaj boš nosečka..., sej smo skupi tuki.. oki?

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:11:42   
tassika
Saj zaradi tega se ne sekiram toliko, samo mori mi to, da se da zadevo hitro odstranit, ampak se pri nas za vsako stvar čaka po mesec ali dva. Še bolj se mi gre pa zato, ker se moram naročit še na en pregled in če mi recimo na tem UZ ugotovijo, da imam še vedno polip, ga ne morem it odstranit, dokler ne odstarnijo tega, ker se lahko prenese v maternično votilino, to pa ni dobro.
In potem samo čakam in letam okoli. Še dobro, da se da vsaj v službi in z mojo osebno zdravnico zmenit, da imam za vse to bolniško, ker dopusta bi mi drugače že zdavnaj zmanjkalo.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:37:22   
Anonimen
 
Tassika
Pri nas se vse čaka predolgo, če ni vez .. Če so, pa je vse hitreje.. VIP je VIP. user posted image No, vsaj jaz imam take izkušnje.
Sicer je pa pomembno, da se na šihtu lahko zmeniš, to je najboljš kar je lahko. Pri meni... totalno nerazumevanje. Sami moški, ki nimajo pojma. Seveda tud ne razlagam in... Verjela ali ne.., mam bolniške v 7 letih.. 15 dni. Pa še to sm mela 5 dni od avgusta zarad SS. Če me ni..., me kliče ta moj šef.. in mori in sprašuje in si riti obrisat ne zna brez navodil. Navodila mam pa jst očitno.user posted image Ne res.. se kr razbesnim...
Bodi vesela za razumevanje in podporo na šihtu... Jst bi vse dala za to... Ko zanosim se bojim obnašanja njegovega... Ma skenslala ga bom na hitro.. sam da bo kej ****ru. Grem pa na bolniško.., mam tud krasno osebno zdravnico. Me sploh ne bo zanimal.
Sm se naročila na UZ.. oz čakam odgovor kdaj... na http://www.center-gin-pd.si/site/default.htm.
Upam sam da bo vse ok...


(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 9:47:59   
tassika
Saj to je po vezahuser posted image .

Glede tvojega šefa, bo pa mogoče ko boš povedala postal bolj razumevajoč, jaz imam z moškimi s te strani boljše izkušnje, čeprav je bilo tudi moji šefici hudo, ko je izvedela, tako da v takih stvareh so vsi bolj človeški.
Drugače pa imam tudi jaz v skoraj 6 letih delovne dobe trenutno 9 dni bolniške od tega 5 po ss, in pa sedaj še 2 dni zaradi pregledov. Mi niti ni da bi bila na bolniški, ker tako vsaj dokaj solidno plačo dobim.

Sej je samo še 4 tedne do takrat, saj gre hitro, včasih se mi zdi da še prehitro.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?