|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: 2 NOSEČNOST - plod v 7 tednu odmru 14.1.2009 13:13:57
|
|
|
|
tassika
|
Draga anonimna, tako rada bi ti napisala to kar si želiš, ampak mislim, da ti noben ne more zagotovit, da se to ne bo zgodilo ponovno. Vse skupaj je splet okoliščin. Lahko da bo vse ok lahko da bo enako, ne moremo vplivati na to, da se oplodijo dobri geni. Možnosti so 50/50. Želim ti, da se ti zadeva ne ponovi. lp
_____________________________
<3 Zoja in Patrik <3
|
|
|
|
|
RE: 2 NOSEČNOST - plod v 7 tednu odmru 14.1.2009 13:37:55
|
|
|
|
MAŠKA
|
Žal mi je za tvojo izkušnjo. Moja je bila podobna. Prva nosečnost brez težav, rodila zdravega otroka, druga SS v 9. tednu in potem spet SS v 7. tednu. Pri meni se je SS ponovil, držim pesti, da se pri tebi ne bo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Kako pogostoqloqKako pogosto spremljate odajajo Big Brother? vsaki dan ( od pon-ned) (
21%)

ne spremljam(nikoli) (
36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (
7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (
36%)
Število vseh glasov: 152Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!