|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:11:42   
tassika
ja ja na poročnem potovanju po maldivih.

Jaz bi pa nekam šla, nekam daleč pa na toplo, sam eno banko morm še prej oropatuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:19:37   
malaMravljica
Midva se bova tudi letos. Je moj vceraj zvecer rekel, da morava naredit en plan in se ga tudi drzat potem. ker sva se hotela ze junija 08, pa nisva prisla niti cm vec kot do meseca, potem je bilo poletje na vrsti, spet brez plana, nazadnje je bil novoletni dopust, kar pomeni, da bi bil dogodek te dni. No, pa je kriza odvzela planiran dopust in spet ni nic. smrk, veste kje bi bil dogodek ce ne, v Braziliji. Sedaj pa bo verjetno kar doma na vrtu. lepa alternativa kaj.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:22:00   
malaMravljica
vidim da se morem pohvalit, da imam zarocni prstan. O izvirnosti najine zaroke pa ne bom, moj tu pogori na celi crti.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:22:17   
tassika
no ja saj bo tudi lepo, potem pa pičita na dopust v brazilijo pa bo tudi fino kajne.
Jaz si ne želim velike poroke, ker pravim, d aje to moj dan in se mi ne da obremenjvat s tem, da se imajo vsi fino in da vsi vse majo (imam tečno žlahto), moja mami pa pravi, da tko pa res ne morem in sploh ne vem kaj najuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:28:33   
malaMravljica
Tassika, malo preveri kako je s priznanjem poroke tam kjer bosta imela dopust user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 14:30:55   
tassika
ja vem za to foro, sta se dva frenda poročila v avstraliji in potem še en mesec urejala papirje pri nas.

Sicer pa najprej me more kdo vprašat, potem se bomo pa odločali kje se bomo ženiliuser posted image .

Alo punce, dajte še kaj napisat, meni je danes po dolgem času dolgčas v službi, pa še eno urco moram tukaj sedetuser posted image


< Sporočilo je popravil tassika -- 8.1.2009 14:38:12 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 15:26:02   
pilotina
kako lepo...same žurke to leto user posted image

naj še js moje povem...midva pa nisva ne zaročena, ne poročena, pa tečeva v 12 leto zveze...sva se našla dva, ki nama to ni, kaj pa vem...če pa bi se že poročila, bi najraje to na kaki Antigui...midva in priči user posted image
mi je razlagala sodelavka, ki je bila na Antigui, da imajo ful lepo zrihtano za te poroke...na pomolčku ob zahajajočem soncu nastavijo svečke levo in desno po celem pomolu, pa tropsko cvetje naštimajo...pa vse je tako nežno in romantično...je rekla, da če se še kdaj poroči, da se bo sigurno tam...hi hi

smo trije pari...prijatelji...ki smo nekako istega mnenja...pa se že par let menimo kako gremo skupi na Antiguo in smo en drugemu priče user posted image

bilo bi prav simpatičnouser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 15:26:35   
Nogavica
Uh, ste načvekale. user posted image  Fajn.

Midva sva pa rekla, da se bova poročila, če zadeneva na Lotu in odletiva v Las Vegas in naju tam v eni od kapelic poroči kak imitator Elvisa. user posted image
Kar pomeni, da se ne bova nikoli poročila, ker igrava Loto glih parkrat na leto. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 16:33:55   
strumf
čav punce. dajte še mene prilepite tle gor user posted image . čakam plusek xx.1.2009.  ker ste se že pogovarjale o poroki pa še moja verzija.

sva glih hodila šesto leto -takrat je baje največja kriza, pa se en dan v postli pogovarjava kako naprej, pa sma se nekak zmenila, no pa se poročiva. kr tak, ko ta bi se pogovarjala o nabavi kruha user posted image user posted image user posted image . potem sma šla drugi dan v zlatarno in mi je kupil zaročni prstan, čez pol leta pa sva se poročila 6.10.2007 (že eno leto imava). hotela sva klasično poroko (bela kikla, matiča + cerkev). bilo je super, imela sva cca 120 ljudi, pol žlathe ostalo pa prijatelje.in vam povem, da smo noreli do 6 zjutraj. bilo je fenomenalno. nič se nisem obmemenjevala, če je komu  všeč ali ni všeč, midva sva se mela super. čeprav nam jo je dež malo zagodel, je bilo vse super. tako da toplo priporočam. moram pa poudarit, da mava tako žlahto, ki tudi nori user posted image user posted image . bodte fajn

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 18:14:17   
zvesta
Midva sva se pa od nekdaj želela poročiti, ampak noben ni želel velike poroke, pa še male se nama ni dalo organizirati. user posted image

Potem sva pa dobila Izaka, pa je blo treba it h krstu. Sva že vse povabila, ko sva se 3 tedne pred krstom spomnila, da se lahko pa kar vštuliva. In smo imeli krst in poroko hkrati. Malo. Moja in njegova ožja družina, botre po obeh straneh z družino in pa Izakova botra. vsega skupaj 19 ljudi z otroci vred.
Po obredu smo šli na eno dobro in dolgo kosilo in je super spomin na vse skupaj. Poročila sva se pa 13.10.2007. En teden za strumfom. user posted image

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 20:01:22   
strumf
čav punce. končno mi je uspelo sprazni fotoaparat.

najino podstrešje si lahko ogledate na tem naslovu: http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=12521&hash=066dd70608de735359462de641169a1b

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 20:07:50   
tassika
Štrunf luštno imate, meni je najbolj všeč kuhinja, je podobna kot jo imam jaz v planu samo da je bolj svetla in nekje med zeleno-rumeno barvouser posted image .

Jaz sem se pa ravnokar skobacala vn iz banje, po dolgem času sem se spet ornk umilauser posted image .

Aja pa da vam povem še plane za 23.1. moj me pride iskat in me pelje na labodje jezero na ledu, potem greva na kosilce in na koncu še za par urc v atlantis, komaj čakam.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: **** V pričakovanju + ****
8.1.2009 20:10:27   
tassika
 user posted image user posted image
 
 
     IME:                      STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +




01. Rižko                            26               Celje                   xx.01.2009
02. MalaMravljica               30
03. Tassika                        25              Domžale               xx.xx.2009
04. Ula23
05. Pilotina                        29            ok.Portoroža           xx.04.2009
06. Manca                          23             ok.Kranja
07. Drobtinica                    29              Maribor
08. Nogavica                      31              Maribor                
09. zvesta                         29              Lenart                   xx.07.2009
10. Maj2009                      24            ok.Domžal               xx.01.2009
11. Maška                         33            ok.Celja                   xx.02.2009
12. Strumf                         26           ok.Brežic                  xx.01.2009






Pomembne informacije:
 
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica

 
 



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 8:17:55   
tassika
Jutro bejbe, a vas kaj zebeuser posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 9.1.2009 8:18:36 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 8:55:31   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jutro bejbe, a vas kaj zebeuser posted image

user posted image


ne govori.... pri nas je bilo -12, ko sem šla od doma... brrr....

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 9:21:23   
MAŠKA
Jutro!

Tukaj v pisarni ne... ampak drugač imam pa zelo rada zimo. Samo snegec mi še manjka.

Drugače pa sem spet staknila nekaj. Kašljam kot konjuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 9:23:44   
Anonimen
Brrrrrrrrrrr..., mene tud. Pa mislim, da sm se mal premal oblekla. Bi kšno pečko rabila na šihtu.

Drugač pa jaaaaaaa, jutro. Sm prebrala mal za nazaj.. in mi je tko zlo všeč, ko sem omenla prstančka.. pa se je odvila tema.. poroka.user posted image  Pozitivna tema..
Moje poroke si sploh predstavljam ne. Najraj bi bla sama, nekje na Mauriciusu in se mela lepo, se vrnila s prstančkom in poročena.
Mam očeta, mam očima...... Res je, da je to moj dan in naj se nebi obremenjevala s folkom ampak to ne gre tko. Pa še moja mami, ki jo obožujem... Ne vem kako bi zgledal.. mislim, da bi me bolel srček...Sigurna sm, da bom vztrajala pri zelo majhnem številu udeležencev. Takih situacij ne moreš predvidet.... in znajo bolet.., ne samo mene.
Sej ne vem, če štekate.. ampak.. jst si sam predstavljat probam in že štekam.user posted image
Ga bom ugrabila in odpeljala na Mauriciusss.... user posted image

strumf
Zelo lep stanovanjček.., men tud kuhna čudovita.

Sicer sm mela pa ponoči težave s špikanjem v jajčnikih. Močnim špikanjem. M je konec, dons pa že začnem skakt po mojmu..user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 10:18:35   
drobtinica29
jutro punce ... 
brrrrr ja res je mrzlo, amapk sreča da mam toplo v službi in me ne zebe user posted image ,...  sem pa si danes že naredila eno pregrehico, sem sicer rekla da vrjetno ne bom nič kupovala na razprodajah, ker imam vsega dovolj...  ampak jaz sem mogla,... kupila sem si nove škornje,... so bli tako lepi in po vrhu so še topli,... nisem mogla da nebi user posted image

Strumf  lepega stanovanjčka maš user posted image

sem opazla da je včeraj nanesla tema na poroke, no pr nama še ni nič zaenkrat na vidiku, ni financ user posted image , ... bo ko bo, sam da je nama lepo! mama tu veliko familijo, pa vsi bi radi prišli, no sicer pa jaz bi jo imela tak nekje v zmernem krogu, ne preveč ljudi!

nič lepo bodite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 10:32:04   
tassika
Ah ja, pri meni se pa vidi da je petek, sem prej nekaj po facebook-u klikala, da sem iz samska spremenila v razmerju, ker sem šele sedaj ugotovila kje to je in potem pogledam in piše zaročena, me je kar na rit vrglo in šibam nazaj da popravim in itak da je ostalo v spominu in zdaj me vsi zaslišujejouser posted image .

No sem jim pa vsaj malo dela dala.

Jaz imam od razprodaj samo novo spalno srajčko tako roza in pa novo denarnico, za oblečt ne dobim nič, čevljev imam pa itak polno omaro.

Evo pa še malo za smeh, lejte kaj bi moj imel za najinega pikca, samo potem se morava preseliti user posted image

KLIK


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 10:54:41   
malaMravljica
Stumf,

ti imas pa tako posteljo kot jaz doma pri starsih. pa nocne omarce take, zraven imam doma se predalnik in omaro z 5 deli plus kotni del, ki je blazno velik.  Monter je takrat rekel mami, da bo mogla punca fajn sopingirat, da napolni omaro, pa je bla hitro polna. Sedaj imava pa v dveh manjso, si predstavljate krizo pri meni. Sam posteljo sem pa dobro zamenjala, sem presla na vodno in je ne dam vec stran. 
Drugace pa zelo lepo stanovanje.

Pri nas tudi mrzlo danes, sedaj pa ze soncek sije, ki pa ne pomaga dosti.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 13:05:44   
pilotina
ojla punce...ja, tudi tuki na obali je mrzlo mrzlo

...strumf, imata prav simpatično stanovanje...mi je vse zelo všeč

jaz pa nimam poslikanega...mava pa staro istrsko hiško in sva jo predelala na hitro (spodnji) štuk, glih da se lahko vseliva...mava predprostor, kuhinjo, spalnico, mali hodniček in kopalnico

ko bova velika user posted image , jo bova zrušila in zgradila majhno pritlično hiško

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 13:13:56   
tassika
Pilotina, a se mi potem splača jutri pridt k vam mal pogledat ali rajši ostanem na kavču pod dekcouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 16:24:05   
Nogavica
Babnce, zdaj ste me toliko sprovocirale s temi fotkami stanovanj, da sem še jaz šla poslikat, kaj nama je manjkalo (nekaj sem jih že imela). So pa posnetki kuhinje in dnevne sobe stari kake 4 leta, narejeni hitro po vselitvi, zdaj je vse malo bolj "nabasano" in predvsem bolj razmetano. user posted image  KLIK

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 16:31:03   
*manca*
Stumf, imaš zelo lepo stanovanje. name je tudi največji vtis naredila kuhinja. lepo, sat si uštimala user posted image

Nogavica, tudi tvoje stanovanje morem pohvalt. ful mi je všeč, ker je res svetlo in pisano user posted image user posted image

ko bom jaz opremljala svoje stanovanje, bom kar vas vprašala za nasvet user posted image saj to res obvladate!!!

drugače je tudi pri nas mraz, danes me šebolj zebe k se me loteva en prehlad in ker sem šla včeraj šele ob pol dveh spat, danes pa zgodaj zjutraj v službo in sem vsa izmučena. se bom šla mal na špeč pogret user posted image
sicer pa, saj je vikend, samo kaj k tudi še jutri delam user posted image dinarčke je treba služit!

lepo se mejte!!


_____________________________

Srce, ki ljubi, spremlja tudi tistega, ki zaide
in ljubi tudi, če ve, da bo ranjeno.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: **** V pričakovanju + ****
9.1.2009 17:07:20   
Anonimen
Madona ste čvekale vas komaj dohajam. Ne mi govort o mrazu prinas je bilo zjutraj -12.

Stara sm pa 27let, Tržič, 30.1.2009.

(odgovor članu *manca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?